Hirdetés

2020. február 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#113201) b-type válasza Csapoati (#113200) üzenetére

b-type
(nagyúr)

elég régóta ezen a véleményen vagyok, vannak helyzetek amiket lemodelleznek azok nagyjából működnek, és a váratlan helyzetekben meg mintha kiesik a kezükből az irányítás.
Ez is, mármint az ellentétes helyzet Kimi-vel szemben, tök jó, de Kimi is ezt játszotta Bottas-l szemben. Ráadásul az a Ferrari részéről egyértelműen rossz döntés volt, kivéve ha nagyon el kezd esni.
Végül is Kimi nagyon sokat bukott azzal hogy egy körrel később jött.
Hamilton-n a jó gumi volt, és nem is annyira sz@r, Bottas és Kimi is sárgán volt, és ezeket már cserélni kellett.
Bottas-nál a kapkodással baxták el, Kimi-nél meg hogy vártak egy kört.
Hamilton-nál meg ott hogy ezt ha büntetik akkor 5 vagy 10mp. ..ilyet nem lehet hogy gyere aztán nenenene. mi a faxom ez :D
..tetszik mikor Hamilton beszól a 'nenenene' alatt hogy hé ember bazze :D

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#113202) lenox

lenox
(addikt)

Engem azert az zavar, hogy az alapjan akar valaki buntetest merteket merlegelni, hogy milyen volt Hamilton tempoja, milyen messze volt masik versenyzotol. Szerintem annyi szamit, hogy milyen szabalyt szegett es milyen cellal, tehat ha most elonyszerzes miatt atment a vonalon, amin nem mehetne at, akkor az 5 vagy 10 masodpercet kene jelentsen, ez le kene irva legyen a szabalykonyvben es kesz.

(#113203) KraX válasza Csapoati (#113200) üzenetére

KraX
(senior tag)

Szerintem meg nagyon keményen itelkezunk. Ebbol nekem az jon le, hogy nagyon nagyon nehez kiszámolni az optimumot minden egyes mp-ben a futam alatt. Hiaba futnak a hatterben folyamatosan montecarlo szimulaciok es elemzi megannyi ember a helyzetet... Szoval millio hibazasi lehetoseg van amivel szamolni kell(ene). A Ferrari is hibazik es sokat hibaztak a multban. Talan az RB a legkonzisztensebb ebbol a szempontbol de ok ritkabban is kuzdenek az utobbi evekben a gyozelemert igy pedig egyszerusodhet bizonyos szempontbol a valasztasi lehetosegek tarhaza.

I know kung fu!

(#113204) velizare

velizare
(veterán)

[ Szerkesztve ]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#113205) Motion_Blur válasza velizare (#113204) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Lesz-e 1:14-es köridő az időmérőn? :)

várható időjárás:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#113206) LanyUs válasza Motion_Blur (#113205) üzenetére

LanyUs
(aktív tag)

Eső mindenképpen kellene a futamon, különben nézhetjük a 2. számú monacói nagydíjat előzés nélkül. Azzal sincs gond, mert rajt után 60 kör félálomban és az utolsó 10-12 kört meg lehet nézni. Pihentető ez is :D

(#113207) KraX válasza Motion_Blur (#113205) üzenetére

KraX
(senior tag)

60 fok kozeleben lesz az aszfalt homerseklet ha ilyen meleg lesz.

I know kung fu!

(#113208) Motion_Blur válasza KraX (#113207) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Meglátjuk, eddíg azért 35+ fok kellett a közel 60 fokhoz, de úgy legyen.
Nagy kérdés lesz hogy végig tudnak-e menni US-S kombóval, szerintem igen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#113209) KraX válasza Motion_Blur (#113208) üzenetére

KraX
(senior tag)

Ami nekem nagyon erdekes volt a nemet futamon, hogy most mennyire jol kezelte a Mercedes a gumikat. Hamilton 4x korig el tudott veluk menni es meg viszonylag joballapotban voltak a vegen is, sot ha osszevetjuk koridoket amit akkor futott pl Vettel a sokkal frisebb sarga gumikon, akkor azt latjuk, hogy remekul birta a Mercedesen az a tipus legalabbis.

