Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) szancsika válasza Hellas (#2448) üzenetére


szancsika
tag

hat megjottem!

epp a feherjet szurcsolgetem... ez rohattsok, alig birom meginni :DD

nos hat csinaltam 4×10-et mindenbol
1. kitores elorre labankent 4×10 --- 8kg sullyal
2.kitores keresztbe, labankent 4×10 --- 8kg sullyal
3. gepen labhajlitas elore 4×10 --- 10kg sullyal
4. gepen labhajlitas hatra 4×10 --- 15kg sullyal
5. bicepsz 4×10 -- 3kg sullyal :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2452) Hellas


Hellas
senior tag

Jézusom mi lesz velem 2 hét múlva ilyenkor Görögben.:F:DDD
Érdekes lesz ott diétázni.(na jó,ott nem fogok azért ennyire:D)

[Szerkesztve]

(#2453) szancsika válasza Hellas (#2452) üzenetére


szancsika
tag

menny egyiptomba ott biztos fogysz meg ha ezel is... (hasmenes rlz :DD )

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2454) tildy válasza fLeSs (#2450) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondtam, 84ről jövök lefele. Egy hete írtam azt hiszem, hogy 81.5-t mértem.
agyzuzo , itt van az a kép amin látszik a hasam, hogy milyen volt (megjegyzéseket másoktól nem kérek..) Lehet te igen, de én ezt nem mondanám ''zsírosnak''.
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2455) Hellas válasza szancsika (#2453) üzenetére


Hellas
senior tag

Inkább maradok a görögöknél!:DD
Majd salátát eszek,gyros helyett:D

(#2456) szancsika válasza Hellas (#2455) üzenetére


szancsika
tag

sztem gyrost ehecc, nem pitaban es ontet nelkul, de a benne levo sali es husi jo.... sztem :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2457) Hellas válasza szancsika (#2456) üzenetére


Hellas
senior tag

Hu tényleg a pita nélüli verzió az még belefér.:)
Ez eszembe sem jutott.Brá ők adnak hozzá sültkrumplit is......:O

(#2458) szancsika válasza Hellas (#2457) üzenetére


szancsika
tag

egyszeru, mond h nem kersz kumplit ;)
amugy azon gondolkoztam h vegulis az ontet sem olyan gaz annyi kaloria belefer, szal ontetbol is kerhecc egy picit...
a nyaralas sem olyan jo ha nem elvezheted teljesen (kaja), csak okosan es mertekkel :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2459) fLeSs válasza szancsika (#2451) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szép!
a teherbírásodnak megfelelően edzésről edzésre növeld a súlyokat (csak apránként), bár az első néhány edzésen először tapasztald ki a helyes végrehajtást.
mielőtt asszinnéd, hogy túl izmos leszel, szólok, hogy nem leszel az, még nekem sem sikerül. :O :D szal ahhoz sok idő és sok ráfordítás kell, nem leszel csak úgy hirtelen a súlyzózástól izmos, de észreveszed majd, hogy formásodsz, és amikor már tetszel magadnak, akkor már csak a szintentartás miatt fogsz súlyzós edzést végezni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2460) szancsika válasza fLeSs (#2459) üzenetére


szancsika
tag

hat attol nem felek h tul izmos leszek :DD
inkabb attol h keves amt csinalok ahhoz h lathato eredmeny legyen...
ugy tervezem h kb hetente emelek a sulyon picikeket, 1/2, 1 kg, vagy ahogy megy, ez meg igy eleg lazza... de megterhelo egyenlore :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2461) fLeSs válasza fLeSs (#2459) üzenetére


fLeSs
nagyúr

még annyit, hogy vmi edzéstervet kérjél egy edzőtől, ne összevissza edz mindent.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2462) Hellas válasza szancsika (#2458) üzenetére


Hellas
senior tag

''a nyaralas sem olyan jo ha nem elvezheted teljesen (kaja)''

Hát igen,úgy nem az igazi.:)
De majd vigyázok valamit,és nem este eszem a hízlalóbb kajákat.:)
csak lennék már ott!;]:DDD

(#2463) shaft72 válasza tildy (#2454) üzenetére


shaft72
tag

Tildy ha már ezt el tudnád érni, azt mondanám nagyon szép eredmény. Csak ne add fel!

