Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-24 08:24:14

LOGOUT.hu

GTA 5 (PS3) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) HREH válasza HREH (#991) üzenetére


HREH
senior tag

Nos, én feladtam.
Több éve kint van ez a probléma (80029564/80029563), mégis egy darab fix sem jött még rá...
Végigtúrtam a netet, csináltam Restore Filesystem és Restore Database-t is, kettőt együtt is, külön-külön is, megpróbáltam telepíteni, de ugyanez a hibajelenség. Ami külön vicc, hogy 240es UPC nettel is olyan lassan jön, hogy megőszülök mellette.
Lehet valahogy refundot kérni (első PS3-as vásárlásom, nem tudom, hogy működik), vagy akkor most kidobtam 7000 ft-ot az ablakon?
Köszönöm, ha segítetek! :(

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1002) pulyka jocó válasza HREH (#1001) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azt megpróbáltad amit írtam?
Illetve refund nemtudom van e, hívd fel a Sony ügyfélszolgálatot, szerintem tudnak valami konkrétat mondani.

(#1003) HREH válasza pulyka jocó (#1002) üzenetére


HREH
senior tag

Még most tölt a játék, de kipróbálom, hátha.
Majd írok, ha van fejlemény.

És pont ilyen szomorú hsz-nél leszek senior tag, hát basszus :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1004) pulyka jocó válasza HREH (#1003) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

:DDD
Egyébként szerintem teljesen mindegy milyen gyors neted van, kínszenvedés mire letölt valamit. Meg az installálás se kevés idő általában... :W :D

(#1005) HREH válasza pulyka jocó (#1004) üzenetére


HREH
senior tag

Bejött amit írtál, amit nagyon köszönök :R (elindult)
Viszont most nem tudom, hogy rá merjem-e ereszteni az update-t, mert most le van tiltva az internet, és a múltkor is ekkor dobott hibát, szerinted?

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1006) pulyka jocó válasza HREH (#1005) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én szerintem utoljára próbáld meg lefrissiteni, ha így is hibás, nincs mit tenni... Akkor marad az update nélküli :/

(#1007) HREH válasza pulyka jocó (#1006) üzenetére


HREH
senior tag

Felment az update is, tökéletesen fut a játék! :))
Nagyon köszönöm a segítséget :R :R

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1008) pulyka jocó válasza HREH (#1007) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Na szuper! :D
Nincs mit :)
Jó játékot!

(#1009) rsanyi20


rsanyi20
tag

Az normális hogy az Onlineban nekem még esik a hó? :DDD én úgy emlékeszem hogy csak a karácsonyi időszakra adtak havazást...

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1010) pulyka jocó válasza rsanyi20 (#1009) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, nálam is havazik :D Gondolom sokan írták nekik hogy ne 3 napig legyen

(#1011) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Többször észre vettem, hogy játszok például egy teli szerveren, erre egyik pillanatról a másikra az összes ember kilép . Ez miért van? Nálam van a hiba?

(#1012) vaksi8 válasza pulyka jocó (#1011) üzenetére


vaksi8
senior tag

Nálam is előszokott fordulni! Valami szerver bibi lehet

(#1013) pulyka jocó válasza vaksi8 (#1012) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hmm, akkor lehet összefügg azzal hogy nem tud kapcsolódni a Rockstar cloud serverhez vagy mihez. (Amit kiir bal alul, hogy nem tud menteni)

(#1014) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#1011) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nem egyszer történt már ilyen velem is,leginkább akkor,amikor csaló is volt a szerveren lévők között...véleményem szerint lehet összefüggés...illetve nem csak a havas időszakra korlátozódott ez a "hiba"

Sajnos nap,mint nap megmérgezik a játékélményt a rosszindulatú(többnyire 8-14 éves takony) piti csalók... :(

(És ahogy látom,Sonyiék köpnek a legális játékosok védelmére...)

Igazából nem az zavar,hogy mindent megvehetnek,és tömérdek pénzük van,hanem az,hogy esélytelen velük szemben az egyenrangú küzdelem.

