Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 / 6600 GT Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) Takhanto válasza kmiki20 (#500) üzenetére


Takhanto
őstag

Nincs ráírva, az enyém : Bővebben: link

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#502) kmiki20 válasza Takhanto (#501) üzenetére


kmiki20
senior tag

Ja ezt már láttam.
Nem tom,h milyen akkor a Te karid.Doboza,h nézett ki??
Bővebben: link nekem így,csak az alján ott a colinIV matrica.

(#503) Takhanto válasza kmiki20 (#502) üzenetére


Takhanto
őstag

nekem is ilyen a doboza

[Szerkesztve]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#504) kmiki20 válasza Takhanto (#503) üzenetére


kmiki20
senior tag

Akkor végleg passz :(

(#505) titan5


titan5
tag

Nincs valami jó hűtés még a 6600Gt re?Kapható már valami?Nem tudjátok?
Nem a Zalman-ra gondolok mert most éppen az van rajta,mivel a gyári egy nagy0.
A Zalman meg viszont elég bután szerelhető csak rá...legalább is az Inno3D-re.

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#506) Takhanto válasza kmiki20 (#504) üzenetére


Takhanto
őstag

Új nevet adtam neki: Club3d Albatron Trinity 6600GT :DD :DD :DD

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#507) kmiki20 válasza Takhanto (#506) üzenetére


kmiki20
senior tag

:C

(#508) kmiki20 válasza titan5 (#505) üzenetére


kmiki20
senior tag

1lőre még semmi nem jött ki.:F

(#509) Takhanto válasza titan5 (#505) üzenetére


Takhanto
őstag

Jetart : Bővebben: link

Zalman : Bővebben: link

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#510) titan5


titan5
tag

Köszi akkor várunk.....

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#511) zoleecool válasza hoax (#479) üzenetére


zoleecool
tag

hello! hat sajna ugy nez ki gpu a ludas:( kosz a cuccot megeccer, de meg nem erkezett meg (magyar posta suxx)! jo neked, hogy lesz vizhutes!:C gratula! en most jo kis ramcsikra nyomulok, ha minden okes ma kapok winbond bh-5 512-es ramcsit:DDD

(#512) Rover623 válasza Takhanto (#489) üzenetére


Rover623
félisten

Tévedsz,öreg! Kiadták az eredetit Bővebben: link na ez megfelel bizonyítéknak??

Ezzel a mondattal egy baj van...:P
Nem...nem az ''öreg''...ez sajna tény, én vok az idősebb...mégha te pejoratív felhanggal is használtad a szócskát...;]
Az a kép semmire nem bizonyíték...illetve igen, mégiscsak bizonyíték! Mégpedig arra, hogy a Club3D (sem) akkora cég hogy maga tervezzen karit. Minden héten mástól vesz, valószínűleg attól aki éppen olcsóbban adja...ő meg rak rá matricát vagy fest logo-t...háziasítja...
Nincs ezzel semmi baj...sok kis cég csinálja így, különben nem lennének versenyképesek az áraik...a legtöbb zsét nem is a gyártás, hanem a tervezés viszi ebben az iparban...
Azokkal van a baj, akik a gagyi cuccaikat valamiféle presztízzsel szeretnék felruházni...;]
Az enyém is gagyi...és akkor mi a fasz van?????? Az a lényeg hogy működik! Itt nincsenek csodák!
Aki autót vesz szintén jobban figyel a matricára...de én inkább mégsem. A mostani autóm is azért van, mert én a Hondát szeretem...és ez is egy Honda Accord csak más ruhában...ráadásul még olcsóbb is volt mint egy ugyanilyen (rosszabbul felszerelt) Accord...
Műszaki ember a műszaki tartalmat nézi, a csicsa, a név csak másodlagos.
Neked szerintem pont jól jött a változás...ha eddig nem vettél Daewoot, most már vehetsz Chevrolet-t...

primus inter pares

(#513) iC


iC
tag

Nekem akkor egy negyedik fajta Club3D van? Nem referencia, az albatronra sem hasonlít és Club3D matrica is van rajt.

Este csinálok képeket.

Egyébként eladó lesz, már lehet jelentkezni. Pci-ra váltok.

Nem fog a monitorra a tollam

(#514) DagadtNinja


DagadtNinja
csendes tag

Sziasztok!

