Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gprswap - avagy a nagy puskázás projekt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ndrs


ndrs
tag

Nagy mennyiségű word dokumentumot (2-3 megányi szöveg) szeretnék mobil telefonon, GPRS WAP által elérhetővé tenni. Westel GPRS-sel férnék hozzá (a megbízhatóság itt fontosabb az olcsóságnál - Voda). Nokia 3510 vagy Siemens ME45i telefont használnék.

Milyen programmal lehet megírni, pontosabban átkonvertálni wml formátumba a dokukat (fontos szempont a struktúráltság). Melyik (ingyenes) szolgáltatóhoz érdemes feltölteni az anyagot?

A vizsga hétfőn délután lesz, ezért ha a megvalósítás komplikált, akkor lehet, hogy érdemesebb a tanulásra koncentrálnom. :-(

Már NEM keresek 10,5''-es TFT hez CCFL háttérvilágítást (kb 22,5cm hosszút). Rájöttem, hogy az inverter a rossz. Ott egye meg a fene :)

(#2) joghurt válasza ndrs (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Tanulj, tinó! :(((

A tej élet, erő, egészség.

(#3) drpele válasza joghurt (#2) üzenetére


drpele
senior tag

szerintem a struktúráltság megoldása több melóval járna, mint megtanulni az anyagot
habár ha egy szigorlatról van szó... főleg ha az embert előzőleg elkapálták rajta :DD

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#4) atus válasza ndrs (#1) üzenetére


atus
senior tag

Ha valakitől kölcsön tudsz kérni egy PDA-t akkor nyert ügyed van, nem kell konvertálgatnod. Nekem irodalomérettségin bejött.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#5) Sanyo válasza ndrs (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Osztalytarsam ugy csinalta, hogy headset a fulbe, elmormolta a feladatot, a matek szakos hapsija megoldotta es bediktalta az egeszet. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gprswap - avagy a nagy puskázás projekt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.