Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kirjak


kirjak
aktív tag

https://www.ebay.com/itm/MSI-GT73VR-TITAN-427-17-3-Inch-Full-HD-Core-i7-7820HK-GTX-1070-Gaming-Laptop-/142952588784?oid=253651708521

Ez jó kis bundle :F

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#202) Pocok256 válasza kirjak (#201) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem rossz cucc ennyiért :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#203) Bluesummers válasza kirjak (#201) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ez US ár, nem EUs, amint bejön, shipping meg vám, meg adó, az nem lesz óccóó

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#204) kirjak válasza Bluesummers (#203) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ha Switzerlandba rendelem akkor is ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#205) Bluesummers válasza kirjak (#204) üzenetére


Bluesummers
őstag

Passz, de ennek neked kellene előbb utánajárni, nem engem kérdezni. Én is tudok mutogatni ilyen árakat amcsiból :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#206) kirjak válasza Bluesummers (#205) üzenetére


kirjak
aktív tag

Na de ez nem EU...

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#207) Bluesummers válasza kirjak (#206) üzenetére


Bluesummers
őstag

Nézd .... próbáld meg!!! Majd beszámolsz ;]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#208) kirjak válasza Bluesummers (#207) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nem veszek még egyet a mostani mellé, de a vétel attól még jónak tűnik. Szerintem simán megéri elutazni is érte ( nem a gyártóhoz).
Tudod ez a csacsogó fecsegő topic ;)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#209) bandras54 válasza kirjak (#204) üzenetére


bandras54
aktív tag

Én úgy gondolom, H ott is vannak hasonló koltsegnovelo tényezők csak a helyi tarifákkal.

(#210) Balázzs válasza bandras54 (#209) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nekem nem volt semmi extra ktg tavaly mikor az aw t rendeltem.
Most nezem van akcios g s Dell 700$ ert 8gen i7, 1060 15", nehogy
Tesommal hozassak egyet 🤑

(#211) kirjak válasza Balázzs (#210) üzenetére


kirjak
aktív tag

A Mo-n hivatalosított garikkal mi a gond ? Mi alapján hagyják jóvá avagy sem?
Márkafüggő avagy ügyintézőtől függ? Mint az orvosnál lehet "ráhatással" bírni vagy sem?
Akinek van ebben tapasztalata az ossza már meg legyen oly kedves.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#212) Balázzs válasza kirjak (#211) üzenetére


Balázzs
senior tag

Miert lenne veluk gond? Inkabb egyik ceg hazai szervizenek - Lenovo/tmx - hozzaallasaval van gond a tapasztalatok szerint.

(#213) kirjak válasza Balázzs (#212) üzenetére


kirjak
aktív tag

Anno még amott írták hogy nem minden esetben lehet honosíttatni.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#214) Balázzs válasza kirjak (#213) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nekem anno a dell-es sales-es azt mondta, hogy alap 1 éves garival nem megy, de kiterjesztett garival már igen, ezért úgy vettem a gépet és a honosításnál sem volt gond. Lehet refurb alap 1 év garnál lehet ez probléma, de rá kell kérdezni chat-en vagy telefonon.

(#215) kirjak


kirjak
aktív tag

Kill Hates útközben valahol....

:))

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#216) KillHates válasza kirjak (#215) üzenetére


KillHates
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Ha tudnád, hogy mennyire nyomja a vállam!
Ami nem látszik a képen, hogy húzok egy aggregátort is! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#217) kirjak válasza KillHates (#216) üzenetére


