Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-24 08:24:14

LOGOUT.hu

GTA 5 (PS3) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) erik88 válasza Elims (#149) üzenetére


erik88
aktív tag

Mondtam, hogy elírtam :DD tudom, hogy SPORT de elírtam :R elhiszed már ??? xD

(#152) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ma "sokat" haladtam. Kb 2 órát toltam de összesen 2 küldi lett megcsinálva :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#153) Elims válasza erik88 (#151) üzenetére


Elims
veterán

Elhiszem. :-)

Köszi!

SirAndrish: De ma délelőtt nem....

Azt írja meg nekem vki,hogy van 2 autòd,veszel egy harmadikat,ekkor megkérdez vmit -utòlag gondolom azt,hogy melyik legyen lezàrva ott ahol van,mert csak 2 férőhelyes a garàzs- majd amikor garàzsbővítés van szintén megkérdezi,hogy àthozzàk e az ùj garàzsba a pusztàba lezàrt kocsit potom 60e $-ért. :-))
Természetesen nem-et nyomtam,gondoltam majd én behozom a garàzsba viszont sehol nincs a kocsi.
Igaz,el is felejtettem,hogy hol àllt,de a térképen csak jelölnie kellene nem?

(#154) Sirandrish válasza Elims (#153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az azt kérdezi hogy "héj...tele van a garázsod dikk..melyiket küldöd a bontóba hogy beférjen a szír új tesókám?" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#155) Sirandrish válasza Elims (#153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként ma valóban jól haladtunk.
Mondjuk még most sem értem az arányt. Normális együtt vihető küldi ezerszer ritkább mint a verseny vagy az egymás elleni akármik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#156) Elims válasza Sirandrish (#154) üzenetére


Elims
veterán

Na hàt akkor szarok be!! :-)))
Most végre megfürdött az ember,tiszta piszok volt màr az egész. :-)

Lehet,hogy arra kapòsak a többiek vagy ki tudja.
Az is lehet,hogy azt egyszerűbb volt leprogramozni.
?

(#157) Sirandrish válasza Elims (#156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem tegnap zuhanyzott. De amúgy azt magától csinálja? És miért?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#158) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

Sziasztok TupacakonHUNchop az ID-m, vegyetek fel nyugodtan :C
Lenne egy kérdésem. Közel vagyok a single rész 100%-osításához már csak a Strangers and Freaks-ek kellenének, elvileg mind a 20-at megcsináltam, de a stats menü szerint csak 18 van meg.
Volt ilyen valakinek? Ilyenkor mi a teendő? :F
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#159) fausto válasza TupacakonHUN (#158) üzenetére


fausto
addikt

Lépj be a socialclub.rockstar.com-on, ott meg tudod nézni, melyik két küldetés maradt ki

(#160) erik88 válasza TupacakonHUN (#158) üzenetére


erik88
aktív tag

"Tupac-os" vagy?? Imádlak
Szerk.: ja és azonnal gyere online xd

[ Szerkesztve ]

(#161) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

Írjatok psn neveket! :C

Amúgy köszi a választ, meg van a bibi. :)

[ Szerkesztve ]

(#162) Sirandrish válasza TupacakonHUN (#161) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sirandrish...már a PSN ID-m

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#163) erik88 válasza TupacakonHUN (#161) üzenetére


erik88
aktív tag

Gyurma8828

(#164) Sirandrish válasza erik88 (#163) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mostanában leszel fent?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#165) Tdizsolt válasza TupacakonHUN (#161) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A19770228tdi... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#166) Elims válasza Sirandrish (#157) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem magàtòl csinàlja.
De amit kosznak hittem nem jött le ròla,Zoli vilàgosított fel,hogy azok ütésnyomok.. :-/. :-)

Tupacakon: Felveszlek.. :-)

A kocsis kérdésre nem tudtok tippet adni?
Vagy annyira megtekertem a kérdést,hogy nem vàgjàtok a lényeget? Elég kusza fogalmazàsa van....

HuMarc: Ne haragudj a tegnapi egyedüli akciòdért,de "fontos" telefonom volt. :-/
Még az elején ki akartam lépni,de csak bedobott a küldetésbe.
Tényleg bocs.

(#167) Sirandrish válasza Elims (#166) üzenetére


Sirandrish
legenda

TÉNYLEG azt mondja amit írtam. Nyilván nem ilyen stilusban.
És tudtommal kocsit nem is tudsz venni ha nincs hely a garázsodban.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#168) Elims válasza Sirandrish (#167) üzenetére


Elims
veterán

Pedig én simàn megvettem.Ez 100%.

