Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83815) contaxg


contaxg
veterán

Avax volt már valakinek??
Állítólag best buy!!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#83823) errorcode06


errorcode06
őstag

Hello!

Épp jókor csatlakoztam be, ugyanis szeretnék egy typec fülhallgatót a htc u11-hez kapott gyári helyett (nem azt nyüstölném) úgyhogy rendeltem egy ilyen AVAX EP-340 EarTreat Hi-Res Triple fülhallgatót.

Ha megjött írok róla pár sort.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#83830) gg72 válasza contaxg (#83815) üzenetére


gg72
veterán

Hú, ez most felkeltette az érdeklődésemet. Le akarom lecserélni a régi Vsonic GR02-es fülesemet, eddig Vsonic VSD1/VSD2-ben gondolkodtam, de lehet bepróbálom ezt az Avax-ot. :K

(#83832) joergie válasza regener (#83831) üzenetére


joergie
őstag

Épp mindenki tűkön ülve várja a Mohabá féle Avax értékelését errorcode06 kollegától (8 és 10k a jack és type C verziók, érdemes megnézni az interjút Mohabával). :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#83879) regener


regener
veterán

Megjött az AVAX EP330.
A csomagolása igényes, tartozékok a weboldnak megfelelően megvannak külön kis zacsiba csomagolva, nem csak behányva.
Fülpánt és gumiharang gyárilag a középső méretű van rajta, ebből nekem a pánt rögtön lekerült.

A kábele szerintem pont jó, nem túl merev és nem is túl puha.
A vezérlőgombokat pedig kicsit erősebben kell megnyomni, így nem lesz véletlen gombnyomódás.

Hangzásra részletgazdagabb mint az KZ ED9 és a basszusok is jobban szólnak.
Van valami zene amivel még be kell ezeket járatni vagy ennek nem változik a hangképe amint "elkezd bejárni"?

(#83881) toti85 válasza megott (#83880) üzenetére


toti85
csendes tag

Sziasztok,

A T20, amiről írtok az az RHA T20? Próbáltam rákeresni magyar forgalmazónál, de nem találtam. Utolsó ár 72.000Ft. Ehhez mérten néztétek az AVAX-ot vagy valamit eltévesztettem?

(#83883) toti85 válasza monti0222w (#83882) üzenetére


toti85
csendes tag

Köszi, azért az egy elég éles összehasonlítás. Külföldi oldalakon sem látom 100usd alatt, az AVAX pedig 8e Ft itthon, magyar garival.Well... :)) :)
Akkor szerintetek érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(#83885) gg72 válasza megott (#83880) üzenetére


gg72
veterán

Nekem is par órája van meg az Avax 330, én egy Vsonic GR02-rol váltottam, annál lényegesen jobb, de picit én is a magasat hianyolom belőle, amúgy nagyon igényes az egész.

(#83886) monti0222w válasza toti85 (#83883) üzenetére


monti0222w
addikt

Megkell hallgatni ahhoz, az biztos hogy én T20-t nem vennék magamnak és nem az ára miatt, ugyanez az itt említett leírások miatt az Avaxot sem!
Kérd meg azokat, akik vettek hátha hajlandók találkozni veled hogy meghallgasd az Avaxt

(#83895) toti85 válasza megott (#83887) üzenetére


toti85
csendes tag

Köszi, meg fogom hallgatni. Az oldalukon írják, hogy pénteken az Alle-Bestbyteban ott lesznek és meg lehet hallgatni. Elmegyek és kipróbálom.
Nekem a 40e Ft-os árcédula nagyon sok a T20-ért, ennyire nem vagyok (még?) "elvetemült". Lehet, hogy egyszer el fog jönni az is, de most a 8e Ft-os AVAX tökéletesen megfelel, ha jól szól. Pénteken kiderül.

(#83896) megott válasza monti0222w (#83890) üzenetére


megott
tag

"EDC3" - na ezt egyszer megfülelem, bár inkább dinamikus párti vagyok, mint armatúrás.
Az AVAX meg egy spontán, szórakozásból vásárolt termék nálam, pont jó lesz ahhoz ha nem akarom a T20-at gyepálni (bringázáshoz pl.).

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#83918) toti85 válasza monti0222w (#83886) üzenetére


toti85
csendes tag

Megtettem, nekem nagyon is tetszett. A kiegészítők, anyaghasználat, csomagolás valóban nagyon rendben van és maga a hangzás is. Volt aki erősebb basszust várt, de szerintem pont egyensúlyban van, nem az a bántóan erős mély, mikor semmi más nincs. Egy fiatalabb srác volt még pont akkor ott, Ő a mélyekből többet szeretett volna, más az ízlése. Magas és közép nekem rendben van, bár én max 20e Ft-os fülhallgatókat hallgattam eddig és 10e környékit használtam. Ahhoz képest klasszisokkal jobb, szerintem jó vétel. Az AVAX-os srác pedig szimpatikus volt, nem problémázott, hogy minden féle zenékkel kipróbáltam, negyedórát biztos elvoltunk és más is várt közben.
Köszi Mindenkinek a választ és hozzászólásokat!

