Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-24 08:24:14

LOGOUT.hu

GTA 5 (PS3) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivel egyre többen és egyre többet játszunk a GTA5 multi részével, és egyre többet beszélünk róla, ami egyre több embert zavar a PS3 topikba (hozzáteszem joggal) ezért úgy döntöttem hogy megnyitom ezt a topikot.

Ide aztán jöhet minden a GTA5el kapcsolatban. Single, multi, bandák, klánok, küldetések, trófeák és minden egyéb.

Nah had pörögjön a topik!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) perge666


perge666
veterán

Na ez jó ötlet volt. :K
Írjatok le minden lényeges dolgot ide,hogy mire lesz netem tudjak mindent!

(#3) Sirandrish válasza perge666 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd megtapasztalod :K
Én amúgy nem gondoltam hogy ez ilyen faja lesz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

erahurka az id-m.

Hajrá topik! :))

(#5) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

GTA5-höz van valamilyen kód, amit esetleg használt játék vásárlásakor az előző tulaj felhasználhatott?

(#6) istvansebok


istvansebok
tag

ID: istvansebok
A fiam játszik vele, tehát óvatosan öljétek ;)

(#7) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Halihó!
Az ID-m: A19770228tdi

Sirandrish:
Tényleg jó ötlet volt a topik,Grat!!! :C
Social Club-on is lehet jelölgetni!! :K
Én most Fausto kolléga által behívott klánba léptem be,elég nagy 700+ tagja van...
Ha van rá lehetőség,szerintem majd behív másokat is....gondolom... :U

Vegytek:
Szerintem max valami prémium tartalom lehet,vagy dlc,ami pluszban járhat a játékhoz.Az alap játékot nem korlátozza semmilyen kód teljes tartalmában hozzáférhető minden,én is használtan vettem kód nélkül...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#8) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Jò ötlet volt a topik,de màr van ilyen topik Itt.

(#9) fausto válasza Elims (#8) üzenetére


fausto
addikt

Igen, az nem kimondottan pc-s vagy ps4-es, vannak ott ps3-as és x360-as dolgok is bőven.

Tdizsolt GTA Hungary crew, jöhet bárki, szabadon lehet csatlakozni!

[ Szerkesztve ]

(#10) Bogyi007 válasza Elims (#8) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az a játék Pc-s verziójához tartozik...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#11) Elims válasza fausto (#9) üzenetére


Elims
veterán

Làttam én azt a Hungary crew-t.Mi vàltozik ha belépek?
Bent leszek és kész,nem ? :-))

Szerk.:
Bogyi: Van ott mki.Vannak profi jàtékosok.
Szerintem nincs különbség a pc-s és ps3-as verziò között. Legalàbbis gondolom. :-)

[ Szerkesztve ]

(#12) Tdizsolt válasza Elims (#11) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szerintem az sem elhanyagolható,hogy a klántagok magyarok,és velük is lehet küldetéseket csinálni,ha mondjuk a szűkebb körből épp senki sincs bent....de Fausto érdemben többet tud mondani róla... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#13) Sirandrish válasza Elims (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az PC-s topik.
Ha lehetne együtt multizni platformok között akkor jó lenne az, de mivel nem így kell a külön topik

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) erahurka válasza Sirandrish (#13) üzenetére


erahurka
félisten

Multiplatform topik csak most mindenki meg van őrülve a PC gépigény miatt.

Mondjuk nekem nem túl szimpatikus az a topik, egyszer megkérdeztem egy srácot miért Xbox One-t vesz PS4 helyett erre jött a konzolháború :W

(#15) Sirandrish: Jajj nem vagyok én az új topik ellen, nehogy félreérts :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Sirandrish válasza erahurka (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a PC Játékok szekcióba van.
De ha ezen túl is lépünk..hiába írjuk be hogy gyertek mutlizni amikor nem tud csak PS3-as PS3as-sal..
Ezért nyitottam a külön topikot :K
És ezért van PS4es is :K

