Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Flashback blogja

Hozzászólások

(#1) Flashback


Flashback
addikt

Na erre blogolok... :D

Szóval szeretem a Trance zenét ezen belül is a vocalt. Érdekel az univerzum és a körülöttünk lévő világ. Notes blogjában találtam egy jó linket amely érzékelteti hogy milyen kicsik is vagyunk... Bővebben: link
A kozmosz nagyon nagy! Így bárki beláthatja hogy hogy nem vagyunk egyedül! Az élet nem egyedi. Az univerzumunk annyira az életre van hangolva hogy csak na!
Aki nem hiszi itt egy egyetemi anyagrész amely nagyon jó és nagyon érdekes! Lehet sokatok ismeri (Fenntartható fejlődés). Itt a link: Bővebben: link -> Mentsétek le a vinyótokra mert majdnem 1 mega. Fúú de elkalandoztam egy blognak nem erről kell szólni!?

Szóval fáradt vagyok. Nem is álmos. Amióta megint korán kell kellni, azót nem aludtam szinte semmit mert egyszerűen nem bírok. A sok éjszakai élet. Éppen ezért a hasonló gondal küzdő barátommal bedobtunk 1-2 sört, hátha az segít. Talán. Na megyek is aludni. ( miért nincs rendes álmos smájli a PH!n? )
:o :o :o :o :o

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2) Flashback


Flashback
addikt

Itt ülök Ciscon. Érdekes, de unalmas is...

Uff este végre sikerült aludnom kb 5 órát! Reggel felkelésnél megtörtént velem a legrosszabb. Találtam 5 (nem pár) feket zoknit de mind más mintájú volt... :C Nah teremváltás, megyek, de még írok...

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3) Flashback


Flashback
addikt

Arra gondoltam még az elején hogy beregelek valami nevet én uncut leírok mindent. De rájöttem ez rámnézve veszélyes :(
Az előttem ülő srác épp busz összerakási tervet néz. Hazamegyek aztán felhívom a barátnőmet. Sajna ma nem ér rám mert csüt. vizsgája lesz. Szegénynek lesz még 4 vizsgája februárig... Na megyünk blázolni Kisqpival végre...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4) Flashback


Flashback
addikt

Most láttam egy HP RX33715-t PDA éshát gyönyörű! Jó kis cuccok ezek a PDA-k csakhát ami jó is WIN CE 400MHZ az már drága.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Neki állok még egy kicsit keverni aztán megyek eszek. Utánna még bloggolok.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Flashback


Flashback
addikt

yupié a dolgok máskén alakultak! Megyünk pizzázni a barátokkal meg crusingolni! (autókázni ilyesmi) Tankolnom is kell mert már a mutató vészesen hagyta el az 1/4-es állást :O Ja és ma olcsóbb lett a benzin!! Ha visszajöttem mesélek még a verdáról!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7) Flashback válasza Flashback (#6) üzenetére


Flashback
addikt

A egyik pizzázós helyünkön csak most vettem észre egy nagyon flash képet, le is fényképeztem:

(a Flashback logót már én búrtam rá)

Tonhalas - hagymás pizzás ettünk. Csak azért mert a haverom nem eszik disznó és marhahúst. Én sokkal rosszabra számítottam íz tekintetében de kellemesen csalódtam.

Jah a kocsi... Ez az autó az egyik álmom (meg a Celica :U) Szóval ez egy 94-es Honda Civic! Ennek az évjáratnak annyira eltalálták a kinézetét hogy csak na!! Nem hiába az autó design cégek 30%-nak a weboldalán ez a kocsi a kezdő kép
;)


Csak annyit róla hogy 1600Cm3 és 140LE! V-Tech motoros! Van ennél erősebb is a VTI verzió amely 160LE!! Egyszerűen nagyon húz!! Valahol 8200-500 között tilt.