(#84022) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Sziasztok,

8-10e ft környékén a Soundmagic E10 vagy AVAX EP-330/340-et ajánlanátok?

USB-C csatlakozójú telefonhoz (Huawei P20 Pro, melyhez tartozik gyári Type-C - jack átalakító) milyen csatlakozójú fülhallgatót érdemes venni?

Más javaslatot is szívesen meghallgatok: Tönkrement az előző fülesem, így az idő tekintetében lényeg lenne a könnyű beszerezhetőség, nem szeretnék külföldről rendelni. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni :R

(#84068) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Sziasztok (bocsi a dupe-ért, de tényleg érdekelne a véleményetek :R ),

8-10e ft környékén a Soundmagic E10 vagy AVAX EP-330/340-et ajánlanátok?
USB-C csatlakozójú telefonhoz (Huawei P20 Pro, melyhez tartozik gyári Type-C - jack átalakító) milyen csatlakozójú fülhallgatót érdemes venni?
Más javaslatot is szívesen meghallgatok: Tönkrement az előző fülesem, így az idő tekintetében lényeg lenne a könnyű beszerezhetőség, nem szeretnék külföldről rendelni. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni

(#84306) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák az AVAX EP-330-nak melyik a kínai megfelelője? Mivel ezt is ott gyártják valszeg egy ugyan ilyen jön le ugyan arról a gyártósorról, csak más névvel féláron. Köszönöm szépen! :R

(#84356) kemcso válasza ProEvoFan (#84355) üzenetére


kemcso
Ármester

Elvileg ott van az Avax is, de még nem lett ajánlott, mert olyanok nem hallották, akik alapján az lehetne. Külföldről meg van több...

(#84528) monti0222w válasza unravel (#84515) üzenetére


monti0222w
addikt

Páran vásároltak AVAX - t, jókat írtak róluk, keresd ki őket itt a topicban. :K

zooltan93: SM E80 szerintem jó lesz, vagy a fentebb írt céget is megnézheted.

[ Szerkesztve ]

(#84860) kemcso válasza Kirir (#84852) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem igazán van tapasztalat a mikrofon milyenségével, ha az E10 bevált maradj annál, főleg, hogy a Mo-n kaphatók közül ebben az árszegmensben nem sok ajánlott van (még az Avax, de azt páran hallották csak így még nem ajánlott).

(#84957) madrac


madrac
őstag

AVAX EP330 most kuponnal -1000 forint a Rufusznál.

(#85334) moklys1 válasza fericske (#85302) üzenetére


moklys1
aktív tag

Szia,
végül ezt választottam: AVAX EP330.
Az én füleim szerint jó a hangzása, 9 ez. volt.

(#86260) kamikaze7


kamikaze7
tag

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szeretném le cserélni Rock Zircon fülesem. A keret 15e Ft lenne. Forrás az egy xiaomi redmi 4x teló lenne. Főleg rock és metal zenét hallgatok. Amiket kinéztem az egy avax 330, cca c12, blone bl 03, SoundMAGIC E30. Szerintetek melyik lenne a jobb, vagy esetleg más javaslat? Használt is szóba jöhet akár. Előre is köszi, üdv Kami

(#86262) kamikaze7


kamikaze7
tag

Köszi szépen. Spinfitbol a cp800at használom, trn T2 kabelem van, az elvileg jó is hozzá. Én is afelé húztam, így az lesz, bár elvileg a magyar avax rol is jókat írnak, de bl 03 az lesz mindenképp. Köszi még egyszer, üdv Kami

(#86366) T_Stark


T_Stark
őstag

Sziasztok!
Van egy Samsung S8 mellé kapott AKG fülhallgatóm, amivel meg vagyok elégedve, így gondoltam kipróbálnék egy kicsit komolyabb agybadugósat is.
Főként az S8 és egy FiiO BTR3 lenne a forrás.
Amiket nézegettem, a Soundmagic E10, 11, 50, esetleg az Avax EP-330.
Ezek közül már lenne valamelyikkel jelentősebb ugrás az AKG után?
Melyik lenne a legjobb választás?
Árban nagyon nem szeretnék feljebb menni, max 20k.

