Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bim válasza Gorneck (#250) üzenetére


bim
veterán

természetesen a lyukakra bukok. :D
amugy nem izgatna hogy DS3. ;)
de közben most futtatok egy 6x510 orthos blendet. proci alapfesz mch+0,15 fsb +0.2 .szoval nem szétfeszelve is megy neki az 510.(2 órája fut zárt házban)

(#252) g@bo válasza bim (#251) üzenetére


g@bo
nagyúr

'' természetesen a lyukakra bukok. ''

ez még mindig kétesélyes.... :DDD

(#253) AMATŐR válasza g@bo (#252) üzenetére


AMATŐR
őstag

Perverz! :Y

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#254) bim válasza g@bo (#252) üzenetére


bim
veterán

sose vess meg egy jó kis női anált vagy orált. ;)

(#255) izmosjoe válasza g@bo (#252) üzenetére


izmosjoe
tag

ÜDV mindenkinek!!! :R :R

Összeraktad a géped?

Hogy megy a kicsike??

(#241) slayer006 Azt tudom, de nézeggettem, hogy milyen cpu kat támogat, és szinte az összes cpu-t csak az f2 es bios támogatja....., és az lenne a kérdés, hogy f1, vagy f2 van/volt -e a lapon amit esetleg kedves PH! forumtársaim megvásároltak.... :))

De köccike a linket!! :R

[Szerkesztve]

(#256) Kriza válasza izmosjoe (#255) üzenetére


Kriza
őstag

P35-S3-ban nekem F2 volt. PCB rev: 1.00
De a weblapjukon már van F3 is.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#257) Kriza


Kriza
őstag

Ha valaki esetleg olyan elvetemült, mint én, és PATA->SATA átalakítót akar használni, akkor ABIT SERIEL-1 átalakító esetén csak a Gigabyte chip által vezérelt SATA port fogja látni a vinyót.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#258) feka007


feka007
nagyúr

Én szeretem a Gigabyteot, szerintetek vegyek egy P35-DS4-et? Jó bétel a kategóriájában?
Azért vennék ezt, mert már megszoktam a GB-t, és be is vált :R

(#259) Gorneck válasza feka007 (#258) üzenetére


Gorneck
titán

Vmi baj van a DS3-as lapoddal?

Gorneck#1239

(#260) izmosjoe válasza Kriza (#256) üzenetére


izmosjoe
tag

az jó :)) akkor menni fog egyből a procimmal...., remélem nekem is F2 lesz....., igen énis most néztem, hogy van már F3 is...., nembaj , jöjjenek csak szépen az új biosok :DDD

(#261) tlac válasza feka007 (#258) üzenetére


tlac
nagyúr

én ds3p-t vennék, az tetszik a legjobban ;)
[link] [link] [link]

(#262) izmosjoe válasza tlac (#261) üzenetére


izmosjoe
tag

csini a lap...., mennyiért dobálják ? :F

(#263) feka007 válasza Gorneck (#259) üzenetére


feka007
nagyúr

A chipset miatt updatelném, jobb lesz a Q6600 tuningja P35-ös lapban

(#261) tlac Szexi lap, megfontolandó:DD

[Szerkesztve]

(#264) tlac válasza izmosjoe (#262) üzenetére


tlac
nagyúr

pl. ennyiért: [link]

(#265) Gorneck válasza tlac (#261) üzenetére


Gorneck
titán

PWM borda felszerelésére itt meg van a lehetőség...DS3-nál mé nincs?

Gorneck#1239

(#266) tlac válasza Gorneck (#265) üzenetére


tlac
nagyúr

úgy tűnik, hogy ez egy az egyben ds4 lap heatpipe nélkül
ds3 és a ds3r-nél máshogy van az elrendezés [link]

(#267) izmosjoe válasza tlac (#264) üzenetére


izmosjoe
tag

nem is rossz ár......, én most megyek nemsokára a p35-s3 -ért :))

(#268) Gorneck válasza tlac (#266) üzenetére


Gorneck
titán

Igen...már rájöttem Én is...bár arra is, hogy a PWM hűtése eddig se volt számomra fontos és most se lesz az...

Gorneck#1239

(#269) izmosjoe


izmosjoe
tag

sajnos csak holnap lesz meg a lapom :O , de valahogy kibírom :B

(#270) Xelo


Xelo
addikt

nahh először egy GA-965P-DS3t néztem ki, de nem illine a 8800GTX mellé, ezért kibővitettem egy GA-P35-DS3R-re, már meg is rendeltem :Y azt hiszem egy E6420 lesz benne AC Freezer 7 Pro val 3.2Ghzen hajtva.. vagy vegyek egy E6600at alap hütéssel és elég lesz az, majd ha kell a tuning veszek rá jobb hütőt?

