Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Foxconn alaplap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ferand


ferand
csendes tag

FOXCONN 865A01-PE 6EKRS, FOXCONN 865M01-G-6ELS, FOXCONN 661M03-G-6EL típusú alaplapokról kérnék véleményeket, mert vennék valami alaplapot, és ez jó árban kapható..
Érdekelne az, hogy a sok integrált cucc jól működik-e, és hogy nem-e akadnak össze. Milyen feladatokra lehet legjobban alkalmazni, és mi az optimális CPU ami bele megy.

Érdekelne, hogy a Pentium 2.0 Gh-es proci jól működne vele, vagy helyette milyen alaplap lenne jó, ami nem túl drága, és fireware, lan, 6ch.Audio, S-ATA, 8xAGP, Dual channel DDR400, FSB 800, Hyper-Threading tudjon

FerAnd

e-mailen is érdekelne vélemény

FerAnd!

(#2) Biborkékhóvirág válasza ferand (#1) üzenetére


Biborkékhóvirág
csendes tag

Szia!

Szerintem jó alaplapok megfelelő áron, mert ők az Intel beszállítói.
Ha vásárlásra adod a fejed, akkor a Varázspálca Bt.-t ajánlom.
http://www.varazspalca.hu

Biborkékhóvirág

Biborkékhóvirág

(#3) Sick Boy


Sick Boy
őstag

A Foxconn cuccai Magyarországban nem ismertek, de a világ más tájain eléggé népszerűek! A PCWorldben volt egy rövid leírás róla:

Foxconn 875A02-6EKRS
Intel 875 chipset, 4 SATA, firewire, 5.1 hang, minden jó, de Realtek LAN van rajta, de legalább gigabites... és a tápja 3 fázisú! Az jó ám! Ja és támogatja a Prescottot!

Én már sok alaplapon láttam Foxconn alkatrészeket, annyira szar nem lehet

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Sick Boy


Sick Boy
őstag

ja a DTK-nál is lehet kapni!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#5) ferand


ferand
csendes tag

köszönöm szépen..

FerAnd!

(#6) Dilikutya válasza ferand (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ahhoz a procihoz, hacsak nem tervezel némi cserét mostanában, kár 865-ös alaplap. De maga a Foxconn jó választás, nekem ugyan Intel van de ez is a Foxconn gyártja, ugyanugy nem túl simert itthon, és ezis nagyon jó.
a mostanival nem tudod majd kihasználni a két csatornás memvezérlőt, ami a 865/875 nagy újítása
amúgy nekem az integrált cuccokkal semmi gondom sem volt, VGA igaz nincs rajta, igy arról nem tudok mit mondani, de a többivel meg vagyok elégedve.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Loretto


Loretto
veterán

én olvastam róla 1-2 cikket és nem tünik rossznak.csak nem nagyon forgalmazzák őket.

Soirée...

(#8) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Foxconn 865-ös lap bemutatója: [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=353[/L]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) jerk


jerk
csendes tag

Üdv.
Érdeklődnék, hogy a DTK alaplapjait is a Foxconn gyártja?
Láttam egyet ami nagyon hasonlít a 865A1-PE-6EKRS-re.

(#10) ferand


ferand
csendes tag

Nem t'om, de bővebben itt találhatsz infókat..:

www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/y/5078.html
Hazánkban a DTK Computer Hungary kapta meg Foxconn termékek disztribúciós jogát, melyek között hamarosan házakat és coolereket is üdvözölhetün

http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=379
DTK 865PA-EKRS (Foxconn 865A01-PE-6EKRS)



FerAnd!

(#11) jerk válasza ferand (#10) üzenetére


jerk
csendes tag

Köszi az infót, megtaláltam a cikket.
Megvetted a fenti Foxconn lapok valamelyikét?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Foxconn alaplap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.