Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Üdv!

Tudom, ha utánanézek, jobban, akkor találok információt, de kábé fél órám van megtudni,hogy mely dvd írót kell vetessem meg a főnökömmel?
AZ aquába (webáruház) néztem szét, ezt a kettőt találtam megbízhatónak, bár azért nem vagyok egy profi ebben a témában.

Asus DRW-1604P/ DUAL + / - DVD iró OEM 10,600 Ft 13,250 Ft
LG GSA-4163B 16x+ /8x- Dual layer DVD iró Dobozos 11,200 Ft 14,000 Ft

Az Asus szerintem jó márka, annak ellenére, hogy anno Asus cd íróm volt, és másfél év után megadta magát az író része.

Nekem LG 4X-es íróm van most, és nagyon szeretem, remekül ír, de vajjon igaz ez arra a 16X esre is?

Köszi a gyors választ előre is!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#2) Sefter válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Pioneer 109 mindkettőnél olcsóbb és jobb is....

Psn ID: sefter_hun

(#3) GombócArtúr válasza Sefter (#2) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Pioneer DVR109 16x + / - DVD író OEM DualLayer 9,840 Ft 12,300 Ft

Őrá gondolsz?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#4) I_Am válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Ne haragudj, de mostantól a melyiket vegyem, gyors kérdés és hasonló témákra fokozottabb figyelmet fordítunk.

Ha az általad megvenni kívánt alkatrésznek, eszköznek (akármelyiknek) már van totyikja akkor abban kérdezz kérlek.

Miért is hasznos ez? Mert ha a megfelelő totyikban teszed fel kérdésed, akkor azok a tulajok akik rendelkeznek már az általad kiszemelt jószággal érdemben is tudnak nyilatkozni, akár a pozitív akár a negatív tapasztalatokat illetően.

Megértésed előre is köszönöm, további kellemes fórumozást.

Ezt most zártam.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.