Jah tankoltam 2,5K-ért tekintettel az árcsökkentésre. Vazz a bnőmet nem hívtam fel. Ajaj. Na megyek és telefonálok...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8) Flashback


Flashback
addikt

Több mint 12 percet beszéltem a bnőmmel! Na megyek blázolok aztán egy forró tus és alllvvvááááááááásssss.... :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#9) Flashback


Flashback
addikt

Ma reggel majdnem lekéstem vonatom. A vonat pontban 8-kor indult én pedig 7:46-kor keltem fel! Azt tudni kell hogy én egy településsel arréb lakom mint az állomás cirka (5km). Na akkor gyors felöltözés, széjépolás, séró, cipő kocsikulcs és húzás. Az egész utat végig előztem és ahol biztonságosan tudtam menni gyorsan ott mentem is (~120km/h talán kicsitt több ilyenkor a fordulatszámmérőt nézem ugyanis a V-Tech 4000-től kezd igazán működni) Szóval odértem az állomásra és mit ad isten késett a vonat! Jó mondom még egy cigi is belefér. Közben találkoztam a spanokkal.

Unalmas a technikum... De jókat lehet ökörködni. Kisqpi barátom rájött hogy kezd túlsúlyos lenni ezért most szigorú diéta! Ma ezt ette:

Még a barátnőmhöz átugrom mert ma már túl van a vizsgáján. Nem aggódom érte mindíg tanul eleget. Mondjuk hozzám képest sokat.

Még jó multkorában a Zaj stúdióba mentem és nagyon kemény látvány fogadott. Meg akartak kerékbilincselni egy 1-s Hummert! :Y Jókat mosolyogtam és elhatároztam ha kijövök lefényképezem őket. Mire kijöttem már nem voltak sehol. De azért a Hummer-t lefényképeztem. Ahogy a haverom szokta mondani. ''Csajozós'' :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10) Flashback


Flashback
addikt

Wáff a régi winyóm amin a rendszer van (10gb) Most töredezettségmentesítésnél el kezdett csúnyán és hangosan kattogni. Akinek van eladó winyója 10K-ig az kéremszépen írjon ide!! Bővebben: link

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11) Flashback


Flashback
addikt

áhh nem tudom felhívni a bnőmet!!! :O

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12) Flashback


Flashback
addikt

Nah sikerült a kicsivel beszélnem! Csak tusolt. Du. meg lemerült a mobilja. A vizsgája valszeg 4-es lett!! Jah és egy kicsit mazoista mert 2 tannyelvű suliba jár! ;)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13) Flashback


Flashback
addikt

Kedves Kisqpi! :DD
A fénykép telefonnal készült. De te is ott voltál! :)) Azért a saláta kivehető :)

Nézzétek meg ezt skacok! Bővebben: link

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#14) Flashback


Flashback
addikt

A 10Gb-os rendszervinyóm végleg beadta a kulcsot.. De ma vettem egy 80-as Sata-st. Xp fel. Még most is konfigolok és drivereket töltögetek.

Ma csináltam telóval egy pár jó képet de foglmam sincs mikor tudom öket felrakni. Na mindegy. Még nézzetek vissza. Valszeg már holnap megoldom.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#15) Flashback


Flashback
addikt

Itt szívok ezzel a *rva winfossal! Már egyre jobban kezdtem megbízni benne mikor elkezd genyozni... Iszonyú ideges vok... Bővebben: link

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16) Flashback


Flashback
addikt

Most értem haza egy fergeteges buliból!! Ott volt minden szinte haverom/barátom. Csajok, buli, pia! Szóval minden ami kell. Egy lánnyal kezdtünk össze melegedni. Egy telefonszámcseréig eljutottunk, de nem akartam tovább menni hiszen van barátnőm már egy éve. Extra poénként neki meg 3 éve van pasija. De van köztünk valami kölcsönös vonzalom. Az alkoholon kívül :D Nem mintha nagy piások lennénk dehát buli...

Az XP-m is kezd összeállni. Ha tudok holnap dobok föl képeket a buliról!