Lehet, hogy a Mercedes megtalta (vagy legalabbis kozelit az optimalis megoldashoz) a gumiproblema gyokeret? Benne lehet a pakliban, ahogy tavaly is sikerult felulkerekedni a gumikezelesi problemajukon.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#113210) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

(#113211) Motion_Blur válasza KraX (#113209) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Igen, nagyon erős a Merci még mindig.

Hamilton ha az utóbbi 2 futamon az elejéből rajtol akkor erőből nyerte volna mindegyiket. Jelentősége így már nincsen az osztrák kettős kiesésnek sem a Merci szempontjából mert ezzel a kettős győzelemmel és Vettel kieséssel sokkal többet hoztak 1 futam alatt mint amennyit korábban elbuktak.

Ciccuka: ha jól értem Hamilton szavait, akkor Isten jól végzi a dolgát amikor Ő nyer. ezt már nem először mondja, és elég bicskanyitogató... ez meg különösen: "Bármi is legyen az oka, jól van, megbocsátok nektek."

[ Szerkesztve ]

(#113212) KraX válasza Motion_Blur (#113211) üzenetére

KraX
(senior tag)

Szerintem is nagyon eros a Mercedes es ahogy irtam, nem szabad oket leiirni sem Hamiltont. Ez egyebkent zsenialis ebben a paliban, hogy mint a keljfeljancsi mindig képes visszavagni. Ezert is vb alkat.

Hamilton ezen dolgait mint a fenti post is, szerintem nem szabad teljesen komolyan venni. Ezt abbol is gondolom, hogy par ora utan mindig torolve vannak. Mint versenyzo, zsenialis. Az emberi oldala az meg nehezen ertelmezheto szamomra. Egyreszt van egy allando media nyomas rajtuk masreszt a sikerek altal a mi hetkoznapi eletunktol el vannak rugaszkodva valamennyire mindenkeppen, hisz nem olyan problemakkal kell megkuzdeniuk naponta mint egy atlag embernek, de nekik is megvannak a magukei. En nem veszem komolyan teljes mertekben ezeket a mondatait.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#113213) Motion_Blur válasza KraX (#113212) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

De pont a Sky-osokat savazza akik konkrétan kinyalják a s*ggét amióta az F1-be került? Csak azér mert Ő elvárja hogy ódákat zengjenek róla és ez most éppen nem történt meg? Pfff... másrészről kisajátítja magának Istent és az ő támogatását, a szeretetet, jóságot stb... Ezeket sajnos nem lehet nem komolyan venni, elég komoly jellembeli problémákra utal...

Rosberg is full korrekten nyiltkozott róla, annak fényében meg aztán főleg hogy Hamilton megvétózta.

[ Szerkesztve ]

(#113214) guftabi96 válasza Ciccuka (#113210) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Egy Kozsó veszett el ebben az emberben. :DDD

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#113215) vhw válasza KraX (#113212) üzenetére

vhw
(addikt)

Úgy érted az ilyen megnyílvánulásokban próbál "leereszkedni" a plebshez, míg valamelyik józan PR tanácsadó rá nem tenyerel a delete-re?
Nem gondolja komolyan, csak azt gondolja, hogy ott "lent" ez jól fog hangzani? Hogy felnéznek rá az ilyen "erőfeszítései" miatt?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#113216) b-type válasza KraX (#113212) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Ezek tökéletesen illenek a képbe, nem tudom hogy tudatosan csinálja, vagy tanácsra, de a népszerűsége,..vagy inkább ismertsége folyamatosan nő minden közösségi oldalon, ezt is közel 7millióan.
rengeteg lekérést generál, akár pozitív, akár negatív érzés vezeti a lekérdezőt.
Sok jóval népszerűbb versenyző van, és mégsem rendelkeznek ezekkel a számokkal, és ez nem a kutyás képei, vagy a emberi esendőségét elénk táró kommentjei miatt vannak.
Ez az egész áll össze egy olyan csomaggá, ami folyamatos foglalkozottságban tartja a nevét, és piszok jól működik. Ez az igazság.
mivel egyre híresebb, és egyre több pénze van.

Boldog új évet!