(#2464) tildy válasza shaft72 (#2463) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát én is azt mondanám . Most elég elszánt vagyok. És úgy tűnik párom is észrevette , hogy megyeget szépen lassan lefele ez a pár kiló rólam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2465) szancsika válasza fLeSs (#2461) üzenetére


szancsika
tag

nemigazan van edzo ismerosom, az meg olyan ciki, ha bemegyek valahova nem veszek berletet csak edzestervet kerek :)
ez igy nemjo edzestervnek amit ma csinaltam? vagy meg csiajjak valamit?
(hasazni nem hasazok mert volt servem es nem akarok megin 1et, azis tok sokara gyogyult be :( )
gondolkoztam meg a tarogatason... meg aztis beiktatom legkozelebb...:C

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2466) Agyzuzo válasza tildy (#2454) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Te miből vetted hogy én a hasadra mondtam, hogy zsíros? :)
A lábad és a feneked nem elég edzett, fenékre edzenék a helyedben (azt, amit szancsika is csinál), mert egész egyszerűen lapos (nincs ott elég izom). Ez alkati kérdés, de korrigálható (nekem is szar a seggem, úgyhogy még én is edzek rá :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2467) fLeSs válasza szancsika (#2465) üzenetére


fLeSs
nagyúr

kb. ezt tom mondani, ezt egy nőnek tanácsolta egy komoly testépítő egy másik fórumon.

edzés: én heti három súlyzós és két kardió edzést csinálnék, a súlyzós edzés terjedjen ki minden izomra, a kardió legyen mérsékelt 2*1 óra.

súlyzós edzésnél izmonként (eleinte) 8-10 sorozatot csinálj, mell edzésnél nem kéne fekvenyomni.
A láb edzése nagyon fontos, itt lehet csinálni combközelítőtávolító gyakorlatokat is, a guggolás elengedhetetlen, vádlit se hagyd ki... hát tömören ennyi... a gyakorlatok/használt súlyok eleinte mérsékeltek legyenek, az intenzitás is, aztán szépen fokozatosan és folyamatosan kell növelni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2468) Agyzuzo válasza szancsika (#2465) üzenetére


Agyzuzo
addikt

SEMMILYEN mellgyakszik ne csinálj, azt nőknek nem szabad! Se tárogatás, se fekvenyomás! Megzabálja a melleidet... :( Csak láb, hát, váll, kar, mell kihagyva! De a legfontosabb a láb-fenék rész egy nő esetében, a többit elég csak ''átmozgatás'' szinten terhelni! Ami még javasolt pl. a szobakerékpár, főleg ha nem ülve, hanem állva csinálod, feszüljön a combod meg a popsid, az a lényeg!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2469) tildy válasza Agyzuzo (#2466) üzenetére


tildy
nagyúr

Bővebben: link
Bővebben: link
Kösz a tanácsokat egyébként.
''SEMMILYEN mellgyakszik ne csinálj, azt nőknek nem szabad! Se tárogatás, se fekvenyomás! Megzabálja a melleidet...''
Hát én ennek örülnék mondjuk:U

''3. gepen labhajlitas elore 4×10 --- 10kg sullyal
4. gepen labhajlitas hatra 4×10 --- 15kg sullyal''
Ilyen gépp( ami jó de olcsó) itthonra kb mennyi lenne? Volt páromnak volt ilyen , szerettem.(mármint nem a volt páronmat, hanem a gépet:D)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2470) gyomlosi válasza Agyzuzo (#2466) üzenetére


gyomlosi
tag

Ez az csajok nyomjátok! Kitartás! Lassan átnevezhetitek a topicot FITNESS topikká! :)

[Szerkesztve]

