Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dolon75


dolon75
aktív tag

Ez szép, és jó, de attól tartok, pont azok nem fogják elolvasni, akiknek szüksége lenne rá.

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#2) sztanozs válasza dolon75 (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Marmint a most 25-45 kozotti szulok?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) dolon75 válasza sztanozs (#2) üzenetére


dolon75
aktív tag

nem a korosztalyra gondoltam, hanem azokra a szülőkre, akik nem foglalkoznak ezzel sem.

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#4) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Szóval ha akarom, ha nem, gamer (LOL) gyereket kell nevelnem, mert más típushoz-személyiséghez nem készült kiadvány.

csendesensírokasarokban...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#5) k-adi válasza LamerGyuri (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

egyáltalán megnézed a kiadványt? van benne hasznos dolog hidd el..... nem minden szülő gameranyu vagy gamerapu (még)

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mi lesz benne, lol meg ikszdé? :)

(#7) LamerGyuri válasza k-adi (#5) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Igen, megnéztem. Egy típust ismer(tet): a gyerek csak "gémer" lehet. Az, hogy esetleg tanulna, ismereteket bővítene, és eközben mibe szaladhat bele vagy mire figyeljen (a szülő is), egy szó nem esik.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#8) TESCO-Zsömle válasza LamerGyuri (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A "gamer" nem típus vagy személyiség, hanem elfoglaltság. Azon emberekre vonatkozik, akik digitális játékprogramokkal (game) játszanak és ezt rendszeresen teszik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) dolon75 válasza LamerGyuri (#7) üzenetére


dolon75
aktív tag

jót néztél?
én láttam benne ilyesmiket.

[link]

[ Szerkesztve ]

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#10) Joci10


Joci10
őstag

Szerintem nem rossz dolog az ilyen kezdeményezés. Ráadásul az egyik olyan ritka eset, amikor az állami hatóság be meri vallani (még ha nem is direktben, és nem is egyértelműen), hogy nem értenek valamihez, és ehhez egy szakértői segítséget kérnek (itt a Gamestart).
Jöhet a folytatás a 'Youtube/Twitch közvetítői' gyerekek szüleinek, vagy ami esetleg sokkal fontosabb lenne, egy 'Hogyan ne válljon a gyerekünk internetes zaklatás/visszaélés/... áldozatává?' kiadvány gyerekeknek-szülőknek formájában.

[ Szerkesztve ]

(#11) Rowon válasza dolon75 (#3) üzenetére


Rowon
veterán

Mármint a gyerekkel sem, csak néha leb*sszák a büdös kölköt, hogy megent a gép előtt ül. Persze mindkét szülő is IQ 80, ha tőlük nem lehet semmit várni, akkor a gyerektől hogy lehetne.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.