Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) @gamer@


@gamer@
csendes tag

hi! letöröltem véletlenül kb fél órája két igen fontos mappát véletlenül shift-del -el...
megtudtam hogy ezzel a Get Data back cuccal vissza lehet hozni a dolgokat..feltelepitettem...nos innentöl jön a probléma..mi a fenét kell vele csinálni?
angolul sajnos nem tudok, meg a számitogépekhez se...segitsetek pls.

(#2) @gamer@


@gamer@
csendes tag

kérlek segitsetek, el kéne mennem le kéne állitanom a gépemet, viszont akkor már nem tudom visszanyerni ezeket a dolgokat...

(#3) jagada válasza @gamer@ (#2) üzenetére


jagada
őstag

olyan 1xű a dolog, kicsit sem értessz angulul???
nincs itt a gépen a progi, de 80gigát állítottam már helyre vele.
írd le milyen opciókat látsz ha elindítod a progit, tán segíthetek..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#4) jagada


jagada
őstag

na felraktam céges gépre csak miattad vázz!!! ha kirúgnak megyek hozzád munkáér!!

kijelölöd kis pipával melyik meghajtó aztán klikk a nextre
megint kiválasztod bal szélen megint next
aztán megint next aakor lefuttatja az ellenőrzést
ez eltarthat egy darabig függ attól mennyi cucc van a partíción, illetve mekkora a vinyód
eztán már csak ki kell jelölni a megmentendő filét, meg megadni hogy hova menccse, dióhéjjban ennyi.. ne mond már hogy olyan bonyolult!!



[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#5) @gamer@


@gamer@
csendes tag

ok köszi

(#6) @gamer@


@gamer@
csendes tag

a step3nal: mire menjek: search entire drive
search partial drive
??

(#7) jagada válasza @gamer@ (#6) üzenetére


jagada
őstag

áááá mán uninstall lett
azt kérdi a teljes meghajtót vagy csak a partíciót elég az utóbbi nem?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#8) jagada


jagada
őstag

na siker???:F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#9) @gamer@


@gamer@
csendes tag

az az igazság hogy a step3nál vagyok még ellenörzi az NTFS file systemet.

(#10) @gamer@


@gamer@
csendes tag

SIKERÜLT :D:D:D:D
KÖSZI A SEGITSÉGET

(#11) Massacre``


Massacre``
csendes tag

Nah plz nekem is kellene egy kis segítség. ! nekem most a d:/ meghajtóm szált el teljesen és én sem tom h kell használni ezt a progit :S plz vki segítsen !!

(#12) Massacre``


Massacre``
csendes tag

vki segítsen, nagyon fontos !!!!!

(#13) iwu válasza Massacre`` (#12) üzenetére


iwu
addikt

konkrétabban?
hol akadtál el?
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#14) Massacre``


Massacre``
csendes tag

hát én ott akadtam el h ezt a GetDataBack for NTFS-es 3.03 as verzióját nem tom használni, nemtom h kell visszamenteni vele a partíciót :S nem értek hozzá :(

(#15) Massacre``


Massacre``
csendes tag

plz, help !!!!!!!!!!!!!!!!!

(#16) iwu válasza Massacre`` (#14) üzenetére


iwu
addikt

a 3.03mat nem ismerem, de a korábbi verziók úgy mentek, hogy kiválasztod az elbukott meghajtót - next - ott molyolt a gép, és beadott egy ablakot, fájlrendszeradatokkal, kiválasztottad a ''szimpit'', és next...megint molyolt, majd bedobta a bukott meghajtó tartalmát (jó esetben) ott pedig ''intéző'' szerűen kiválasztottad, mit hová állítson vissza.
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17) Massacre`` válasza iwu (#16) üzenetére


Massacre``
csendes tag

aha és az melyik verzió volt? :)

(#18) Massacre``


Massacre``
csendes tag

nem tudnád azt nekem elküldeni vagy belinkelni?

(#19) iwu válasza Massacre`` (#18) üzenetére


iwu
addikt

msn van?

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#20) Massacre``


Massacre``
csendes tag

jaja ott van az adatlapomba :) ! vegyél fel !!

[Szerkesztve]

(#21) iwu válasza Massacre`` (#20) üzenetére


iwu
addikt

bakter,ennyi idő alatt megtehetted volna:DD
nem talál...