Psn ID: Tdizsolt

(#1015) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#1014) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hát van pár az biztos, valamelyik nap, éppen csináltam a napi feladatokat, az egyik az volt hogy kell ölni x playert. Találtam egyet, elkezdem lőni, semmi baja. Ok, biztos vett mellvértet. Aha, persze, büdös csaló volt. De pár próbálkozás után szerintem rámrakott valami csalást, mert rögtön ahogy újra éledtem elkezdtem repülni és gyorsan a földbe csapódni... :D :W

(#1016) vaksi8 válasza pulyka jocó (#1015) üzenetére


vaksi8
senior tag

Én ps4 en játszom, itt már nincsenek csalók! Legalábbis még eggyel sem találkoztam eddig. De a szerverről ledobáló hiba itt is megvan, valamint amit említettél, hogy nem tud menteni vagy csak várni kell rá. Másik gyakran előforduló hiba ( nem tudom ps3 ban benne van) az új autós ceo-knál, hogy mikor beviszek egy autót a garázsba csak fekete képernyő van és nem megy tovább a játék, mintha lefagyna valami.

(#1017) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#1015) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Azaz...vannak módozatai...lángosz,majd felrobbansz,folyamatosan felrobbansz,égő fakereszt a fejedbe+felrobbansz...stb.... Ilyenkor egyetlen megoldás van: Find new session...Én mondjuk előtte még küldök egy reportot a Sonynak,és a gyökérnek is elküldöm üzenetben...ha besz@ri a gyerek,akkor rögtön lelép....

Psn ID: Tdizsolt

(#1018) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#1017) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Enis a find New session-t akartam, de nem ment, mert mire nyomtam volna az x-et meghaltam.... :W

(#1019) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#1018) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ilyenkor sajnos marad a quit game... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#1020) Elims válasza vaksi8 (#1016) üzenetére


Elims
veterán

Pedig sajnos ps4-en is vannak.Igaz sokkal kevesebben és nagyrészüket ban-olják is gyorsan,de vannak olyanok akik óvatosan csinálják és nem 8000-es szinttel megy át ps4-re hanem csak "apróságokkal"..gyorsabb futás,több életerő,gyorsabb rpg töltés,stb.A lóvéról persze nem beszélek...
Szóval vannak már ps4-en is.

A ceo-s dologra sajnos nem tudok mit írni,megvettem a warehouse-t,de még egyetlen kocsit sem vittem be,a knight rider féle kocsiért/sugárhajtású kocsiért/a vízen menni tudó technikal-ért+a nagy csőrös kamionért vettem meg.
A drog/fű/kokain labor+a pénzmásolás többet hoz. ;-)
Na meg a nagy au tó du.pl.-ázós gl- itch-ből is komoly bevételt lehet szerezni.

(#1021) vaksi8 válasza Elims (#1020) üzenetére


vaksi8
senior tag

Pont azért hagytam abba ezeket a"drog/fű/kokain labor+a pénzmásolás" laborokat mert szerintem a sok befektetett lóvé és meló mellé nem hoz annyit. Sőt! Jön egy idióta és szétcseszi egy perc alatt..
A kocsi lopások viszont nagyon jók! Nem kerül semmibe mikor ellopod (már ha nem töröd nagyon össze) de ez is kb 10 rugó és eladod 125 ezerért! Szerintem Eddig ezzel lehet a legjobban keresni!
A csalókról nem tudok nyilatkozni, mert még tényleg nem találkoztam egyel sem. Bár néha van aki mintha nehezebben halna meg mikor bele lövök egy tárat :DD

(#1022) Elims válasza vaksi8 (#1021) üzenetére


Elims
veterán

Ha szánsz rá elég időt jól hoznak a laborok/pénzmásolás is.De ez így van,"...nem hoz annyit. Sőt! Jön egy idióta és szétcseszi egy perc alatt..".
Ezért kell barátok között csinálni.Keresel olyan szervert ahol nagyon kevesen vannak vagy find new session 4-5x és üres szerverre kerülsz akkor behívod oda a barátaid és csináljátok közösen.
Vagy ha nem sok barátod van akkor -ez tutok ;-) - nyilvános szerver és amikor egyedül vagy nyomsz egy appear offline-t,ezután csak te maradsz a nyilvános szerveren,senki nem fog hozzád belépni.

A legjobban az autó duplázással lehet keresni,17perc--13millió. :-)

(#1023) pulyka jocó válasza Elims (#1022) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jó hogy mondtad múltkor hogy ha egy hónapig csinálom a daily feladatokat, rengeteg a jutalom. Most csináltam meg az egy havit. :D
Meg is tudtam venni a helit :DD Köszi :R

(#1024) kelly416 válasza pulyka jocó (#1023) üzenetére


kelly416
veterán

Mi annak idején rengeteg küldit csináltunk ezért. És még jól is szórakoztunk, jókat is röhögtünk. Na meg próbáltunk alternatív megoldásokat megvalósítani. Pl. amikor a "csöcsök" mellől a dokkból Bobbal kellene elvinni a konténert, azt vagy 3-4 órán át variáltuk, de csak a konténeremelő volt jó erre. Bár tettünk Bobbal vitorlást a Maze-re, szálltunk le oda két Titánnal egyszerre, sokat ökörködtünk.