(#113217) KraX válasza Motion_Blur (#113213) üzenetére

KraX
(senior tag)

Rosberg egy teljesen mas karakter, ahogy Vettel vagy Kimi vagy akar Bottas. Szerintem konnyen belathato, hogy gyulolni azert amilyen Hamilton (vagy barki mas) teljesen felesleges. Anno Senna is tobbszor emlegette Istent - mint aki vezeti a kezet - a nyilatkozataiban. Mostani fejjel meg el is tudnam neki hinni, hogy o valoban igy erezte.

Lepjetek tul ezeken a nyilatkozatokon hisz ki is toroltek. Dolgozik Hamiltonban egy valamifele igazsagerzet vagy egyszeruen csak polgarpukkasztani akar, netan mindketto, nem tudom megitelni.

I know kung fu!

(#113218) Tsa-bika válasza Ciccuka (#113210) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Én ezek szerint mást láthattam vasárnap, mint ő ugyanis stream-en néztem a kérdéses csatornát, de a kommentátorok akkor is Lewis-ról beszéltek, amikor képernyőn se volt. Tény, hogy a végén Hülkenberget pl kiemelték, de könyörgöm az egész csatorna, az egész brit sajtó a seggében a srácnak (BBC és Autosport.com már néha undorító h FB-n is folyton őt ajnározza) mégis mit akar még?

Rühellem Vettelt de a jó ég adja, hogy ő legyen a VB, mert semmi kedvem látni, ahogy ezaz ego tovább dagad. :W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#113219) KraX válasza b-type (#113216) üzenetére

KraX
(senior tag)

Igen, lehet hogy jo reszt tudatosan epitkezik az f1 utani karrierjere. Ha igy van jol csinalja, meg ha en szemely szerint nem is ertenek ezzel a modszerrel egyet.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#113220) Motion_Blur válasza Tsa-bika (#113218) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Erről van szó...

(#113221) KraX válasza vhw (#113215) üzenetére

KraX
(senior tag)

Nem tudom mit higgyek mert sokfele scenario letezhet, de hogy melyik az igaz, azt nem tudom es nem is foglalkozom vele mert szerintem kar spekulalni rajta.

Kicsit mas, de lazan kapcsolodik:
Ez lehet kicsit vicces lesz, de szerintem minimum elgondolkodtato: van a buddhizmusban (?) egy olyan mondas, hogy: "legyen nektek jo!" Hadd oruljon a sikerenek nem irigylem el tole. Nem leszel az altal kevesebb mert a masik ember elert valamit. Vettel sem lesz kevesebb, a Ferrari sem lesz kevesebb es mi sem leszunk azok...
Szerintem ez egy jo hozzaallas a dolgokhoz.
"Buddhista perceinket lattak, hallottak" :)

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#113222) Don.Corleone válasza lenox (#113202) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

ennyi, nem kell túlbonyolítani, előnyszerzés volt hogy átvágta a vonalat és kint maradt, ez ellent mond a szabályokkal, kész passz.

(#113223) Malachi válasza Motion_Blur (#113213) üzenetére

Malachi
(addikt)

Senna a kedvenc pilótája mind közül. Senna elég vallásos nevelést kapott, úgy is viselkedett, úgy is nyilatkozott többször. A többit rád bízom, én nem tudom mennyire őszinte ebből a szempontból Hamilton, vagy mennyire a show része ez is. Mondjuk más ember hitével amúgy is felesleges foglalkozni.

(#113224) gbors válasza KraX (#113209) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Idén egyelőre úgy tűnik, hogy a lágy a "határeset" gumi - az SS/US/HS hármas a Ferrarinak jobban kedvez, a Med pedig a Mercinek, a Soft meg a pályától és a körülményektől föggően változik. A nagyon erős Ferrari időmérő után írtam is, hogy nem lepne meg, ha a Mercedes erősebb lenne a futamon - szerintem emögött főleg az van, hogy a Ferrari jobban az időmérőre optimalizálta a beállításokat, mert track position rules, és ha a pole-ból jól eljönnek, akkor rendkívüli események nélkül meg tudják tartani a győzelmet. Így is lett volna, ha nincs az eső.

