Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11318) sajtee


sajtee
senior tag

Zenekart ide. MOST! Mondom, megpróbálom, elindítom a GP 6-ot, dob, szóló fel, basszus fel, ritmus picit le, szóló fel és normál tempóban le tudtam rögtön játszani a számot, kétszer álltam meg, akkor picit lassú voltam, vagy épp gyors :K Akkor ez az első szám, ami szólóval is jól megy.

(#11375) izomhod


izomhod
senior tag

na a gitár ugyanolyan, mint a fényképező, vagy a pc téma

megkérdezel sok embert, és kialakul 3-4 csoport, akik mást ajánlanak, de mindenki egyetért abban, hogy rá kéne dobni még 1x annyi lóvét, és akkor már tűrhetőt lehet venni:) na persze, az annyi az annyi!

úgyhogy no para, próbálj ki többet, ne akadj le az elsőnél, és dönts okosan;)

(#11382) BluEyes válasza Peethy (#11378) üzenetére


BluEyes
őstag

Nemnem, inkább Mustang vagy Microcube (mindkettő kiskombó, egy dobozba "kombinált" előerősítő+ végfok+hangszóró)
Hangkártyás-pécés megfejtés nem rossz, de kezdőknek nem az kell. El fogsz veszni a programokban, menükben, erdő lesz ahelyett, hogy bekapcsolom - tekerek kettőt a potikon - játszom vidáman, ugyanez a multi is, plusz a fejhallgatót egy idő után a pokolba kívánja az ember, ráadásul fokozottan halláskárosító. Ki lehet hangosítani persze, a jó hanghoz jó hifi is kell, vagy stúdiómonitor. Ha nincs ilyened otthon, akkor sem jó ötlet a multi/hangkártya.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#11440) Eastman válasza McCann (#11438) üzenetére


Eastman
őstag

Szerintem sem „elég hamis”, csak lehet még rajta csiszolni.

Nekem a harmadik linkelt dalban kicsit sok a dob. Talán nem a sok a jó kifejezés, hanem nagyon dominál. A háttérben, csendesebben jobban elférne. ;)

De amúgy kerek a történet.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11478) McCann válasza Peethy (#11476) üzenetére


McCann
tag

Hát inkább, mint itt

Sokban függ attól, mire akarod használni a cuccot, mert mindent lehet humbival is játszani, inkább az a kérdés, akarod-e valakinek a spec. hangzását összehozni, mert akkor olyan gitárt kell venni és kész :)

Nekem az LP előtt egy Ibanezem volt, az H-S-H elrendezésű pickupokkal felszerelve, engem személy szerint eléggé idegesített a single coil hangja, szóval nemigen használtam.

A hangszedőcsere nagyon sokat tud dobni a gityón, ez tény, de valamilyen normális alap (má' úgy értem, gitár) azért kell alá, egy fospumpába hiába raksz Slash szettet, nem lesz ugyanaz, amúgy kb a hangszedők ára plusz 5-10 ropi, hangszerésztől függ :)

@Plazmacucci: itt van olcsóbb verzió

[ Szerkesztve ]

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#11496) izomhod


izomhod
senior tag

:D

a gitáros meg a dobos is 2műszakban dolgoznak, és van hogy egyik héten csak a dobossal nyomom, másik héten csak a gitárossal

így nem az igazi, de jobban lehet csiszolni a dalokon, meg jobban meg lehet ismerni a másik játékát

most viszont felhúztam magam, lemondtuk az egészet, én itthon tolom a farcry3-at és szürcsölöm az unikumot:D

este pedig buli!

(#11566) izomhod válasza Nunder (#11565) üzenetére


izomhod
senior tag

dobgép is van rajta, legalábbis a b-n volt, nekem segítség volt, hiányzik is a mostaniból..

(#11612) Fitzgerald válasza InHell (#11611) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szia!

Kezdőként nem biztos, hogy érdemes vastagabb húrokat tenni a gitárra, bár ha az action (húrmagasság) jól be van állítva és könnyen le tudod fogni őket, akkor mehet rá akár Power vagy Not Even Slinky is, főleg ha a súlyosabb hangzásra hajtasz (pl. Drop D-re hangolsz).
Amúgy lehet ebben a szegmensben egészen korrekt kezdőgitárokat találni, bár a hidat/tremolót/hangolókulcsokat idővel érdemes ezeken lecserélni + valami olcsóbb Wilkinson hangszedővel már elég komolyan meg lehet dobni a hangzást ebben a kategóriában.
Amúgy ha kicsit vastagnak érzed a húrokat, vagy fret buzz jelentkezik valamelyik barnál, akkor szintén az actiont kell állítgatni + általában a húrlábakat is. Ha nem tudod ezeket egyedül megcsinálni, a legtöbb hangszerüzletben párezer forintért beállítják a hangszert.
Én a 15 rongyhoz még hozzácsapnék pár ezret, és vennék egy metálosabb pickup készletet + valamelyik vastagabb Slinkyből egy csomaggal.