[Szerkesztve]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22) Massacre``


Massacre``
csendes tag

plz siess :D lécci vagy írd le az msn ed ;)

(#23) iwu válasza Massacre`` (#22) üzenetére


iwu
addikt

adataimnál az emilcím

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24) Rio.G


Rio.G
csendes tag

Hali! van 1 hatalmas problémám!!!!!! van 1 80-as vinyóm és 2 particóra van osztva: egy C meg egy D . a D-n van minden cuccom a C-n csak a windows. A C meghajtó csak 6Gb és gondoltam hozzá dobok pár gigát még a Partition Magic-el. Már elkezte csinálni amikor hirtelen áramszünet lett!!!!! Azután amikor visszajött az áram akkor gondoltam nem fogok hozzáadni a C-hez inkább semmit és elkeztem formázni. mikor fölttettem a windows-t, és bejött nem látta a D meghajtót!!!!! Az hittem beszarok.... :O
Tehát az lenne a kérdésem hogy vissza lehetne e hozni a cuccokat ezzel a progesszel?

csak azér kérdem mert elég különleges a problémám ezzel a Kib@szott áramszünettel..... :O Vagy örülhetek hogy nem ment szét a vinyó?.........Azt egyébként hogy tudhatnám meg? Ha látja a Partition Magic az nem jelent semmit? Mivel tudhatom meg hogy nics semmi baja a vinyómnak ill. a partciónak?

Ja,,, és még annyit hogy a demo verziója elég ehhez a művelethez vagy teljes kell?


Előre is kössz a választ!!!!

(#25) Racecam válasza Rio.G (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ebbe topicba [link] írd a kérdésed, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26) /////


/////
csendes tag

Hello, Szia! HEEEELP! Véletlenül rossz partíciót formáztam le. Hallotam a get data back nevű progiról. Letöltöttem, működik, viszont amikor oda kerülne a sor, hogy visszamásoljam az adataimat az eredeti helyére, a progi nem engedi, mert csak próba verzió. Legalább 100 helyen próbáltam már crack-et, vagy teljes verziót letölteni, de nem lehet. HEEEELP!

(#27) /////


/////
csendes tag

Hello, Szia! HEEEELP! Véletlenül rossz partíciót formáztam le. Hallotam a get data back nevű progiról. Letöltöttem, működik, viszont amikor oda kerülne a sor, hogy visszamásoljam az adataimat az eredeti helyére, a progi nem engedi, mert csak próba verzió. Legalább 100 helyen próbáltam már crack-et, vagy teljes verziót letölteni, de nem lehet. HEEEELP!

(#28) indianka


indianka
tag

sziasztok

van egy olyan problémám, hogy volt néhány nagyon-nagyon fontos kép a gépemen, egy 200Gb-os "egészséges" vinyó. A képekre most nagyon szükségem lenne, mint kiderült, viszont azok törölve lettek ctrl+shift+del -lel kb három hete.
letöltöttem a getdataback nevű progit, ami meg is talált mindent a gépen, viszont ezeket a törölt képeket nem. meg a törölt fájlok közül sem mindent...pedig arra az opcióra kattintottam, hogy a törölt fájljaimat akarom vissza...ez lehet? és miért ? és hogy hozhatnám vissza esetleg?köszi előre is

(#29) tomazin válasza indianka (#28) üzenetére


tomazin
veterán

nem mernék megesküdni,h igazat mondok,de ha nem csalnak emlékeim akkor nem fogod visszaszerezni a képeidet.azért,mert ha jól gondolom akkor ez a program azért tudja visszahozni a dolgokat,mert csak a fájlra mutató pointer szűnik meg maga az adat nem.Viszont ha már régen letörölted,akkor nagy valószínűséggel már került oda adat,azaz másik file,így már az eredeti nem látszódik.

(#30) Antonio


Antonio
senior tag

sziasztok,

az elmúlt napok valamelyikén sikerült "nagyon ügyesen" törölnöm kb 2-3 évnyi többgigányi képállományt a merevlemezemről .... ráadásul miután töröltem formatáltam is a régi winyot FAT32-ről NTFS-re (új hdd vásárlás adatok másolása régiről stb)

de csak most vettem észre mikor is végre szerettem volna DVD-re kiírni őket (azt is most vettem mármint dvd írót) :( hogy hoppá hol vannak a képek!? , senkinek nem kívánom az érzését mikor lassan rájön hogy letörölte az eddig készített összes képet, amik persze nem lettek arhíválva eddig ... tesóm megtudja lefejez ... de tényleg nagy marha voltam,

