Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Half life 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ödönke


ödönke
aktív tag

ki látta már az e3-as videókat? (HW-röl lehet letölteni 210mega)
Egyszerüen ez a játék korszakalkotó lesz, a D3 és a Stalker meg kulloghat csak mögötte. Kegyetlen überállat büntet nagyon! :)

Ja és mondják a videóban (mutatják éppen a grafiakai effekteket) hogy radeon 9800pro ment, és én néha szaggatást tapasztaltam! :) Na nem volt valami vészes, egyedül a mozgások nem tetszettek annyira, de a fizika valami eszméletlen, ahogy szétlő egy faállványt a faszi az elején, az valami döbbenetes, akárcsak a gravity gun :) nézzétek meg! érdemes tényleg

és már szeptemberben jön! :)

(#2) Peat;)


Peat;)
veterán

Én is láttam egyet.......doom3 lassan elbújhat.Én is láttam szaggatást,ami viszont nem jó jel,hiszen évek óta készül a game,biztos hogy optimizálták is közben.Tehát mi egyszerű felhasználók bajban leszünk:)

(#3) FaBatka válasza ödönke (#1) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Én most jöttem vissza a sebészetről. Visszarakták az államat. :D

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#4) Vikthor válasza ödönke (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jaja, én is letöltöttem, fasza. Állítólag menni fog szerényebb konfigokon is, csak butább 3D-s minőségben. Azért egy mezei 9500pro/9700-en nem fog szaggatni. Jól megírták ezt a progit. :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) bélanéni


bélanéni
őstag

Hát nem tudom, én megnéztem két videót, szerintem közelébe sem ér a grafika a Doom3énak . Szerintem az übereli rendesen a HL2-t. Persze hangulat meg történet szempontjából tuti jobb lesz ez utóbbi! szvsz Doom3 atom sötét nyomasztó brutál állat progi lesz, nekem bizti nem fog bejönni. Anno HL1-et végignyomtam, azóta se meg előtte se láttam hangulatosabb game-t. csak úgy játszatta magát :)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6) Nimrod


Nimrod
addikt

Én várom azt az FPS-t (nem is egészen FPS az már), amelyben bármit meg lehet csinálni. Talán a Postal 2 hasonlít rá, csak nincs életszaga :((

(#7) ödönke


ödönke
aktív tag

egyszerüen tényleg csak néztem, mikor ment a kis homokfutóval, és utánna rátámadt az a nagy repülő állat, és a roncsautó mögé bújt az meg elkezdte lőni a z autót erre az autó elkezdett rácsúszni, és külön mozgott a kocsi ajtajai és kerekei is brutális részletesség!

A doom 3 meg egy síma hent horror játék lesz, de szerintem igazából negyed annyit nem dolgoztak vele mint a half life kettővel, ami meg is látszik azért :)

ha már hent akkor tessék megnézni a piankiller múviját :) még nem láttam de nagyon dícsérik itt lesz az uj komoly szem :)

(#8) ödönke válasza Nimrod (#6) üzenetére


ödönke
aktív tag

morrowind? abban lehet sokmindent csinálni :)

(#9) Nimrod válasza ödönke (#8) üzenetére


Nimrod
addikt

A Morrowind fantasy RPG, vagy nem?

(#10) ödönke válasza Nimrod (#9) üzenetére


ödönke
aktív tag

dede az :)

de ha nagyon élethű fps-t akarsz, veszel egy shotgunt lemész az utcára és elkezdesz lövöldözni :DDD

(#11) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na megnéztem én is HL2 videokat. Ez eccerűen döbbenetes. Nem csak a grafika - az is elég kuul - de a fizika . Brrrr kircsi gém lészen ez!

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#12) GhanBuri Ghan válasza Nimrod (#6) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Tresspasser. Na azt tenyleg arra irtak meg, hogy minden mindenre hasson, lehetett ki lehetett loni egymasra rakott festekesbodonok kozul a legalsot, meg ilyenek. Probabol agyonvertem egy raptort vasruddal, aztan kiprobaltam ugyanezt egy feher kerti szekkel is :) Talan a tulzott elethusege miatt is bukott meg, nem lattam olyan jatekot ezen kivul, ahol nem egy fix celkereszt van a kepernyo kozepen, hanem a csuklot mozgatva kell az iranyzekot beallitani. Pedig egy ido utan mar reflexbol ment, ahogy rogzitett geppuskanal is a celzas...
Na azt megneznem mai gepekre megirva.

(#13) FaBatka válasza GhanBuri Ghan (#12) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Jaja, a Tresspasser az ql volt. Csak nem egy Pentium 233@300-on riva128-cal. De azért ott volt a toppon.

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#14) Nimrod válasza GhanBuri Ghan (#12) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez kb. mikor játék?