(#11721) Eastman válasza nesa (#11720) üzenetére


Eastman
őstag

Jó lett!

Jó ez a cigarbox dolog. Eddig csak „dob”ként, bemikrofonozva ismertem. Ez mennyire súlyos. :) ...és a sima deszka is üt. Milyen torzítót használsz? Konzervdobozt. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11749) sajtee válasza izomhod (#11746) üzenetére


sajtee
senior tag

Jammelni? Még gitározni se tudok :D Csak egyszerűen valahogy kezdem kevésnek érezni. Lehet, hogy egy multieffekt sokat dobna rajta. Bár, családi házban lakunk, a hangerőt mindig nagyon felnyomom, de nem biztos, hogy a legjobb neki, ha magason van mindig, próbára meg már semmiképp nem elég.

Szegény srác... :(

[ Szerkesztve ]

(#12156) izomhod válasza Eastman (#12155) üzenetére


izomhod
senior tag

aha, a vágóhídon van pár óradíjas terem, lecsekkoltam az egyiket a bőgővel, meg kicsit beültem dobolni
kcisit már változtak a cuccok, az a két óriási orange tekintélyt parancsoló volt ( a képen csak egy kcisi van)

(#12159) Eastman válasza izomhod (#12158) üzenetére


Eastman
őstag

Nem voltam net előtt. Pedig elmentem volna dobolni. A gityót nem viszem ki hidegben. ...amúgy sem tudok gitározni. :D

Szólj legközelebb is! !!!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12160) izomhod válasza Eastman (#12159) üzenetére


izomhod
senior tag

oké, szólok majd ha jövök legközelebb, szerintem a Slash buli előtt is várható

szeretem amikor csak dob meg basszus játszik :)

Dupla lábdob volt, csak lestem, hogy is kéne vele bánni :)

(#12174) Eastman válasza nesa (#12172) üzenetére


Eastman
őstag

Persze, képben vagyok. A tüdő kérdéskörön kívül nem is vitatkoznék veled. Nyilván a dobhártyát is erősíti a csiszológép. ;) :D

A Heritage olcsobb alternativaja a gibsonnak.

Eddig OK, csak a 200k-s Gibsonnak, vagy a 600k-snak? Mert nem mindegy.

Közben nézem, 1000$ körül mozognak használtan a H 140-ek.

BluEyes óóó, köszi! Jön belőle a gerimúros hangzás rendesen. ...de akkor vajon miért váltott Gibsonra Gary? :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12209) pigatt válasza izomhod (#12206) üzenetére


pigatt
őstag

A PDF-ben benne vannak, hogy milyen szériaszám rendszereket használt a Yamaha.

Az én példám: JO25146
Tehát két karakter 5 szám. Ez a 11-es rendszernek felel meg, itt már kiderült, hogy Taiwan. És 1984-2002-ig használták ezt a számozást.
Első karakter az év a "J" az első oldalon látható magyarázat alapján 3-nak felel meg, mivel 1984-2002-ig használták ezt a rendszert ebből következik, hogy 1993. a második karakter a hónap "O" szintén a táblázat alapján a megfelelője a 8, tehát augusztus. Utána a 25 a nap, az utolsó három pedig a napi sorszám.

Keresd meg, hogy a Te szériaszámod melyik használt rendszernek felel meg majd használd az első oldalon lévő táblázatot.

Eastman: Igen csak 10 évente ismétlődnek a szériaszámok a Yamahánál ez az oldal nekem 3 lehetséges évszámot dobott ki.

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#12220) blackmacs válasza Eastman (#12219) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Nem azt írtam neki hogy kezdjen el villanyt szerelni,valószínűleg van annyi esze hogy csak úgy nem fogdossa a vezetékeket :Y
Annyit kinéztem belőle hogy kiveszi a konnektort a dobozából és máris látni ven e földelés bekötve,aztán fogja és visszateszi,visszacsavarozza a helyére!
Nem hiszem hogy akkora nagy dolog lenne,persze ha valaki műszaki analfabéta akkor kérjen segítséget!
De amint nesa is írta az a földelt konnektor nem biztos hogy földelt!!!!! ;]

BlueEyes:ez nekem sem volt egyértelmű hogy most mikortól is zúg?

