Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

merre lehet ezt beszerezni?

(#52) Tomi84


Tomi84
aktív tag

Hát elvileg bárhol :)

Én a 3 Testőr computer-ben vettem
www.3t.hu
de a www.senerit.hu-n fel vannak sorolva a viszonteladók.
Kb 8-9e ft bruttó, és még hozzá egy Glacialtech karóra :))
Ez a sima verzió, a pro-t nem láttam még mo.-n
de ha lecseréled rajta ventiket akkor kapsz egy pro-t,
én Noisblocker S4-eseket vettem rá, még nem érkeztek meg,
de mondjuk így is jól hűt mint látod fennt.
ventiket itt találsz: www.tts-kft.hu

[Szerkesztve]

(#53) Kegyetlen


Kegyetlen
tag

Ha IC 7-re felrakható, akkor gondolom IS 7-re is felmegy, ugye?
Mert az alaplap chipset hűtője nagyon közel van az eredeti intel hűtőhöz is, és ha a Turbine nagyobb, akkor az elérheti a chipset hűtőt, és akkor nem tudnám ferakni a turbinát.
Aki tudja hogy eléri-e, vagy nem az írjon.

El a géptűl!!!

(#54) Sperafico válasza Tomi84 (#50) üzenetére


Sperafico
tag

Szerintem is a legjobb hűtő!!!! UP!

(#55) hanari válasza Kegyetlen (#53) üzenetére


hanari
csendes tag

Szia!
Szerintem fel kell rá mennie,nekem is ez a megoldás van,a különbség hogy az én lapomon még nagyobb a chipszet hütő,egy passziv darab:)
875-ös lapoknál a videókártya-táp a fújási irány,míg 865-nél a CD-ROM-hátfal irányban lehet felszerelni.

Ja ,és én is melegen ajánlom:DDD

[Szerkesztve]

(#56) camaron


camaron
csendes tag

Hát srácok nemtom hogy hoztok ki ilyen alacsony értékeket. Nekem egy 3,0 prescott van és az istenért nem megy IC7 szerint 58 fok alá. És ez terheletlen állapot. 100%os procihasználatról ne is beszéljünk. Akkor 77 körül van, de még soha nem vártam meg a végét. Mi lehet a titok nyitja?

(#57) F7 válasza camaron (#56) üzenetére


F7
tag

http://www.radikalmod.hu/index.php?p=6&y=75&z=2

A kis fehér műanyag pöcköket nagyon nehéz a helyére ujjal benyomni, de muszáj, mert ezen múlik a 800grammos borda rögzítése. Ezzel kapcsolatban még egy fontos dolog, hogy tövig be kell nyomni a pöcköket, mivel ha kicsit kilógnának, akkor a hűtőborda felfekszi rá, és nem fog odaérni a processzorhoz!!!


Ez lehet az oka. Szedd le, nézd meg mi a helyzet, mennyire ér hozzá, és sztem izomból csavarhúzóval told be a pöcköket :)

Fickó! Fekszessz!

(#58) camaron


camaron
csendes tag

Ma reggel ezzel indítottam. Leszedtem az egészet, ráraktam a bordát, alá egy papírlapot a pöcköknél. Minden akadás nélkül kijött a lap, úgyhogy nem ez a gond. Jól meg is kentem pasztával, hátha emiatt, de még mindig u.olyan meleg. És nincs is rajta a ház oldala. :(

(#59) Mohaafunny


Mohaafunny
csendes tag

mint valaki irta is hogy IC7 el használja, nem is lehet ugy rátenni, hogy a két venti ne függőlegesen álljon???? :(

http://umaclan.atw.hu////////////// MSN : rc211v_malossi@hotmail.com// http://sasconfig.gportal.hu

(#60) zetorg válasza Mohaafunny (#59) üzenetére


zetorg
aktív tag

két fajta IC7 van.
a REV 1 és a REV 2 között az is külömbség, hogy a REV 2-n elfordították a venti tartó keretet 90 fokkal.

(#61) Esmein válasza LukE (#4) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezekkel a csatlakozokkal de szépen szét lehet nyesni egy tápot meg egy deszkát, csak ügyesen kell összerakni :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#62) Mohaafunny


Mohaafunny
csendes tag

thx Zetorg:)

http://umaclan.atw.hu////////////// MSN : rc211v_malossi@hotmail.com// http://sasconfig.gportal.hu

(#63) × B@LINT ×


× B@LINT ×
csendes tag

Nemsokára tervezem 1 ilyen hűtő beszerzését! Szerintetek megéri ilyet venni? - mert még nem döntöttem el, h milyen legyen pontosan!

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#64) deego


deego
csendes tag

sztem vegyélinkább vmi zalman cuccot! pláne ha kazánra rakod a hűtőt...! mondjuk vegyél 1 7700Cu-t
Szerintem!:DDD

(#65) × B@LINT × válasza deego (#64) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Az nem férne el a házamban!

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#66) × B@LINT ×


× B@LINT ×
csendes tag

UP! #63?

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#67) F7 válasza × B@LINT × (#66) üzenetére


F7
tag

Bővebben: link

Itt éppen a Zalmant veri meg, nem is kicsit.

Fickó! Fekszessz!

(#68) Hunterevil


Hunterevil
tag

ja elveri de az a sima 7000 AlCu azt nem olyan nehéz lekörözni
a 7700 Cu-t nem hiszem hogy elverné;]
ugyanakko talán jobbak a Thermalright-ok mert azok kisebb házbani is elférnek

the fun is in knowing...

