Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Flash memóriás billenytűzet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Manta


Manta
tag

Érdemes megnézni az alábbi linket.
[L]http://www.kohu.hu/catalog.php?Type=s&ProductID=316#[/L]

Termékleírás:
Transzfer és tartalékos dokumentúm könnyű
Transzfer és tartalékos dokumentúmot könnyen, adatbázis, alkalmasság, videó, MP3 és egyéb nagy file, vagy háttértárra kimentés a fontos adatra és file-ra. Egyszerű konnektorral szaggatott hard drive USB port-ja Laptop-nak, Desktop PC-nek és minden más kézzel hordható készülékhez. Megfelelő konnektor és lejátszás működése mint ez, nem kell újraindítani vagy áram potolást csak a kezdeti betelepítés után szükséges

(#2) emvy válasza Manta (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :

MI EBBEN A BILLENTYŰZET????

flash memory >>>>> BAR <<<<<

while (!sleep) sheep++;

(#3) Manta


Manta
tag

''Egyszerű konnektorral szaggatott hard drive USB port-ja''

Az milyen?

(#4) emvy


emvy
nagyúr

BESZARÁS!

Ez az eredeti szöveg a honlapon:
''

Részletes leírás

Transzfer és tartalékos dokumentúm könnyű
Transzfer és tartalékos dokumentúmot könnyen, adatbázis, alkalmasság, videó, MP3 és egyéb nagy file, vagy háttértárra kimentés a fontos adatra és file-ra. Egyszerű konnektorral szaggatott hard drive USB port-ja Laptop-nak, Desktop PC-nek és minden más kézzel hordható készülékhez. Megfelelő konnektor és lejátszás működése mint ez, nem kell újraindítani vagy áram potolást csak a kezdeti betelepítés után szükséges
Model FM1016/ FM103/ FM1128/ FM1256
Capacitás 16MB/ 32MB/ 64MB/ 128MB/ 256MB

''

leesek a székről :DD

while (!sleep) sheep++;

(#5) emvy


emvy
nagyúr

Ugyanez angolol már értelmes:

Transfer and store documents easily, including data, applications, videos, MP3 and other large files, or use as backup for important documents and files. Simply plug this rugged hard drive into USB port of Laptop, Desktop PC and any Handheld devices. With Convenient plug and play operation like this, no rebooting or additional power supply is required after initial installation

while (!sleep) sheep++;

(#6) emvy válasza emvy (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

szó szerint lefordították a nyomorékok

while (!sleep) sheep++;

(#7) Manta


Manta
tag

A szövegérthetőségről miniszterelnökünk jut eszembe :)
Bocs

(#8) emvy válasza Manta (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

:DDD

while (!sleep) sheep++;

(#9) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Nagggyon durva! Nekem az jutott eszembe hogy talán programmal fordították. Azok szoktak ilyenek lenni :) Próbáljátok ki pl az Altavistán... fordíttassatok le vele egy német lapot angolra és értelmezzétek :D (Van némely találatoknál egy ''Translate'' link.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10) Manta


Manta
tag

Áááá, újraírták a szöveget, így már nem olyan jó. Viszont most megtudtam, hogy feltöltés után nincs szükség teljesítménynövelésre. :)

(#11) emvy válasza Manta (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

Én írtam a rendszergazdának, szó szerint a következőt:
Subject: MAGYAR NYELV

Tisztelt Webmaster,

könyörgöm olvassa már el ezen oldalukon szereplő szöveget és tegyen valamit mert a fél hw-fórumos társadalom önökön röhög.
http://www.kohu.hu/catalog.php?Type=s&ProductID=316#
Köszönettel:Varga Máté

köszönettel várják további észrevételeimet...

while (!sleep) sheep++;

(#12) Manta válasza emvy (#11) üzenetére


Manta
tag

Hehe :)
Gondoltam, hogy valaki írni fog nekik.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Flash memóriás billenytűzet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.