Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-24 08:24:14

LOGOUT.hu

GTA 5 (PS3) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Elims válasza fausto (#949) üzenetére


Elims
veterán

Szòval:

"...a bankkàrtyat be irtam es amikor le jart akkor ki torultem az accointot"

A helyesíràssal most ne foglalkozzunk,szlovàk a baràtom.A lényeget érteni. :-)
Így csinàlja sok hònapja.

(#952) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Nincs kedve valakinek Online-ozni (heist)? Viszonylag kezdő vagyok (20-as)

(#953) Elims válasza pulyka jocó (#952) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Mehetünk. :-) Ha meglátlak,hogy fent vagy elindítom a ps3-at (legalább mozog egy kicsit :-) ).

(#954) pulyka jocó válasza Elims (#953) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Most épp fennt vagyok :)

(#955) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Meg szeretném venni karácsonyi ajándéknak a GTAV-öt. Jelenleg. 8990 a legolcsóbb. Szerintetek karácsonyig lesz még olcsóbban?

.

(#956) kelly416 válasza Troy. (#955) üzenetére


kelly416
veterán

PS3-ra még mindig olyan drága? Miért nem veszed meg hardveraprón olcsón? Értem én, hogy ajándék, de én nagyon soknak tartom azt a majd tízezret érte.

(#957) vaksi8 válasza Troy. (#955) üzenetére


vaksi8
senior tag

Most adtam el 3000 Ft ért :) Nézz szerintem körűl a jatekaim.hu-n

(#958) Troy. válasza kelly416 (#956) üzenetére


Troy.
addikt

Én is sokallom, de ilyet árakat látok. Lehet valami hátránya a használt GTA-nak?

.

(#959) Tdizsolt válasza Troy. (#958) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ha karc mentes,akkor elvileg semmi.Nincs online pass,sem semmi kód,ami hiányozhat egy új lemezeshez képest. Szvsz,nem érdemes digitális formában megvenni,hacsak nem akciózzák le pofátlanul olcsóra...ennek viszont elég kicsi az esélye... :(

Tess.. :C

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#960) vaksi8


vaksi8
senior tag

Ps4 en játszva ,hogyan lehet a saját yachton csinálni azt a küldit, amikor meg kell védeni pár percig a támadóktól? Mi a neve és hol kell aktiválni?

(#961) kelly416 válasza vaksi8 (#960) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt a kérdést próbáld meg a ps4-es totyikban feltenni, itt nem azért játszunk ps3-al, mert szeretjüka butább grafikát, a frissítések hiányát meg a többi hátulütőt, hanem mert nincs ps4-ünk.

(#962) vaksi8 válasza kelly416 (#961) üzenetére


vaksi8
senior tag

De itt van olyan fórumtárs akinek viszont van! Hozzájuk szólt volna a kérdés és nem hozzád, kinek nincs.
Tudod ha valamihez nem értek, ahhoz nem szólok! Egyébként már többször is elhangzottak olyan kérdések, amik ps4 tulajokat érintenek!

[ Szerkesztve ]

(#963) Tdizsolt válasza vaksi8 (#962) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

Nem akarok okoskodni,de ott tényleg többre jutnál válasz ügyben...már azért is,mert (sajnos) haldoklik a topik,az viszont 1000-el dübörög,sokkal hamarabb kapnál választ rá,mint itt...(ha itt egyáltalán kapsz) Bocs az off miatt...

Psn ID: Tdizsolt

(#964) vaksi8 válasza Tdizsolt (#963) üzenetére


vaksi8
senior tag

Megfogadom köszi! Mellesleg ha már a pörgésről beszélünk, itt jobban megy a téma. Ott a legutóbbi hsz majdnem hogy fél éves :U

(#965) Tdizsolt válasza vaksi8 (#964) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Itt próbáltad már? Nem kifejezetten Gta topik,de tuti többen tolják ott nextgenen,mint itt...Keresd meg privátban Elims kollégát,ő rendkívül segítőkész,és nyomja is négyesen...ha ő nem tudja,biztos talál valakit az ismerősei között,aki igen! :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#966) kelly416 válasza vaksi8 (#962) üzenetére


kelly416
veterán

Van kimondott GTA-V topik, nincs kiemelve a ps4 vagy bármi, de ott tuti hamarabb találsz választ. De ha gondolod, várakozz itt tovább.
Kellemes ünnepeket.

(#967) Troy. válasza Tdizsolt (#959) üzenetére


Troy.
addikt

Már megbántam, hogy használtan próbálom beszerezni.. :U
Mondjuk ez az én hibám.

.

(#968) Tdizsolt válasza Troy. (#967) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

Miért,mi történt? :B :U

Psn ID: Tdizsolt

(#969) Elims válasza vaksi8 (#962) üzenetére


Elims
veterán

Én tudtam ezt,de sajnos nem sokszor csináltuk (pedig iszonyat nyomja a szintet felfelé..) és nem emlékszem pontosan.
Ha jól rémlik a gyorsmenüben kellett vmit elindítani.
De holnapra biztosra megírom.