(#271) Gorneck válasza Xelo (#270) üzenetére


Gorneck
titán

Ezt meg se hallottam, mert csacsiság...mármint az első mondatod...

6420 bőven jó azzal a hűtéssel...


[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#272) Xelo válasza Gorneck (#271) üzenetére


Xelo
addikt

csak azt akartam kifejezni, inkább ráköltöttem még 7eFtot egy modernebb chipset-re, ami támogatni fogja a 45nm-es procikat :) amúgy a topicjában beszéltek le róla és mondták vegyek inkább vmi GA-P35-öt.. így tettem :R

(#273) Muréna válasza tlac (#261) üzenetére


Muréna
őstag

Iii bázze, nagyon zsírul néz ki ;]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#274) g@bo válasza izmosjoe (#260) üzenetére


g@bo
nagyúr

F2 bios, F3 nem tud sokkal többet...

(#275) Gorneck válasza Xelo (#272) üzenetére


Gorneck
titán

Így már más...mer amit leírtál az úgy nem igaz...

Gorneck#1239

(#276) bim


bim
veterán

van vallakinek DS4e? megy neki 550-et kis feszel a chipset?
ha igen akkor váltok. :D

(#277) Xelo


Xelo
addikt

egyébként valamennyivel gyorsabb p35 mint 965? szóval egy 965ös chipsetü lapban egy adott gép játékok alatt lehet valamennyivel lassabb lenne mint a p35-ösben? vagy ilyen számolási feladatoknál (konvertálgatás) gyorsabb az új chipset?

(#278) Gorneck válasza Xelo (#277) üzenetére


Gorneck
titán

Jókor kérdezel ilyet...

Szinte semmivel...de van erről elég teszt...

Gorneck#1239

(#279) Xelo válasza Gorneck (#278) üzenetére


Xelo
addikt

umm miért ''jókor kérdezem''? most nem azért választottam a P35-DS3Rat mert nagy teljesitménybeli eltérésre gondoltam, hanem mert fogadni fogja a 45nm-es procikat, vagyis kész vagyok a jövőre :DDD meg hát ha már tényleg ennyit költök most PC-re, akkor rááldozhatok pluszba egy kicsit

(#280) Gorneck válasza Xelo (#279) üzenetére


Gorneck
titán

Ezek a kérdések általában akkor fogalmazódnak meg az emberbe mikor épp PC-t vesz és nem akkor mikor már megrendelte/megvette. Ezé furcsálltam a dolgot.. :B :D

Az eltérés szinte nulla a két chipset között azonos beállítások mellett...

Gorneck#1239

(#281) Xelo válasza Gorneck (#280) üzenetére


Xelo
addikt

jahh nagyjából vágom :D amúgy megnéztem az adatait a lapnak és mivel mindent tud ami nekem kell, rá is csaptam, mivel egy volt már csak annál akitől rendeltem...

(#282) Gorneck válasza Xelo (#281) üzenetére


Gorneck
titán

Én a C-re csapnék fizukor, de előzetes számításaim szerint nem fog beleférni a hónapba...illetve sokkalom picit 18-20k-s ráfizetést...voltaképp a semmiért...

Gorneck#1239

(#283) Xelo válasza Gorneck (#282) üzenetére


Xelo
addikt

hát engem a DDR3 egyelőre nem izgat, ezzel úgyis elleszek pár évig, aztán meg fullcsere :) szerintem neked nem kéne váltani, majd ha esetleg akarnál venni penryn magos procit, szerintem elég lesz akkor körülnézni a piacon, addigra már kevesebbet fognak kóstelni ezek a lapok. (esetleg lesz újabb/jobb mainboard chipset) szal sztem Te szemszögedből felesleges :F

(#284): jahh, hát aki megteheti :DDD

[Szerkesztve]

(#284) Gorneck válasza Xelo (#283) üzenetére


Gorneck
titán

Csak van egy olyan, hogy: Szakmai kíváncsiság... :D ;]

Gorneck#1239

(#285) Xelo válasza Gorneck (#284) üzenetére


Xelo
addikt

tényleg, jönnek a köv Intel C2D procik, mint a 6850.. ezek mikorra érik el Magyarországot? júli 23-án érkezek haza, nem lenne rossz ha angyobb lenne a választék ;]

(#286) Nippon


Nippon
őstag

Hali!

Tervezgetem a jó ''öreg'' 2.0-ás DS4-esem cseréjét! Azonban nem vagyok túl jól tájékozódott mostanság.
Mit szeressek? P35-DS3P, esetleg a DDR2 / DDR3 combo-s lapot vagy netalán az ASUS P5K széria lenne most a befutó?