Nem mellesleg ha kijön PC-re a GTA akkor kb 20K hsz-en keresztül lehet(ne) olvasni hogy milyen gépen hogy és miért megy...engem meg személy szerint ez marhára nem érdekel :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kérdések!
Mikortól lesz értelmes küldetés?
Mert most kb úgy néz ki hogy hívom a csókát..akinek kocsit kell lopni, azt ellopjuk..ha vége akkor kapunk 6 lehetőséget az arcba hogy válasszunk következő melót. Nah igen csak ezek 100%ban vagy verseny vagy egymás ellen.
Szintfüggő hogy milyen küldiket kapunk? Sima menj ide, öljétek le a bandát majd akármi nincs is?
Mert így egyelőre marha egyhangú.
Arra van lehetőség hogy ha már kocsilopás..akkor lehessen 2 vagy akár 3 is egymás után?
Csak mert így mindig ki kell lépkedni és mindig külön térképre rak minket. Ez amúgy miért van?
Ha együtt menjünk missionozni mert rak mindig máshová?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) fausto válasza Sirandrish (#16) üzenetére


fausto
addikt

Szint függő, később lesznek komolyabb küldetések is. Ha több küldetés van megnyitva, akkor a felajánlott 6 között is biztosan lesznek. Amúgy az 3x6, mert van refresh opció is, ami kétszer lehet használni.
Azt nem tudom, miért rak szét, de ne foglalkozz vele, indíts újat és hívd be a lobby-ba az ismerősöket.

(#18) Sirandrish válasza fausto (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy több küldetés megnyitva? Azt nem értem.

A refresh viszont hasznos info.

Azt lehet tudni hogy melyik ikon a küldiknél konkrétan mit jelent? A auto meg motorverseny az egyértelmű, de van csillag meg táska meg mittomén még mik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) erik88 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


erik88
aktív tag

Játék közben Start gomb és a térkép mellett mindent ír :)

(#20) fausto válasza Sirandrish (#18) üzenetére


fausto
addikt

Egyes küldések szintekhez vannak kötve, és amiket megnyitottál, azok közül lehet választani. Ha csak Simeon van megnyitva, akkor csak autó lopós küldetéseket lehet választani.
A táska ilyen CTF jellegű táska rablós játékmód,a csillag a küldetés. Szerintem a többi kb. egyértelmű, de ha ráállsz, írja is, hogy mit tud.

(#21) perge666 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


perge666
veterán

Ott mindig azon sírnak hogy mikor jön már PC-re,meg várják a gépigényt mint a messiást..... :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Tdizsolt válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Próbáltalak behívni délelőtt,de mindig azt írta ki a nevedhez,hogy busy..Olyan,mintha le lennék tiltva Nálad,mert a telónál a contactok alatt is csak a view profile jön ki,üzenetet küldeni nem tudok,míg másnak simán megy.... :F

Azt vettem észre,hogy 16-os csapatokra osszák le magát a környezetet,és lehet,hogy ismerősök is fönt vannak,de nem láthatóak,csak ha behívom őket valahova.Vagy ha külön rájuk keresek a telóban... :U

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#23) Sirandrish válasza fausto (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát még Lamar van megnyitva meg gerald, de Lamar lv 50 alatt nem ad küldit, Geraldra meg azt mondtátok hogy többen kellünk
HOgy tudom megnyitni a többit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) erik88 válasza Tdizsolt (#22) üzenetére


erik88
aktív tag

Ha éppen job-ban van akkor nem is lehet behívni :)

(#25) Tdizsolt válasza erik88 (#24) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Azt értem,csak nekem mindig ezt írja ki,vagy lehet,hogy ugyan abban az időben nyomjuk a különböző küldiket....

Psn ID: Tdizsolt

(#26) erik88 válasza Tdizsolt (#25) üzenetére


erik88
aktív tag

Hát nem tudom előfordulhat :)

(#27) fausto válasza Sirandrish (#23) üzenetére


fausto
addikt

Fejlődj és sorra lesznek újak. Itt egy lista, mi mikor nyílik meg és mennyit lehet vele kaszálni.

(#28) Sirandrish válasza fausto (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Elims válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Elims
veterán

Jaaa,hogy a pc-s rész -online- az külön van a ps3-tól. (mondjuk ezt eddig is sejtettem,de mostmár fixre tudom)

"hiába írjuk be hogy gyertek mutlizni.."

Teljesen érthető. :-)

Erik: Te írtál rám ma?? :-o Később kapcsoltam és annyira iszonyatosan bánom,hogy nem hagytam mindent abba és... :-(((((

Perge: "Ott mindig azon sírnak hogy mikor jön már PC-re..."

