Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Glacialtech sb ll tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11) Wolfskin válasza atus (#10) üzenetére


Wolfskin
őstag

Csak az a gond vele, hogy tele van a piac (meg a t*köm is) a sok hamisítvánnyal, és megijedtem, hogy már a szaküzletekben is megjelentek. :((( Csak ez az ami nem tetszett. Mert ha ez így lenne, akkor sem az zavarna, hogy lejön a felirat, meg hogy nem szép (a ventillátortól úgysem látszik), hanem hogy az eredeti TALÁN még jobban hűte, a venillátora még tovább bírná, és azt kaptam a pénzemért, amit eredetileg szerettem volna.

Egyébként a PH teszten valami olyasmit olvastam, hogy a bordák végei meg vannak hajtva. Na én ilyet nem tapasztaltam az enyémen... :(

Ki fogom próbálni, ha találok rá valami kisiparost (fémgőzölő), hogy felpolírozom tükrösre, és az egészet befutattom aranyfüsttel. Ha Jó Áron meg tudja csinálni.
Az arany a legjobb hővezető, kíváncsi vagyok, mennyit számít, ha egy pillanat alatt szétdobja a hőt a felületen.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Glacialtech sb ll tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.