kirjak
aktív tag

A lényeg hogy meg van oldva nem ? :U

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#218) KillHates


KillHates
nagyúr

Képzeljétek hogy jártam! A ráckevei piacon egy hiperpigmentált svéd turistától vásároltam egy 20000 milliamperes "SMART-INTELLIGENT-BUSINESS" !!!!! :Y power bankot! Persze fillérekért, mert igazából gyanítottam, hogy aki elhiszi ami rá van írva, az minden csak nem smart-intelligent és nem lesz jó business sem, ha kitokol érte több ezer Forintot.
A súlyával nem volt igazából gond, érzésre meg volt benne a kb 6 18650-es akku. A kijelzője szép fehér, a kis lámpa működik rajta, tehát legrosszabb esetben jó lesz a kocsiba kotorni az ülés alatt! Rászúrtam nagy bátran a hüvelyem, kiírta a töltő, hogy most ő 2 Amper majd még 2000 milliampert is meghazudtoló sebességgel merülni kezdett! Olyan negyed óra alatt le is merült! Szét kellett szednem, hiába a csomagoláson ígért "longevity warranty" gyaníthatóan az eladó már úton volt Svédországba, oda meg elég deficites lett volna utána mennem.
Amikor szétpattintottam, csalódottan láttam, hogy 5 cella van benne, semmi beragasztott fém lemez, vagy egyéb nehezék.

(itt már az egyik cellát kivettem és megnyúztam)
De amikor jobban szemügyre vettem, akkor láttam, hogy a kábel csak a felső kettő cellába van bekötve, az alsó három csak úgy ott figyel!

Semmi gond, kiveszem és rápatkolom azokra is! Amikor kivettem, akkor éreztem, hogy ezek az alsó akkuk egy picit mások mint a felsők. Nincsen számok nyomtatva rájuk... Bedobtam az egyiket az akkutöltőbe, az szóba sem állt vele hiába nyomkodtam a "bikázó" funkciót rajta.
Na ekkor óvatosan elkezdtem szétszedni a cellát, mert a 18650 azért elég gonosz tud lenni csak úgy belevágnak: felrobbanhat mint egy vadászpuska sörétje, és akkor inkább lesz tangabugyi belőle; azaz ha nem figyelsz megy az ujjad a pits@ba! Hát nem ért sokként mikor megláttam, hogy homok pereg ki a cellából!

Így aztán a polcon kallódó HP notebook akku menybemenete gyorsan megtörtént, átugrottak a cellát ebbe a powerbankba ami szépen elkezdte tölteni őket!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#219) Bluesummers válasza KillHates (#218) üzenetére


Bluesummers
őstag

Hogy a büdös csába van valakinek már erre is energiája, hogy homokkal töltse meg valaki. :W

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#220) KillHates válasza Bluesummers (#219) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen én is csodálkoztam, kinézetre kivitelre 100%-osan hasonlít egy rendes cellára; a végérintkezők rendesen préselve vannak, a szigetelőgyűrű a helyén, és a rózsaszín zsugorfólia is rendben van!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#221) kirjak válasza KillHates (#220) üzenetére


kirjak
aktív tag

azta k..va :DDD szééép

Mondjuk ez is csak másként :

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#222) KillHates válasza kirjak (#221) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hibátlan megoldás! Lassan másra már úgysem jó az optikai meghajtó...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#223) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Egy gari nélküli Asus Rog GL702VM, i7700, GTX 1060 6gb, 17.3 (120Hz), 128 gb ssd+1tb HHD. 8 gb ram, mennyit érhet kb? Picit használt állapotban. Egyáltalán jó a gép, vagy kerüljem messze? Rákívántam a gamer laptopokra ismét :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#224) KillHates válasza hszilard666 (#223) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Én kb 3 hónapja 300-ért adtam el a 1070-el szerelt 502-esem. Ha meg tudod "karmolni" 250 körül akkor az már jó vétel, de szerintem többet ne feccölj bele, mert nem egy sikertörténet a GL sorozat...

Ez látszik a gyártó által utólag bepatkolt harmadik ventilátoron is...

Ha gondolod egyeztess az eladóval és én szívesen átnézem neked. Ha megveszed, akkor mindenképpen érdemes átpasztázni, mert a gyári ablakgitt ami a hűtés alatt van attól elkeserítő eredményt produkál a hűtés.

Ha MacBook minőségre vágysz, akkor Alienware... De az más árkategória, ugyanúgy mint az almás cuccok. :K

Nigériából még nem jeletkeztek az eladó gépedért? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#225) hszilard666 válasza KillHates (#224) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszönöm a fejtágítást! :R pont ez kellett ahhoz hogy ne kívánjak rá erre a masinára! Akkor vadászok egy szép alient valahonnan!