Ezt most mire írtad????Számítógépre még nincs meg??
Arra beszarnék... :-)))))) Mi szerte-szét játszuk a számítógépesek meg..csak figyelnek??
Szerintem ez lehetetlen.

TdiZsolt: "ugyan abban az időben nyomjuk a különböző küldiket.."
Ma délelőtt biztos,hogy ez lehetett,mert SirAndrish-sal folyamatosan nyomtuk.Finoman fogalmazva..megállás nélkül. :-)

(#30) perge666 válasza Elims (#29) üzenetére


perge666
veterán

Még nem adták ki PC-re jól olvasod. :K
Én is ezért szereztem ismét PC-t.
2015.01.27.-én adják ki PC-re,ha megint el nem tolják......

(#31) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki mondja már el legyen szíves hogy hogyan kell játszani ha headsettel is akarunk kommunikálni és nem csak magunk bolyongani? Mit tehetünk az ügy érdekében?

Tegnapi story: Nem cicomázom..így küldtem Elimsnek

"Felhívlak..mondom gyere át arra a térképre amelyiken vagyok, azt mondod jó. A telefon megszakad, de te nem jöttél át vagy nem tudtál. Tökmindegy. Hívlak újra mondod itt vagy erre megszakad a vonal, vagy épp töltött neked valami. Mondom...semmi gond..átmegyek én. Persze mire nagy nehezen betölt, addigra a játék közli hogy tele a trékép át dob egy újra. Ez persze megint fél óra töltögetés. Akkor próba újra..átmegyek 10perc töltés után mire közli a játék hogy TE épp küldit csinálsz. Mondom oké, megvárlak...ekkor vettem észre hogy a térkép tele szóval nulla esély hogy ide dob vissza. Nah valahol itt durrant el az agyam szóval ott bassza meg a jó édes kurva anyját ahol van."

Egyszerűen pocsék a kommunikáció..nagyon gyenge ezen része a játéknak. Nekem például megmérgezi az egészet. Addig királyság míg tudunk együtt küldizni, de ha olyanok vannak a választási lehetőségek között amiket nem szeretnénk akkor ki kell lépni. Nah onnan indul a fent leírt mókuskerék, mert az kizárt hogy egy helyre rakjon ki minket (ami számomra szintén érthetetlen), és ez megöli az élményt.

Tudom hogy itt sokan csak mennek aztán majd lesz valami, de hátha valaki próbálkozik azzal amivel mi és tud valami okosat mondani.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) erik88 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


erik88
aktív tag

Ma felmegyek játszani és megpróbálok segíteni mindenbe :) majd föhíjjlak :D

(#33) Sirandrish válasza erik88 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dejó lesz...majd sétálhatok mint valami nyugdíjas :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) fausto válasza Sirandrish (#31) üzenetére


fausto
addikt

Küldetés indítás szempontjából semmi jelentősége nincs, hogy egy térképen vagytok-e vagy sem (de ezt talán már írtam is)
Ha szétdob titeket, valaki indítson küldetést és a lobby-ba küldje ki a meghívókat. A másik megkapja és becsatlakozik. A közös térképnek akkor van értelme, ha free roam-ba akarnátok bandázni. Olyankor mást nem tudok mondani, mint hogy keressetek egy olyan map-et, ahol kevesen vannak. Esetleg mehettek privát szerverre.

(#35) Sirandrish válasza fausto (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen tudom..mármint hogy nincs jelentősége. Figyelek arra amit mondasz :K

Amúgy kecónak van értelme? Mivel lesz jobb ha lesz házam?
Egyáltalán hol és hogy lehet venni? Melyik a hasznosabb..az vagy a kocsi?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) erik88 válasza fausto (#34) üzenetére


erik88
aktív tag

Vagy elindítjátok a incite only szobát és oda behívtok mindenkit akivel játszani akartok :) és akkor oda senki nem jöhet be hívás nélkül :)

(#37) erik88 válasza Sirandrish (#35) üzenetére


erik88
aktív tag

Majd mikor jön a rablás a gta onlineba kell, hogy legyen házad mert csak ott tudod megszervezni a rablást :) amúgy sok értelme nincs

(#38) Sirandrish válasza erik88 (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Invite only szoba?? Micsoda? hogy? Hol? Mi? Merre? Az kell nekem!
És küldik után is oda dob vissza majd?