(#169) Sirandrish válasza Elims (#168) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor hova teszi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#170) erik88 válasza Sirandrish (#164) üzenetére


erik88
aktív tag

Majd este leszek gta :) addig bf 4 meg splinter cell

(#171) Tdizsolt válasza Sirandrish (#169) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem se garázsom,se semmim,mégis van saját vasam....Simán kib@ssza az utcára.... :DDD

Elims: :R :R
Nagyon frankó volt!!! :C
Kár,hogy mennem kellett,és hogy még nem az igazi a cucc.

Apropó,headset....
Segítséget kérnék Tőletek.Össze párosítottam a ps-el,minden rendben van egészen addig,amíg hozzá nem nyúlok a hivásfogadás gombhoz.Ilyenkor bontja a kapcsolatot,és nem is csatlakozik újra.Minden alkalommal be kell lépnem a menübe a kiegészítők beállításaihoz,és újra kell indítanom a kapcsolódást.
Normális dolog ez?Vagy valami nincs rendesen beállítva?
Mert így kissé körülményes lesz,ha mindig ezt kell csinálnom,ha véletlenül megnyomom a gombot... :F
(Ha ki kapcsolom a headsetet,akkor ismét bekapcsolva sem csatlakozik automatikusan,csak a már fent említett módon... :W )

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#172) erik88 válasza Tdizsolt (#171) üzenetére


erik88
aktív tag

Hát ez valszeg ilyen lesz... nem hiszem, hogy valami ninxs normálisan beállítva inkább csak ilyen a headseted

(#173) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

9 óra fele nem hozunk össze valamit?
Avassatok be, a 30+os szintemmel még újonc vagyok. :DDD

(#174) Sirandrish válasza TupacakonHUN (#173) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is annyi vagyok...mondjuk újonc is vagyok

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#175) Tdizsolt válasza erik88 (#172) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi :R

Psn ID: Tdizsolt

(#176) HuMarc válasza Sirandrish (#174) üzenetére


HuMarc
addikt

Én 36-os voltam tegnap, de most már én sem vágom, hogy Elims hogyan fejlődik olyan rohadt gyorsan :F Vagy nagyon sokat játszik, vagy én nem tudom. Két napon belül (csütörtök-péntek, nálam ez össz. kb. 2×3 óra játék volt) 25 környékéről 40-es szintre ért el, én közben 35-ből lettem 36. WTF?

(#177) erik88 válasza HuMarc (#176) üzenetére


erik88
aktív tag

Én meg 3 naponta találn ha lépek szintet xd

(#178) Sirandrish válasza HuMarc (#176) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát Emils profi. Ő nem a küldiket csinálja hanem elkapja azokat akik a küldit adják és kikényszeríti belőlük a TP-t :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179) Elims válasza Sirandrish (#169) üzenetére


Elims
veterán

Ki tudja.. Én is ezt kérdezem.

Erik: Az ismerőseid között van Pajesz.
Na ő egy hatalmas figura!!!!!!
Lenyomott velem vagy 50 versenyt super osztàlyù kocsival.Így màr megtudom venni az összes tuningot a kocsiba.
Nagyon keményen nyomja!!!!! :-)))

"Én meg 3 naponta találn ha lépek szintet xd"

Hànyadik szintű vagy?
Ennyi. ;-)

TdiZsolt: Jòl nyomtad! Köszi! :-)
Kàr,hogy olyan nehezet fogtunk ki.. :-(
Van kamera a ps3-hoz csatlakoztatva?
Az audio device settings-ben àllítsd be a head-set-edet.

HuMarc: Elims "elkapja azokat akik a küldit adják és kikényszeríti belőlük a TP-t"
Vhogy így.. :-)
Persze azért oda teszem magam,nem csak sétagalopp van.
Ha nem felejtem el lefotòzom a "küldis" lapomat.Az megmutatja,hogy Elims mennyire csinàlja a küldetéseket Is.

(#180) Sirandrish válasza Elims (#179) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor már nincs is értelme hogy együtt játszunk mert neked már minden megvan :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#181) Tdizsolt válasza Elims (#179) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nincs kamera,nem akarom hogy kukkoljon a C.I.A.... :DDD
Ezt állítottam be alapértelmezettnek,de így is ez a szitu...na mindegy,ez van.Csak azt sajnálom,hogy nincs rajta mic mute,ha lekapcsolom,akkor meg előröl kezdődik a mizéria..... :((
Jó lenne ma is nyomni valamit,akár többen is! :K :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#182) Elims válasza Sirandrish (#180) üzenetére


Elims
veterán

Tény,hogy màr elég sok mindenem van,így abban igazad van,hogy "neked már minden megvan". (Bàr még azért attòl elég messze àllok..)
Abban viszont nincs igazad,hogy "már nincs is értelme hogy együtt játszunk"!!!
Most lesz csak igazàn értelme!!
Én az a típus vagyok,aki sokkal jobban szeret adni,mint kapni..így mostantòl többek között(!) azért lesz értelme,hogy én segíthesselek Téged/Titeket!!
Ez neked is szòl és Természetesen Humarcinak is és TdiZsoltnak Is!!!