(#113216) b-type: pontosan. Többet beszélnek róla, mint a mezőny többi tagjáról együttvéve, az meg nem érdekli, hogy az eszközökről ki hogy vélekedik. Sőt, még meg is bocsát nekik (nekünk) ;]

[ Szerkesztve ]

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#113225) Zoleee83 válasza Tsa-bika (#113218) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Pont így vagyok ezzel én is.
Lehet hogy Alonsonak csak 2db VB címe van, de mint pilóta és ember is sokkal többre tartom Hamiltonnál.
Az elmúlt években amit a spanyol csinál nem sokan csinálnák utána, sokat változott emberileg pozitívan.
Ez meg amit Hamilton csinál NEKEM már nagyon sok, simán Oscart adnék neki egy-egy színjátszásért, de leginkább a legutóbbi instastory meg a szeretet meg a vallás belekeverése verte ki a biztosítékot.
A Merci meg lassan az RB szintjén áll nyilatkozatok alapján, nevetséges.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#113226) Csapoati válasza Malachi (#113223) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Hamiltonról van szó, alap, hogy nem lehet őszinte. ;]

Egyébként tényleg jó lett volna legalább egy jelzésértékű 5 sec-es büntetés neki. Boldog lenne Bottas, a Merci (hisz marad az 1-2, ami a céljuk ugye, bármilyen sorrendben ;] ), Hamilton is, hisz rengeteg pontot hozott Vettelen, a Ferrari-drukkerek is, mert azért csak pontokat vesztene az angol, és végül a nézők is, mert nem éreznék magukat átverve az ócska mentegetések miatt.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#113227) JJános válasza BMW001 (#113184) üzenetére

JJános
(addikt)

Felöklelte? Te amúgy normális vagy? Igen, nem. :DDD

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#113228) KraX válasza gbors (#113224) üzenetére

KraX
(senior tag)

Igy van. Talan emlekeztek, hogy mindig azt mondtam, hogy a Mercedes es a Ferrari kozott nuansznyi kulonbsegek vannak, ami sok mindentol fugg (palya, gumikezeles + setup [verseny vs idomero], idojaras). Szoval nem lehet teljesen pontosan latni a kulonbsegeket mert ezek nem nagyok ezert osszemosodik illetve palyarol palyara valtozik. Dehat ezt akartuk, nem? :) Barmi lesz is a vege ez egy jo ideny, szerintem.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#113229) BMW001 válasza JJános (#113227) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Miert, szerinted mit csinalt? :) Ugyan azt, amit Raikkonen is, csak mig Vetteltnek adtak 5s -et, addig Kimi mar 10s -et kapott. Miert nem errol beszelgettek? ;]

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#113230) velizare

velizare
(veterán)

nem lesz jövőre miami gp.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#113231) Segal válasza velizare (#113230) üzenetére

Segal
(addikt)

A fenébe megyek ki is nyírom inkább magam. :O Ja mégsem... :DDD
Nekem annyira nem hiányoznak ezek az új pályák :))

(#113232) KraX válasza velizare (#113230) üzenetére

KraX
(senior tag)

Engem sem raz meg kulonoskeppen. En sokkal jobban szeretem a hagyomanyos versenypalyakat mint az utcaiakat.

I know kung fu!

(#113233) ForRedGlory válasza PumPi (#113088) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Engem raz a hideg ettol a Hamilton "hibatol" az idomeron... Legalabbis a hiba szo hallatan tuti:

UPDATE: Lewis Hamilton had a hydraulic failure at Turn 1 as he ran the normal kerb through that corner.

Then, with failed power steering, as a result of the hydraulic failure, his car jumped over the run-off.

The car’s ‘jumping’ moments seen on TV were a consequence of the hydraulic failure, rather than the cause of it.

A normal kerekvetotol doglott meg a kocsi. Attol a kerekvetotol, amire 20 pilotabol 20 ramegy. Persze, ha lassabban megy kikerulheti, de ez nem az a sport. Az, hogy szelesebben kanyarodik nem kell hogy egybol kiesest okozzon es ez nem nevezheto akkora hibanak, amivel aranyos buntetes a 14. hely. A hiba az volt, hogy elkerulte a csucspontot es nem az, hogy a kerekvetore csuszott, mert oda mindenki racsuszik.

