Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kriza válasza 7600GT (#190) üzenetére


Kriza
őstag

Esetleg megnézed, hogy bírja-e a 3gigát a procod?


Alap fesszel nem szerette, mert boot alatt újraindult a gép (''Üdvözöljük'' képernyőnél) :(
Feszt meg nem szeretnék emelni nagyon, amíg nem vagyok biztosabb a dolgomban.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#202) Kriza válasza Kriza (#201) üzenetére


Kriza
őstag

Nahh... most megy. Asszem' valami más nem járult hozzá tegnap a sikerhez. Visszaállítottam a memóriaidőzítéseket meg ''AUTO'' helyett kézzel állítottam be a PCI-E frekit, proccnak adtam +0.05V-ot, és most gond nélkül megy 3000-en (300x10) fél óra játék után.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#203) Kriza


Kriza
őstag

Vajon mennyit jelentene teljesítményben a 800MHz memóriák helyett 1066-os, szinkronban az FSB-vel egy P35-S3-ben? VAlakinek tapasztalat?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#204) Gorneck válasza Kriza (#203) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hinném, hogy lenne tapasztalata sok emberkének...így általánoságba a p35 ereje magasabb órajelen mutatkozik meg....

1066-os szinkronhoz...500 FSB felett kell tudnia a procidnak...egész pontosan 533-at.

Gorneck#1239

(#205) Kriza válasza Gorneck (#204) üzenetére


Kriza
őstag

Jahhh... igen, ez QDR, nem DDR.
266MHz FSB-n járatom a proccot, és úgy értem, hogy a 266MHz QDR (1066) és az 533MHz DDR (1066) között mégis kerek szám a szorzó - osztó, nem úgy mint a 266MHz QDR (1066) - 400MHz DDR (800)-nél. Vagy ez már mindegy? :F
Eddig SocketA-s Athlonom volt, ott sokat jelentett a szinkron. :B

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#206) Gorneck válasza Kriza (#205) üzenetére


Gorneck
titán

Egyébként sztem 800 környékére lődd be a ramod felszorzással (írja a bios is hol tartasz)...sokkal többet úgy se megy...ehhez a memory multipliert kell 3ra állítanod. Lehet kell a ramnak majd fesz...

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#207) Kriza válasza Kriza (#205) üzenetére


Kriza
őstag

Ehhh, kicsit megkavarodtam. :DDD A lényeg az, hogy már nem sokkal kerül többe pl. a Kingmax Mars moduloknál az 1066-os, mint a 800-as, mennyire érdemes a gyorsabbat venni?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#208) Gorneck válasza Kriza (#207) üzenetére


Gorneck
titán

Tesztekben észre lehet venni...valós alkalmazásokba alig...

Gorneck#1239

(#209) Kriza válasza Gorneck (#206) üzenetére


Kriza
őstag

Igen, erre magamtól is rájöttem. Pontosan 800-on megy, ami a BIOS-ban a 3-as szorzó(? :F ) beállításával valósul meg. Ezek szerint ez is egész szám, boldog vagyok. :DD

Nagyon on-line vagy. :)

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#210) Muréna


Muréna
őstag

szasztok lányok!
érdemes a jelenlegi álláspont szerint lecserélnem egy DS3 rev 1.0-át mondjuk egy P35 DS3 ra, vagy hasonlora?

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#211) Kriza válasza Muréna (#210) üzenetére


Kriza
őstag

''szasztok lányok!'' Ha így kérdezed, biztosan.
Egyébként egy csomó HSZ szól róla, hogy nem igazán, pl. #200, stb.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#212) Gorneck válasza Muréna (#210) üzenetére


Gorneck
titán

Ha neked számít az újdonság, akkor igen; ha számít a jobb memókezelés ami magas órajelen jön elő, akkor szintén igen. Ha simán játékot nézzük, akkor simán nem...ezé szenvedek Én is...ha cserélek is csak P35C DS3R-re...

