Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Globalnetwork telecom internet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tototos


tototos
őstag

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a szolgálttóval kapcsolatban?

Aki nem ismerné [link]

(#2) tototos


tototos
őstag

Senkinek sincs ilyen nete?

(#3) tototos


tototos
őstag

csak nekem van ilyen netem? :F

(#4) Jégkokó válasza tototos (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát ahogy igy elnézem a csomagok árait, hát elég szépen megy a lehúzás.Máshol ugyanilyen sebességü net fele ennyibe kerül.És kérdéses, hogy itt a beígért sebességet tudja egyálltalán tartani.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) tototos válasza Jégkokó (#4) üzenetére


tototos
őstag

Hát a másik szolgáltató a monortel. Ott sem sokkal olcsóbb ha a telefondíjat is hozzáveszem

(#6) bzsolt99


bzsolt99
tag

Üdv!
Nekem ilyen netem van bár nem ajánlom.
A net ingadozik(lassu),szakadozik,magasak az árak.
Nekem már 1 éve van de jövöre váltok szolgáltatót volt már beigért emelés ami nem volt.
Jobban jársz ha kerülöd ezt a szolgáltatót.

(#7) heliosphere


heliosphere
csendes tag

hát lehet h pesten a választék végtelen... de még pest környékén is van jópár hely,pl Dunavarsány és Délegyháza, ahol nincs monortel.. ott pedig az invitel egyeduralkodó..és geci drága szvsz...
nekem jelenleg 768/768 netem van a Globalnetworknél és régebben tényleg sok gáz volt vele, azóta sok fejlesztés volt és most egészen jó, kivéve h 1 hónap alatt állítják át az új megnövelt sávszélt ami elvileg okt. 1-től érvényes... 6k-ért 1M/1M net nem rossz. az invitel még csak hasonlót sem kínál.. más meg nincs. persze a pesti csomagok/szolgáltatók sokkal jobb ajálatokat tesznek... de itt ez van sajna :) én is örülnék egy 5M/768-as chellonak 500ftért olcsóbban mint a jelenlegi.... :o :(((

Motorola Defy+ MB526 w/ Android 2.3.5

(#8) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

mostanában jó a net csak ezek a köcs..gök 6-odjára szólok és nem állítják vissza a netet 1mb/1mbról 4mb/4mb-re.Mindig vmit kitalálnak most fogok váltaniszolgáltatót több mint valószínű upc vagy digi nemtom sztetek melyik jó szolgáltató?

Üdv, Csaba

(#9) csibusz


csibusz
csendes tag

akármit is igér ez a cég, senkinek sem ajánlom hogy megrendelje, pocsék-borzalmas-lassu-..., az ügyintézés szinvonala nulla :(((

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Globalnetwork telecom internet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.