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#12321) daredar562


daredar562
tag

Sziasztok !
Olyan kérdésem lenne, hogy kinek mi a véleménye az Aldis C.Giant gitárkészletről ? ... most vitték le 30ezer forintra az árát a lakhelyemen, és fontolgatom hogy megvegyem-e, csak itt a kérdés ugye hogy ár/érték arányban milyen lehet?
Kérdeztem hogy kilehet-e bontani/bontatni a dobozt, de azt mondták h csak vásárlás után szabad kibontani, de viszont 2 hónapon belül bármikor visszavihetem (persze sérülés mentesen),ha nem tetszik, egyébként meg 3év garancia van rá.
A kérdés tehát az lenne, hogy tudtok-e esetleg információt arról hogy milyen gitár lehet ?

A tartozékok: hordozható 2 csatornás kombierősítő (20 W), 3 sávos
hangszínszabályzó és fejhallgató-kimenet, párnázott gitártáska,
gitáröv és -kábel, pengető, 64 oldalas kottával és karaoke-CD-vel,
oktató DVD-vel és fejhallgatóval

és kép a gitárról.

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv Daredar!

[ Szerkesztve ]

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#12403) izomhod válasza nesa (#12395) üzenetére


izomhod
senior tag

az a csaj úgy dobol, mint egy csaj:))
láttam már pár videón, jammelnék vele egyet szívesen:)

(#12455) McCann


McCann
tag

Ha valaki realtime loopert akar, a Boss RC szériája nagyon jó otthoni jammelésre, simán tudsz 3-4 szólamú gitárzenét összetolni otthon, egyetlen pedállal, még dobgép is van benne :)

Ez pl zseniális :)

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#12520) sajtee válasza izomhod (#12517) üzenetére


sajtee
senior tag

És tényleg!! :D

Múltkor Slash felrakott egy képet, ment a feleségével Duff-hoz és vittek neki ajándékba egy fehér leszpólt :D

A doboknál pedig Axl Rose!!!

[ Szerkesztve ]

(#12550) atidzsiforc válasza izomhod (#12542) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem, mikor ferihegyen meglatta csomagleadasnal a kemenytokot a cica, egybol megkerdezte, hogy hangszer-e, kulon kivittek a gephez kezben, nem dobaltak sehova (a csomagjegy elore meg volt veve hozza).

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#12569) Eastman válasza izomhod (#12568) üzenetére


Eastman
őstag

...én az egész lemezre gondoltam. Az üt rendeset. Egy szám az még nagyon csirek. Dobos mit művel végig!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12877) Plazmacucci válasza atidzsiforc (#12876) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ja az jó dolog. Kedvencem a Mennyei Harangban mikor csak basszus és dob kíséri Laurát. Azon be tudok sírni. :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12880) nesa válasza BluEyes (#12850) üzenetére


nesa
veterán

Ennek egy sokkal korabbi elodje van nekem a GX15 eszmeletlent szolt de szet is tolta hamar a gyari hangszorot, aztan ellet vagva a combo es lett belole fej csinalva azota sok ladat megjart ha meselni tudna eggyut sirnank:D

Az utolso ladam evekkel ezelott bizonytalan helyre tavozott, a benne levo Goodmans Axiom 301 meg evekig dobozba pihent mignem egyszer hasonloan leirtam hogy ilyen van a birtokomba es mesebeli ajanlatokat kaptam igy azis egy meltobb sors remenyeben eltavozott a haztol, peddig nagy szerelem volt.

Azota csak szirszarokat kotok ra, bohockodni igy is jo, mostmar jobb lenne egy kombo de ezt nincs humorom visszaalkitani.

(#12906) freebazsi


freebazsi
csendes tag

eladóvá vált pár cuccom:
Chorus pedál
Delay pedál
Orange AD30 fej
ha valakit érdekel v tud rá embert, az légyszi dobjon egy privit!
köszönöm szépen!

(#12931) izomhod


izomhod
senior tag

Hammetnek van vagy volt egy gitárja, amiben kék lötty folyt
állítólag először a saját vizeletével akarta feltölteni, de a gyártó nem engedte:D

nem tudom igaz-e, de jó sztori

rákerestem, mit dobott a gép :)

[ Szerkesztve ]

(#13126) izomhod válasza Plazmacucci (#13125) üzenetére


izomhod
senior tag

ezt csekkold!

