Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fx 5200 tv out problem! help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

Helló
Ismerősöm vett egy ilyen kártyát, nagyon jól müködik csak van egy kis gond összekötötte a vadi új tévéjével a gyári rca kabelel amit a karihoz adtak az svideo átalakitóval és amikor a gép boot-ol még szines a kép a tv-n de amikor bejön a windows minden feketefehérré változik! ország is be van állítva PAL-B-n van stb.....
szerintetek mi a gond?:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#2) Tul válasza Mr.Skyline (#1) üzenetére


Tul
aktív tag

Bootoláskor színes utána meg fekete-fehér:F Próbálgasd még kicsit állítgatni, composit/pal/színkorrekció meg nemtom, majd ha lefeküdtem aludni és felkeltem akkor okosabb leszek:o

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#3) muad


muad
csendes tag

Nemtom, segít-e, de amikor nekem volt hasonló fekete-fehér problémám, az amiatt volt, hogy a videó, amin keresztül kikötöttem TV-re, ''kódolta át'':DDD színesből... Erre az akkor még 6.x-as TV-Tool jelentette számomra a megoldást. Ezzel a progival ment minden simán.

(#4) vallas


vallas
senior tag

Hali!

Nálam is volt ilyen, egy gfmx440-el, és amikor próbálgattam, megcseréltem a jelforrást s-videóról kompzitra akkor jó lett.

A viicc az volt, hogy s-video kábellel volt összedugva a tv és a gép, és a beállításoknál kompzit volt a jelforrás és így ment.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

Állítólag megoldotta a problémáját, bár nem mondta hogyan, szerintem nekiesett nagykalapáccsal :)):DD:D

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fx 5200 tv out problem! help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.