Előre elnézést kérek mindenkitől! Nekem még soha nem volt nvidia-s karim, úgyhogy világosítsatok fel lécci, milyen drivert használjak a Club3d 6600GT-hez.
Idáig ATI párti voltam, és most is előnyben részesítettem volna, de ilyen ár/teljesítmény arányú kártyát egyelőre nem találtam. Tehát jöjjön, aminek jönnie kell. :C
Olvastam itt kétféle driver-ről: 6-os, és 7-es szériáról.
6-ost megleltem nvidia.comon, de a hetest nem tudom honnan lehet, illetve érdemes-e letölteni.

(#515) kmiki20 válasza DagadtNinja (#514) üzenetére


kmiki20
senior tag

Hi,

Én a club3d karimhoz a gyári drivert raktam fel,és semmi baja nincs a karinak.Értem ezalatt,h minden program tökéletesen megy,nincs fagyás pixelhibák stb....

(#516) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hali! Van különbség az Asus6600GT és a Inno6600GT közt?Inno picit ocsobb!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#517) iC válasza DagadtNinja (#514) üzenetére


iC
tag

Pl. itt vannak:
http://www.guru3d.com/

Nem fog a monitorra a tollam

(#518) Max6


Max6
tag

Van esetleg valakinek club3d 6600 gt pci-e karija?

(#519) Max6 válasza kmiki20 (#515) üzenetére


Max6
tag

Megkérdezhetem hogy a club3d karid dobozában a VGA -n kivül mi volt?

(#520) iC válasza Max6 (#519) üzenetére


iC
tag

Igaz nekem AGP, de azért elmondom.
Szinte semmi:
1 dvd Colin4
1 drivercd
1 multifunkciós videojel adapter
1 db club3D matrica
1 db DVI / DSUB átalakító
ennyi, még könyv sem volt.

[Szerkesztve]

Nem fog a monitorra a tollam

(#521) Rover623 válasza DagadtNinja (#514) üzenetére


Rover623
félisten

Pl. innen:
Bővebben: link

Amire figyelned kell...
A hivatalos utolsó (ebben a perceben:DD) a 67.66-os.
Az ennél magasabb verziószámú driverek kiszivárgott köztes, időnként béta állapotú cuccok.
Akkor lehet rájuk szükség, ha kísérletezel mondjuk tuninggal, mert szinte mindegyik más pontszámot ér el egy rendszerben.
Akkor is jól jöhet, ha egy viszonylag új kari és egy újabb játék között valami galiba lép fel: nem működnek effektek, lefagy, lassú, stb.
Ilyenkor lehet hogy egy újabb driver-ben már kijavították a hibákat.
Az NVIDIA igazából ontja magából a változatokat, csak a hivatalos verzióknak át kell menniuk a Microsoft WHQL tesztjén, ezért kerülnek fel több hónapos késéssel a driverek az NVIDIA honlapjára.
Valszeg a következő hivatalos változat már 7-es lesz...

primus inter pares

(#522) kmiki20 válasza Max6 (#519) üzenetére


kmiki20
senior tag

Volt benne 2 cd és 1 dvd(driver cd,1 dvd lejászó progi,és a colinIV-dvd-n)vmint 1 dvi átalakító,1 matrica és 1 tv-és kábel sok szép dugasszal.Asszem ennyi

(#523) kmiki20 válasza iC (#520) üzenetére


kmiki20
senior tag

Detto nekem is!:D
A füzetecske a cd-n van,külön nem adtak hozzá a smucigok :DD

(#524) Rover623 válasza BITBOYS (#516) üzenetére


Rover623
félisten

Igen, valószínűleg van...
Nemcsak erre a kártyára igaz, általában a brand-noname viszonyra mindig jellemző:

a brand-nél komolyabb a minőségellenőrzés (általában)
minőségibb alkatrészeket használnak (remélhetőleg)
bőségesebb szoftverkörítést adnak hozzá (szinte mindig)
előfordulhat szoftveres (tuningoló, monitorozó) kiegészítés, tupírozás (néha)
előfordulhat hardveres (több hőszenzor, feszültség és venti állítás) kiegészítés (még ritkábban)
előfordulhat gyári tuning (5-10% a referenciaszintekhez képest) (ritka)

Ezek mind árnövelő tényezők...
De a legfontosabb árdrágító: a NÉV MEGFIZETTETÉSE!!!


primus inter pares

(#525) Max6


Max6
tag

Tudtok esetleg segíteni hogy mennyi egy club3d 6600gt pci-e ára.
Nem pontos összegre gondolok csak egy -tol -ig érték.