(#2471) fLeSs válasza Agyzuzo (#2468) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a gépen tárogatást csinálhatja mérsékelten, de végülis van melle, szal nem szükséges. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2472) szancsika válasza fLeSs (#2467) üzenetére


szancsika
tag

ahum, igy terveztem h 3 sulyzos es 2 ugribugri Norbival :)
8-10 sorozat??? uristen :DD asszem csak szepen lassan minden nap egyre tobbet, holnap 6 -ot csinalok akkor, es aztan 1-esevel felfele, mert rogton nem megy :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2473) I_Am válasza tildy (#2469) üzenetére


I_Am
veterán

A tartásnak a Te esetedben jót tenne. (már amiről eddig irtál, mert talin Én speciell semmi kivetnivalót nem találtam benned. :) )

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2474) szancsika válasza Agyzuzo (#2468) üzenetére


szancsika
tag

okes :)
bar lenne mibol tunnyon :DD
de az megy le az ugribugritol is elegge, meg akkoris ha nemakarom :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2475) fLeSs válasza szancsika (#2472) üzenetére


fLeSs
nagyúr

összesen 8-10 sorozat, tehát példa

összesen nyolc-tiz sorozat, példa:
hát: lehúzás csigán 3*8, evezés csigán: 3*8, egykezes evezés: 3*8, ez összesen kilenc sorozat.
azért nem írok gyakorlatokat, mert azokat neked kell kikísérletezgetni.

egy izom egyszer edzése a héten: felosztásra példa:
1. edzés: láb, 2. edzés: mell-hát, 3. edzés: váll-kar


ugyanezt kérdezte a másik csaj is. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2476) Agyzuzo válasza tildy (#2469) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A lábhajlítás előre-hátra csak a combot erősíti, az önmagában kevés! Guggolni kell, jó mélyre, ott feszül a fenék! Meg lemenni ''kutyába'' és hátrafele rúgni, mint a csacsi! Jó magasra, sarkad az égben, a tetején megfeszíted a feneked, megtartod és visszaengeded! Szép lassan, nem lendületből! Lehet venni bokasúlyt, úgy még jobb. :)

A mellre edzeni azért nem szerencsés egy nő esetében, mert elég csúnya, mikor a mell tetejénél elkezd nőni a mellizom...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2477) brownus válasza Agyzuzo (#2476) üzenetére


brownus
veterán

az jó ha nagyon mélyre guggol? szét megy a térd izülete!?!

(#2478) Agyzuzo válasza brownus (#2477) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha súly nélkül guggol és jó a tartása nemigen fog szémenni. Viszont csak a mozdulat legalján feszül meg a fenék!

A ''hátrarúgós'' gyakorlathoz annyi adalék, hogy lehet állva is csinálni, csak előre kell hajolni és megkapaszkodni valamiben (bordásfal híján mondjuk széktámlában).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2479) tildy válasza Agyzuzo (#2476) üzenetére


tildy
nagyúr

Széles terpeszes guggolásra gondolsz? Azt súly nélkül szoktam. De azt hittem súllyal kell.

''Meg lemenni ''kutyába'' és hátrafele rúgni, mint a csacsi! Jó magasra, sarkad az égben, a tetején megfeszíted a feneked, megtartod és visszaengeded!'' Hú ezt HCF-en nyomtuk, térdhajlatba 1.5 kilós súly, vagy 2 kilós, nem voltam hozzáedződve, és hát bizony... Szal kemény.

''A mellre edzeni azért nem szerencsés egy nő esetében, mert elég csúnya, mikor a mell tetejénél elkezd nőni a mellizom...''
Hát ibnkább az nőljön, ha nem is nagyon, de egy kicsit.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2480) gyomlosi válasza brownus (#2477) üzenetére


gyomlosi
tag

A Laci üzeni, hogy tünés tanulni!!!!!!

(#2481) brownus válasza gyomlosi (#2480) üzenetére


brownus
veterán

közben írom a lapdobásomat:) Te meg dógozzá!!! ne üzengess

(#2482) Agyzuzo válasza tildy (#2479) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mehet súllyal is, ha bírja a térded! A szabályos végrehajtás:
Bővebben: link

''nem voltam hozzáedződve, és hát bizony... Szal kemény.''

