Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gladiatus

Hozzászólások

(#1) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok Fórumlakók!

Ha szeretitek az ingyenes netes játékokat, esetleg volt régen tamagocsitok is, akkor ezt sem hagyhatjátok ki: [link] ;)

Kisértetiesen hasonlít a BiteFight-hoz, azonban messze komolyabb munkának tűnik, mint a vámpírok és vérfarkasok csatáját megelevenítő alkotás.
A Gladiatus-ban egy gladiátor bőrébe csöppenünk, megélhetjük mindennapjait - dicsőséget és kudarcot. Kalandozhatunk a városon kívül és bebarangolhatjuk magát a várost is. De a legfontosabb feladatunk a tömeg szórakoztatása. Ki tudja, talán egyszer azt is megéljük, hogy Prohardver néven egy egyesület is alakul majd a játékban.
Ha valaki kedvet érez hozzá, hogy elüsse az esetleges felesleges idejét, akkor regisztráljon és játszon. Szívesen várom ide mindazokat, akik már tagok, vagy azok szeretnének lenni. Tömörüljünk és osszuk meg tapasztalatainkat.

F.A.Q. a játékhoz: [link]

Játékszabályzat: [link]

Külön köszönettel adózom smiti kollégámnak, aki felhívta a figyelmem a játékra. :R

Vigneau

[ Módosította: Thrawn ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2) smiti válasza Vigneau (#1) üzenetére


smiti
addikt

Akkor az első UPP! az enyém, hogy legyünk jó sokan :C

(#3) Henker2 válasza Vigneau (#1) üzenetére


Henker2
addikt

Megkukkolom én is ezt a gladiátoros eksön gémet! :D :R
UPP neki!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4) smiti válasza Henker2 (#3) üzenetére


smiti
addikt

Hajrá, gyere te is a klub-ba :DD

(#5) smiti


smiti
addikt

Küzdelemben gazdag jó reggelt :DDD

(#6) Vigneau válasza smiti (#5) üzenetére


Vigneau
félisten

Akad. Ma megvolt az első döntetlenem, amíg távol voltam. Utána visszahívtam a kollégát egy táncra. El is tángáltam szépen. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#7) Thrawn válasza Vigneau (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is döntetleneztem ma egyet délelőtt, most éppen almot takarítok :D
Kalandozni elindult már valaki, vagy mindenki arénázik?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) Henker2


Henker2
addikt

Na beregeltem én is! Nagyon ott van a szeren a játék! hajrá mindenkinek!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9) Vigneau válasza Thrawn (#7) üzenetére


Vigneau
félisten

Kalandozni szoktam, mert csak így találom meg azt, amit a kocsmáros kér tőlem. ;)
Már két döntetlennél járok közben, de csak egy vereségem van. Az is az első csatám eredménye. A reggelésem után szépen meg is támadtak, nem volt esélyem sem...
Takarítani este küldöm el a kis drágám, hozzon sok pénzt a konyhára. :D

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10) Vigneau válasza Henker2 (#8) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt örömmel hallom.

Jó lenne majd tudni, ki milyen névvel nyomul. Nem lenne ''szerencsés'', ha a PH!-sok egymást nyomnák le... :)
Én a pl. a saját nickemmel vagyok ott is jelen - mint bárhol általában. Lassan oda kellene biggyeszteni a nevem mellé a TM-et. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11) Thrawn válasza Vigneau (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

Engem is megtámadtak közvetlenül a reggelés után, de mázlim volt :D Most azért takarított szegényke, mert dolgom volt. El is költöttem az aranyat egy kis gyakorlásra ;]

Aki eléri az 5-ös szintet az alapíthatna egy Egyesületet!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) Vigneau válasza Thrawn (#11) üzenetére


Vigneau
félisten

Benne vagyok. Nem sok kell és 4-es szintű vagyok. Utána meg már csak idő kérdése és ott az 5. ;)
Gyakorolni muszáj, de ha jól fejlesztesz, akkor a csatáknál a legrosszabb esetben is a döntetlent ki tudod hozni. Ahogy elnézem, a BiteFight-hoz képest a csata kimenetele itt egyértelműbb - legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Ott azonban volt már rá példa, a messze gyengébb ellenfél simán elkalapált úgy, hogy nem is okoztam neki sérülést. Furcsálltam elég rendesen...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13) Thrawn válasza Vigneau (#12) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt valószínűleg 'kockával' dobja ki a gép a támadó és védőértékeket mint egy mesélős szerepjátéknál. Épp ez benne a szép :)
A kalandozásnál érdemesebb elmenni olyanra ami hosszabb ideig tart?
(még egy perc és harc :D )