Lehetne csinálni PH-soknak olyan szobát..ezt eddig miért nem mondta senki? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) fausto válasza Sirandrish (#35) üzenetére


fausto
addikt

A házba rak be, ha fellépsz, általában van garázs, lehet tévézni, füvezni, inni :)
Ha drága házad van, lehet kur.... akarom mondani lenge öltözetű hölgy ismerősöket is lehet házhoz hívni :DD
Meg ahogy erik88 is írta, ha jönnek a rablások, ott lehet majd megszervezni.
Privát szoba, invite online szerver, ugyanaz. Start és az online menüből lehet indítani. Elvileg oda is dob vissza, ha végeztetek a küldetéssel, de ezt nálad nem merem 100%-ra mondani, mert amikor én ismerőssel játszottam, a küldetések után ugyan arra a térképre dobott minket.

(#40) erik88 válasza Sirandrish (#38) üzenetére


erik88
aktív tag

Ja igen elírtam bocsi invite only igen xd gta single menü azon belül online - play gta online- invite only match. De ez csak addig van míg megcsnálod meg játszol utána eltünik :)

(#41) Sirandrish válasza fausto (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ha drága házad van, lehet kur.... akarom mondani lenge öltözetű hölgy ismerősöket is lehet házhoz hívni" :C

"mert amikor én ismerőssel játszottam, a küldetések után ugyan arra a térképre dobott minket."

Gondolom mert nem volt tele a 16os "szoba"..de azért elég hamar megtelik és aztán szinte kizárt hogy ugyan oda dobjon benneteket. Legalábbis nekem eddig így tűnt. :K

erik88 Ha nem játszom akkora szobára sincs szükségem :)
Arra gondoltam hogy pl tegnap este is vagy 5en voltunk online csak a PH-ról..bőven elfértünk volna egy térképen.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megnéztem és valamit vagy nem jó vagy csak rossz helyen keresem.
Szóval multit elindítom. Start->online...és itt semmi olyasmi nincs amit ti írtatok.. :N

Szerk: hja hogy singlebe kell indítani..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Elims válasza perge666 (#30) üzenetére


Elims
veterán

Mi értelme lehet ennek?? :-o

De jò,hogy két Mester is itt van. :-)
Jò ötlet volt ez a topik te SirAndrish. ;-)

Az a privàt térkép engem is nagyon érdekelne.
Hogyan lehetne azt??

Vmint ha elindítok egy küldetést az elején az opciòknàl van egy olyan,hogy matchmaking.Open vagy closed.
Nekem mindig nyitva van,az mit jelenthet??Jöhetne màs is?

(#44) Sirandrish válasza Elims (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha leszel kipróbáljuk a privát cuccot..én már tudom hogy hogy kell :K

Az az open matchmaking az az hogy mehet-e bárki vagy csak az akit invelsz.

és tudom hogy jó ötlet volt :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy ha veszek egy autót. Abban a nyomkövető cuccos már benne lesz vagy még azokat is nekem kell megvennem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) fausto válasza Sirandrish (#45) üzenetére


fausto
addikt

Ha megveszed, alapból kapsz nyomkövetést és biztosítást.
De eleinte szerintem ne vegyél, köss el valami jó gépet és azt tunigold meg egy kicsit.
Én eddig egyetlen autót vettem, azt is poénból (Trevor terepjáróját :D )

(#47) Sirandrish válasza fausto (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mire gyűjtsem a pénzt?
Egy bogarat én tuti szerzek majd :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) fausto válasza Sirandrish (#47) üzenetére


fausto
addikt

Házat szerintem érdemes venni, a kocsik tuningolás sem olcsó. Fegyvereket is érdemes, azokba is költséges a lőszer. Meg persze lehet szórni menő ruhákra, tetoválásokra :)

(#49) Sirandrish válasza fausto (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már van egy sportzakóm meg egy farmerem..mindenem megvan :D
Hja majd még egy normális ing kell ami nincs a gatyába húzva :K :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megéri a küldiket hardon csinálni vagy elég easyn vagy normal?
Értem hogy 1,25ös szorzó van normalon és 1,50 hardon de mennyivel nehezebb? Mennyivel kell rá több időt szánni?
Tehát összességében melyik éri meg jobban?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  GTA 5 (PS3)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.