Akkora utestol nem kell szetesnie a kocsinak, igy hiaba volt egy kis hiba, a kocsi miatt rajtolt a 14. helyrol. Utolag jo hogy igy tortent, mert lehet a futamon adta volna meg magat...

Szerintem, a hiba az, amit Vettel csinalt a futamon, Hamilton palya elhagyasa ahhoz kepest smafu. Arrol nem tehet, hogy a kocsi ezt nem birta ki.

[ Szerkesztve ]

*** Home Cinema loaded: LG 55C8 + Samsung HW-Q90R

(#113234) BMW001 válasza ForRedGlory (#113233) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Foleg, hogy lenyilatkoztak, az auto ezen rendszere sajnos kicsit serulekenyebb, amin megprobalnak javitani a kesobbiekben.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#113235) Malachi válasza ForRedGlory (#113233) üzenetére

Malachi
(addikt)

vasztak***a! :DDD

büntessék meg a kerékvetőt, bokszutca áthajtásost neki, elszúrta szegény, balsors tépte Hamilton versenyét! :DD

mi van itt emberek, eltűntek a Vettel hitűek és a helyükbe jött egy kétszer olyan durva szert toló Hamilton egyház? hát ez most bearanyozta a napomat, ezer kösz.

(#113236) snecy20

snecy20
(veterán)

Az már látszik, hogy én nem ennek a Hamiltonnak szurkoltam 2007-2012 között. :)
Szörnyű, hogy egyesekből a túlhalmozott siker mit ki nem hoz, és ami még szörnyűbb, hogy a Mercedes mint csapat attitűdje is elég visszatetsző lett, nagyon nem szimpik a menedzsment megnyilvánulásai.

(#113237) cyberkind válasza snecy20 (#113236) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Szerintem már 10 után/körül látszott milyen lesz ő, és arra még a siker is rátett abszolút nem jó irányba, anno 2007-ben és 8-ban imádtam ahogy berobbant és adta mindennek/mindenkinek. :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#113238) JColee válasza ForRedGlory (#113233) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem meg kb ugyanakkora hiba volt a kettő. A következmények nyilvánvalóan mások.

(#113239) snecy20 válasza cyberkind (#113237) üzenetére

snecy20
(veterán)

Én vallom, hogy Hamilton pályafutásának baromi jót tenne egy fordulat, egy csapatváltás, mert ez így gatya... :)
Van egy bizonyos pont, ahol egy versenyző megítélése már csak rosszabb és rosszabb lesz, hiába az újabb győzelmek és VB címek.

(#113240) ForRedGlory válasza Malachi (#113235) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Egészen pontosan melyik részével van gondod a mondanivalónak? Csak, hogy megcsillogtasd a briliáns elméd...érdekelne... :U

[ Szerkesztve ]

*** Home Cinema loaded: LG 55C8 + Samsung HW-Q90R

(#113241) Steady74

Steady74
(addikt)

Wéber Gábor, na ez korrekt. Lehet matekozni a 16/4 arányon.

(#113242) Malachi válasza ForRedGlory (#113240) üzenetére

Malachi
(addikt)

Baj? Semmi. Most mondom, hogy felvidítottál. Gyenge a kocsi, rossz a kerékvető, lehet, hogy a nap is hibás szögben sütött - csak Hamilton nem hibázott. Akkorát. :D

Egyébként tényleg nem, lecsúszott az ívről, van ilyen minden futamon húsz. De akkor is hiba. Ha kavicsba megy, ott marad. A kerékvető meg azért olyan, hogy elkerüljék. Nem cél, hogy ott kacsázzon minden kocsi a fenéklemezen pattogva.

(#113243) BenHans

BenHans
(addikt)

Wéber kicsit megmondóemberkedik.
Amikor felteszik a kérdést kommentben hogy Vettel 2010 HunRing ha nem ért büntit akkor most miért is kéne, csak annyit reagál hogy "Tehát ha egy bűnös megússza, akkor minden bűnös ússza meg?". (akkor csak az SC mögötti indokolatlan lemaradása miatt kapott)
Ezzel a mondattal vált viccessé az egész hüledezése.