(#15) GhanBuri Ghan válasza Nimrod (#14) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

98, 99?
Nagyon igenyesen megcsinaltak, a Jurassic Park vilagaban jatszodott, a filmbeli tudos, Jack Hammond (Richard Attenborough) hangja mondta ala a hatterinfokat, meg ilyenek, megis hatalmasat bukott. Gondolom, nem volt eleg hentelos, es igy mar csak egy szuk retegnek jott be. Pedig az a vizeses, ahogy megcsinaltak, meg olyan nuanszok, hogy a raptorra ra lehetett duhiteni a triceratopszot :) Gondolom, ezert is van olyan keves jofajta valosaghu repulogepszimulator es tarsai mostanaban.

(#16) GhanBuri Ghan válasza FaBatka (#13) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem is Riva128-on ment, csak egy AMD K6-2 266@250-en :)

(#17) bélanéni


bélanéni
őstag

Túl sok volt hozzá a 266MHz, hogy underclockoltad? :DDD

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#18) Sanya válasza bélanéni (#17) üzenetére


Sanya
nagyúr

:DD

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) maniac


maniac
senior tag

Az igazat megvalva szerintem a két gamet nem lehet összehasonlítani! Nekem személy szerint a Doom3 jobban teccik! A doom3-ban ellehet löni az ellen hónalja alatt a hl2-ben nem :) és ez komoly. A doom3 nyomasztó (YEAH!!!!), és tele lesz szórva okkultista elemekkel(+ ugyanilyen jó fizika), a Hl2 még inkább egy tündérmeséhez hasonlítható a doom3-hoz képest :). Én személy szerint mindkét játékot megveszem eredetiben, mert ezek tényleg megérik az árukat!

(#20) GhanBuri Ghan válasza bélanéni (#17) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

az overclockot nem birta, ezert 4*66 helyett inkabb 2,5*100-on jarattam (ez mar super 7 alaplap volt :) ), ugy tunt, itt jobban teljesit, mint 266-on

(#21) Szőrös  válasza maniac (#19) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem kötözködni akarok - télleg!! - de honnét tudod , hogy HL2ben nem lehet ellöni ellen hóna alatt ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#22) mura81 válasza ödönke (#1) üzenetére


mura81
senior tag

Én még ugyan nem láttam a videót amit emlegettek, de csak annyit mondanék hogy annó az UT2003 béta verzio is akadozott a gépemen, tavaly nyáron próbáltam (akkor még elég izmosnak minősült a gépem 1700+@2124 Mhz GF4 Ti4200 @ 300/600Mhz). És a végleges verzió meg úgy megy rajta mint az álom sehol nem akadozik 1280×1024 32 bit full detail...
Szvsz a végleges nem fog akadni hanem normál gépen is jól fog futni:DD:DD

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#23) ödönke válasza mura81 (#22) üzenetére


ödönke
aktív tag

előszőr nézd meg a videókat utánna nyilatkozz :) majd mikor láttad a kb 100m magas fémfalat felnyilni meg a shader effekteket, meg a fizikát :) áááá isten lesz ez a game :)

(#24) Elrood


Elrood
őstag

Mindenkit megkímélnék attól, hogy szidja a progikat. Én majd játék után mondok véleményt:), ha lesz olyan konfigom, ami elbírja:).

Doom3: Jó kis horror, nyomasztó és félelmetes:)
Alpha demo sajnos nem indult el sehogy. (Menü bejött, de akármit írtam a konzolba, az opengl-s dll-re panaszkodott és kilépett.
Egy videó kering róla, de rossz minőségű, tehát igazi véleményt nem lehet alkotni.

S.T.A.L.K.E.R.: Érdekes történet. Bár harcot nem láttam se képen se videón.
Van egy videó, ami elég pazar külső helyszínt mutatja.

Half Life 2: Szintén izgi:D
Van videó, de nekem úgy tűnt, hogy projektorról vették fel egy videókamerával. Tehát nem az igazi.


Képek alapján nem lehet megítélni őket.
Egy bisztos, mind3 játékot NAGYON VÁROM.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Egy biztos!
A HL2 büntetni fog!

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#26) melak


melak
csendes tag

Dzsizusz, ez az a game amiert erdemes gepet boviteni...Stalker se lesz rossz, marcsak a feeling miatt, de amikor egy jatek feelingben es megvalositasban is ilyen eszmeletlen jo..tyu''!! Alig varom a megjelenest..

(#27) Elrood


Elrood
őstag

''Az E3 kiállításon a Valve szoftverfejlesztő cég képviselője megerősítette, hogy az ősszel megjelenő Half-Life 2 játéknak elkészítik az x86-64 utasításkészletre optimalizált változatát is. Ez azt eredményezheti, hogy a játék az AMD 64 bites processzorain fut majd a legjobban. ''

[L]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21180[/L]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#28) HEBI


HEBI
senior tag

Megnéztem a videókat, azóta kicsit elvarázsolva érzem magam!
Ezt is megértük! Most nem kezdem el sorolni, hogy mi tetszett egyszerűen túl sok minden, kicsit olyan volt, mintha filmet néznék!
Nincs is olyan messze az az ősz, úgyhogy addig össze kell kaparnom egy csómó pénzt egy Hammerre!
Ha így megy tovább egész ősszel játszani fogunk!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#29) hungeek


hungeek
senior tag

most fogok napokban Ti 4200-at venni, szerintetek ez elég lesz hozzá?
mert ezt a game-t nem szabad egy gyenge vidikártyával végignyomni: az bűn lenne!

