Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádám16


Ádám16
addikt

Rendben van a cucc ennyiért. :)

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennyiért jó cucc.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben az ár sávban én cipőt szoktam venni nem telefont. 1 Millió Antutu alatt nem veszek már telefont. De biztosan sokan fognak örülni egy ilyen telefonnak is. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) AuraSync válasza pusszycat (#3) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Arról a semmirevaló mérőprogramról beszélsz amit kitiltottak a sztórokból? Oké. :DDD
Használjátok egészséggel. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5) helixP válasza pusszycat (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez most ilyen ironikus hozzászólás, amit m nem értünk. Ugye?

(#6) pusszycat válasza helixP (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy szint, ami alá nem süllyednék azért. Személy szerint megszüntetném az alsó kategóriát. Legyen csak közép, felső közép, és csúcs. A hsz. hát az valóban kisé polgárpukkasztó lett, sorry. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) helixP válasza pusszycat (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Az lett, de respect, hogy beismered :)

Azért az alsó kategóriás telefonok elengedhetetlenek az emberek egy jelentős részének. Őket nem érdeklik az Antutu, és őszintén: Téged igen? Ezerszer bebizonyosodott róla, hogy semmi értelme.

(#8) Rigormortiis válasza pusszycat (#6) üzenetére


Rigormortiis
addikt

És a szerényebb életkörülmények között élők mit vegyenek, hmm? Meg miért tiltanád be? Ártanak ezek a keszülékek neked?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9) pusszycat válasza Rigormortiis (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vegyenek használt közép vagy csúcs telefont. Most már garival is lehet venni, rejoy flip és társai.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) helixP válasza pusszycat (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Jól van 60-as anyukámnak majd mondom, hogy Refurbished Rejoy.
Ez nem reális. A vásárlók nagy része a szolgáltatóhoz megy telefonért.
Csak azt nem tudom, hogy Neked mért fáj ez a kategória, ha úgysem veszed?

[ Szerkesztve ]

(#11) csernak75 válasza helixP (#10) üzenetére


csernak75
senior tag

Jó mondjuk van az a szint ami inkább büntetés mint normális használhatóság. De szerencsére ezekből egyre kevesebb van.

(#12) Somatom válasza pusszycat (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Azzal egyetértek, hogy egy szint alá nem süllyednék. Csak az Antutu, mint mérce fura. Volt már pár telóm, de nem emlékszem, hogy valaha is futtattam volna AnTuTu -t.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) punky10


punky10
addikt

Mi vagy ki az az Antutu?
Egy egzotikus örömlány,hogy futtatni kell? :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14) pusszycat válasza Somatom (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem futtatom megteszik mások helyettem, nem fogom vele stresszelni a komponenseket, meg a hőképződés is csak ront a dolgon, esetleg rongálja az akkut. De pl. a 7+ gen 2 az antutu szerint már a 8 gen 1-t súrolja ami elég megnyugtató tud lenni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) Somatom válasza pusszycat (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, a lényeges dolgokat nem mutatja meg az AnTuTu. Ba..6om a plafont verdeső pontszámaimat, ha nem tudok bekonfigolni egy stabil szerver/kliens kapcsolatot a teló és a tab között, mert ez a nyomorult teló minden rebootnál megváltoztatja a hotspot belső IP -jét. :W
Na, ez hol van az AnTuTu -ban?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) janeszgol válasza csernak75 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha kivennénk a nagyon olcsó telókat, akkor szerintem nem tűnnének el, csak az egész telefónia árkategóriái felfelé csúsznának. Tehát ugyanúgy jönne a gagyi, csak drágábban, a jó meg még drágább lenne, mint most.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) LosBlancosRM válasza pusszycat (#3) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

De jó lenne, ha legalább minden második kommentedet nem küldenéd el. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#18) LosBlancosRM válasza pusszycat (#6) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ha kiveszed az alsó kategóriát, akkor nem a közép lesz az alsó? 🫢

