Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Ismeri valaki? Használjátok? Észrevételeket, tanácsokat várok.
Én használtam már egy másik PH! taggal, és szegény elég szerény hangminőséget tudott produkálni. Kis net igénye van, de azért annyira nem, hogy ennyire...Szóval visszhangzik vagy 4-szer, meg néha recseg. Milyen beállítás okozhatja?

(#2) ALI_G


ALI_G
veterán

up!
download: Bővebben: link aki esetleg nem találná meg a neten, bár ezt kétlem :)

(#4) slapec


slapec
tag

Hello!

Énis a google talkot használom, és próbálom az msn-t hanyagolni, mert néha 70 megát követel magának a memóriámból. A program jó, a hangjával nekem nincs bajom (habár nekem modemes netem van :) ) csetelésre kívállo, csak sajna nagyon sokszor nem tud csatlakozni a szerverhez.. aztán elmúlik, de eléggé idegesítő.

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

Használtam szinte a kezdetektől, de nagyon elhanyagolták a fejlesztését, ami egészen eddig nem zavart:

Van egy 1.0.0.105-ös frissítés, ami közvetlenül a Google-től nem jön le, csak a 4 éve nem piszkált 104-es, Secuniától lejön, de nem települ fel, így bye bye Google talk lett :(

(#7) #41133696 válasza #41133696 (#6) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megoldva. Innen : http://www.google.com/talk/, nem a US verziót kell választani, hanem a GB-t.

Ehhez már UAC engedély is kell :)

(#8) #41133696


#41133696
törölt tag

Még mielőtt a 104-est teljesen letörölném :)

1.0.0.104 & 1.0.0.105

A 105-ös kisebb és jobb.

Azt nem írtam pontosan, hogy a jobb sarokból kell kiválasztani az UK (azaz GB) verziót.

Windows Vista, van Windows 7 alatt figyelmeztető üzenet jelenik meg, de működik alattuk jól :)

Vista=6.0 Windows 7=6.1

(#9) #41133696 válasza #41133696 (#8) üzenetére


#41133696
törölt tag

Vistán 1.0.0.107

A dolog érdekessége, hogy ugyanazt az 1.0.0105-ös telepítőt használtam amit a két Windows 7-es rendszeren... viszont ez valahogy lefrissült 107 -re a 7-es rendszeren lévők, meg manuális kérésre sem teszik meg :)

Ennek az oka pedig az, hogy van egy ilyen könyvtár ,amely a másik két rendszeren nem létezik:

[ Szerkesztve ]

(#10) #41133696 válasza #41133696 (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondoltam egy merészet, és az Updater-t Vista alól kimentettem ,majd 7-es alatt elindítottam, és megoldotta a gondot.

1.0.0.107 Windows 7-en is.

Maga az Updater elég friss.

(#11) spiritex


spiritex
veterán

Nem kicsit halott a topic, de hátha...

Sajnos tegnap (2015.02.26-án) eljött a nap és a Google sokszori nekifutásra most már tényleg letiltotta a windows-os GTalk programba való belépést.

Kipróbáltam hát a Chrome-os Hangouts bővítményt, de hát egyszóval pocsék! Semmit nem tud, amit a GTalk tudott, nem Snap-pelődik mellé a chat ablak, ha lezárom a chat ablakot, akkor össze-vissza ugrál a mérete és a pozíciója is, nem jól jelzi ki, hogy ki van online (néha van zöld bogyó, néha nincs), nem lehet letiltani az Offline emberek mutatását, nem lehet betűméretet állítani, nem lehet belépni a böngésző GMail oldala nélkül, ........ én tényleg nem értem, hogy hogy gondolták ezt???

Valaki tudna ajánlani valami 3rd party alternatívát? Kipróbáltam a Pidgin-t, ami jó lenne, de az sem enged belépni a google fiókomba.

Köszi előre is minden segítséget!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#12) spiritex válasza spiritex (#11) üzenetére


spiritex
veterán

Megoldódott! Váltottam Trillian-ra, ami minden várakozásomat felülmúlta. Jobb minden eddigi chat kliens-nél. Atom stabilan és megbízhatóan jelzi, hogy ki van online, ill. offline, nagyon jó smiley-ai vannak, párnak közülük (kb. 10) még hangja is van. 3 platformon tud párhuzamosan működni: browser ablak, win kliens és android, úgyhogy csak ajánlani tudom. Én személy szerint meg is vásároltam a Lifetime tagságot, mert annyira megérdemli ez a csapat!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.