Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) LeventeV válasza k-adi (#1595) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi az infót. :R
Megvettem a játékot tegnap, igaz nem PC-re, hanem PS4-re.
Esetleg ha van közületek olyan aki PS-en játszik, jelezzen privátban és felveszem.

(#1602) k-adi válasza malystryx (#1600) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahogy én látom nem kell olyan sok extra stamina neki mert az inf chain nem fogyaszt sokat szerencsére pont ez a lényege (ha már low dmg akkor kerüljön kevés staminába!) szóval nem kell stamina reduction cost-os cucc.

1 buildem lesz Én csak 4v4-be játszom (dom és tribute) ezért a revive speed fontosabb nekem.

Persze rep8ig dobálja a cuccokat de ált. szarokat ad, néha ad csak jókat.
Ha rep7nél még néha dobál sárgákat is (epic) akkor azon a szinten még nem érdemes nyitni ládát, mert lehet epicet ad legendary helyett nem? legalábbis gondolom inkább a rep8 a biztos

A steel-t tényleg nagyon keveset ad, sajnos a roninhoz kellett mindkettő kivégzés ami 5000, 7000 steel volt, így most csak 4000 maradt, de az gondolom kell a gear upgrade-hez.... plusz a halloweenes maszk is kellene de az 20.000 az outfit... :Y

Az óraeltolódás miatt pénteken 1 PM EST a kezdés ami itt 6 pm GMT :D

(#1603) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Kis grafikai kerdes. Alapbol a gep nekem a vsync be es double bufferinget kapcsolt be. Erdemes ezt tripple bufferingre allitani?

(#1604) malystryx válasza k-adi (#1602) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha rep7-től nyitsz prèm ládát lesz benne zöld, de csak az utolsó 2. De ha már addig elszenveded, akkor max 2 rep rápumpálása, ès tuti zöldek esnek.
Szóval este 6-tól indul holnap? Ezt megint benyaltam, akkor marad vasárnap. Hètfőn meddig lesz? Arra mèg tudok gyúrni.

(#1605) k-adi válasza malystryx (#1604) üzenetére


k-adi
nagyúr

hétfőn, 27-én 3 pm est -ig tart a dupla xp event ahogy a képen is írva van

(#1606) malystryx válasza k-adi (#1605) üzenetére


malystryx
senior tag

Szuper, akkor elvileg hétfőn este 9-ig lehet tolni. Na az jó lesz. Bocsi, csak a képet nem látom, itt melóban, ez a f*s nem tölt be semmit :)

(#1607) k-adi


k-adi
nagyúr

haha mondtam hogy jön a shaman nerf :D jó hogy átváltottam róla rep1ről aramushára :))

Roman also shared some incoming Shaman nerfs:
Wild Cats Rage: Normal block recovery increased from 700ms to 800ms,
Predators Hunger / Predator's Mercy / Wild Cat's Rage: Feinting into dile stamina cost increased from 10 to 24,
Wild Cat's Rage / Wild Cat's Swiftness / Wild Cat's Pounce (out of lock running heavy): Damage reduced from 25 to 20,
Neutral Heavy: Damage decreased from 33 to 27,
Predator's Hunger: Range decreased from 2m to 1m.

(#1608) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Szerintem December közepén jönnek itt a nagy dolgok. Title patch, amit még Valk executionnél igértek.

Highlander kapott egy stealth emote-ot, Valk pedig teljes animácó revampot az emote-okra. Köv. hétig nem nagyon tolom én se, remélem nem csak Sámán nerfből fog állni az egész. Már kész van 1 hete a patch, csak ugye konzolok... Ilyen nem volt S1-S2-ben, Pc volt az első aztán konzol.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1609) k-adi válasza vegitossj7 (#1608) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aramusha buff is jöhetne azért... no nem csak azért mert ő a main-em :D de azért a GB után nincs heavy elég gáz pl.