Ugye-ugye? ;] Edződj szépen hozzá. ;)

A mellet végülis edzheted, de mondom, figyelj oda... Jópofa persze mikor egy nő is tudja ugráltatni egy cickóit, csak hát ha nem figyelsz ez lesz a végeredmény:
Bővebben: link ;] :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2483) fLeSs válasza Agyzuzo (#2482) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azért ettől nem kell félnie, hogy ilyen lesz. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2484) tildy válasza Agyzuzo (#2482) üzenetére


tildy
nagyúr

Az utolsó linkedben lévő csajtól szvsz még rva messzi vagyok, kb mint makó jeruzsálemtől.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2485) szancsika válasza Agyzuzo (#2476) üzenetére


szancsika
tag

azt a ''fekugyunk hasra es hajlicsuk a sujt hatra'' cimu gepet csinaltam, feszult a fenekem is de meg a derekam is (kicsit lejjebb mint a derekam), az jo mongyuk mer ott van oldalt 2 kis parnacskam :))
szal ez a ''csacsis'' dolgot csinaltam regen, es tenyleg jo, csak sulyt kene vennem bokamra h tutko legyen. :))

meg csinaltam meg olyat is (ez se rossz), hogy hanyattfexek, karomon tamaszkodok es a csipom joo magasra emelem, le fel le fel... kozbe meg feszitem a popsim :)) (kivulrol vicces, de hasznos) :B

mellizmozni nem fogok, mert tenyleg rondam lattam egy csajrol kepet naon randa volt szegeny... ;)

akkor igy fogom holnaptol:
1. kitores elore, keresztbe 5×10 -- 8kg
2. geppel elore 5×10 -- 15kg
3. geppel hatra 5×10 -- 20kg
4. csacsi 5×10 -- 2kg (sajat keszitesu suly cukorbol :)))
5. popsi emelgetes 5×10
6. bicepsz 35×10 3kg

igy jo?:)) (sztem igen, egy darabig)

jah gugolni teljesen sajnos nemtudok a terdem mutet elott al mar par eve, csak sosincs idom mutetni :((

[Szerkesztve]

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2486) brownus válasza Agyzuzo (#2482) üzenetére


brownus
veterán

she's a man:) milyen szorítása lehet...

(#2487) Agyzuzo válasza szancsika (#2485) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még a combközelítőt-combtávolítót rakd bele, hogy a combod belső része is jó kemény legyen! És ez a progi mehet heti 3x, többször ne!

Az a ''fekugyunk hasra es hajlicsuk a sujt hatra'' cimű gép főleg a combfeszítőkre jó, tehát közvetlen a feneked alatti rész a térdhajlatodik feszesedik tőle!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2488) Agyzuzo válasza tildy (#2484) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tudod, hogy szeretek túlzásokat használni szemlélető célzattal. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2489) szancsika válasza Agyzuzo (#2487) üzenetére


szancsika
tag

sajnos itt nincs olyan gep (kozelito tavolito) :O
valami megoldas ra gep nelkul?

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2490) tildy válasza Agyzuzo (#2487) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ez az a gép. Én nagyon szeretem.De ezen emlékeim szerint lehet hátra is feküdni, és akkor felfele hajlítani, előre a súlyt.Na ez itthonra kb mennyibe kerülne?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2491) Agyzuzo válasza szancsika (#2489) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem van rá egy elég home-made megoldásom.
1) Leülsz egy székre, lábad előre néz, szorosan egymás mellett. A térdedre rakod a kezed és elkezded befelé szorítani, miközben a térded próbálod kifelé nyomni. Kísérletezd ki, hol feszül a legjobban a combod belső része, aszerint hogy a combod melyik pontján próbálod ellennyomni. Remélem érthető. :D
2) Lehet úgy is csinálni, hogy leülsz, terpszebe rakod a lábaid és egy széket teszel a két lábad közé, majd elkezded szorítani. Itt is kísélretezni kell, melyik pontnál feszül leginkább a combid belső része.
3) Veszel egy ilyet: Bővebben: link és az 1. pontban leírt módon ülsz le, behajlítod a rudat és beteszed a két combod közé és megpróbálod a 2 lábaddal összeszorítani. Ez a legjobb megoldás, ha nincs kéznél gép.

