Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Heggeszteni lehet vele?

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#2) flexxx2 válasza Cyberboy42 (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

ennyi pénzért tudhatná :F ezeknemnormálisak

[ Szerkesztve ]

(#3) Synthwave válasza flexxx2 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A kategóriában nem igazán durva az ára, promócióval meg még kevésbé. Az 500 wattos tápom volt kis híján hatvanezer, érted.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) flexxx2 válasza Synthwave (#3) üzenetére


flexxx2
őstag

60e? hát nekem 45ér elég (sok) volt a corsair rm650x gold is, nem adok ki 10e-ket a platina minősítésért

(#5) Duree


Duree
veterán

Azt a mindenit, ez alaposan túlárazhatták. mire elér hozzánk majdnem a duplája lehet.

duree54

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A kialakítását és a 10 év gart figyelembe véve, Seasonic belsős lehet.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) fatpingvin válasza flexxx2 (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

kivételesen Szintibojjal kell hogy egyetértsek akármilyen fájó pont ez nekem :D viccet félre, az egyetlen alkatrész amin nem is érdemes meg hülyeség is spórolni az a táp. a másik a ház lenne de az pl egy olyan dolog amire nem feltétlenül érdemes sokat költeni ugyanis nem befolyásolja érdemben a konfig működését. arról nem is beszélve hogy egy jó minőségű táp az kb örök élet meg még két nap.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát, a 4080-nal és ritka peak-jeivel a 17e Ft-os FSP Hyper 700-am gond nélkül megbirkózik, és nem bírkózik (ezt ma 2* sem sikerült eltalálni). Márpedig az is új RTX kártya.

Fatpingvin: Attól, h nem spórolunk a tápon, még ne hagyjuk lehúzni magunkat! :((

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Synthwave válasza flexxx2 (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a venti hiányáért és a 12 év gariért. Akkor már ne azon a 10-12k-n múljon. : >

A másodlagos gépben nekem is RM650X van. Jó kis táp az is.

---------------------------------------------------------------

(#7) fatpingvin: "a másik a ház lenne de az pl egy olyan dolog amire nem feltétlenül érdemes sokat költeni ugyanis nem befolyásolja érdemben a konfig működését."

Nana. Hűtés és/vagy üzemzaj szempontjából azért nagyon nem mindegy, hogy mid van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) fatpingvin válasza Predatorr (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

hát nemtom. tíz éves (valójában nagyobb) távlatban nem érzem komolyabb lehúzásnak azt a különbséget. én mai napig használok egy kb 20 éves SuperFlower tápot. nem tudom mennyi volt ez újonnan de asszem ilyen időtávlatban a haználati értéke sokszorosan visszahozta, akármennyi is legyen az.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) fatpingvin válasza Synthwave (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha fontos szempont hogy nézegetni vagy hallgatózni akarod használat helyett akkor sure. amúgy meg nem.

nekem asszem most már örökre jó lesz az a 4U rack ház illetve az a meglehetősen összenyomorgatott Fractal Define ház amiket fityingekért vettem :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12) Synthwave válasza fatpingvin (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, nem tudom. Úgy vagyok vele, hogy ha már a munka- és hobbieszközöm, akkor ne üvöltsön és ne szublimáljon el.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Predatorr válasza fatpingvin (#10) üzenetére


Predatorr
őstag

Szerinted mikor vettem az FSP tápot 17 rongyért? 6 éves, 94% EU certified hatásfok (akkor volt 3 ilyen a piacon, a modulárist nem vettem meg 1,5* áron :B ), nem 80+ Gold kamu, 634W-ot simán lead, és ebből max. 320-at visz el a VGA már OC, a rendszer meg mindenestül max 250-et 5800X-szel. Innen nézve minden a 100Ft+ táp, csak nem jó vétel.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) flexxx2 válasza fatpingvin (#7) üzenetére


flexxx2
őstag

én se gagyit vettem, alaposan körbejártam a témát vásárlás előtt, a jobb verziót vettem (van 2féle, az egyik valamiért nem volt olyan tuti), tudom milyen belsővel szerelik, 10 év gari volt az alap, hangtalan venti, a hatásfokon viszont nem hagyom "etetni" magamat, mire visszahozza a felárat már eltelik 10 év

Predatorr: ahogy mondod

[ Szerkesztve ]

