Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) death--- válasza g@bo (#24) üzenetére


death---
csendes tag

Én is úgy gondolom, hogy az emberek nagy része nem használja a kiegészítőket, nekem is dobozba állnak. Egyszerűen azért vesznek sokat 60k-ért lapot, mert nincs más, és a vételekor talán a legjobb lap volt. Persze teli van hibával.

Eszetlen tunningnak meg nem nevezném azt, hogy ha veszel már egy procit szeretnéd kihajtani. Átlagembernek meg ugye 6300 elérhető, meg mostmár 6400 (nem csak az ára miatt, egyszerűen ezeket tudod boltba megvenni), ezeket pedig egy p5w dh-ban nem hajtod ki....

Aki meg már kiad 100-200k-t a c2d-re váltás miatt, sztem tényleg szeretné a maximumot kihozni a rendszerből (én pl voltmodokat nem használok, és úgy gondolom sokan vannak még így), úgyhogy szerintem ez még nem eszetlen tunning kategóriába tartozik.

westlaket meg nemtudom miért fikázod, mert egyáltalán nem nyálverés az amit csinál, egyszerűen csak megosztja a tapasztalatokat a fórumon az egyes lapokkal, procikkal kapcsolatban. Hidd el ezzel rengeteg embernek segít, neki meg csak az ideje meg pénztárcája bánja...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.