Tildy: ilyesmire gondolsz? Bővebben: link Sajna nem találtam külön lábazógépet, ezen van (csak ugye kell rá plusz súly). Nem olcsó mulatságok ezek. Külön csak lábgép, ilyen konditermi van, de azok 200-tól a csillagos égig vannak árban.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2492) tildy válasza Agyzuzo (#2491) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan erre gondoltam. Pontosan.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2493) brownus válasza Agyzuzo (#2491) üzenetére


brownus
veterán

Vörös húsokat szoktál enni?

(#2494) Agyzuzo válasza brownus (#2493) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Imádom a marhahúst (főleg a bélszínt ;]), nameg a lazacot is. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2495) brownus válasza Agyzuzo (#2494) üzenetére


brownus
veterán

legalább sertéshúst nem eszel, az már jó:)

Akik tényleg fogyni akarnak, ha lesz időm (jövő hét) akkor beszkennelem, rövid kis ismertető a sertéshúsról, hátha vkit eltántorít a malachús evésétől:
Dr. Hans-Heinrich Reckeweg-Étel és Méreg: A sertéshús

(#2496) szancsika válasza Agyzuzo (#2491) üzenetére


szancsika
tag

1.) sajnos ilyen eros kezem nincs, hogy megtugyam tartani a labam... a harcban a labam siman lenyomna a kezem :D
2.) es ez ugyan olyan hatasos mint a konditermi fele?
3.) sajnos nemtom megnezni mijez, de errol jut eszembe h van ilyen kek micsoda (remelem nem ez van a kepen me akko ciki:)) piros gumo van a kozepen es igy osszeszorongatni kell... csak nemtom mennyibe kerul...

amugy van ilyen ab tronic-om ( asszem ez a neve) amit a hasra kell tamasztani vannak gumik rajta es huzogatni kell... asse rosz annyira bar nemtom mennyire hatasos, neha ugy erzem mintha a hatamon jonne ki...

aztan van meg egy fantasztikus tele shopos ovem, az a zizegos, amit testapoloval be kell kenni, es bekapcsolni es akkor zizeg meg igy ugral a hasam meg minden.:DD tok vicces es faj, de nemtom sztem semmit sem er :DD
anyu vette szulinapomra :DD (ajandek lonak ne nezd a fogat)
ugyanez van kis pillangoba, sokkal gyengebb, de a parom jol elszorakozott vele tavaj nyaron, teccett ahogy ugral a karja... kb ennyi:))

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2497) Agyzuzo válasza szancsika (#2496) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Olyasmi, de nem pont az. Törőrúdnak hívják, amúgy amit írtál, az is jó, csak gyengébb.

Az abtronic és társai a zizgő pillangóval most inkább nem mondom mennyit érnek és mire jók. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2498) Agyzuzo válasza brownus (#2495) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Legalább? :D Az eddigiekből aszittem feltűnt, hogy kaja témában nincsenek nálam problémák. Sertéshúst soha nem eszem, nem is szeretem, nem is szerettem és asszem ez nem is igen fog megváltozni. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2499) szancsika válasza Agyzuzo (#2497) üzenetére


szancsika
tag

ahum... tororud... ok feljegyezve a bevasarlocetlire, amugy hol lehet ilyet venni? westend? ha igen tokjo lenne, mer ugyis megyek holnap feherjet venni :))

sztem vicces cuccok, ilyen olyan izomosszehuzodas meg minden... igaz h osszeugrik de semmi terheles csak megfeszul egy picit es nem nyulik :))
szal vicces nah :) d megvettuk, mekkora fogyaszto vagyok uristen :D (by erik)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#2500) Agyzuzo válasza szancsika (#2499) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hát naja, tipikus. ;] WE-be kell hogy legyen, amúgy én is csak most tudtam meg, hogy ezt törőrúdnak hívják, mikor keresgéltem a shop-ban. :D Lehet hogy ott is majd értetlenül fognak nézni. Akkor mondd, hogy ilyen rugós bizé, amit 2 kézre kell fogni és behajlítani. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.