TdiZsolt: :R

(#970) Tdizsolt válasza Elims (#969) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:DD :K

Psn ID: Tdizsolt

(#971) pulyka jocó válasza vaksi8 (#960) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

PS3-on lehet még yachtot venni? Vagy az már csak next gen fjúcsör?

(#972) vaksi8 válasza Elims (#969) üzenetére


vaksi8
senior tag

Megköszönném a segítséged! :)

pulyka jocó Nem hiszem, szerintem csak ps4 en.

(#973) Elims válasza vaksi8 (#960) üzenetére


Elims
veterán

Szóval.. :-)
A hajódon megnyitod a gyorsmenüt -- register ceo (ha nincs ilyened csinálnod kell egyet,én vettem egy bankot 3.5millióért,de van olcsóbban is) -- vip work -- piracy prevention.
Viszont ez csak nyitott szerveren (publikuson) működik.

(#974) vaksi8 válasza Elims (#973) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!

(#975) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Mit tartalmaz ez a 77 megás update?
Azthittem hó lesz :D

(#976) Elims válasza vaksi8 (#974) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)

Pulyka Jocó: Ps3-ra sajnos nem tudom,de remélem megírja majd vki.

Jövőhéten viszont ps4-re érkezik egy komolyabb frissítés.Vmi 50db. új autó jön ha minden igaz.

(#977) Tdizsolt válasza Elims (#976) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!

Na ilyenkor eszik meg a sárga irigység... :K

Jocó:

Ha jól emlékszem,a hóesés sajnos csak pár napig van dec vége felé...de nem biztos... :U

Nézd csak:Íme...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#978) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#977) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azthittem valami komolyabb :DDD
Köszi!

(#979) Elims válasza Tdizsolt (#977) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ne egyen,van ötletem... ;-))
Írom..

Ha jól emlékszem tavaly december közepe felé volt hó,talán ide is beírtam.
Széép. :-)

(#980) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Azokat a járműveket, amikre nincs szükségem már, eltudom adni valahogy?

(#981) Elims válasza pulyka jocó (#980) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Eddig is el tudtad adni a kocsikat/motorokat.Persze kivéve a tankot/helikoptereket/stb.

(#982) pulyka jocó válasza Elims (#981) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Tehát azokat is csak be kell vinni egy mod shopba és rámenni az eladásra? (Azt hittem komplikáltabb a saját járművek eladása :D)
Köszi! :R

(#983) Elims válasza pulyka jocó (#982) üzenetére


Elims
veterán

Így van. :-) De sok bukó lehet rajta..nézd meg majd inkább az ajánlott árat mielőtt eladnád.Főleg ha teljesen fel tuningolt járművet adsz le.

(#984) rsanyi20


rsanyi20
tag

Sziasztok. Már jó pár honapja nyomom a játekot story modeban de most elkezdeném az online-t is. Ps3-on vagyok, és kellene kis segítség. Karakterem van, első versenyt lenyomtam de nem tudom hogy hol szerezzek társakat akivel nyomathatom, etc, etc. Valaki ha tud segítsen legyen szíves :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#985) kelly416 válasza rsanyi20 (#984) üzenetére


kelly416
veterán

Van mikrofonod? Mert szívesen segítek héha-napján, ha lenne kivel, én is játszanék még, de mikrofon meg füles nélkül nagyon nehéz sót érteni még összeszokott játékosokna is sokszor, és mivel sokat nem tudok felmenni, nem vágnék bele nélküle.

(#986) rsanyi20 válasza kelly416 (#985) üzenetére


rsanyi20
tag

Sajnos nincs mikrofonom ps-hez, de akkor nem is erőltetem. Látom hogy nem kell erőltetni a PS3 Online-t, jövőre váltok úgy is 4-re, addig meg ismerkedek az online-al:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#987) pulyka jocó válasza rsanyi20 (#984) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! Miaz amit nem értesz?

(#988) kelly416 válasza rsanyi20 (#986) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából nincs benne erőltető, max. ha rossz szervert fogsz ki, állandóan kinyírnak majd a barmok. De ha nem sikerül ilyen társaságot megcsípni, és az angol is megy valamennyire, akkor nyomjad a küldetéseket, ismerkedj a pályával (offline nem foglalkoztam semmivel, ott volt a térkép, de online akaratlanul is betanultam szinte minden kis utcát, ugratót, mindent, hiába ugyanaz mint offline-ban), fejlődj, mert hem baj, ha nem 0-ás karakterrel mész PS4-re, és tele tömött buxával, mert PS3-hoz képest rengeteg költenivalód lesz egyből.
;]

