Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce fx 5900 volt mod (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) matek


matek
csendes tag

Helló!Az lenne a kérdésem hogy csinált-e már valaki ilyet?

Láttam az XBit-s labon csak azt nem írták le hogy hogyan kell megcsinálni!Esetleg ha valaki tud róla valamit akkor jelezzen ide a Topicba v mate150@freemail.hu-ra!A hűtéssel nem lessz gond mert olyan kompresszort építünk ai hűti a procit és a grafkarit-is!

Tudna valaki net címet adni?

Keszthely!

(#2) matek


matek
csendes tag

Na mivan? Senki nem ért ehhez!

Keszthely!

(#3) Alvin_ti4200 válasza matek (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem a PH-s FX tulajok (szerény szermélyem is) egyszerűbbnek látja felhúzni az órajelet, ameddig megy, mint ilyenekkel foglalkozni

(#4) Drizzt válasza matek (#2) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Majd Rudi biztos tud valamit ajánlani. Legalábbis Radeonból mindenféle modhoz ért.

I am having fun staying poor.

(#5) matek


matek
csendes tag

Tudom hogy lehet úgyis húzni mármint sima órajel emeléssel de nekem kevés a 470/950! Xbitlason 600-ra húzták az fx 5900-et ezért én is megcsinálnám próba képpen!

Keszthely!

(#6) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

kevés a 470/950? Grat...:t És mihez kevés? Én nem tennék kockára egy ilyen jól húzható kártyát csak azért, hogy megmutassam, én is ki tudok csikarni 600Mhz-et, mint az XBitlabs... De sok sikert hozzá, majd írd le, hogy mit tapasztaltál:))

hey-ho-let's-go

(#7) Gorneck válasza matek (#5) üzenetére


Gorneck
titán

Mire kevés TEEE??? Megy minden rajta úgy ahogy kell! Vagy New rekordot akarsz beállítani, mert akkor ultrát kellett volna venned!?

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#8) anaqer


anaqer
veterán

Tök vicces amikor kórusban jön mindenki a mindekazneked lemezzel... :U
Konkrétan milyen 5900 az amit moddolni szeretnél?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#9) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

OFF
Én csak azt mondtam, hogy ÉN nem tenném a helyében, és megkérdeztem, hogy vajon mire kevés a mostani. És lám, tényleg érdekel, hogy mi nem fut vele kielégítően:)) De -mint a végén írtam- érdekel, hogy mire jut a voltmoddal:))
ON

hey-ho-let's-go

(#10) Gorneck válasza anaqer (#8) üzenetére


Gorneck
titán

''de nekem kevés a 470/950'' én csak erre reagáltam! Amúgy meg csak csinálja meg legalább megnyugszik a lelki-világa! 3dmarkos ereményeknél főleg a Gpu übertuningja számít!

Gorneck#1239

(#11) rudi válasza matek (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Hazaiak közül nem hiszem nem tudok senkit, aki megpróbált volna ilyet. Magya 9700 vmodról tudok, de nvidiáról nem. Neten nagyobb overklokker fórumokban biztosan találsz infot: www.extremeoverclocking.com, www.xtremesystems.org, beyond3d.com stb.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) matek


matek
csendes tag

Amugy tényleg csak 3dmark 03 tesztre kellett volna felhúzni!

ASUS FX5900-ről lenne szó!

Keszthely!

(#13) matek


matek
csendes tag

Senki semmit?Az jó!

Keszthely!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce fx 5900 volt mod (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.