Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Állásbörze  »  FreedomRocks avagy Távmunka egyszerűen! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Poctar


Poctar
senior tag

Sokáig kerestem távmunkákat, de igazán komolyat nem találtam, míg nem ráleltem a FreedomRocks-ra. Elmentem egy bemutatóra (ahol kiderült, hogy Robert T. Kiyosaki is tag), majd átolvastam a weboldalukon található információkat, és úgy döntöttem kipróbálom.

Ami tetszik benne, hogy igazán nem kell megszakadni a munkában, de a pénz akkor is jön… Nem kell semmit eladni, házalni, vagyis nincsenek termékek.
Jelenleg 5 különböző bevételi lehetőség van.
Pénzt kapok minden egyes tag után, akit beléptettek, de nem kötelező beléptetni senkit.
Lehetőség van tőzsdézni, devizával. Van egy szoftver, melynek segítségével vehetek és eladhatok devizákat. Ehhez még szinte tudás sem kell, mert megmondják nekem, hogy mi az az érték, melyen érdemes eladni és vásárolni devizát. Egyszerűen beállítom a programban az értékeket, és már megy is a tőzsdei vásárlás, eladás…
Ami még nagyon előnyös, hogy a felettem lévő tagok is szervezhetnek és szerveznek is alám tagokat… (másképp nem működik), így ezután is kapok pénzt.
Persze, mint mindenhez ehhez is kell egy minimális befektetési összeg. Ez az összeg függ attól, hogy mit szeretnél tenni (hálózat építés, tőzsde, mindkettő…).

Tavaly ennek a rendszernek volt ~5000 tagja a világon, idén pedig már ~144000 van.
Ingyenesen igénylehető bankkártya is, amit elfogadnak mindenhol.

Ingyenes képzések vannak egyre több városban, melyen ellehet sajátítani a rendszer és a tőzsde működését.

Igazán nem tudok tökéletes információt adni e munkalehetőségről, ezért is írtam, amit írtam.
Ajánlom, hogy tekintsétek meg a következő oldalt, ahol magyarul kaptok bővebb leírást:

http://www.freedomrocks.com/

Akinek felkeltettem az érdeklődését vagy kérdése lenne az itt, priviben vagy e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot.

(#2) R


R
aktív tag

hány ember van a jobb - bal lábad alatt :C

[ Szerkesztve ]

(#3) Poctar válasza R (#2) üzenetére


Poctar
senior tag

Mivel nem rég kezdtem ezért nem sok.
Egyébként 5 és 4;)

(#4) GrandeP válasza Poctar (#1) üzenetére


GrandeP
őstag

Hinnye bammeg, te is az tipikus lehúzható (hülye) réteg vagy...

VAn egy kis matricám, ha felteszed, fizetek neked havi 50k, persze kaució ellenében... ;]

Nem szokásom másoknak rosszat kívánni főleg nem így karácsony környékén, de remélem nem sok kenyeret veszel majd abból a pénzből amit ezzel keresel... ;] :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

És te ezt el is hiszed?

(#6) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az alapelvek egyértelműen tiltják a piramisjáték szervezését. ez pedig az, akármilyen mázat is vonnak köré.

Útvonal

Fórumok  »  Állásbörze  »  FreedomRocks avagy Távmunka egyszerűen! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.