Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Sokat nem tudni még róla, de igencsak ígéretes lapnak tűnik a szokásos ASUS, Giga, MSI vonal mellett, megérdemli a topic-ot.

LGA1366 for Core i7
Intel X58 NB
ICH10R SB
Tri-Channel DDR3

képek

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2) DEJVID


DEJVID
őstag

Na én még nem is láttam lga1366os deszkát. Most látom csak, hogy 2*3rammal lesz majd. Azt hittem, hogy 3*2lesz.

(#3) westlake válasza Achill3uS (#1) üzenetére


westlake
félisten

nem tudom... akkor mar inkabb asus.. a gigan meg csak 6 fazisu fesz nem.. nem tudom az mire lesz eleg..

Play nice!

(#4) Achill3uS válasza westlake (#3) üzenetére


Achill3uS
veterán

én mar fogtam ezt a deszkát kézben és a p6t deluxe-ot is, mind2 igencsak hasonló elrendezésű, csak asus kicsit csicsásabb :)
no igen, most jön a fázis kérdés, namost a valós jól megtervezett 8 ami ezen a deszkán is lesz, egyrészt gyorsabb fázisváltásokat tesz lehetővé mint az asus által használt "16" vagy a giga "12"-je, másrészt magasabb a terhelhetősége (áramerősségre gondolok) is...afaik

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) Zájec válasza westlake (#3) üzenetére


Zájec
veterán

"a gigan meg csak 6 fazisu fesz nem.. nem tudom az mire lesz eleg.."
elég lesz ,, mindenre... nem igazán azon múlik...

(#6) Achill3uS :: igyvan,, a Biostar példája a legjobb erre.. :K

[ Szerkesztve ]

(#6) Achill3uS válasza Zájec (#5) üzenetére


Achill3uS
veterán

pontosan, ott a biostar p45 4 fázisa, tökéletes tervezés, hozzá egy jó bios, és voila, az egyik legjobb p45-ös ddr2-es mobot kapták, quad-al is...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#7) Overlocker


Overlocker
veterán

Nem tudom milyen szó ez, de adhatták volna azt egyszerűen, hogy Reneszánsz :))

(#9) westlake


westlake
félisten

(#10) westlake válasza westlake (#9) üzenetére


westlake
félisten

lol... most latom, hogy csak 3 ramsocket van a lapon.. de gaz :D

Play nice!

(#11) X@b3e válasza westlake (#10) üzenetére


X@b3e
addikt

Ja, manapság 3x2 giga RAM tc-ben mire elég?
Amúgy elég legos lett a lap.
Audio: Creative SONAR X-Fi card. A Sonar nem Asus? ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) X@b3e válasza X@b3e (#11) üzenetére


X@b3e
addikt

Ez a Sonar X-Fi a Foxconn saját, Creative licenszes (és chipes) megoldása, mint kiderült :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#13) westlake


westlake
félisten

(#14) gV válasza westlake (#13) üzenetére


gV
őstag

Ci7 920-nál is állítható a szorzó? biztos csak lefelé
ami még érdekes hogy a pci órajel is (néhány hete volt hír h azt csak a Extreme-nél lehet, ezzel is akadályozva a kisebb modellek tuningját)

(#15) X@b3e válasza gV (#14) üzenetére


X@b3e
addikt

Okos biosokban úgyis megoldják az órajelállítgatást, max az Intel gyári lapjain nem lesz ez megoldott.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) X@b3e


X@b3e
addikt

Blood Rage végleges verzió:
http://www.vr-zone.com/articles/foxconn-quantum-force-blood-rage-final-look/6150.html

- nem megy a linkelés vmiért... -

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#17) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

valakinek van képe a végleges heatpipe-ról ?

(#18) Brae


Brae
őstag

Nem biztos, hogy érdemes ilyen lapba beleölni azt a nemkevés pénzt. A Foxconn kilép az alaplap paicról

(#19) X@b3e válasza Brae (#18) üzenetére


X@b3e
addikt

És?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20) Brae válasza X@b3e (#19) üzenetére


Brae
őstag

Valószínűleg a supportot is leépítik, elsősorban itt az újabb BIOS-okra gondolok.

(#21) X@b3e válasza Brae (#20) üzenetére


X@b3e
addikt

Nem hiszem, ha igaz a hír, akkor sem a cég szűnik meg, hanem csak az alaplapgyártó részleg. De ilyen hír már volt kb 2 éve a DFI-ről is.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#22) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Vorstellung und Ergebnisse: Foxconn "Digital Life Renaissance"

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#23) ferbazs


ferbazs
tag

...hát ez is majd' 80eFt :(( x58 te dráága :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.