Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xsjado93


xsjado93
senior tag

No offense, de mi ez? Mariot már le sem akarják hozni? Ő már szart ér? :DDD ;]
Tegnap volt róla egy jó kis Nintendo direct: [link]

[ Szerkesztve ]

Your life is a lie.

(#2) oriic válasza xsjado93 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már kész volt, csak nem lett leokézva. :) :R [link]

Live-Die-Respawn

(#3) beyruth82


beyruth82
veterán

CTR már nagyon unjuk az asszonnyal és nagy űrt hagyott maga után. Egyszerűen nem találunk olyan split screenes kart játékot ami csak megközelítené játekmenetben, változatosságban, karakter és jármű testreszabhatóságban. Megvettem a nickelodeon kart racers 3-at is de az se annyira élvezetes és 2 autó meg kb 4 féle szín áll rendelkezésre kezdetben. Most hogy kipróbálható free play days keretében letöltöttem a Lego 2k driveot hátha. A játékmenet nagyon tetszik, a pályák valtozatosak bár csak 4-5 kupa van benne ami nagyon kevés. A grafika is szuper. A split screen jatékmód viszont borzalmas. Nincs karakter vagy jarműválasztási lehetőség. Bedob 2 ugyan olyan karaktert és járműt, ketté válassza a kepernyőt aztan ennyi.
Semmi jármű vagy karakterválasztási lehetőség, testreszabhatóság? Ez mi? :F
Lejátszottunk 2 kupát, aztán kontit akartunk cserélni ezert kikapcsoltuk őket és mikor vissza már nem érzékelte a játék az egyiket, illetve mindkettőt főkontrollernek. Azóta nem engedi a split screen módot és kéri, hogy csatlakoztassuk a másik kontit is. Ez valami bug? :W
Most 16 ezerért van akcióba, gondoltam egye fene megveszem, hogy tudjuk olyan jókat játszani mint a ctr-el vagy 1 evig de ez így nem kell. Hihetetlen, hogy nem tudnak egy valamire való kart játékot csinálni manapság amit osztott képernyőn ketten élvezhető, változatos és testreszabható jarművekkel, karakterekkel rendelkezik. Még jó hogy ingyen kipróbálható és nem vettem meg látatlanban.....

(#4) xsjado93 válasza oriic (#2) üzenetére


xsjado93
senior tag

:R

@beyruth82

Sajnos a CTR és a MK8 mellett elég nehéz érvényesülni, elég magasan van a léc. Az ilyen nickelodeon meg Disney kart sosem jött be. Nagyon látszik rajtuk, hogy kb csak azért csináljak, hogy a mikrotranzakciokon nagy pénzt kaszáljanak :(

Your life is a lie.

(#5) beyruth82 válasza xsjado93 (#4) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen kb tényleg ez a helyzet. Lehet, hogy a career és multiplayer módok (amikben a világ összes pénzét el tudod költeni mikrotranzakciok formájában) tele vannak lehetőséggel de a split screen mód márcsak egy marginalizált lehetőségnek tűnik amit azert raktak bele mert megiscsak egy kart játék. Anno pont ez volt a lényege. Le tudtál ülni haverokkal, csaladdal, gyerekkel egy tv elé és versenyezhettetek egymással. Mostanra meg mintha csak egy kötelezően belerakott nyűg lenne a keszítőknek. Teljesen kiherélték ezt a jatekmódot. Ok a multiplayerek korát éljük de a ctr-nél egy filler költése nélkül ki lehet váltani minden karaktert, járművet, színkonbinációt, kereket, stb. Csak vesenyezni kell sokat és adja a wumpa coinokat amiket levásárolhatsz. A lego 2k drive most akcióban 16 ezer de amúgy egy 20+ ezres játék és nincsen benne egy normális split screen mód? Döbbenet!!!

(#6) hogabesz válasza beyruth82 (#3) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ezt a split screen részt szomorúan olvastam. Fiamnak akartam szülinapra PS-re, mert a Mario Kartot imádjuk Switch-en, Ő mellé még a Lego dolgokat is. Gondoltam itt a tökéletes ajándék, de most elvette a kedvem az egésztől…

(#7) beyruth82 válasza hogabesz (#6) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen én is örültem volna ha végre valami a ctr helyébe tud lépni. Engem azért lep meg mert legalább annyian vesznek ilyen kart játékot a split screen lehetőség miatt mint ahanyan a multiplyer vagy career módok miatt (ha nem többen). Ez a kontroller kapcsolodasi hiba nyilván nem altalanos vagy egy javítható bug és ha csak annyira érdekel valakit az osztott kepernyős mód amíg nagy ritkán leül arra a 4 kupára ami ehhez a módhoz van (haverral, gyerekkel, stb) és nem erdekli, hogy semmiből, semmit se választhat hanem a gép berakja a futamokba, egyébként pedig a career és multiplayer módokat nyüstöli akkor biztos ellesz vele egy darabig. Aki viszont többnyire a split screen móddal játszana annak ez nagyon vérszegény és abszolúte nem ajánlott vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.