(#1610) lofagi válasza vegitossj7 (#1608) üzenetére


lofagi
addikt

Tegnap mondták a többiek,hogy a HL Nap time-ja már benne volt korábban is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1611) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sziasztok! Pcn gondolkodom, higy megvegyem a jatekot. Mennyit kell a matchmakimgre varni?
Mennyire megy jol a jatek most? Kezdokent casualkent erdemes megvennem vagy hagyjam a francba mert sikerelmenyem semmi sem lesz?

Thx!

(#1612) k-adi válasza ThorsHUN (#1611) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szia. 2 hete van meg a game nekem, ugyhogy elég friss élményem van: számomra meglepően gyorsan talál lobbyt, most vagy azért mert új season kezdete van vagy valamit faragtak a MM systemen vagy most az új season miatt több játékos jött és maradt is.
Nagy sírás van / volt a Shaman (uj season4 karakter) miatt, akit mostanában gyengítenek is, ugyhogy lehet emiatt még páran visszajönnek akik miatta szüneteltették a játékot.

Hogy mennyire fogsz érvényesülni azt nehéz megmondani, de tény, hogy az elején szoporoller az egész :D tanulni kell a kombókat, a karaktereket, dehát sok játék ilyen, az elején mindig nehezebb, de nem lehetetlenség megtanulni a dolgokat. Szerencsére itt nem az számít kinek jobbak a másodperctöredéki reflexei (persze az alapvető gyorsaság, reflex itt is kell) hanem magasabb szinten nagyobb hangsúly van az úgynevezett mindgame-en, azaz hogyan tudod kicselezni az ellenfeled a saját kombóiddal.

[ Szerkesztve ]

(#1613) k-adi


k-adi
nagyúr

na megvan a rep8 aramusha... nem volt egy nap össze farmolni az xp-t hozzá :W

Najó szerintem megvárom a köv. season-t, remélem valami menő knight hőssel (valami kalapácsos jó lenne pl), aminek f.sza legendary páncélja lesz, mert az a ronin legendary ruha kész vicc. :( de kb. az összes japán legendary ruha fosul néz ki, döbbenet.... arról nem is beszélve, hogy a legtöbbje csak egy re-skin néhány extra tüskével (pl. orochi).. eléggé lusta a design team vagy valamit félreértettek az új skinekkel kapcsolatban, mert a heti outfitek senkit nem érdekelnek

Most néztem az eheti dev stream-et és megint csalódnom kellett.. jó pár gond, bug van amit meg kéne oldani, erre ahelyett van: új heti outfit és ranked dom. (mondjuk az 1 hero/1team jó ötlet) reward nélkül... lol.. hát vannak bajok ubiéknál sajnos az látszik...

(#1614) k-adi


k-adi
nagyúr

szerk: arról nem is beszélve, hogy a ronin gb range még mindig nagyon pici ami elég idegesítő szintén

de legalább elkezdték nerfelni a shamant... idővel talán jó lesz.. bár még kell neki 3-4 patch ha csak ilyen ütemben haladnak :D

most elkezdnem játszani a shinobival, nem is rossz karakter :) jó kezekben elég idegesítő tud lenni ;]

[ Szerkesztve ]

(#1615) sudike


sudike
újonc

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy azt hogy kell csinálni mikor elindítasz egy támadást, és mégis visszavonod közben.
Ellenfeleknél sokszor láttam már, de még nem tudtam rájönni :)

Köszi!!!

Vass László

(#1616) k-adi válasza sudike (#1615) üzenetére


k-adi
nagyúr

az a feint

heavy után gyorsan nyomd az E gombot...az időzítés fontos

szerk. ja és van soft-feint is

[ Szerkesztve ]

(#1617) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

En egyelore a kaszabolasos technikanal a wardennel vagyok.

Kezdo szinten ugy latom ez a legjobb amolyan univerzalis karakter.
Eger billentyu komboval sokat nem tudok kihozni a villamgyors kardmuveszekbol, esetleg a nobushi vedekezese es szurkalasait lehetne elsajatitani. Vagy valamelyik pajzsos (viking knight) karakteret.

mit javasoltok kezdonek?