Nem sokàra megyek,gyertek fel és lenyomunk pàr küldetést hagy dőljőn a pénz! ;-)
Közben mesélek pàr dolgot... :-))

Fausto: Nagy profin nyomod!!Iszonyat keményen és Nagyon Korrekten!!!!
Le a kalappal!! :-)
((nem légből kapott az a sok platina.))

(#183) perge666


perge666
veterán

Na végig vittem a sztorit,hatalmas játék. :C
Persze még van egy csomó mellékküldetés,de azokat most lehet hanyagolom,van mire néznem.

(#184) Elims válasza Elims (#182) üzenetére


Elims
veterán

"Én az a típus vagyok..."
Visszaolvasva kissé nyàlas szöveg.

Perge: Akkor minél hamarabb gyere online. ;-)

(#185) perge666 válasza Elims (#184) üzenetére


perge666
veterán

Sajnos ott még nem tartok. :(

(#186) Elims válasza perge666 (#185) üzenetére


Elims
veterán

Kàr. :-/

TdiZsolt: Milyen màrkàjù head-set?

(#187) Elims


Elims
veterán

Fausto: Csupàn kívàncsisàgbòl kérdezem,nem szàndékozom belépni.Ahol te vagy csapatban/crew-ban ott is kell like-olni/beikszelni a csapatodat a facebook-on?

(#188) fausto válasza Elims (#187) üzenetére


fausto
addikt

Egész nyugodtan beléphetsz, sőt, jó is volna, ha többen lennénk egy Crew-ba, mert olyankor több pontot kapunk a játékok végén! :) Nyitott klán, bárki beléphet, nem kell hozzá semmit tenni, nincs szint korlát vagy bármi hasonló elvárás. GTA Hungary Crew a neve.

(#189) Elims válasza fausto (#188) üzenetére


Elims
veterán

Pont most léptem be egybe. :-/
Itt nem fontos,hogy facebook-os legyek.
A Hunt-ot ajànlottàk,de oda követelmény,hogy ikxelgessem meg like-olgassam a csoportot így az kiesett részemről.

(#190) fausto válasza Elims (#189) üzenetére


fausto
addikt

Lehet több crew-ba is :)

(#191) Elims válasza fausto (#190) üzenetére


Elims
veterán

Micsoda?? :-o
Ezt hogy érted??
Ha mondjuk kettőben vagyok,van vmi negatívuma vmelyikre nézve?Vmint melyik crew nevét írja ki a nevem mellé?

(#192) fausto válasza Elims (#191) üzenetére


fausto
addikt

Egyszerre egy lehet aktív, de felvehetsz többet és éppen azt aktiválod, amelyikből játszol valakivel. Amelyik éppen aktív, annak a nevét írja ki. Nincs negatívuma, illetve a crew-on belüli rangod csak annál a klánnál nő, amelyik aktív, de az nincs hatással semmire, teljesen mindegy.

(#193) Elims válasza fausto (#192) üzenetére


Elims
veterán

Ez így korrekt.
Fontos a facebook-os aktivitás?Értem ezt úgy,hogy ha én nem facebook-ozom beléphetek?

Vmint slipstream-et hogyan tudok csinálni a kocsival?

(#194) Tdizsolt válasza Elims (#186) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hali Elims!
Ez egy HP H7000 tipusú motyó....

Psn ID: Tdizsolt

(#195) fausto válasza Elims (#193) üzenetére


fausto
addikt

Semmi köze a facebook-hoz :)
Slipstream,amikor a kocsi mögött mész a szélárnyékban

(#196) Elims válasza Tdizsolt (#194) üzenetére


Elims
veterán

Ezzel lehet,hogy tényleg nem lehet mit kezdeni. :-/
Cseréld el egy egyszerű òcska nokia bluetooth head-set-re,működne is és még pénzt is kapnàl rà. :-)

Fausto: Köszi!
Megnézem azt a crew-t.. :-)

(#197) Sirandrish válasza Elims (#196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap vette szegény :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#198) fausto


fausto
addikt

Nem tudom, abban mennyire lennétek benne, hogy skype-on beszéljünk játék közben? Nálam elég rossz a ps3 hangmínősége, de skype-on kifogástalan és nem kapcsol szét, ha szétdob a játék.