(#1025) Elims válasza pulyka jocó (#1023) üzenetére


Elims
veterán

Ügyes vagy! :-)
Emlékszem én majdnem pont a 28.napon nem tudtam megcsinálni,aztán csak gép elé kerültem késő este.
Nem tünt hosszúnak?Melyek voltak olyan feladatok amiket nehezebb volt megcsinálni? (Én az egyikkel sokat szívtam...)

Kelly: Ha megvan még a géped,írj egy időt és megyünk egy-két küldetést vagy vmit ha gondolod.
Szerintem innen is jönnének páran+van még egy-két barátom aki ps3-on játsza a gta-t.

(#1026) pulyka jocó válasza Elims (#1025) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

A capture feladatok és a tenisz a legrosszabb szerintem. De sikerült mind szerencsére :D
Ha gondoljátok, én is becsatlakoznék!
(Bár végül nem rendeltem mikrofont.. :)))

[ Szerkesztve ]

(#1027) rsanyi20 válasza Elims (#1025) üzenetére


rsanyi20
tag

Szivesen jövök én is, bár még mindig nincs mikrofonos headsetem, de ha nem feltétel ahhoz hogy csatlakozhassak, akkor benne lennék :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#1028) Elims válasza pulyka jocó (#1026) üzenetére


Elims
veterán

28 nap hosszú volt biztos. :-) Egyedül csináltad végig vagy volt amikor megkerestél vki ismerőst?

RSanyi: Nem feltétel a mikrofon,de sokkal jobb azzal.
Mi Pulyka Jocóval viber-en szoktunk beszélni. :-)

(#1029) pulyka jocó válasza Elims (#1028) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Egyedül, meg a legelején talán Te segítettél :D Igazából csak akkor volt nehezebb, mikor min. 2 playeres feladat volt
Amúgy Viberen nem lehet csoportos hívást indítani?

(#1030) kelly416 válasza Elims (#1025) üzenetére


kelly416
veterán

Meg van a gép, de a GTA lemezt szerintem nem találom meg a por alatt. :DDD Majd hét végén megpróbálok felmenni, de nem hiszem, hogy nyerek. Milyen napszak lenne jó például szombaton? Reggel, dél előtt, dél után, este? Úgy tolnám megint kicsit, de ha nincs kivel beszélni közben, akkor fabatkát sem ér már az egész.

A viber sajna még ugrott nálam két okból is, telefonom szervizben, meg amúgy sem akarnám zavarni az Asszonyt még azzal is, hogy ki van hangosítva.

(#1031) Elims válasza pulyka jocó (#1029) üzenetére


Elims
veterán

Ha jól emlékszem lehet viber-rel csoportosan beszélni.

Kelly: Nekem szombaton szinte bármikor jó.
Írjatok vmennyit és megyünk. :-)
Így van,csacsogás nélkül más.
Mi head-set-tel beszélünk a telefonon,ha van nem kell kihangosítani.

(#1032) Tdizsolt válasza Elims (#1031) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hú,de mennék.... :Y

Sajnos szombaton tuti dolgozok,viszont ez a viber mekkora ötlet!!! :C

Psn ID: Tdizsolt

(#1033) pulyka jocó válasza Elims (#1031) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Megnéztem, elvileg lehet.
Énis jönnék majd szerintem, ha mondtok időt. :)

(#1034) kelly416 válasza Elims (#1031) üzenetére


kelly416
veterán

Na akkor ma megbeszélem a Párommal, hogy Neki mikor lenne ok, gondolom ebédkészítés közben, tehát dél előtt valamikor (had aludja ki magát Ő is, két gyerek mellett nem egyszerű a pihenés, de most hét végén az apjuknál lesznek) 9 után.
A vibert meg még majd megpróbálom, de lehet, kiakad a telefonom tőle. :F Egy Fater által levetett LG E400-am van most, ameddig vissza nem kapom a szervizből az enyémet.