(#1618) k-adi válasza ThorsHUN (#1617) üzenetére


k-adi
nagyúr

az első sor pl. Kezdőnek warden jó vagy raider is (kensei nem)

nobushi.hoz már kell tudás de ha ügyes vagy vele akkor lehet aprítani eléggé akár 2v1 3v1 harcokat is, és a bleed is sokat segít... youtubeon van Faraam csatornája ő sokat megy nobushival, nézd meg mit tud :D

a pajzsosok meg szintén nehezek, mert tudni kell mikor hogyan kell ellentámadni... meg velük nagyon védekezős a játék, illetve hamarosan jön a def.meta patch amit már ígérnek egy ideje, így a pajzsosoknak még nehezebb dolguk lesz valószínűleg, de ez még csak elmélet.

mindenesetre ne assassint (orochi, peacekeeper, shaman, shinobi stb) válassz mert bár erősek de a reflex guard meg fog szivatni az elején sokszor :DD

[ Szerkesztve ]

(#1619) k-adi válasza ThorsHUN (#1617) üzenetére


k-adi
nagyúr

esetleg a nobushi vedekezese es szurkalasait lehetne elsajatitani

pl így: [link]

(#1620) Jack Oneill válasza k-adi (#1619) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez igy eleg kemeny :D

(#1621) stickles


stickles
tag

Sziasztok

Megvettem a játékot , épp letöltöttem , de nem tudok játszani .
Mindig ezt hiányolja , youtube-on lévő összes videót kipróbáltam és semmi nem segített

Ha esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával és megtudta oldani az kérem segítsen :R

(#1622) k-adi válasza stickles (#1621) üzenetére


k-adi
nagyúr

- játék újratelepítés (újra tölsd le a file-okat)
vagy
- hiányzó dll letöltése és beimportálása
vagy
- win újratelepítés de gondolom ezt nem fogod

így elsőre ezek jutnak eszembe

(#1623) stickles válasza k-adi (#1622) üzenetére


stickles
tag

Most töltöm le újra. Importáltam már a dll fájlokat, de semmi
A win-t pedig tegnap raktam újra

(#1624) k-adi válasza stickles (#1623) üzenetére


k-adi
nagyúr

vga driver frissítése? esetleg ?

(#1625) lofagi válasza stickles (#1623) üzenetére


lofagi
addikt

Ez meg volt már?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1626) Jack Oneill válasza stickles (#1623) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Vagy a vc redist vagy a direct x hianyzik neki szerintem. Kulon mappabol keresd ki es telepitsd.

(#1627) malystryx válasza Jack Oneill (#1626) üzenetére


malystryx
senior tag

Így van, de azért én minden winfos installkor ugye felteszem a legfontosabb drivereket, majd azután felteszem az összes vcredist-et, 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015 majd DX.. Nem lehet gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#1628) lofagi válasza malystryx (#1627) üzenetére


lofagi
addikt

mindig lehet gond :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1629) lofagi


lofagi
addikt

Ennél lejebb már nem lehet állítani a játék grafikáját!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1630) vegitossj7 válasza lofagi (#1629) üzenetére


vegitossj7
addikt

Felbontás? :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1631) lofagi válasza vegitossj7 (#1630) üzenetére


lofagi
addikt

Azt hiszem,hogy az még 2k. Azon nem állítottam. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1632) stickles


stickles
tag

Hali

Köszönöm a segítséget , de csak az oldotta meg a problémám ,h újra raktam a win 10et .
Win 8 valamiért behányt ....

Túl vagyok pár meccsen , de ez a team balance ez kriminális
Mint ha hátra kötött kézzel kellene harcolnom , úgy levágnak mint egy disznót.
Védekezni nem tudok , 3 kard csapás és végem ...
Úgy jönnek rám , mint légy a sz.r.a...... friss hús :W :DDD

Valahol fel lehet zárkózni az ilyen szintű játékosokhoz ,vagy csak szenvedés árán a mélyvízben ?

(#1633) vegitossj7 válasza stickles (#1632) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha duelezel egy sort, akkor ha a közösbe írsz, akkor tuti segíteni fognak. Márha olyan 20+ prestige-es ellenféllel találkozol véletlen.

Nemsokára kész lesz a normális training arena, nem árt már.