(#86531) kamikaze7


kamikaze7
tag

Sziasztok! Egy kis saját vélemény következik a fülesemiről, esetleg segítség aki jó és olcsó fulest akar. Az első a "magyar" avax 330. 6700ft vettem. Egész jó ki füles ennyi pénzért, inkább meleg karaktere van, minden tartomány szépen szól, a magasak nem túlzóak, van basszus szépen, de el marad a blon bl 03, vagy az általam favorizált beyerdynamic DX160 IE től. Nem durvul el. Ennyi pénzért ajándék, és bőven többet tud. A blonrol nem írok sokat, az úgyis ki van már vesézve. A beyerdynamic DX160 pedig nekem nagyon be jön,főleg hogy 8e vettem hiányosan , de a rendes ára sem hú de sok, 20e körül mozog. A basszusa nagyon jó, szerintem jobb mint a blon 03 - é, és az én fülemnek szebben is szól. A basszus k*jó, a közép nagyon szépen szól, szépek az ének hangok, jó a dinamika, élvezet rajta thrast metált hallgatni. Kényelmes, a kábele igaz vékony, de nem tekeredik nagyon, és könnyű. Drágább fülhallgatókhoz nem tudom viszonyítani, mert nincs, de ezzel most nagyon meg vagyok elégedve. Egyszer, ha vége a pestisnek, szívesen meghallgatnék egy jobb fulest, hogy egyáltalán hallok e különbséget és kell e nekem jobb. Ja és még mindig csak egy átlagos hallású bot fülő vagyok, szal úgy olvassátok. Üdv

(#86783) kamikaze7 válasza tudos4 (#86761) üzenetére


kamikaze7
tag

Szia javaslom az avax 330 at. 9e Ft , itthon beszerezheto, és hangban nem fog csalódást okozni.

(#86871) kemcso válasza laskr99 (#86852) üzenetére


kemcso
Ármester

Mo-ról kb kettő van, ami ajánlott: SM E10 illetve az avax 330. Az épp aktuális hagyományos külföldről rendelős csodákra a többiek adnak majd ötletet.

(#86872) kamikaze7 válasza laskr99 (#86852) üzenetére


kamikaze7
tag

Avax szerintem elég jó, ha kína, akkor blon bl 03. Avax nal kevesebb, vagyis inkább nem olyan mély a basszusa, jól illeszkedik, a microfonja jó, nem kell plusz kábel, az illesztékei jól, kB 9e Ft. Ha több basszus kell, akkor blon, de ahhoz kell másik illeszték, meg a kábelt sem ér cserélni. Esetleg tin hifi T2 plusz még.

(#87135) kamikaze7 válasza stellaz (#87132) üzenetére


kamikaze7
tag

Avax 330

(#87380) Lokarson


Lokarson
tag

Avax 340 akció holnapig: [link]
(Ez biztosan megérkezik karácsonyig...)

[ Szerkesztve ]

"Ha jön a világvége kimegyek majd külföldre, ott nem talál meg elrejtőzöm előle..."

(#87439) kamikaze7 válasza fntastic (#87436) üzenetére


kamikaze7
tag

Ha iem kell, ott az avax, 10e alatt van, kényelmes is, de én is inkább fejest javasolnék, vegyél egy koss kph30i, olcsó, és el sem fogod hinni hogy milyen jól szól, és kényelmes nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#87441) ertzuio


ertzuio
újonc

Köszi a válaszokat, veszek egy Avax-ot, napi 2-3 óránál többet nem lesz a fülemben.

(#88127) Lokarson


Lokarson
tag

Avax EP340 (Type-C): [link]
Én fél éve használom, nem mondom, hogy hibátlan, de amennyiért most adja egy négybetűs webáruház, annyiért ajándék.
Előtte EZAudio D4-t használtam, de nekem az EP340 sokkal jobban bejön...

"Ha jön a világvége kimegyek majd külföldre, ott nem talál meg elrejtőzöm előle..."

(#88522) regener


regener
veterán

Sziasztok, ha elfordultak a "rácsok" a fülesekben azzal mit tudok kezdeni?
Ha vissza is igazítom akkor sem fog a helyén maradni tippre.
Egy AVAX EP 330-asról van szó, ami még garis.

[ Szerkesztve ]

(#88774) kalminc


kalminc
csendes tag

Hali!

Kis segítséget kérnék a tapasztaltaktól, valahogy az utóbbi időben elkerül a szerencse... A legelégedettebb eddig egy SoundMagic E50-el voltam, hangzásra is bejött, kb 3 évig bírta, imádtam. Azóta próbáltam pótolni, először egy AVAX EP330-at vettem, mely hangzásra nem jött be annyira, és kb másfél hónap alatt fel is adta az egyik oldala... Aztán egy Vsonic VSD3S következett, ami hangzásra nagyon tetszett, viszont kb. 2 hónapot bírta, már a fele nem szól. Lehet én csinálok valamit rosszul, hogy az uccsó 2 kontakthibás lett rövid időn belül, bár nem vettem észre, hogy extrémen használnám a füleseimet :D

Van valami jó ajánlatotok ezek ismeretében 10-25k között? (kicsit kacsingatok a wireless in-ear budokra is, bár még nem adnám fel a kábelezést :D)

Előre is köszi!!! :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.