(#526) kmiki20 válasza Max6 (#525) üzenetére


kmiki20
senior tag

Hirtelen ezt találtam:InnoVision GeForce 6600 GT 128 MB DDR 3 TV DVI 8x PCIExpress - 2év g. 35360 Ft

(#527) iC


iC
tag

Igen, nekem is volt dvd lejátszó szoftver. Szal ugyanaz.

Nem fog a monitorra a tollam

(#528) stifi válasza Rover623 (#521) üzenetére


stifi
senior tag

hivatalos alatt mit értesz?

mert a 7125 már WHQL, és a guru3dről szedtem le, itt a topikban Bobbacsi ajánlotta nemrégiben!

szóval ha a hivatalost a WHQL-en érted, akkor már van újítás, ha a hivatalost nvidia hivatalosnak érted, akkor 6766 :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#529) Rover623 válasza stifi (#528) üzenetére


Rover623
félisten

Hivatalos akkor lesz, ha az NVIDIA oldalán is megjelenik.
Az NVIDIA folyamatosan küldi be a drivereket a Microsofthoz...előfordulhat, hogy mire egy driver megkapja a WHQL minősítést, az NVIDIA már újabbat küldött be, mert közben kiderült valami fatális bug...
Tehát a 71.25 lehet hogy megkapta a WHQL-t, ennek ellenére lehet hogy mégsem ez kerül fel az NVIDIA oldalára, mert ''szégyellik''...;)

primus inter pares

(#530) Atomcsirke válasza titan5 (#505) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Amennyiben a VF700-asokra gondolsz, nem csodálom, mivel azt Zalmant nem (pontosabban ''sem'') az AGP-s 6600-asokhoz tervezték. Jelenleg nincs élet a ratyi gyári hűtéseken túl... :(

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#531) BITBOYS válasza Rover623 (#524) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tnx!Kimerítő volt:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#532) csimpok válasza Atomcsirke (#530) üzenetére


csimpok
aktív tag

Na kértétek írjam le tapasztalataimat, akkor itt van:
Ma rendeltem komplett konfigurációban Leadtek 6600GT AGP-t az AL**N Computersnél (persze ők még nem találkoztak hibás példánnyal), de azt mondta az eladó, hogy ha nem működik a DVI, akkor garanciában kicserélik. (bruttó 45000 mellesleg továbbra is) Direkt rákérdeztem, hogy ez 6600GT, AGP-s? és a megrendelőlapon is ez szerepel): Leadtek Winfast PX6600GT AGP
Szerintetek átvernek vagy mi? :F

(#533) Lord Zero válasza Rover623 (#521) üzenetére


Lord Zero
addikt

(a nonhivatalos 71.xxek gyorsak, de bugosak itt-ott)

de ezt nézd
Bővebben: link
6766ra épül, tweakelt, elméletileg nem kell hozzá (pontosabban bele van építve) a coolbits
én még nem próbáltam, otthon majd leszedem, de ódákat zengenek róla

szerk: pics@ba, rossz a link, hiába javítom



[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#534) Rover623 válasza Lord Zero (#533) üzenetére


Rover623
félisten

Megnézem...mindenre fogékony vagyok...:DD

primus inter pares

(#535) Lord Zero válasza Lord Zero (#533) üzenetére


Lord Zero
addikt

itt egy másik link: Bővebben: link

ez már oké

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#536) Lord Zero válasza Rover623 (#534) üzenetére


Lord Zero
addikt

majd mesélj, gyorsan, gyorsan :DDD

nem, mindegy

(#537) Takhanto válasza Rover623 (#512) üzenetére


Takhanto
őstag

Az én kártyám teljesen azonos Albatronnal,kondenzátor és a cimke is ugyanaz,gyártási matrica is dettó ugyanaz kivéve a gyártási idő.Merek fogadni hogy nem a tervet vették meg,hanem a karit! Mond meg nekem,ha az első széria más volt mint az enyém,mi a fasznak változtatta meg a nyáknak a színe,meg az összes kondenzátort??Mi értelme volt az egésznek?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#538) Rover623 válasza Takhanto (#537) üzenetére


Rover623
félisten

Takhanto ''kedves''...
Hát ezt magyarázom...!
Nem tervet vesz hanem komplett karit. Ezen a héten 5.000 darabot erről a dzsunkáról, a jövő héten 3.000-et a másikról, mert az 50 fabatkával olcsóbban adja!
A Club3D tojik arra hogy melyiken hány kondi van és hol...6600GT legyen 128 mega mecsivel és ne túl sok jöjjön vissza garba...:(

primus inter pares

(#539) DreamL2


DreamL2
csendes tag

Hali!
Ma egy Club3D 6600 GT AGP tulajdonosa lettem :)

Hol lehet megnézni a gpu hőmérsékletét?