(#989) rsanyi20 válasza kelly416 (#988) üzenetére


rsanyi20
tag

Hát igen azt észre vettem hogy vannal barmok:D Pár küldetést már le is nyomtam, kisebb-nagyobb sikerekkel. Nyomatom ahogy tudom aztán majd meglátjuk :)
pulyka jocó: érteni értek mindent, csak ahhoz kellene segítség hogy hogyan tudok pl magyar játekosokkal találkozni, hogy tudnák a leggyorsabban fejlődni, pénzt szerezni, stb:)
De tényleg köszönöm nektek, elleszek majd :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#990) kelly416 válasza rsanyi20 (#989) üzenetére


kelly416
veterán

Pénzt küldikkel - ha szabályos úton akarod - ha meg nem, akkor keress olyant, aki csal. De van ismerősöm, akit kitiltottak mert pénzt kapott csalóktól, Ő meg nem jelentette azt, hanem élt vele. Szóval ezzel óvatosan. Én a megjelenés utáni bő egy évben játszottam nagyon sokat, 300+ szintre felértem. Akkor jött a PS4, a társaság ment át oda, azóta nem igazán játszottam, mert egyedül uncsi.
Régebb volt pár "kedvenc" küldetésünk, ami jól fizetett, könnyen ment. Volt olyan, ami 2 vagy 4 személlyel (már nem emlékszem) indult csak, de gyakorlatilag egyedül megcsináltam. Amikor a többiek nem voltak fent, akkor is sokszor indítottam, jöttek a balekok, én lenyomtam a küldit egyedül, azok meg pislogtak, hogy mindig egy lépéssel mögöttem voltak. ;]

(#991) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
PS3-ra megvettem a játékot, letöltés után, install közben corrupted data hibát kaptam. Rebuild database és restore filesystem is megvolt. Ezután letöltöttem mégegyszer, majd fel is installálta rendesen, majd elkezdte letölteni az update-ket. Itt azonban a 8. update letöltése közben ismét corrupted data hibát kaptam...
Mi lehet a megoldás? Refund lehetséges? Mint írtam, egy percet sem játszottam még vele, de a refund lenne az utolsó.
Előre is köszönöm!

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#992) kelly416 válasza HREH (#991) üzenetére


kelly416
veterán

Mivel nem a megvett játék áll le ily módon, hanem a frissítés, ott szerintem más lehet a ludas, de én csak tippelek.

(#993) pulyka jocó válasza HREH (#991) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia!
Lemezes vagy digitális?

(#994) HREH válasza pulyka jocó (#993) üzenetére


HREH
senior tag

Szia!
Digitális, PS Store-ból vásárolt.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#995) pulyka jocó válasza HREH (#994) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Esetleg próbáld meg, hogy magát a játékot feltelepíted, majd kikapcsolod a netet, így elindítod a játékot (ekkor nethiány miatt nem fog frissíteni), játszol vele pár percet, majd netre vissza és megpróbálni lefrissiteni.
Hátha beválik :D

[ Szerkesztve ]

(#996) Elims válasza rsanyi20 (#984) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ahogy Kelly is írja,head-set nélkül fölösleges kifejezetten magyar játékosokat keresned.
Szerezz be hozzá egyet,filléres tétel és sokkal jobb azzal.
A szerveres dologra én csak annyit írnék,hogy ne nyilvános szerverre menj ami tele van takony kölykökkel.A legtöbb kis gyökér ezzel kel és fekszik,a legtöbb esetben így kezdőként esélyed nem lesz ellenük és csak elrontják a játékélményed.
Indíts magán szervert.Akkor csak te vagy egyedül az egész gta online térképen.Oda mész és azt csinálsz ahova és amit akarsz.Ha van ismerős tudsz meghívni oda vkit.

Próbáld ki:
Gta offline -- menü -- online -- invite only session.

(#997) pulyka jocó válasza Elims (#996) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Helló!
Egy sima bluetooth-os headset is megfelel a célra?

(#998) kelly416 válasza pulyka jocó (#997) üzenetére


kelly416
veterán

Én próbáltam többel, nem ment. USB-s headsettel viszont akármelyikkel megy állítólag. De 2000-3000Ft környékén már szinte biztosan tudsz venni fülest. Most épp 4 alatt nincs, de szerintem lesz nemsokára, mikor mindenki, aki PS4-et kapott karira, felpakolja a PS3-as cuccait eladni.

(#999) Elims válasza pulyka jocó (#997) üzenetére


Elims
veterán

Tökéletes hozzá bármelyik.
Én 5db-bal próbáltam (igaz ebből 2 egyforma volt).
Szinte bármelyik alap nokia vagy akár bármelyik ebay-es is tökéletesen megfelel -ha jó a bluetooth egység a gépben-.
Természetesen párosítani kell. :-)

Szerk.:
Gta offline -- menü -- online -- play gta online -- invite only session.

[ Szerkesztve ]

(#1000) pulyka jocó válasza Elims (#999) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.