(#287) feka007


feka007
nagyúr

Szerintetek a P35-DS4-be befér majd a Zalman ZM-FS-C77 Fatality CPU coolerem? :(

(#288) Muréna válasza feka007 (#287) üzenetére


Muréna
őstag

Szerintem minden gond nélkül

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#289) arsenlupin


arsenlupin
aktív tag

Hali!
Mivel a 965DS4-em meghalt így ''lett'' helyette egy P35-DS3P lap. Tegnap haza vittem beüzemeltem. Két ''érdekességet'' tapasztaltam:
Mivel minden IDE eszközöm SATA ezért a BIOS-ban ''SATA Port 0-3 Natív Mod-ot engedélyeztem. Ujraindítás után az IDE eszközök keresésénél megáll a bootolás és innen nem megy tovább. A BIOS-ba sem tudtam belépni csak a c-mos clear segített, így hát nem engedélyeztem a natív SATA módot! :(

Feltelepítettem az XP-t hiba nélkül felment, minden okés. :) Gondoltam megpróbálkozom egy kis tuninggal is, feltoltam az FSB-t 400-ra szorzó 8 simán ment 3200MHz-en minden alapon! :) Nyúztam egy órácskát Orthos-al, nem hibázott, alaposabb teszt majd ma.......
Ezek után tapasztaltam a másik furcsaságot:
Gép kikapcs majd be, elindul majd leáll, :F aztán magától újraindul és megy 3200-on..... I :U :DDD

Üdv:F

(#290) MC Pite


MC Pite
veterán

Ahoj!

DS3ra Serillel2vel kötötem a DVD írómat, lassan postol és nem látja. Az ICH8ra kötöttem, natív módban. Tipp?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#291) arsenlupin válasza MC Pite (#290) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

No offensive! Ezt nem értem ''Serillel2vel''.

Milyen DVD író?

[Szerkesztve]

Üdv:F

(#292) arsenlupin válasza arsenlupin (#289) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Lehetséges, hogy azért nem müxik a natív SATA mód mert a Samu DVD íróm nem alkalmas rá? :F Olvastam valahol, hogy a régebbi SATA-s DVD írók nem támogatottak natívan....... :U

Üdv:F

(#293) MC Pite


MC Pite
veterán

PIO 109 XLA, és a Serillel2 az sata/pata átalakító, a kettes már vinyók bekötésére is alkalmas, használtam is egy évig két vinyót így sata raidre dugva. Ehhez képest simán kéne hogy kezelje a dvd írómat, de nem látja - és szüttyög is 3-4 máspdpercet postkor.

Natív IDE módot kapcsoltam be, AHCI nem kell, mert azzal sztem probléma lenne (hot swap és cnq ON gyakorlatilag az AHCI mód).

[Szerkesztve]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#294) arsenlupin válasza MC Pite (#293) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Értem......
Az nem biztos, hogy simán kéne kezelnie az írót....... Működött valamikor, esetleg másik lapban ODD-val ez a csatoló?
(Voltak olyan pci-os IDE vezérlők régen amik a vinyókat jól kezelték, az ODD-t azonban nem látták)

Próbáldat a jMicronon is?

[Szerkesztve]

Üdv:F

(#295) MC Pite


MC Pite
veterán

Másik ODD-t másik lapban már használtam róla. Jmicronon vinyók vannak raidben...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#296) arsenlupin válasza MC Pite (#295) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Akkor nem tudom..... :F Mondjuk, ha átmész a saját topicjába [link] lehet több segítséget kapsz!

[Szerkesztve]

Üdv:F

(#297) Kriza válasza MC Pite (#295) üzenetére


Kriza
őstag

olvass vissza: --->#257
Az enyém ugyan Seriell1, de szerintem neked is segítene, ha a Jmicron-ra raknád. Ha azon meg nincs hely... akkor nem tudom.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#298) MC Pite válasza Kriza (#297) üzenetére


MC Pite
veterán

Mint írtam az foglalt mert a ******** intel az ICH8ból képes volt kispórolni a raid funkciót :W

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#299) Kriza válasza MC Pite (#298) üzenetére


Kriza
őstag

Mistralban lehet venni PCI-E-s PATA+SATA kártyát 2400+tréfáért. Szintén Jmicron chip van rajta. Mondjuk azt nem tudom, hogy menne-e együtt a kettő, de ha igen, akkor ez szerintem elég jó megoldás. :DDD

Erőől van szó - már én is szemezgettem vele: [link]

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#300) Kriza válasza MC Pite (#298) üzenetére


Kriza
őstag

Az ICH9-ben sincs alapban RAID, csak az ICH9R-ben. :W

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.