Gorneck#1239

(#213) Gorneck válasza Kriza (#209) üzenetére


Gorneck
titán

Igyekszem... ;)

Gorneck#1239

(#214) Muréna válasza Kriza (#211) üzenetére


Muréna
őstag

szép a szemed, jössz tuningolni? :DDD
olvasok-olvasok

gorni: számit, a kérdés az az, hogy mennyiért dobálják utánam jószívvel ezeket a lapokat,
C miben külömbözik? Combo? vagy mit takar az a C :B
:R

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#215) Kriza válasza Gorneck (#206) üzenetére


Kriza
őstag

RAMnak már van fesz, pont a Te tanácsodra, mert nem volt stabil 1,8V-on. 2,0V-on az. :R

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#216) Gorneck válasza Muréna (#214) üzenetére


Gorneck
titán

:D

[link] ; [link];)

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#217) Kriza válasza Muréna (#214) üzenetére


Kriza
őstag

:B :B :B
Itt lehet kapni 3 félét is, szerintem elég jó áron: [link]
Ez a ''C'' kérdés jó volt, engem is érdekel. - ááá, látom, van DDR3 támogatása is.

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#218) Muréna válasza Kriza (#217) üzenetére


Muréna
őstag

C = Combo, megfejtettem ;)
nekem is ilyen lap kell akkor.. nemfogok 3 havonta lapot váltani me ddr3 meg tuggyatököm

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#219) Gorneck válasza Muréna (#218) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#220) Kriza válasza Muréna (#218) üzenetére


Kriza
őstag

Láttad mennyibe kerülnek most a DDR3-as modulok. Mire megfizethető lesz, már úgyis új alaplapra fogsz vágyni, mert lesz újabb chipset - szerintem. Én így lennék. :DDD P35-öt is csak azért vettem, mert nem volt az a fajta 965-ös, amit kinéztem. Mondjuk nem bántam meg, soha nem volt Gigabyte lapom, de eddig nagyon szimpinek tűnik. Sokkal drágább sem volt a P35-S3.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#221) Kriza


Kriza
őstag

Tudja valaki, hogy mit csinál a VGA-val a ''Robust Graphic Booster'' opció a BIOS ''MB Intelligent Tweker'' menüjében??? ''Auto'', ''Fast'' és ''Turbo'' opciók lehetnek, és zavar, hogy Auton van. :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#222) Gorneck válasza Kriza (#221) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát tuningolja 3D alatt a VGA-t...

Gorneck#1239

(#223) haky


haky
senior tag

A héten jön meg a p35-ds4-es lapom:)
meguntan a 965p-t

Aki másnak retyvetyutyu...

(#224) haky


haky
senior tag

Én úgy vagyok a ddr2 vs ddr3-al , hogy mikorra kijönnek a normális ddr3-as ramok úgyis új lapot veszek, mivel addigra ne ma p35 lesz a legújabb. Alaplapot cserélek a leggyakrabban.:)

Aki másnak retyvetyutyu...

(#225) izmosjoe válasza Kriza (#221) üzenetére


izmosjoe
tag

ÜDV! :R

Érdeklődni szeretnék, hogy tuning terén milyen tapasztalataid vannak a lapoddal kapcsolatban ? ? ? ? ? :R


Vagy ha valaki tud ennek a lapnak a tuningpotenciáljáról akkor légyszi jelezze....!

Köszi

Gigabyte GA-P35-S3 :))

[Szerkesztve]

(#226) izmosjoe


izmosjoe
tag

Visszaolvasgattam, és akkor neked ment 3GHz :C az jó, nekem pont elég is lenne..... azthiszem beruházok egy ilyen lapocskába :)

(#227) Kriza válasza izmosjoe (#226) üzenetére


Kriza
őstag

''Pont elég is lenne'' Mi célra használod a géped, hogy ekkora teljesítény is csak pont elég??? :U
Viccet félretéve, mint már írtam, jó választás.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#228) izmosjoe válasza Kriza (#227) üzenetére


izmosjoe
tag

Na jó bőven elég ;) !!!

Köszönöm a választ!! :R

(#229) izmosjoe


izmosjoe
tag

Jövőhéten jön meg az új lapom, P35-S3 at választottam..., amint meglesz majd írok tapasztalatokat....

(#230) M3kk válasza Mikádó (#167) üzenetére


M3kk
őstag

Hol az igert teszt?