Hogyan lehet bekapcsolni a TV kimeneten a teljes képernyős overlayt? (mint az Atinál a theater mode)

Köszi

(#540) Takhanto válasza Rover623 (#538) üzenetére


Takhanto
őstag

Magyarán,én club3d-től vettem a karit,de a kari eredetileg Albatron??

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#541) Takhanto válasza DreamL2 (#539) üzenetére


Takhanto
őstag

Ha neked így néz ki Bővebben: link akkor nincs benne hőérzékelő.Ha másmilyen a karid akkor coolbits2.reg kell neked

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#542) Rover623 válasza Takhanto (#540) üzenetére


Rover623
félisten

Akár az is lehet...
Az is lehet hogy egy helyen vásárolnak mindketten...

primus inter pares

(#543) DreamL2 válasza Takhanto (#541) üzenetére


DreamL2
csendes tag

Nem nekem nem ilyen körfűrész van rajta, hanem egy ilyen zöldes csaj :)
Na ez a mondat hú de láma lett. :)))

Overlayre valami megoldás?

(#544) Takhanto válasza DreamL2 (#543) üzenetére


Takhanto
őstag

Tőltsd le : Bővebben: link

Ezt a regisztrációs bejegyzést kattinsd rá kétszer, aztán egér jobb klikk-tulajdonságok-beállítások-speciális-geforce 6600gt- bal oldalon van lista,pár listával bővült,ott találsz közöttük.De ha nincs, kérdezd meg kmiki20 -tól,neki is ilyen karija van mint neked,nála méri!

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#545) DagadtNinja


DagadtNinja
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Megvan már a kártya, de még nincs nálam, mert még nem értem haza melóból.
(club3d 6600gt)
De már haver kibontotta, és ezek voltak benne:
Colin2004
driver cd
S ből RGB-re, Scart-ra, és Copmosit-ra átalakító
DVI to VGA átalakító
meg a kártya:)

Holnap teszem bele a gépbe, és majd írok teszteredményeket, ha minden jól megy.

(#546) Goldmen


Goldmen
tag

sziasztok!

Véleményt szertnék kérni. Lehetőségem lenne lecserélni jelen rendszeremet egy 775-ösre. Kérdezném, mennyivel ''ér'' többet a PCI-E-es kari (6600GT) mint AGP-s társa?Bár az is igaz, annyival olcsóbbak ezek a karik majdnem mint 6800-ban. Lehet érdemesebb lenne arra cserélni?

[Szerkesztve]

(#547) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Na kérem,akkor ismételten szeretném a mélyen tisztelt társaság segítségét kérni:# 421, vagy legalább írjon be valaki egy 3dmark03 eredményt agy sima 6600 pci-e karira!thx

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#548) Rover623 válasza bypass|HUN (#547) üzenetére


Rover623
félisten

4990

primus inter pares

(#549) hoax válasza Rover623 (#548) üzenetére


hoax
aktív tag

Szia Rover!

Jól föladtad a leckét!:C

[Szerkesztve]

Don't panic!

(#550) Bobbacsi válasza Goldmen (#546) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Szia Goldmen

Szerény véleményem ,ha van rá lehetöséged akkor cseréld le a rendszered ,már csak a PCI-E miatt is ,mert az a jövö ! A gyártók ugyis ránkeröltetik ezeket a kártyákat 1-2 éven belül :( !( már most is látszik ez az irányvonal ) A PCI-E kártya elönye hogy nincs rajta HSI hid ( ami nem melegszik :) )ezért is olcsóbb ( na jó nem csak ezért :)
Azt hogy érdemes-e a 6600GT-t lecserélned sima 6800-ra abban már nem vagyok biztos !
Majd a nagy Mágus ( Rower Mester ):) ugyis kifejti Neked,!hogy érdemes,vagy nem :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 / 6600 GT Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.