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#19) pusszycat válasza LosBlancosRM (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a gyengébbek kedvéért, ne gyártsanak gyenge, silány, lassú, lagtenger, kevés memóriával telefonokat, hívhatjuk alsó kategóriának is a kedvedért, csak ne keljen már kompromisszumot kötni ez miatt. Remélem kielégítettem a kíváncsiságodat. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) Rigormortiis válasza pusszycat (#19) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De téged miért zavar, hogy ilyet is gyártanak, ilyen vásárlói igényeket is kielégítenek? Van, aki tényleg csak telefonálásra/smsezésre/messengerezésre használ telefont és nekik ez is elég. Azt nem értem, mi ezzel a problémád...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#21) pusszycat válasza Rigormortiis (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Aki vackot vesz az is szeretne jobb telefont, ha nem gyártanának vackot mindenki csak jó telefont vásárolhatna. Le egyszerűsítve ennyi. Szeretném hogy mindenkinek jó legyen.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) janeszgol válasza pusszycat (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindenbol van gyengebb minosegu. Ma mar a telefonok atlag minosege sokkal magasabb, mint par evvel ezelott. Egy Galaxy A04s nem hogy hozza, hanem tul is szarnyal egy A5 2017-et peldaul. Mindenben. Kijelzo, kamera, teljesitmeny. Es az hat evvel ezelott 120 ezer ft volt, az A04s meg feleannyi. Meg ezzel az altalanos dragulassal is feleannyi.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Somatom válasza janeszgol (#22) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Sztem manapság már csak speciális igényekhez kell csúcsteló. Általános igényekhez bőven elég a középkategória. Sok olyan ismerősöm van, akiket nem érdekel a mobilozás. Tulképp csak a netes kapcsolattartás miatt van okostelójuk. FB, Viber, Whatsapp, stb. Nekik tökéletesen megfelel az alsó kategória.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) DrDoktor válasza pusszycat (#6) üzenetére


DrDoktor
tag

Jézusom....BETEG GONDOLAT....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#25) DrDoktor válasza pusszycat (#9) üzenetére


DrDoktor
tag

Ez meg betegebb...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#26) pusszycat válasza DrDoktor (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Téged még nem tiltottak ki? Na ez a beteg dolog. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) helixP válasza pusszycat (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

"ha nem gyártanának vackot mindenki csak jó telefont vásárolhatna"

Ja mert hogy akkor a "jó" telefonok "vacak" telefon árban lennének? Ezt eddig nem mondtad. Ez így oké.

Ebből kiindulva: ha kivezetnék a májkrémet mindenki kaviárt enne?

[ Szerkesztve ]

(#28) pusszycat válasza helixP (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem szeretném már tovább eszkalálni, azt hiszem bőven kifejtettem ami a csőrömet nyomta. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) A Molyember válasza pusszycat (#6) üzenetére


A Molyember
tag

Meg szerencse, hogy nem vagy donteshozo pozicioban. :DDD Az ilyen lepestol a gyartok csak meg gazdagabbak, az atlagember meg csak meg csorobb lenne. Nem kene egy elengedhetetlen kapcsolattartasi eszkozbol meg nagyobb luxuscikket csinalni..

A cipoiddel meg atbsznak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) pusszycat válasza A Molyember (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Volt egy időszakom mikor én is olcsó mobilt vettem, de észrevettem kb. 1 év alatt belasulnak, akadnak, folyton cseréltem őket, más vett egy drágábbat és 3-4 évig el volt vele. Konklúzió az olcsóbb telefon drágább mert sűrjebben kell cserélni, mert eladhatatlan. Nem kell, csak magaddal izélsz ki. :N

A futócipőket meg gyűjtöm, van is kb. 10, az más tészta h mostanában már nem járok futni. :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) A Molyember válasza pusszycat (#30) üzenetére


A Molyember
tag

Persze, ez tiszta sor, az also kategoria gyorsabban avul. Viszont ha 60 ezerert veszel also kategoriat es evente cserelgeted, 3 ev mulva meg mindig csak 180-nal jarsz, mig a kozepkatos egyszerre tesz le az asztalra ugyanennyit. Szerintem ez nem mindegy. Az egyik sokkal megfizethetobb egyszerre, mint a masik.

Valamint szukseg van az also kategoriara is, mivel ahogy mar fentebb is emlitettek, az elerheto penzmag nincs egyenloen elosztva az emberek kozt. Magyaran vannak csoro emberek, akiknek a keveset fizeto munkajuk mellett ugyanugy kell az okostelefon a maganeletukhoz. Lasd a cikkben szereplo telefont, milyen piacra szanjak. Indiaba, ami finoman szolva is egy visszamaradott tarsadalom, igy a szegenyseg is magasabb. Na, oket vagnad el egy ilyen intezkedessel attol, hogy tarthassak a folyamatos kapcsolatot rokonokkal/baratokkal. Mert azert a percdij meg mindig dragabb aranyaiban, mint havi x GB netet venni.