Walk/Bury Me in Smoke

jó a dobos rucija!

(#13196) Plazmacucci válasza sajtee (#13195) üzenetére


Plazmacucci
félisten

csinálj felvételeket. dob alapra. sokat segít!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13251) Eastman válasza NeoPampalini (#13248) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, közben a munkahelyi gépen elindult - be is szaggatott, de hát nem is informatikusként dolgozom -, úgyhogy kikapcsoltam a HD-t ami az alapértelmezett ( :F ) és máris ment, ahogy kell.

Szóval nálam működik a dolog. Gitáros ügyes, béz rendesen alatta van, ének, tűz, kiállás, hangszín, dög, picirekettség nagyon tetszik, jó a frontleányember. Dobost cserélnék. Bocs.

Sok múlik a doboson. Dob meg a basszus kell, hogy vigye a hátán az egész zenekart (mindegyik zenekart). Itt kis szögletességet és darabosságot hallottam. Ideális esetben nem a dobos figyel a zenekarra, hanem ő diktál, a zenekar megy a dobos után. Ha jó barát a dobos, szorgalmas és fejlődőképes, elkezdtek ketten komolyan összedolgozni, egymásra figyelni, összerezegni, összehangolódni, a közös melót alátenni, akkor nem feltétlenül kell lecserélni.

Szerintem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13614) izomhod válasza Szten Márs (#13613) üzenetére


izomhod
senior tag

én nem teljesen így látom, de mostmár fáradt vagyok, hogy leírjam:)

végre találtam egy posonegyszerű programot, amivel lehet dobot írni, nem 786 giga, nem vst, semmi hókuszpókusz, fruity loops a neve
pöttyöket berajzolom, tu ttá tuttu ttá és kész is :D

(#13693) Eastman válasza sajtee (#13687) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, végignéztem.

Még mindig nagyon nagy hang! A koncerten helyén volt minden a jukuldbimájn kivételével. :) Dob, bass működött, de Slash nagyon hiányzik onnan. Továbbra is úgy látom, hogy három gitáros kell a pótlásához, de így is csak épp' hogy megvan a dolog. Az új GNR már nem nekem szól.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13805) madgie válasza izomhod (#13804) üzenetére


madgie
titán

Pedig egy metal zone, egy kompresszor meg eq mit varázsolna a kis dobozgitárból :DDD

(#13844) blackmacs válasza Eastman (#13817) üzenetére


blackmacs
aktív tag

:DDD

Nem is tudom kinek dobták a pengetőt :U

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#13850) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Tényleg Eastman!
Megtaláltam azt a dobprogit amit mondtál,csak fingom nincs hogy kell kezelni!Tudsz valami instrukciót adni?
Hiába kattintgatom be a dobot meg a cint meg mindent csak nem akarja azt lejátszani,meg menteni sem engedi.

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#13853) Eastman válasza blackmacs (#13850) üzenetére


Eastman
őstag

En Linux alá a Hydrogen dobprogit töltöttem le, azt kb. már ilyen metronóm szinten átlátom. Win alatt szerintem izom-testvér inkább képben van. --> [link]

Hydrogenben nálam ez így néz ki:


+

Több réteget használsz itt is mint pl. a képszerkesztőkben. Egymás mellé, alá lehet őket tenni, amelyik nem kell azt ki lehet kapcsolni. A pöttyökkel határozod meg, hogy melyik hangszer mikor szóljon, a bpm pedig a sebesség. Play, stop, pause, stb...

Még én is erölködök, hogy a hangkártyával barátságban legyen a program.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13954) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Nahh, épp most vettem egy Dowina D555-öt a Muszty-Dobay párostól. :)
Apró szépséghibája a dolognak, hogy nem magamnak, de semmi nem lehet tökéletes. :DDD De basszus gyerekek, ez valami elképesztően iszonyat jó hangszer, legszívesebben megtartanám. Eszméletlen jó hangja van, és iszonyatosan kényelmes.

(#13981) blackmacs válasza izomhod (#13979) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Szia!
Na már sikerült alkotnom hallgatható ritmust,vagyis dob hangot!Iszonyat jó kis progi rengeteg beállítással,tetszik ahogy lehet variálgatni cineket meg a dobokat.Köszi szépen :R

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#14020) M3aN válasza izomhod (#14019) üzenetére


M3aN
senior tag

Nagy részét nézegettem én is, viszont ezekkel az eladás helye a baj. Kizárólag személyesen venném át a hangszert, és sok esetben már az utazási költség is annyit dobna rá, hogy akkor már inkább helyben megveszem a kinézett Cort Co-JADE1 gitárt a hangszerboltban. :)

(#14058) hNp88 válasza izomhod (#14057) üzenetére


hNp88
aktív tag

képzettséggel rendelkező is mondta rám, hogy kb reménytelen. azon kívül néhány haver is, akik szintén nem kezdők..

