Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novinyul


novinyul
veterán

Na ez tényleg nem tetszik :( A mostani hátlap kialakítása sokkal szebb. A méret csökkenés nem lenne rossz, de ne legyenek már újra méteres kávák :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2) yuing


yuing
őstag

A renderen nem figyelhetőek meg vastag kávák. Nekem is tetszik a kisebb képátló, a dizájn szintén, de a SoC úgyis elcseszi a csúcs snapdragonos telefonokhoz képest. Üzemidő, teljesítmény, melegedés... Szóval felejtős sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#3) Aryon87 válasza novinyul (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

+ ez a kerekített design sem a legszebb megoldás. Ahogy mondani szokás erre: szappantartó.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4) nozs23 válasza Aryon87 (#3) üzenetére


nozs23
addikt

Ez mindig is egy hülye mondás volt. A szappantartó nem így néz ki. Esetleg a szappan, de az nagyjából a Galaxy S3-al kopott ki. Elég egyszerű oka van a lekerekített éleknek: meg tudod fogni anélkül, hogy belevágna a kezedbe. Egy S Ultrát szívem szerint 1 perc után vágnék földhöz, ha egy kézzel kellene tartanom (de kettővel sem kényelmes).

Nekem nagyon tetszik a képeken látható render, pedig az eddigi Pixeleket elég ocsmánynak találtam.

(#5) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#3) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Már a 8 pro is ilyen szappan féle, nekem bejön, de szemből a hajlított kijelzős 7 pro szebb volt.
Ez 9 pro meg iphone-ra hajaz már, de azért remélem nem vissza megyünk az időbe és újra FrédiBéni keretek lesznek.

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#6) Azie válasza nozs23 (#4) üzenetére


Azie
őstag

nem tudom miért nem lehet a lumia 920 dizájnját használni. szögletes sík előlap, az oldal oldallapok előlap és hátlap között domborúak és fet-lent sík. -nem konkrétan ennél a készüléknél, úgy általában. 2024-hez illően kávák nélkül természetesen.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7) Postas99


Postas99
senior tag

Inkább Nexus 5x fém kerettel..

(#8) nozs23 válasza Azie (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Az S24 Ultra ilyen. És kényelmetlen.

(#9) Azie válasza nozs23 (#8) üzenetére


Azie
őstag

mert túl nagy :) ehhez a designhoz egy 5.2 screent-t képzelj el
és persze cserélhető akkut

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10) doooo


doooo
veterán

A 6-os széria óta folyamatosan csúfulnak. (Ismét. Régebben is borzalmas dizájnokkal jöttek elő minden évben.)

(#11) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Majd a 13 ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Közben már a sima Pixel 9-ről is jött infó, 6,1-es kijelző és lesz zoom kamera is: [link]
Baromi jól néz ki. Nehéz lesz megállni, hogy ne cseréljem a 7 Pro-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Bazsi84


Bazsi84
tag

De hát ez csak egy iphone más kameradizájnnal..ne már..

(#14) Azie válasza Bazsi84 (#13) üzenetére


Azie
őstag

erre van igény a tömegeknél...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#5) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig úgy néz ki. Nekem a 6-os és még a 7-es széria külleme tetszett nagyon. a 8-as még épp elmegy (talán mert van kékben), de ez a 9 jáj...
De divat majmolni az Almáékat...
Kajak a kínaiak még legalább fantáziálnak...

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.