*** Bocs a helyesírási hibákért de még most vagyok teljesen józan ***

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17) Flashback


Flashback
addikt

A képeket sajna nem tudtam még felrakni. De ígérem megcsinálom. Ma a műjégen voltunk a barátnőmmel a nővérével és az unokabáttyával. Én mondtam hogy Civicel menjünk de sajna a mélynyomótol nem tudtunk csak 2 korit bepakolni a csomagtartóba.. :) (Mekkora gondok) Ezért a maradt az bnőm unakatesójának a Ladája. Aki mellesleg elég jól vezet és jó cukrász is. A srác downhillezik is. Elég merész, egyszer én is kipróbálnám... Na tus aztán alvás.

Gozso topicján halálra röhögtem magam. Érdemes megkeresni a Fáradt Gőzben...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18) Flashback


Flashback
addikt

Ph! Tali! Gyertek! Bővebben: link

Ájj holnap Minőség Biztosítás teszt!! :O Drukkoljatok!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#19) Flashback


Flashback
addikt

Na megint vagyok. Most belinkelem az elmaradt képeimet! :)

[kép]
Ne ez LOL! Gondoljátok végig hogy a pali telefonál miközben ráég a lakás...

[kép]
Bár ezt Kisqpinak kéne megtenni. De ez már annyira diétás kaja volt, hogy le kellett fényképeznem!

[kép]
Na jelenleg most erről fut a gépem... Vettem rá egy spire hűtést. NAgyon brutálul néz ki, és szinte semmi hangja!
nRu3-tól vettem a winyót innen a PH!-ról Aki nagyon korrekt arc! Ha bizniszre kerülne sor nyugodt szível üzleteljetek vele!

[kép]
Na igen a gyors megbízható Windows. Már telepítésnél sem kompatibilis magával...

[kép]
Ha már Kisqpi kajája szóba került, akkor itt az én diétás menüm is!! Hmm...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20) Flashback


Flashback
addikt

Wáá ez a hétvégém szép lessz! Ciscozok majd, meg a prezentácíómat el kell készítenem a VOIP-ből!! Akinek van hozzá anyaga ''a gugli a jóbarátomon kívül'' az küldheti mailben!

Asszonyhoz holnap megyek fel. Már rég nem láttam! Holnap este meg ütközünk a régi barátokkal és egy jó kis alkesz partyt tartunk. Meg megbeszéljük a nyári Amerikai meló részleteit!! Megyek az USA-ba nyáron!! Juhéé

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#21) Flashback


Flashback
addikt

Jah az asszony újabb vizsgája újabb 4-es lett! Grat neki!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#22) Flashback


Flashback
addikt

Na megyek asszonhoz! Bár most inkább kockulnék... De nem lehet egész nap ezt csinálni!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#23) Flashback


Flashback
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NYARAT akarok!

Most dumáltunk a haverokkal milyen jó is volt nyáron! Meleg volt! Minden este elmentünk valahova kocsival, teljesen céltalanul! Jókat szórakoztunk, buliztunk. Szabadok voltunk! Semmi kötöttség, semmi para. Egyszerűen NYÁR volt! De sajna elmúlt!

Az életem eddig csak egy villanás volt. De akkor milyen lesz a többi! Én mindíg 20 éves akarok lenni! Nem akarok öregedni!

De NYÁR! :(:O:O

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#24) Flashback


Flashback
addikt

Kemény. Hétfőn szarul voltam, ma meg a vonatom nem közlekedett! Pedig ma be akartam menni. Mesélem be magamnak, pedig abszolutte semmi kedvem nem volt a mai naphoz. Megtehetem hogy bemegyek és beérek mondjuk Op rendszerre, dehát nem akartam 16 ig bent maradni.
Viszont a kedvenc ABC-ben találtam most olyan bab-konzeveret hogy csak na! Olyan isteni chillis babot csináltam belőlle hogy most ettem meg seprenyő tartalmát. Hmm...
A barátnőm visszament a kolijába. Újabb vizsgája lessz! Szegény ettől most aztán parázott, de úgyis sikerül neki...

Na jöhet az esti cigi... :D

u.i.: Gyertek a Ph!-talira!!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#25) Flashback


Flashback
addikt

Húú de elhanyagoltam a blogomat...

Mióta nem írtam...