én magamtól szerettem volna elméletet is tanulni, azt hittem, akkor majd a gyakorlati része is könnyebb lesz ... a ...azt!

játszok, dobolok a fejemmel a falon időnként, valahogy így: :W

ja évek óta nagy kedvencem, rám vall :D

legjobban az keserít el, hogy látom, hogy némelyek miket művelnek 1 vagy akár fél év után a hangszeren.. én meg......:W de még ez se érdekelne, de már tényleg fáj ha ránézek szegény gitárjaimra.

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#14123) izomhod válasza Plazmacucci (#14122) üzenetére


izomhod
senior tag

óradíjasból havidíjasba
kb ugyanannyiba kerül, mint anennyit elnyomtunk havonta 4x2 órát, csak most nem lesz időlimit

viszont dob se lesz, úgyhogy úgy csináljuk, hogy megnézzük hogy mennyi egy normális cucc, azt annak a negyedét összeszedjük, és kétszer feltesszük a pirosra ;]

[ Szerkesztve ]

(#14147) Bobrooney válasza Plazmacucci (#14144) üzenetére


Bobrooney
senior tag

OVERDRIVE, DISTORTION, METAL, METAL STACK ennyi amit tud, jó meg minden, de nekem nem ez a hangzás jön be. Amikor megvettem nagyon bejött, most meg megváltozott az ízlésem. Na most már nem tudom melyik lenne jobb a Fenter Mustan I. (mondjuk az USB ami dob rajta), vagy a kissebb vox.

(#14220) sza.sa válasza Plazmacucci (#14219) üzenetére


sza.sa
tag

Fülre nem volt nagy Latency (bár elég a tanulás elején vagyok)
Sajna még alaplapi van, de tervek között van egy rendes hangkari (Focusrite Scarlet, vagy Lexicon Alpha)

Egy laptopon ismerősömnek az alaplapit kb 6-8 ms-re tudtuk levinni az output latencyt doboláshoz, igaz ott nem rögzítünk. W7-en azt mondta so-so, de W8 alatt teljesen késésmentesen tud gyakolorlni.

sza.sa

(#14228) izomhod


izomhod
senior tag

dobok egy c-dúrt

(#14426) atidzsiforc válasza izomhod (#14425) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Arra vigyazz, ha nincs rairva a dobozra, hogy anti rust plain strings, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy a vekony hurokon van bevonat. Es ez halal komoly. Amit linkeltem nem veletlenul dragabb.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14600) izomhod


izomhod
senior tag

thomann guitar lab

itt is lehet gitárok specifikációit megadni nagy vonalakban, és dobja ki a webshopban levő gitárokat, ez se rossz, bár ezt biztos jobban vágjátok

(#14642) izomhod


izomhod
senior tag

van egy haverom, 2 hét múlva jön haza uk-ből, hihietetlen áron dobálják a vintage LP-okat
lehet hozatok egyet

[link]

(#14702) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nah alakul a zenekar, dobos már van. :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14722) Plazmacucci válasza izomhod (#14721) üzenetére


Plazmacucci
félisten

masfel ev dobos keresgeles utan mar nem szamit :-)
most egyenlore a trapped under ice t tanulom :-)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14723) izomhod válasza Plazmacucci (#14722) üzenetére


izomhod
senior tag

izzadni fog a dobos:D

de te is ahogy most hallgatom:)

(#14861) Eastman válasza albert8 (#14858) üzenetére


Eastman
őstag

Nem pontosan értem a kérdést. Ez már a második este - folyamatosan egy barnaszemű lányon jár az eszem - tegnap is értetlenkedtem. Mit állítani hová? :) Kapsz egy alu Bigsby tremoló rendszert egy dobozban, aztán lényegében 10 perc alatt feldobod a gitárra. Kicsavar, becsavar, két pici furat, bele két facsavar és új húrokat befűz. Úgy látom, hogy ennyi. Hülyegyerek is meg tudja csinálni a kombinéfogójával. Végén először a fáb tekeri a csavart a szerencsétlen, aztán öntvénybe meg erölteti.

sajtee Lehet, hogy olcsóbb, de ahhoz má' öreg vagyok.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.