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#231) Gorneck válasza M3kk (#230) üzenetére


Gorneck
titán

Elég fura téged egy Giga topikba látni...

Gorneck#1239

(#232) Mikádó válasza M3kk (#230) üzenetére


Mikádó
senior tag

Hát egyenlőre 3,6 on rohangál benne a procim, ha lesz egy kis időm akkor tesztelgetem....

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#233) g@bo válasza izmosjoe (#229) üzenetére


g@bo
nagyúr

én is.... este megy bele a 2140-es, és hoppá.... :DDD

(#234) Gorneck válasza g@bo (#233) üzenetére


Gorneck
titán

Várom egy kritikus véleményét! :)

Gorneck#1239

(#235) izmosjoe válasza g@bo (#233) üzenetére


izmosjoe
tag

Üdv mindenkinek mesterek!!! :R


Na mi ahelyzet a lappal???? Hogy megy?? :DDD

(#236) izmosjoe válasza izmosjoe (#235) üzenetére


izmosjoe
tag

Még egy kérdés most olvasgatok a lapról, ... akinek ilyen van, milyen bios volt fent amikor megvette??? :F

(#237) M3kk válasza Gorneck (#231) üzenetére


M3kk
őstag

Miert? :D

Tetszik a lap, akartam is rendelni tegnap, csak kifogyott a nagyker :(.


Ugy hallottam, hogy eleg keves a dropja is ( nalam ez fo szempont ), viszont a CPU socketbe csak 2 SMD van :D, bar nemtudom ez mennyire hat ki a max CPU mhz eleresere/stabilitasra..

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#238) M3kk válasza Mikádó (#232) üzenetére


M3kk
őstag

Max FSB, Drop, ilyenek erdekelnek elsosorban..

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#239) g@bo válasza izmosjoe (#235) üzenetére


g@bo
nagyúr

én csak este tesztelem, most még csak a júzer manualt szagolgatom...

(#240) izmosjoe válasza g@bo (#239) üzenetére


izmosjoe
tag

okés :R hol vetted a lapot és mennyi volt ha szabad ilyet kérdezni?? :B :DDD

(#241) slayer006 válasza izmosjoe (#236) üzenetére


slayer006
addikt

ezt magad is kinyozhattad volna: [link] :P

ja és g@bo nem biztos ,hogy el fogj árulni ... ;]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#242) g@bo válasza izmosjoe (#240) üzenetére


g@bo
nagyúr

nakker, 26420 ft.

(#243) Kriza válasza g@bo (#242) üzenetére


Kriza
őstag

Tréfával? Az jó ár.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#244) Gorneck válasza M3kk (#237) üzenetére


Gorneck
titán

Mellikre pályázol?

Gorneck#1239

(#245) M3kk válasza Gorneck (#244) üzenetére


M3kk
őstag

DS4 et kiprobalnam :).

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#246) Gorneck válasza M3kk (#245) üzenetére


Gorneck
titán

P35C DS3R a végcél...csak várnom kell fizuig... :( Sőőt lehet tovább... :(

Gorneck#1239

(#247) haky válasza M3kk (#245) üzenetére


haky
senior tag

Nekem már be van foglala. HÉtfőn csak el kell hozni a P35-DS4-et. Úgyhogy már 100%, hogy az enyém csak el kell hozni hétvégén meg nincsennek nyitva a nagyker-ek....
Már várom:) MOst nem műkszik lap nélkül a gépem:(

Aki másnak retyvetyutyu...

(#248) Gorneck válasza haky (#247) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk Én pl kifejezetten örülnék, ha pl M3kk kipróbálna egy ilyen lapot...minden HW adott nála egy jó kis tuninghoz...kíváncsi vok mire jut vele...

Gorneck#1239

(#249) bim


bim
veterán

szóval egy ilyen DS4-re fáj a fogam.
fene se igazodik ki ezen a sok giga topikon. :DDD
valakki már jól letesztelhetné mennyit mennek.

(#250) Gorneck válasza bim (#249) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gondolom a PWM hűtési lehetősége miatt izgat ez a lap.... :U :F

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.