De meg ha mindezt figyelmen kivul is hagyjuk, akkor az also kategoria masodtelefonnak is tokeletes valasztas, ha netan a fo telefonodat szervizeltetned kell, ellopjak, akksit csereltetsz benne, osszetorod es a biztositora kell varnod, stb. Ki tud huzni egy olcso cucc a szarbol ilyenkor, anelkul, hogy fel kene adnod barmit is, ha esetleg nem biztositananak csere telefont erre az idoszakra.

Osszefoglalva szerintem van letjogosultsaga az also kategorianak is. :K

(#32) dilajoska1 válasza pusszycat (#14) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ezért mégdrágább lesz a "középkategória". :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33) szemy94


szemy94
senior tag

Az avulás/olcsó témakörben figyelembe kell venni a telefon gyártási évét is szerintem, családban például még megvan a Samsung Galaxy J6-om, még mindig használható, én kb 2018-ra teszem azt, hogy azóta már jobban használható az alsóközép kategória is, de 2010-12 körül még a csúcskategória is hamar avult, az akkori közép meg még inkább. Tehát lehet van igaza pussycat-nek valahol, de ma már szeintem jobb a helyzet, mint amikor ő vett alsó/közép kategóriás vackot.

Nekem van aktuális tragikus élményem, idős kollégám Redmi 9A-hoz kapott egy AmazfitBip3(?) okosórát, megkért, hogy segítsek csatlakoztatni. Attól az iramtól a fórumlakók 100%-a szerintem eret vágna, konkrétan fizikai fájdalmat okoz a használata. Azzal kezdtem a párosítást, hogy lehúztam az értesítési sávot, bluetooth ikonra hosszan nyomtam, hogy belépjen a menübe, ez 10 másodperc volt önmagában, a többit gondoljátok hozzá :DDD

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34) Dr.FantastiK válasza pusszycat (#30) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

jol mondod ,, vacak gyenge telot venni csak annak eri meg aki nem tud kifizetni egy Normalis , legalabb kozepkategoriat !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#35) rep3at válasza pusszycat (#30) üzenetére


rep3at
őstag

Végigolvastam az eszmefuttatást és hát na, valszeg valahol te is tudtad hogy ez flame inkább mint normális hozzászólás de végül is jogod van hozzá.

Természetesen egy Mercedes vagy mondjuk akár egy kicsit jobb Opel is jobb mint egy Dacia, szerintem ezt mindenki tudja. Hát ne gyártsanak Daciát! - Kiálthatnánk fel. Sőt, olcsó mesterséges anyagokkal teleszórt kajákat se. Ezzel -csak halkan megjegyezném- az a baj hogy ezt egy olyan országban hangoztatni ahol a legtöbb ember minimálbérből él (természetesen maguknak köszönhetik mind, everybody knows) eléggé bicskanyitogató.

Még mielőtt azt gondolnád hogy magamat védem (kiszólt a lyuk..), egy Note 20 Ultrát használok.

Forward thinking. كرر

(#36) stellaz válasza pusszycat (#19) üzenetére


stellaz
addikt

A Windows Phone pont erre volt hivatott.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#37) stellaz válasza A Molyember (#31) üzenetére


stellaz
addikt

....

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#38) Ádám16 válasza stellaz (#36) üzenetére


Ádám16
addikt

Király is volt. :)

(#39) rep3at válasza stellaz (#36) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem azt meg a testreszabhatóság teljes hiánya nyírta ki, ha több egyediséget engedtek volna a gyártóknak biztos jobban ráharaptak volna. Miért akart volna minden gyártó ugyanolyan telefont csinálni csak más névvel? Értem én hogy az iPhone volt a példakép de azt egy gyártó csinálja.. Amúgy több is volt nekem (Optimus 7, HD7, Lumia 800), alapvetően szerettem őket.

Forward thinking. كرر

(#40) helixP válasza rep3at (#39) üzenetére


helixP
nagyúr

Az alkalmazások hiánya nyírta ki. Az meg amiatt volt, hogy egyszerüen késön jött.

(#41) RVR400 válasza pusszycat (#19) üzenetére


RVR400
veterán

Innen már csak fél lépés az ájfon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.