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) Vigneau válasza Thrawn (#13) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha ugyanúgy működik a dolog, mint a BiteFight-nál, akkor elvileg teljesen felesleges. Én még nem próbáltam, mert a leghosszabb út kemény 6 expedíciós pontot elvesz a napi 12-ből. Eddig csak a rövid, 2 pontot igénylő túrákat vállaltam be.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15) Thrawn válasza Vigneau (#14) üzenetére


Thrawn
félisten

BiteFight-et nem ismerem, csak annyira hogy néhány mázsa húst kiharaptak belőlem :D
12 expedíciós pontod van egy nap? Akkor azt szépen be kell osztani. Most nyertem épp az arénában, lehet el kellene mennem kalandozni :U
mod: elindultam a Ködös Hegység-be, egyből nekem jött egy Hárpia. Ez most tényleg 10 perces csata :F Eléggé egy szinten vagyunk, talán egy hajszálnyival vagyok jobb...

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16) Vigneau válasza Thrawn (#15) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, 10 percig meg van kötve a kezed, mást nem tudsz csinálni. Bármerre kalandozol, mindig meg fogod vívni a magad csatáját valakivel. A BiteFight-nál ez felel meg a portyának.
Ha nyersz, akkor kaphatsz pénzt, tapasztalati pontot, valamint valamilyen cuccot, amit a megfelelő boltosnál el lehet adni, vagy piacolhatsz is vele - de akár használhatod is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#17) smiti


smiti
addikt

Én a legelején amikor még csak regisztráltam, és nem tudtam még hogyan is működik gyorsan beleszaladtam 10 vereségbe :W

(#18) Vigneau válasza smiti (#17) üzenetére


Vigneau
félisten

Sose bánd. Most hogy állsz egyébként?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19) smiti


smiti
addikt

most éppen bejött az első döntetlenem :W
Csaták: 17
Győzelem: 6
Vereség: 10
Döntetlen: 1

(#20) smiti


smiti
addikt

most bementem a ködös hegyekbe, van egy olyan érzésem kicsit megcincálnak :O

(#21) Thrawn válasza Vigneau (#16) üzenetére


Thrawn
félisten

Utálom a hárpiákat! :DDD Eddig TP-t, aranyat és kaját kaptam tőlük, meg egyszer egy rongyvértet amit elpasszoltam mert már van egy amit hordok.

Csata statisztika:
Csaták: 15
Győzelem: 10
Vereség: 4
Döntetlen: 1
Zsákmányolt arany: 154 Arany
Elvesztett arany 6 Arany
Kapott találatok 172
Találatok száma 124

smiti: arra sok hárpiával fogsz találkozni ;)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) smiti válasza Thrawn (#21) üzenetére


smiti
addikt

idekinn is elég sokkal összefutok :B

(#23) Vigneau válasza smiti (#19) üzenetére


Vigneau
félisten

Én most benyeltem egy vereséget - egy gyengébb sráctól. Amint letelik a 15 perc, jön a revans (1 találaton múlott a dolog)...

Csata statisztika:
Csaták: 24
Győzelem: 20
Vereség: 2
Döntetlen: 2
Zsákmányolt arany: 391 Arany
Elvesztett arany: 7 Arany
Kapott találatok: 473
Találatok száma: 194

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24) Vigneau válasza Vigneau (#23) üzenetére


Vigneau
félisten

Küldetés teljesítve. Egyben 4-es szintű lettem. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25) Thrawn válasza Vigneau (#24) üzenetére


Thrawn
félisten

Grat! Én közben eljátszottam az összes expedíció pontomat, szétgyakoroltam magam, 2-es szintű lévén lenyomtam egy 3. szintű arcot, és már alig várom hogy még 3 TP-t összegyűjtve én is 3. szintű legyek. :)

Van egy feladatom is, tűzpajzsot kéne szereznem. Kíváncsiságból megnéztem kinek van, hát a Top 5-ben lévőknek. Pedig a feladat könnyű volt :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) Henker2 válasza Vigneau (#10) üzenetére


Henker2
addikt

Én is a saját nickemmel vagyok regelve. Nem rámtámadni ám! :DDD

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#27) Henker2 válasza Vigneau (#24) üzenetére


Henker2
addikt

Gratula a 4-es szintű Gladiátornak! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#28) smiti válasza Vigneau (#24) üzenetére


smiti
addikt

Na gratu! :C
És te hogy állsz kedves Henker2 :))

(#29) Thrawn


Thrawn
félisten

Megvan a 3. szint!
Most már 80 aranyat kapok 1 óra istállótakarításért :DDD

Ja, én sunfire néven vagyok fent.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30) Vigneau válasza Thrawn (#25) üzenetére


Vigneau
félisten

Tűzpajzsot elvileg bárhol szerehetsz az expedíciók során. ;)