(#69) Fido01 válasza Hunterevil (#68) üzenetére


Fido01
aktív tag

a 7700Cu-t éppen nem de nem sok kell neki . a Thermalright jó csak drága
tényleg ezen 2db hűtő van és mekkorák ???

(#70) × B@LINT × válasza F7 (#67) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Jah kössz a linket már, végigolvastam a topikot (és találkoztam vele)! :C
A Turbine elférne a házamban azzal nincs gond! de a CNPS7700Cu már más tészta! amúgy nem tudja vki h 1 P4P800 GD/SE alaplapban és 1 6041L-B-ban elfér?
Thermaltakeket is néztem deh elég drágák + nem tudnak többet (sokkal) 1 Turbine-nál! :D

[Szerkesztve]

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#71) F7


F7
tag

Nézegetve a teszteket a 7700Cu nem ver el a 7000Alcu-t 12 fokkal, a Turbine pedig igen. Nagyon jó kis hűtő. Thermalright lehet, hogy megveri, csak közel 2szer drágább.

Fickó! Fekszessz!

(#72) × B@LINT × válasza F7 (#71) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

OK ksz! Asszem holnap megyek is megrendelni! :C

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#73) oceanearth


oceanearth
őstag

érdemes megvenni???

(#74) × B@LINT × válasza oceanearth (#73) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Szerintem érdemes nagyon jó hűtő!

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#75) oceanearth válasza × B@LINT × (#74) üzenetére


oceanearth
őstag

köszi aerocool ht101 nem jobb???

(#76) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello hogy kell felszerelni egy Glacialtech Turbine-t 4500-ast, ha tudjátok akkor osszátok már meg velem, mert ilyet akarok venni csak nem tudom mennyire körülményes a felszerelése!
Ez jó egy 3ghz-es Prescott-ra?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#77) × B@LINT × válasza sosperecek18 (#76) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Nekem is egy 3.0 Ghz-s Prescotton van, egy 8 cm-es házventivel alapon 32-33°C ami szerintem eléggé jó egy 23-24°C szobában! De terhelve is 41-43°C között van!
A felszerelésről annyit, h szerintem ne is vesződj a pöckökkel mert (brutális) nagy erő kell a hozzájuk!

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#78) × B@LINT × válasza oceanearth (#75) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Szerintem jobb, de ez csak saját vélemény! Láttam már olya tesztet is ahol fölötte van az Aerocool, de láttam már olyat is amiben nem...

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#79) oceanearth válasza × B@LINT × (#78) üzenetére


oceanearth
őstag

köszönöm. eldöntöttem a high tower 101-t veszem ezt többen ajánlották. meg sokan írtátok, hogy ezt nehéz felszerelni. én sajna ebbe még nagyon kezdő vagyok. azt se tudom ha ott lesz előttem a venti hogy szerelem föl. állítólag van valami használati a hülyéknek is. egyenlőre még azt se tudom, hogy hova dugom, gondolom az eredeti helyére. meg majd szeretnék ventiket hogy megoldjam a házam szellőzsését de hogy aztt hova kötöm arra fogalmaam sincs.

(#80) × B@LINT × válasza oceanearth (#79) üzenetére


× B@LINT ×
csendes tag

Nem nehéz felszerelni csak nem a pöcköket kell használni hanem a csavarokat! Én is csavarokkal raktam fel és nem kellett vele harcolni! :DD

Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi, hogy vaku villant.

(#81) fishgone1


fishgone1
csendes tag

nah sziasztok!!!!
rem valaki még olvassa ezt a topicot:D
szal nekem már megvolt féléve csak nem volt gép amibe beleraktam így olcsó pénzért ma odaadtam az öcsémnek!!vadiúj minden egyszer nem olt használva!!!
nah beraktuk és támadt némi bökkenő
egy asus p4s800-ba van benne és van egy borda közvetlen(kurva közel) a foglalathoz nah most beraktuk acuccot aprocra meg minden tök jól megy de semmennyi rés sincsen a borda és a 4500 turbine között ez gond ill mennyire szól bele amelegedésbe
JAH a legfontosabb UGYE NEM FOG LEÉGNI APROCI!!
köszke mindenkinek aki elolvassaa és válaszol
Laci

''Igyál tejet jót tesz neked''

(#82) fishgone1


fishgone1
csendes tag

Sziasztok!!!
Remélem még mindig hogy vki olvassa ezt atopicot:D
szal ma bekapcsoltuk again és felraktam az MBM-et és azt mutatja 71 C
az nagyon sok???:)
mit csináljak hogy lejjeb menjen???
köszi mindenkinek

''Igyál tejet jót tesz neked''

(#83) fishgone1


fishgone1
csendes tag

BRUMMM gyerünk valaki pls használja a topicot!!

''Igyál tejet jót tesz neked''

(#84) Tomics


Tomics
addikt

hmm én most vettem egy ilyen a gyári hűtő helyett, de alapon 55, terhelve 65-70 fokra is felmelegszik a p4 3ghz (northwood), ami nem jó az itt olvasott hsz-ből itélve, mert van akinek tuningolva se ennyi:F ...sztem rosszul szerelték föl, vagy nem tudom...ötlet?

[Szerkesztve]

PH! addikt since 2004

(#85) Tomics


Tomics
addikt

levettem a ház oldalát, így min. 10-15 fokkal alacsonyabb.

PH! addikt since 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.