új adatok nem lettek rámásolva a partíciókra üresen álnak ("csak" törlés és formatálás)

most részabadítottam GTB-t megkorák az esélyeim? :F hogy visszanyerjem a képeket?
jelenleg 2-es fázisban van "allocating lost files" már jóideje (lassan 1 órája) mennek a betük/számok egy kis ablakban szinte csak JPG kiterjesztéseket látok pl.:"added virtual entris blabla.JPG".... tehát ezeket megtalálta vagy mit jelent ez?

nem vagyok pc guru ...

thx

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#31) Antonio


Antonio
senior tag

hmmm érdekes, de nem látom frissülni a OS, alkalmazások kategóriában a topikokat :F

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#32) Antonio válasza Antonio (#30) üzenetére


Antonio
senior tag

up?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#33) Tisza Plaza válasza Antonio (#32) üzenetére


Tisza Plaza
csendes tag

Elég jók az esélyeid... A "virtual entries" azt jelenti, hogy valószínűleg megtalálta az adott képeket!

ARRA MINDIG FIGYELJETEK, HGY MÁSIK HELYRE MENTSETEK, MINT AHOL A HELYREÁLLÍTÁST VÉGZITEK !!! különben izélhetitek... ;]

Ha nem 100-as, megpróbálhatod még a PhotoRescue Pro-t stb. is...

"A társadalmi haladás cukorral élvezetesebb."

(#34) Antonio válasza Tisza Plaza (#33) üzenetére


Antonio
senior tag

na ... közbe nem voltam itthon de mielőtt elmentem hazulról már minden lejöttek és át is másoltam másik particióra, ... ilyenkor tudom értékelni és csodálni miket is tud a mai számítástechnika :) :C :R

minden megvan (elméletileg) hála istennek csak ugye minden kép ömlesztve, kell egy kis idő mire szétválogatom a képeket haverok család stb. 14 GB :D

esetleg tudtok valami programot ami az eredeti dátumokat tudná hozzárendelni a képekhez? akkor egyszerű lenne a dolgom :DD
mert ugye most mind a helyre állítás dátumával szerepel + ákombákom megnevezés

vagy örüljek hogy megvannak és ne legyek ilyen kényelmes? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#35) Antonio válasza Antonio (#34) üzenetére


Antonio
senior tag

up?
ha valaki tudna hogy hol/milyen néven keressek ilyen dátum visszaállító programot :F azt nagyon megköszönném kb 14GB kép anyag rendszerezéséhez nagyon elkélne
remélem van ilyen :(

részeletek lásd előzmények

nagyon szépen megköszönném!!!!

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#36) Antonio válasza Antonio (#35) üzenetére


Antonio
senior tag

up :( ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#37) Rover623 válasza Antonio (#36) üzenetére


Rover623
félisten

up helyett használhattad volna a fejedet és a guglit...:(
Kb. 10 mp munka volt.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#38) Antonio válasza Rover623 (#37) üzenetére


Antonio
senior tag

először is köszönöm, !!!

sajnos sokan elfelejtik az itteni -gondolom többségében infiormatikus ill abban jártasok- hogy vannak itt kevésbé járatosak ill az informatikát csak autodidakta módon tanult kvázi nagy hiányoságokkal rendelkező egyének pl én :) akki azt se tudja mit keressen google ba... amúgy kerestem de kevés sikerrel ...

nézem amit küldtél

nekiesek
thx

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#39) Antonio válasza Rover623 (#37) üzenetére


Antonio
senior tag

hmmm letöltöttem nézem, lehet én értelmezem rosszul ill félreértetük egymást hogy mit szeretnék vagy csak nem működik rendessen ill én vagyok béna

ez a program nem alkalmas arra hogy visszaállítsa a kép készítésének dátumát amit én szeretnék, ez arra jó hogy te pötyögd be amit akarsz stb.

tehát nekem az összes képem a helyre állítás dátuma azaz ugyanaz a nap (2007.10.20 )szerepel nekem olyan progi kéne ami elővarázsolja a képek eredeti dátumát mikor felkerültek előszötr a HDD-re ha egyáltalán ez lehetsége ...

most eszem után jobban átböngészem a progit lehet csak én nem nőttem még fel hozzá ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#40) Antonio válasza Antonio (#39) üzenetére


Antonio
senior tag

sajnos minden képre ha csinálni akarok vele valamit a programaban unhandled exception has occurred in your aplication választ kapok tehát a helyre/vissza állított képeim nem szimpatikusak a prgramnak :(

pedig már kezdtem örülni ...