Ez a balansz dolog meg olyan, mintha Injustice 2-be mennél fel online ranked-re (tudom nem az, de a rankedes emberkék is inkább casualban tolják, mert nincs értelme máshol jelenleg). Ott is vannak elpicsázások, nem egyedi fighting game-nél.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1634) ThorsHUN válasza vegitossj7 (#1633) üzenetére


ThorsHUN
őstag

De meg a botok is. Fentebb emlitette egy kollega, hogy mintha vegtelen lenne a staminaja... es tenyleg.
A gladiator spammeli a megszakithatlan tamadasaradatot en meg csak pislogok.

(#1635) k-adi válasza ThorsHUN (#1634) üzenetére


k-adi
nagyúr

BOT3 túl erős néha valóban :D

(#1636) k-adi


k-adi
nagyúr

Hi.

Most megint kirakott egy videot faraam, és egy érdekes részlet lenne:

[link] 3:39nél azért deflecteli a számszerijjat mert épp akkor nyomja be a feat4 kensei képességét? Ugyanis hamarabb bukfencezett tehát nem azzal dodge-olta el a nyilat..

Illetve még egy érdekesség: ti is észrevettétek már, hogy legendary weapon set-nél zöld lesz néha a kard /kéz a karakteren? az mitől van? kill streak miatt ? ugyanis én csak azóta figyeltem fel erre amióta legendary kardom lett

[ Szerkesztve ]

(#1637) lofagi válasza k-adi (#1636) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem azt csak egyszerűen mellé lövi a pk, mert a pk ugye elindítja a lövést, az már az aklkori pozíciójának számolja, ezért az a bukfencre számolja, azért megy a földre a nyíl. Szerintem. Biztos,hogy nem lehet így elhárítani a nyílt. Sőt most jött be S4-el, hogy elvileg az animációk alatt sok feat megállítható. Nem tudom,hogy ez közte van-e, de szerintem nem hiszem,hogy azzal szétcsapja a vesszőt. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1638) k-adi válasza lofagi (#1637) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem se a feat-el de elég menő az időzítése :D

(#1639) k-adi


k-adi
nagyúr

Hi. Van valahol egy friss hero tier list? season4-es

Nem rossz ez a ronin, de meguntam :D

szerk.: szerintetek mikor lesz year2 bejelentés? illetve year2 roadmap? (mint siege nél?)

[ Szerkesztve ]

(#1640) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Dedikált server open test dec14-18

(#1641) lofagi


lofagi
addikt

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1643) k-adi


k-adi
nagyúr

(#1644) k-adi válasza lofagi (#1641) üzenetére


k-adi
nagyúr

jo kis ajándékok vannak a tesztelésért.. végre :)

(#1645) Jack Oneill válasza k-adi (#1644) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Miert kell kulon letolteni valamit a teszteleshez? A teszt utan is le kell tolteni, ha vakaki most nem tudna kiprobalni?

(#1646) k-adi válasza Jack Oneill (#1645) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahogy az r6 siegenél is, a rendes játék és a PTS 2 külön verzio.

(#1647) Jack Oneill válasza k-adi (#1646) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Oke akkor letoltom. A regi mehet a levesbe? Ezek szerint mindenkinek le kell majd tolteni egy uj jatekot, de az accountbol adodoan minden megmarad? A regit meg nyugodtan lehet torolni? (Ha nem is most, de a teszt idoszak utan)

(#1648) csabamigo válasza Jack Oneill (#1647) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szerintem ne törölj le semmit,ez teljesen külön van tesztelésre

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#1649) Jack Oneill válasza csabamigo (#1648) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es kesobb ha elesedik a szerver, kell-e valamit csinalni?(Annak, aki nem probalta ki es annak, aki kiprobalta) Tudom, ezek korai kerdesek, csak ti biztos regebb ota vagytok a multis jatekok vilagaban.

[ Szerkesztve ]

(#1650) csabamigo válasza Jack Oneill (#1649) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Ha jól tudom akkor amiután vége a tesztnek a tesztverziót kell csak letörölni ,majd jön egy frissités és minden jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.