De pont onnan akarták megvenni! Honnan tudtad?! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#226) KillHates válasza hszilard666 (#225) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha angol nyelvű hirdetést rakok fel, 99%, hogy Gumundu Ngala bejelentkezik :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#227) kirjak


kirjak
aktív tag

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#228) KillHates válasza kirjak (#227) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dell Area51 i9 + 2080 ! 😲😂🤣

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#229) kirjak válasza KillHates (#228) üzenetére


kirjak
aktív tag

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#230) KillHates válasza kirjak (#229) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kell az a kis melegség... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#231) KillHates


KillHates
nagyúr

Egy kis off az offtopic topicban :D

Kinek mi a kedvenc verse?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#232) kirjak válasza KillHates (#231) üzenetére


kirjak
aktív tag

Petőfi Sándor: Szeget szeggel :U

Neked ?

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#233) KillHates válasza kirjak (#232) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most meghallgattam: hatalmas! :D
(mint Petőfi összes verse)

Nekem; Radnóti Miklós: Nem tudhatom

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#234) kirjak válasza KillHates (#233) üzenetére


kirjak
aktív tag

Az is kellemes :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#235) kirjak


kirjak
aktív tag

Ez a legjobb topic ! :C

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#236) KillHates válasza kirjak (#235) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az bizony!

Nekem ez a kedvencem:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#237) kirjak válasza KillHates (#236) üzenetére


kirjak
aktív tag

Az se rossz :P

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#238) KillHates válasza kirjak (#237) üzenetére


KillHates
nagyúr

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#239) Pocok256 válasza KillHates (#238) üzenetére


Pocok256
veterán

Úristen ez fájt xdd

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#240) hszilard666 válasza KillHates (#238) üzenetére


hszilard666
veterán

Jeeezusom :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#241) kagava.


kagava.
újonc

Sziasztok! Olyan illető(k) segítségért jöttem, akik használtak már GAMER4!4 laptopot és MacBook-ot is személyesen, nagy dilemmába ütköztem és jól jönne egy pár tanács, hogy ebből a mizériából minél hamarabb megtaláljam a kiutat. Köszi előre is, hogyha veszed a fáradtságot és felkeresel.(Remélem van ezen a fórumon privát üzenet :F )

(#242) KillHates válasza kagava. (#241) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
Mi az a gamer4!4?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#243) kagava.


kagava.
újonc

Jelenesetben egy i7-8750h-gtx1060 laptopom van, szóval hasonló kategória, de nem feltétlen ez lenne a lényeg, hanem a személyes pró-kontra érvek, mert a YT videók sajnos elég egyoldalúak általában, és nem elfogult véleményre akarok alapozni.

(#244) Pocok256 válasza kagava. (#243) üzenetére


Pocok256
veterán

Akkor ird le mit akarsz és mivel ez fórum itt kitargyaljuk.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#245) kirjak válasza Pocok256 (#244) üzenetére


kirjak
aktív tag

De Kagava nem írja le.... valami törtéhetett vele.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#246) kirjak


kirjak
aktív tag

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#247) kirjak


kirjak
aktív tag

Ilyet tényleg vesznek az emberek ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#248) steelsec válasza kirjak (#247) üzenetére


steelsec
aktív tag

Van aki, bar nekem a philips megoldasa sokkal jobban bejon, a tvm is ambilightos,ami ugye azokat a szineket hasznalja ami epp a kepen van, ha joltudom van monitorra rakhato verzioja is, bar valszeg az egy durvabb fpsben rohamokat is tud okozni.

Szemely szerint ha meglesz az asztali akkor 0 rbg vagy ha epp olyan hutot tennek ra aminek van egy AIO akkor meg feherre allitva,de vannak akik szeretik ha unikornis hanyasban van a gepuk

(#249) Pocok256 válasza steelsec (#248) üzenetére


Pocok256
veterán

Ja a philiphs ambi valami epikus arra nyálaztam én is sokat. Ez az asus cucc is tudja ugyanezt már csak ezért is megérné megvenni szerintem nagyon kafa :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#250) kirjak válasza Pocok256 (#249) üzenetére


kirjak
aktív tag

Szerintem vagány a cucc. Laptopra is van ? :DDD

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.