Közben egy kalap alá veszi azt, ha valaki úgy támolyog vissza a pályára hogy nem zavar senkit, azzal, ha valaki veszélyt teremt mert jönnek a seggében.
Az sem számít, hogy SC volt, ahogy az sem, hogy nem vesztett volna végül pozíciót egy áthajtással, tehát végső soron nem szerzett előnyt.
Oké oké, akkor Hamiltonnak +5mp, de Vettelnek is írjanak hozzá a múltkorihoz szintén ennyit.
Akkor ez volt enyhe, most pedig ez. 1-1 egál...

Hogy Hamilton ölébe hullott a győzelem? Vettel hibája miatt igen. De érdemtelenül? Nagyon nem. Elég megnézni az esős tempóját 1 és 2 mp között hozott körönként Vettelen. Összességében elmondható hogy jól megy esőben, ezt mindenki tudja róla.
Ebből következik a másik vicc, hogy Vettelt kifilézik a hibája miatt miközben Kimit dicsérik, hogy nem hibázott esőben. 2016 Brazília rémlik? Basszus, oké, hogy nem az első eset hogy hibázik idén, de ne őrüljünk már meg pont a legutóbbi miatt.

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#113244) Ciccuka válasza Steady74 (#113241) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Akkor ők voltak az "okosok"

🏎️ 🏁

(#113245) Leon77 válasza BenHans (#113243) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Kissé túl van ez lihegve. Büntetés járt volna érte, attól függetlenül, hogy ki követte el, vagy melyik csapat. Ha pedig veszélyt is teremtett volna, akkor súlyosabb bünti jár.

Nem olyan nagy dolog ez :K

A baj pedig a konzekvencia hiánya és személy szerint nagyon örülnék neki, ha ezt hamarosan orvosolnák. Különös képpen az egyértelmű esetekre, mint amilyen ez is volt.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#113246) Zoleee83 válasza Leon77 (#113245) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Tényleg nem értem hogy egy ekkora szervezetnél mint az FIA miért nem lehet mondjuk 3 állandó volt versenyző szakértőként. Ez addig nem fog megoldódni mig állandóan változik a bírók személye.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#113247) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

Na, ki mer bevállalni egy ilyet a Hungaroringen? :DDD Nyugi, van fordított felállásban is. :)

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#113248) Tapsyfüles válasza Csapoati (#113247) üzenetére

Tapsyfüles
(aktív tag)

Az igen :C

(#113249) b-type válasza Csapoati (#113247) üzenetére

b-type
(nagyúr)

:D
aki felveszi az meg is érdemli. :D

Boldog új évet!

(#113250) BenHans

BenHans
(addikt)

Leon77: Egyes emberek túl komolyan veszik magukat. Az ilyen szintű ellenséges fröcsögés és gyűlölködés csak az intelligenciadeficit mértékét mutatja meg.
Elhiszem, hogy ez a döntés a hétvége kimenetele miatt duplán fájó pont a Ferrari szurkolóknak, de ez a világ összeesküdött a vörösök ellen mantra már kezd szánalmassá válni a többi konteóval együtt.
Csak az a baj, hogy a média kihasználja ezt és direkt olyan hangvételben is közlik a cikkeket, hogy az mebrek kis csavarással bármit kihozhassanak belőlük. Lassan ott tartunk, hogy a hiba is szerencsésen jött ki Hamiltonnak és már a tolásért járt volna 5 rajthelyes büntetés, és a szomorú hogy ez nem vicc. Sajnos már ismerősök között is hódít a gyűlölködés, mindenfajta bővebb ismeret nélkül, csak szubjektív megítélés alapján aminek alapját jórészt a média generálja.
Vannak olyan elmebeteg vérgőzös fanok, akik sérülést kívánnak és ha valaki meg meri említeni hogy a Ferrarival is voltak már elnézőek mert rugalmas a szabály, (pl Vettel 5mp ami Wéber szerint is kevés) akkor elátkoznak mindenkit mert már az 5mp is igazságtalan volt.

Az pedig külön vicces, hogy hirtelen eltűntek a #mercigumi kommentek, pedig ennek elemzése is értelmesebb lenne.

Csapoati: Nem tudom ki vesz fel ilyet, de nagyon kiröhögném a 30°C-ban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.