(#30) iguana


iguana
őstag

most néztem a videókat...ha tényleg ilyen lesz akkor döbbenetes élményt fug nyújtani. egyik ''nagy durranás szagú'' játék felett sem szeretnék pálcát törni, de ez talán mindegyiknél jobb lehet.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#31) Jozsué


Jozsué
tag

ÖDÖNKE!!!!! minek nyitottál új topikot a gamenek holott ott az enyém :DDD üdv koléga!! én is láttan a videokat ,überkirály!!!

''Only one man stands between hell and earth...''

(#32) hungeek


hungeek
senior tag

megnéztem egy ingame videot.........
hát hihetetlen..... mintha filmet nézne az ember!
asszem nem veszek ti4200-ast........ inkább gyúrok egy 9800-asra :))

(#33) AND1


AND1
őstag

huu de durva. Már 3-szor megnéztem.Elég impressziv!
Nagyon tetszik... :DD

Egy régi PH-s.

(#34) Elrood válasza hungeek (#32) üzenetére


Elrood
őstag

Ti4200-n még elfutna, de nem tudnád a teljes grafikai látványt élvezni. Ugyanis mind3 game (Stalker, Half Life 2, Doom 3) min. DX9-sek, és a ti4200 sajnos csak 8.1-s. Szerintem gyúrj egy 9500Pro-ra.

Remélem a STALKER videót is megnéztétek:))
Doom3 videója sajnos elég gyatra minőségű volt.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#35) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Ez a game brutál lesz.

(#36) hungeek válasza Elrood (#34) üzenetére


hungeek
senior tag

jaja :))
K7S5A még ippeghogy kiszolgálja a procit :))
karácsonykor majd veszek alé valami jó lapot is :)

(#37) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Doom3rol minek video ? Nekem megvolt (van ?) az alpha, viszont nem tudtam ''valahogy'' teljességében élvezni a GF2esemet ... :(

(#38) Fr4G


Fr4G
aktív tag

elnezest, GF2esemmel . igy a helyes

(#39) Elrood válasza Fr4G (#38) üzenetére


Elrood
őstag

Sajnos nem mindenki gépén futott. Enyémen se ment:(. (valami dll hiba)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#40) Manitou válasza HEBI (#28) üzenetére


Manitou
addikt

Inkább videokártyára gyúrjál majd,mint procira.

(#41) Elrood


Elrood
őstag

Eddig 4 videó jelent meg. Az uccsó a titokzatos ügynök arcjátékát mutatja. Most töltöm. [L]http://www.hardwired.hu/forum/forum.hw?t=6919[/L]
Többit is keressétek ugyanezen az oldalon.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#42) Elrood válasza Elrood (#41) üzenetére


Elrood
őstag

Windows Media Video/Audio 9 igényel, az uccsó film, G-Man mimika. Nálam a Winows media player letöltötte magától.

Brutális ez az arc:) Hatalmas és táskás szemek, titokzatos pillantások:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#43) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Valaki tudja, hogy milyen gépen mentek ezek a demok? (SZVSZ P4, de nem tudok semmi konkrétat) Nem ártana tudni, mert erre szeretném az új konfigomat összeállítani :)

Igaz, hogy hajszálnyival gyorsabb a 3Ghz-es P4 a 3000+ Bartonnál ám előbbi 165 000, utóbbi 87 400 kredit áfásan. Viszont ezek az árak mozoghatnak őszig, hiszen még eléggé friss cuccok. Szerintetek 512 Mbyte ram elég lesz a HL2-nek?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#44) hungeek válasza M@trixfan (#43) üzenetére


hungeek
senior tag

max beállításokhoz 2ghz-s proci kell és GF4Ti
ma olvastam

(#45) hungeek válasza hungeek (#44) üzenetére


hungeek
senior tag

én 2400+-t és 9500-ast veszek majd hozzá 512 DDR-val... szerintem így maxon elfut majd legalább 800x600-ban

(#46) M@trixfan válasza hungeek (#45) üzenetére


M@trixfan
addikt

A HL2 Directx 9 játék lesz ha jól tudom. Akkor viszont a Geforce4 nem képes max. beállításokat nyújtani. A 9500-at gondolom átalakítással tervezed, mert ellenkező esetben jobban jársz a 9500pro-val. A felbontással szerintem 1024*768-ban sem lesz semmi problémád. (Főleg 9700-zal vagy a 9500pro-val)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#47) hungeek válasza M@trixfan (#46) üzenetére


hungeek
senior tag

pro-t akarok venni....... nem veszek zsákba macska 9500nonpro-t....

(#48) rii válasza ödönke (#1) üzenetére


rii
nagyúr

jajaa .... kissé tudatlan vagyok..... de mijaza HW....? mee lejakarom én is töteni .... PLS ... THX ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#49) M@trixfan


M@trixfan
addikt

HW: [L] http://www.hardwired.hu [L]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#50) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A linkelés valahogy nem megy nekem :(

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Half life 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.