...azóta váltottam egy Symbianos telóra N6260
...azóta hébe hóba tanulgatok
...azóta boltoltam egy GEF2-t. Csajozós mi? De kell mert viszem majd garba a vid kártyámat
...azóta tök jól megvagyok a barátnőmmel minnyá fel is hívom
...azóta gyűlnek a tagok a PH!-talira!!!
...azóta I_am Moderátor lett... Grat neki!
...azóta Kisqpi fogyózik :DD és már 7 kilót fogyott
...azóta sokat cruzingoltunk a barátokkal
...azóta volt egy jó kis szombat estém
...azóta hiányzik a bnőm! :(

Wáá még ciscóra tanulok...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26) Flashback


Flashback
addikt

Nyáron úgynézki még amcsi előtt. A bnőmmel leugrunk olaszországba a Civic-el. Addigra kap egy direkt szűrőt meg új gyártákat meg új aksit.
Amcsi pedig mostmár egy kicsit reménytelen :O Először is vízum. Bővebben: link Másodszor pedig össze kéne szednem egy csomó casht. :(

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27) Flashback válasza Flashback (#25) üzenetére


Flashback
addikt

Jah a Cisco vizsgám 94,6% lett. :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#28) Flashback


Flashback
addikt

Éjfél van. Még mindíg havazik. Ha így folytatja akkor holnap nem fogok tudni bevonatozni pestre :) Bekockulok ide a jó meleg szobába. Asszony Szombaton azzal akart indítani hogy szüneteltessük a kapcsolatunkat egy kis időre. De pont roszkor jutott neki eszében. Mertén elég romantikus hangulatban voltam. El is vittem vacsorázni egy szép, igényes étterembe. Persze ezt a szünet dolgot utánna hozta szóba már csak, meghogy a mai nap utánánn inkább mégse szüneteltessük. Na mindegy a lényeget értitek :D
Fáradt vok, nehéz napom volt. Reggel vettek 4, nagy fiolányi vért tőlem. Hát utánna rosszul lettem, de nem volt semmi gáz csak pillanatnyi zavar.
Vasárnap délután megkértem az egyik barátomat hogy jöjjön el driftelni velem. Vagyis videózzon. A felvételek nem lettek a legjobbak. Nightshot bekapcsolt meg egy helyen kb 1 percig szallaghibás :( Nembaj, ha összevágom felrakom valahova!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#29) Flashback


Flashback
addikt

Na re all!

Azóta:
[kép]
Alurácsot raktam a Civicbe. Jól kitakarítottam. Új padló szőnyeg vettem bele. Szilikonoztam a műszerfalat. Pff asszonnyal azóta jókat sakkozgattunk ;) Holnap meg a Pesti szinházba megyünk. Hát ennyi, meg nagyokat buliztam. Még jelentkezem.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30) Flashback


Flashback
addikt

Tegnap este a szinház fergeteges volt. Bár én nem vagyok egy szinházba járós típus de ez marha jó volt. Modern műről van szó. Valószinűleg egy amcsi regény alapján készült. a címe MODELL. Tényleg rettentő jó volt! Nézzétek meg ti is megéri!

Bát tegnap este nagyon szarul voltam. Fájt a fejem émelyegtem. Ezért nem mentem a bnőmmel bulizni sehova.

Most felkeltem éshes vok. Ilyesmi. :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#31) Flashback


Flashback
addikt

Holnap lesz 2 Cisco vizsgám és egy Angol... még semmit sem tudok...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#32) Flashback


Flashback
addikt

Kisqpinak remélem sikerült a vizsgája...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#33) Flashback


Flashback
addikt

Mai okosság: Amikor a villamosra felszáll az ember, akkor asszimilálódik a tömeghez.

Fáj a fejem. 7-re értem haza. A bnőmnek. meg a nővéremnek bevásároltam a manapság trendi:B természetes testápólós boltban, L*SH-ban. Szerencsére születésnap csak egyszer van egy évben.
Aludnom kéne. De ez előreláthatólag 23:00-ig biztos nem jön össze...:U


[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Flashback blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.