(#15) Synthwave válasza Predatorr (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az ugye azért megvan, hogy ez főleg RTX 4090 HOF-hoz (meg egyéb ampertemető Ada Lovelace-ekhez) van, amit aztán még húzni akarnak. 1 kilowatt a kártya TDP kerete, és a táp a kettőből egy 12VHPWR csatlakozón keresztül adja le majdnem azt, amit az FSP-d cakkpakk.

tl;dr: Nagyon nem egy kategória, és nagyon nem ugyanaz a célzott felhasználás.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Predatorr válasza Synthwave (#15) üzenetére


Predatorr
őstag

Az ugye, megvan, mi a ci... szponzorált tartalom címe? De világosíts fel, ha a 4080 nem új GeForce RTX, mert akkor nagy átverés folyik a piacon! :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#17) Synthwave válasza Predatorr (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen szponzorált tartalomról megy a terelés? Már megint klasszist alakítasz az alma vs. körte kérdéskörben.

Szerintem szándékosan nem érted, amit írok. Ha nem, az nagyobb baj. Szerintem semmi absztrakció nincs abban, hogy ezt a HoF tápot (és en bloc a kategóriáját) leginkább kimagasló fogyasztású alkatrészek extrém tuningjához vagy nagy terhelés mellett 600 watt körül fogyasztó konfigok megfelelő hatásfokon történő tartós használatára szánják.

Mindenesetre azt megnézem, amikor az FSP-ddel szénné húzod az 1000 wattal gazdálkodó 4090 HOF-odat, plusz a procidat is megkínálod kicsit mellé. Kb. az első peaknél levágja a rendszert.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) flexxx2 válasza Predatorr (#16) üzenetére


flexxx2
őstag

ezt a "szponzorált" cimkét én se értem,
ha az is lenne, akkor már jó előre dolgozik a PH v Synthwave, mivel még nem is kapható eu-ban

(#19) Synthwave válasza flexxx2 (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Á, ezt mindig el kell sütni, mikor elfogy a ráció.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) --HARDCORE-- válasza Duree (#5) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Hazai kisker(ek):
Túlárazták? Fog meg a söröm! :DDD

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#21) Puma K válasza flexxx2 (#4) üzenetére


Puma K
veterán

2018-ban vettem a Seasonic Focus Plus 850W Platinum tápot 10 év garanciával 48k Ft-ért az zöld ufós cseh üzletből.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) flexxx2 válasza Puma K (#21) üzenetére


flexxx2
őstag

jó neked, én 2021ben vettem
2018: boldog békeidők, "erős" forint, nocovid, "olcsó" pc alkatrészek
2023: ?

(#23) Synthwave válasza flexxx2 (#22) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"We are fucked."

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#24) Predatorr válasza Synthwave (#17) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem én terelek, hanem, aki a címbe odaírja, hogy ilyen táp kell „az új geforce rtx-hez”, aztán meg, amikor valaki szembesíti, hogy nem.is, akkor.elkezdi magyarázni, hogy de hát a 4090-hez kellhet. :DD És lógatod a lólábat megint a 4090-nel, pedig sehol nem állítottam, hogy a 4090-hez hülyeség lenne. :P
A cím meg maradt a régi, tehát logikusan valaki „minden új geforce-hoz” akarja eladni ezt a tápot, miközben a 3-ból csak egyhez lehet érdemes megvenni. ;)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#25) Synthwave válasza Predatorr (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak szövegértelmezési problémákkal küzdesz, de a "pedig sehol nem állítottam, hogy a 4090-hez hülyeség lenne" részmondattal azért szépen visszatáncoltál.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) MMIX


MMIX
addikt

videocardz.com
Phanteks AMP GH 1000W (650-1200W) (www.item.jd.com)
Gyártót nem tudom.

(#27) MMIX válasza MMIX (#26) üzenetére


MMIX
addikt

1st Player márkának van egy ilyesmi tápja, valószínűleg Helly Technology gyártja. Meg egy Max Elite Maxwell Duke (Korea only)

"1STPlayer owns a development/manufacturing company as well (called Helly Technology), meaning that they essentially design and fabricate their own platforms." - www.anandtech.com

Hogy legyen egy ismerősebb márka is.
Lian Li SP850 is HellyTechnology www.thefpsreview.com

[ Szerkesztve ]

(#28) flexxx2 válasza MMIX (#27) üzenetére


flexxx2
őstag

nem is rémlik a nevük, pedig 2 éve vettem tápot, és akkor jópár nevet megismertem

(#29) Rowon válasza Cyberboy42 (#1) üzenetére


Rowon
veterán

Ezzel már biztosan: [link]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#30) MMIX válasza MMIX (#26) üzenetére


MMIX
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.