Bár azon is gondolkozom, hogy veszek egy vezetékes usb-s headsetet.

[ Szerkesztve ]

(#199) Elims válasza Sirandrish (#197) üzenetére


Elims
veterán

De potom összegért vette.Annyiért minimum kiszàll belőle.

Fausto: Nekem jò lenne a skype,de sajnos ezen a telefonomon nem megy,mert erre a rendszerre szarul csinàltàk meg,a màsik telefonjaimra màr nem tàmoatott ( :-// ),szàmítògépen meg rossz lenne összehozni,legalàbbis nekem.
Szerintem te vegyél egy òcska nokia bh head-set-et max.2e-ért postàval és akkor tökéletesen halljuk egymàst.

Először ugye volt SirAndrish ebben a head-set mizériàban..Azt mondtam rà,hogy nem nagyon jòl hallani (finoman fogalmaztam..) aztàn jött HuMarc és őt még rosszabbul lehet hallani.Akkor mondtam,hogy tőle rosszabb nincs (hangzàsban) és egyszer csak jöttél Te. :-))))
Utànatok SirAndrish 7.1-es térhangzàs. ;-)
Az is megfordult a fejemben,hogy mivan ha az én internetemmel van a gubanc..de nem,màssal is beszéltem màr mostanàban és elég jòl hallom a többieket.
De ne vegyétek szemrehànyàsnak!Örülök,hogy vmennyire tudunk kommunikàlni!! :-)

Példàul a mùltkor Fausto-val egy nagy helikopteres küldetésben voltunk. :-))))
Nem ismertem még a küldetést,nem tudtam,hogy mi merre és pikk-pakk kilőttem azt a nagy batàr repülőeszközt. :-/ Mission failed. :-/
Utàna mondta Fausto,hogy arra nem kis szükségünk lett volna,mert kell a nagy konténer elszàllítàsàhoz.
És ez csak egy aprò példa.Ilyenből sok szàz van egy-két òra alatt.
Úgyhogy én azt mondom,hogy bizony nagyon kell az a head-set. ;-) Filléres tétel szerintem.

Apropò....Fausto!: Neked màr megvan az a kb. 40 nyert versenyed a super osztalyù kocsiknàl?

Mégvmi..még a jàték elején volt egy segítség,de sajnos elfelejtettem,hogy hogy van.Célzàsnàl ha simàn hùzzuk az analògot simàn megy a célkereszt ugye,viszont van egy gomb amit benyomva lassíthatunk a célkereszt mozgàsàn.Melyik az a gomb?
((ha sejthető eyàltalàn ebből a kusza íràsbòl,hogy mire gondolok..))

Erik: Bocs,de ma véletlenül elindítottam egy küldetést. :-/
Nagy kàr volt..vmi börtönös küldetés lett volna,nem is ismertem..Be sem jutottam a területre.
Ezért tüntem el.

(#200) Sirandrish válasza Elims (#199) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen...a szuper hangzás azért ami nálam van az nem semmi :DDD
Amúgy nem vágom az egészet. Én elhiszem hogy 1 dolog szar, de MIND?
Én ugye próbáltam talpas mikrofont, eye kamera mikrofonját, gyári bt headsetet és most ami jelenleg is használva van az egy Sharkoon rush headset. És állításod szerint igazából egyik sem jobb a másiknál.

Nyilván igazad van, mert ha nem hallasz rendesen akkor ott szar valami, de szerintem az a PS3 rendszerében keresendő. Kizárt dolog hogy ennyi kütyü aminek a fele gyári mind sz*r legyen. Főleg mert ezek felét én másra is használtam és sose volt gond. Ami még erre rátesz egy lapáttal hogy pl GTA5ben volt szerencsém már legalább 8-10 embert(a random emberekkel együtt legalább 20at) hallani és ugyan hallom és értem őket, de mind recseg ropog, sistereg etc. Én több éven keresztül COD-oztam, MMO-ztam és 100 meg 100 emberrel kommunikáltam (klánok, guildek) és a legtöbbnek 2K alatti headsetje volt és 1-2 kirívó kivételtől eltekintve MINDET sokkal jobban hallottam mint itt bárkit.

Arról meg már ne is beszéljünk hogy Elims barátomat 10szer jobban értem a 12forintos nokia headsetjén mint a 18K-s 7.1es Sony féle csodaheadseten..

Szóval szerintem a PS3 ezen része gyenge..és annyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.