közbe kipróbáltam rendes nem visszaállított képekkel is azzal müxik, de igazából a progi arra jó hogy a meglévő képeid rendszerezd a képek címzésekkel lehet variálni, módosítani (dátumok mikor készült utolsó modosítás megadása képnévnek, formátum stb.) de ugye nekem nem ez kell :( ...

tehát kérésem kérdésem továbbra is adott

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#41) Rover623 válasza Antonio (#40) üzenetére


Rover623
félisten

A problémádat sem igazán értem.
PC-n olyan szempontok szerint rendezed az állományokat ahogy akarod.
Tehát ha a file nevébe bekerül a dátum, akkor a név szerinti rendezés megadja a dátum szerinti sorrendet is.
Ha meg vmilyen CD/DVD-re akarod kiírni rendezett formában, akkor meg csak ez a jó megoldás, mert az asztali lejátszók mindig állománynév alapján rendeznek.

sajnos minden képre ha csinálni akarok vele valamit a programaban unhandled exception has occurred in your aplication választ kapok tehát a helyre/vissza állított képeim nem szimpatikusak a prgramnak
1. melyik program?
2. képek azok egyáltalán? Megnézni lehet őket?

Igazából kb. fél óra egy ilyen progit összeütni, csak meg kell keresni az Exif felépítését...de lehet hogy van ilyen program készen, feleslegesen meg nem szeretek írkálni már...:DDD

Szerk: na mit mondtam...?:DD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#42) Antonio válasza Rover623 (#41) üzenetére


Antonio
senior tag

problémám:

pedig többször is világossan leírtam :DDD de lehet mégse tessék visszaolvasni

szóval egyszerűen egy példán keresztül

van pl 3 kép x, y, z, tételezzük fel:
x kép 2001.02.03-án készült
y, kép 2005.07.23.űn készült
z, kép 2007 09.12. én készült
(x, y, z helytesíthető számokkal sőt úgy még jobb is)

hülyegyerek -pl én- fogja és véletlenül letörli öket HDD ről + formázza HDD-t
de sikerül viszaállítani őket mármint a képeket (a több százat) viszont most ezt látja

00A4A9C0.JPG 2007.10.21. 22:23
00A06FA0.JPG 2007.10.21. 22:23
00A51EE0.JPG 2007.10.21. 22:23

azaz cím nuku (mondjuk az eddig se számított) és a helyreállítás dátuma látszik csak (és nem az eredeti)

és ezt az állapotot szorozd meg min 100-al

tehát van több száz (1000) képem melyek megtekintésük nélkül azonosíthatatlanok
de ha valamely csoda folytán az eredeti dátum hozzájuk rendeződne (ehhez kéne valmi szuperprogram) percek kérdése lenne (dátum szerint rendezném őket) az azonosításuk és könyvtárba rendezésük

ha így sem érted akkor feladom :P

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#43) Rover623 válasza Antonio (#42) üzenetére


Rover623
félisten

Ezek szerint te meg azt nem érted amit leírtam...plusz nem nézted meg a linket...;]
Úgyhogy feladom...:P

primus inter pares

(#44) Antonio válasza Rover623 (#43) üzenetére


Antonio
senior tag

upsz a második program amit linkeltél az tud valamit
bocs de az előbb nem néztem meg :B
igazad van

:R

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#45) törp


törp
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Véletleen újra particionáltam a HDD-t. Sajnos sok olyan adat(kép) maradt rajta ami nem volt még mentve. A GetDataBack megtalált mindent, de a mi nekem van verzió az nem enged menteni. Valaki tudna ebben segíteni?

Köszi :F :F

(#46) Panthera válasza törp (#45) üzenetére


Panthera
őstag

Én is így jártam anno, de ha megnyitsz valamit, akkor azt menti a c:\document and settings\blabla\temp mappába. Vagy valahol itt megtalálod őket.
20-30 gigát állítottam így vissza. Tök mindegy hogy kép vagy mp3, esetleg program. Oda teszi.

(#47) jozso.papa válasza @gamer@ (#1) üzenetére


jozso.papa
csendes tag

hogy kell használni a getdataback-ot?

[ Szerkesztve ]

(#48) Winner_hun válasza jozso.papa (#47) üzenetére


Winner_hun
félisten

A program topikja ez:
Get Data Back - adatvisszahozás
ez zárható

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49) Bash


Bash
őstag

A topic-ot zártam, gondolom nem kel megindokolni.

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.