(#1035) Elims válasza Tdizsolt (#1032) üzenetére


Elims
veterán

Pedig jó lenne. :-)
Mondjuk te sem nagyon tudsz beszélni. :-(

Pulyka Jocó: Lehet! :-)

Kelly: O.K. Majd írd meg,hogy hogy áll a helyzet.
Biztos,hogy viszi a telefonod a viber-t.Szerintem tuti. :-)
Head-set-ed van hozzá?

(#1036) kelly416 válasza Elims (#1035) üzenetére


kelly416
veterán

Viszi a vibert. Azt, meg egy screen off widgetet fel tudtam telepíteni. Nem engedi sem a hangouts-ot, sem a gmailt sem semmit frissíteni, nincs elég memória. :DDD Az a kérdés, a viber-es telefonálást mennyire kultiválja, ahhoz elég-e a műveleti memória, vagy meghal. :P De puding próbája az evés.

Jó a szombat délelőtt, 9-9:30 körül már leszek. :K

(#1037) Tdizsolt válasza Elims (#1035) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A Viber nekem is jó megoldás lehetne/lehetett volna...majd legközelebb! :K

Psn ID: Tdizsolt

(#1038) Elims válasza kelly416 (#1036) üzenetére


Elims
veterán

Bírni fogja. ;-)
Ez az android.Nem szabad egyik ilyen csodától sem sokat várni,legyen az akár egy 200e-s samsung.
A rendszer 10fillért nem ér.Ha lesz 8.x akkor sem. :-(
Ami pici mentőmellény az a 360 security program.Ha azt fel tudod telepíteni,nyertél.Na meg persze az összes frissítés kikapcsolása telefonban/play áruházban,de ez másik topik. ;-)

TdiZsolt: Mit csinálsz vasárnap? :-)

(#1039) Tdizsolt válasza Elims (#1038) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Jó kérdés Tomi....

Fát vágok,garázskaput javítok....talán délután be tudom kicsit kapcsolni a gépet... :O

Esetleg összeálltok vasárnap is? :))

Psn ID: Tdizsolt

(#1040) Elims válasza Tdizsolt (#1039) üzenetére


Elims
veterán

Ha rajtam múlik és jönnél akkor mindenképp! :-)
Többiek? :-)

(#1041) kelly416 válasza Elims (#1040) üzenetére


kelly416
veterán

Vasárnap már itthon lesznek a gyerekek, én esélytelen vagyok a PS elé ülni szerintem. :DDD

(#1042) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Lehet hogy félre olvastam, de mintha azt írta volna ki hogy március (valahanyadika) után nem lehet next genre transferelni a karaktert. Ez tényleg így lesz? :O

(#1043) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#1042) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, így lesz, fergeteges :(

(#1044) Elims válasza pulyka jocó (#1043) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Azt nem értem,hogy ha már egyszer engedélyezték ezt a transzfert akkor utána x idővel miért veszik ki??? :-///
Főleg miért a ps3-ról ps4-re.?

(#1045) Tdizsolt válasza Elims (#1044) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!

Nem lehet,hogy azért,mert túl sok csaló viszi át a rengeteg lóvét 4-esre? :U (csak egy ötlet)...

Psn ID: Tdizsolt

(#1046) Elims válasza Tdizsolt (#1045) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudom. :-/ De eddig is vitték keményen.Sőt..lehet,hogy már lecsengőben van ez.Persze fixet nem lehet tudni.

(#1047) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sziasztok,

eredeti játékkal rendelkező tulajt keresnék prevgen konzolos bónusz beváltáshoz. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1048) Elims válasza Mr.Csizmás (#1047) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Én megcsinálom ha leírod pontosan,hogy mit is kellene.
Magamnak is jó lenne,már kétszer megpróbáltam,3 embernek írtam,de semmi.
Nem vagyunk egyformák..egyikünk tuskóbb,másikunk kevésbé.
Szóval írd le ide a többit megbeszéljük üzenetben. :-)

(#1049) Mr.Csizmás válasza Elims (#1048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

annyi, hogy betolni a lemezt, bejelentkezni a fiókba, és végigvinni a prológust. :D

[link]

You can still unlock returning player content after starting on PC, but you'll need access to an old-gen console (or help from someone with one). AFAIK it's the only way to get the Dodo/Duke.

You would only need to have an account that has cleared the Story Mode Prologue on last-gen linked to your current Social Club account. No Online character required.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1050) Elims válasza Mr.Csizmás (#1049) üzenetére


Elims
veterán

Így próbáltam én is.
Csináltam egy új account-ot (ps-ben),de csak az új karakterrel tudtam menni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.