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31) Henker2 válasza smiti (#28) üzenetére


Henker2
addikt

Hát! :B Én még nagyon az elején vagyok. 2 meccsem volt eddig. 1 döntetlen, 1 vereség.
Most mentem el ólat takaritani :DDD :D 8 órára. Kell a kess! :DD

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#32) Thrawn válasza Vigneau (#30) üzenetére


Thrawn
félisten

Most jártam a kalózok felé, de egy képzettség flaskán meg TP-n kívül más nem jutott. Nade sebaj :)

Henker2: én is így kezdtem, addig sem ütöttek :D

#33: köszi a tippet, 2 óra múlva próba

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33) Vigneau válasza Thrawn (#32) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezeket a dolgokat általában a barbár faluban találom meg. Amint megvan, már csak át kell adni a kocsmárosnak.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#34) smiti válasza Vigneau (#33) üzenetére


smiti
addikt

Bementem én is a Barbár faluba, jól szétverték a fejem egy rozsdás kombájn láncal :W , szereztem 1 tapasztalatot: kerüljem el őket :Y

(#35) smiti


smiti
addikt

Úgy látom nem nagyon akarunk sokasodni :(

(#36) Vigneau válasza smiti (#35) üzenetére


Vigneau
félisten

Türelem, én már ezt a 4 főt is nagy előrehaladásnak veszem. A BiteFight topikja viszont tényleg állóvíz.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37) smiti


smiti
addikt

úgy látom mindenki elment az istáló-ba lósz@rt lapátolni :DDD
Jó éjt Gladiátorok, én holnap betonozok :O

(#38) Thrawn válasza smiti (#37) üzenetére


Thrawn
félisten

Én még küzdök, lassacskán eljutok a barbár faluba is, szerencsére óránként kapunk expedíció pontot. Addig meg az arénában múlattam az időt több-kevesebb sikerrel. Lapátolás később :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39) Vigneau válasza Thrawn (#38) üzenetére


Vigneau
félisten

Én már lapátoltatok egy ideje. Közben elkezdtem a fegyvereket és velük együtt a képességeket is fejleszteni. Elég ötletes megoldásnak találom a fejlesztők részéről.
Meg kell hagyni, ma szépen haladtam előre. Holnap reggel még ránézek a srácra, aztán pihentetem picit.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#40) Thrawn válasza Vigneau (#39) üzenetére


Thrawn
félisten

Fegyvereket fejlesztesz? Most ezt úgy érted hogy jobbakra cseréled a meglévőket, vagy felturbózod őket? Holnap remélem 5-ös szintre feltornázod a srácot :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41) Henker2


Henker2
addikt

Megvan az első győzelmem! HIPP-HIPP-HURRÁ! :C :DD

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#42) Vigneau válasza Thrawn (#40) üzenetére


Vigneau
félisten

Az egyszerűbb a jobbra lecserélés, de nem mindig akad jobb fegyver. Viszont az alkimistától vett porokkal fel lehet javítani őket.

Henker2: Grat. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#43) Vigneau válasza Thrawn (#40) üzenetére


Vigneau
félisten

Félúton vagyok az 5. szint felé, de majd csak este leszek ismét. Addig is szolgálom a lovakat. Majd találjátok ki, hogy mi legyen az Egyesületünk neve. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44) Henker2 válasza Vigneau (#42) üzenetére


Henker2
addikt

Nemsokára 3-as szintű leszek. Túl vagyok a 13.-ik csatámon. Ebből 10-et nyertem. 2 vereségem van. 1 döntetlen. Haladok szépen. Milyen egyesületre gondolsz? A Gladiatus-ban klánalapitásra?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#45) Thrawn


Thrawn
félisten

Még 4 TP kell a 4. szintig, ja és megvettem álmaim belezőjét :) Most melózok, úgyhogy elküldtem sz...t lapátolni.
Egyesületnéven gondolkodok, eddig kevés sikerrel :F

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46) Vigneau válasza Thrawn (#45) üzenetére


Vigneau
félisten

Vajon a ''Prohardver'' le van védetve? Tény, ez nem lenne valami fantáziadús. Lehetnénk akár Pannónia is. Az illik a római korhoz.

Henker2: Pontosan. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#47) rolko


rolko
őstag

Regeltem Én is az oldalra, most álltam be az istállóba 8óra munkára :D

(#48) Vigneau válasza rolko (#47) üzenetére


Vigneau
félisten

Üdvözöllek a körünkben. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#49) smiti


smiti
addikt

Betonozás utáni, szénné égett és elázott jó estét :W

(#50) Henker2 válasza rolko (#47) üzenetére


Henker2
addikt

Én is üdvözöllek a klubban! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gladiatus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.