Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Gigabyte ga-g1975x (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antonio21


Antonio21
csendes tag

Pár napja sikerült beszereznem a fent említett lapot, előtte szintén Giga lapom volt csak NF4 IE. Azt tapasztaltam hogy sokkal jobban tuningolható ez az új lap mint az előzó NF4 IE-m. 640-es procival használom, régi lapomban 3,8-at ment alapfeszen, ebben viszi simán a 4Ghz-et sőt még 4,26-on is simán elindul az xp.
Az tény hogy ez az új turbojet venti rendszer hangos, de rendkívűl hatékonynak találom, régi lapomban 3,8-on alapon volt 40-45 fok a proci, meló közben 60-63, most pedig 4Ghz-en alapon 30-35 fok, meló közben pedig 52-56 fok. Szerintem elég fajan.

Azért nyitottam ez a topicot, mivel nem találtam másikat ami ezzel a lappal foglalkozik.

Várnám más tulajok beszámolóit is, kinek mi a tapasztalata ezzel a lappal.

Üdv Antonio

(#2) Achill3uS válasza Antonio21 (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekemis ilyen lapom van, sztemis fain cucc, elvileg ennél a lapnál a legnagyobb az esély a conroe support-ra is, a turbojet sztemis baromi hangos, én már le is szedtem a lapról, a chipsethűtőt ujrapasztáztam és megfelelő házszellőzéssel simán bírja a chipset is, az egyetlen negatívum a lappal kapcsolatban (ami viszont nagyon idegesítő) 2 pci slot van, azis a 2 pci-e között, szvsz 1 vga-val is használhatatlanok.. zalman vf700-zal hűtött vga-m van, egy hangkari volt az alsó slotban és 48C volt idle a vga, kivettem a hangkarit és 38C szóval használhatatlanok a pci slotok.. mondjuk hangkari nemis nagyon kell mert eaxos 24bites sb live van a lapon ami télleg elég fasza..

amugy van topicja a témának :) [link]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3) Antonio21 válasza Achill3uS (#2) üzenetére


Antonio21
csendes tag

Tényleg van top... :B Kicsit fáradt vagyok úgy tűnik... Akkor megyek oda olvasgatni... akár zárható is a toty

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Gigabyte ga-g1975x (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.