Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sch_a


sch_a
addikt

Miért telefonnal fényképeztek? :D Középső gomb a kontrolleren duplán, majd Y és már kész is a screenshot. Itt pedig rákerestek a saját gamertagetekre, és a screenshotoknál meg is találjátok: [link]

(#102) zsolti72837 válasza sch_a (#101) üzenetére


zsolti72837
őstag

Mert úgy jobb. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#103) SpeedHUNGARY válasza sch_a (#101) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Mert ezt nem tudtam! :D De most fényt kaptam! :D A következőt már így rakom fel.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#104) LedyGyuszi válasza SpeedHUNGARY (#100) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

köszi a meccset! :R

XONE: LedyGyusziHU

(#105) SpeedHUNGARY válasza LedyGyuszi (#104) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

NM! :) Jó kis edzés volt! Holnapra beáll az alkarom az tuti! :D

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#106) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Regisztráltam.

xbox one

(#107) Zjunior válasza VaasottVili (#106) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó lenne lejátszani a meccsünket...:)
:U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#108) icecube23


icecube23
tag

Gyurisub meg mindig nem reagált semmire....mondjuk az első forduló jó lesz egyfajta szűrőnek is...ki aktiv és ki nem...azt hiszem VaasotVili talán tud 1 főt, aki esetleg jönne a bajnokságba

(#109) B3ny00 válasza icecube23 (#108) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Vagyok bocsi teljesen kiment a fejemből :(. FUT csapattal kell lenni? :)

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#110) Zjunior válasza Zjunior (#107) üzenetére


Zjunior
veterán

Na jó én könyörögni nem fogok senkinek, nem tudom minek jelentkeztél, ha nem játszunk csak írogatunk egymásnak! :C :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#111) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Ma 23:00-tól holnap 12:30-ig válassz egy szimpatikus időpontot a meccsünkre és oszd meg velem! :)

xbox one

(#112) Zjunior válasza VaasottVili (#111) üzenetére


Zjunior
veterán

Délelőtt dolgozok de legyen hajnal 3óra 12 perc....

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#113) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Több komolyságot :)
De tudod mit? nyertél 1:0-ra ;)

xbox one

(#114) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

szombat estig csak le tudjátok játszani...

XONE: LedyGyusziHU

(#115) zsolti72837 válasza VaasottVili (#113) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha nem játsszátok le akkor 3:0.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#116) Zjunior válasza zsolti72837 (#115) üzenetére


Zjunior
veterán

Kinek ? ;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#117) zsolti72837 válasza Zjunior (#116) üzenetére


zsolti72837
őstag

Neked.
mivel te le tudtad volna játszani, de ő nem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#118) Zjunior válasza zsolti72837 (#117) üzenetére


Zjunior
veterán

Én leszeretném!:O

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#119) zsolti72837 válasza Zjunior (#118) üzenetére


zsolti72837
őstag

Elhiszem.

MÁS. Ha valaki 2 meccset nem játszik le akkor tiltás lesz.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#120) jose999 válasza zsolti72837 (#119) üzenetére


jose999
senior tag

+1. :C
És az összes eredménye törlődik. Akit elvert,visszakapja a pontot, aki legyőzte, attól el lesz véve.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#121) Zjunior


Zjunior
veterán

Kérhetnék új ellenfelet?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#122) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

én javaslom, hogy keressünk egy új embert a helyére, mert ez így számomra egy picit komolytalan...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#123) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

16:00-ig ráérek, kedves zjunior :)
Kinek mi a komolytalan. Nem tehetek róla, hogy eddig délutánonként dolgoztam, amikor meg hét végén megkérdeztem tőle, hogy neki mikor lenne jó, arra meg nem válaszolt

[ Szerkesztve ]

xbox one

(#124) icecube23


icecube23
tag

Már csak 2 nap szombatig, több időpontban kerestem Gyurisub-ot.Jóformán az üzeneteimre nem tudott válaszolni.....szal ezt lehet behúzom játék nélkül...de ennek nincs értelme

(#125) LedyGyuszi válasza B3ny00 (#109) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

igen! :K

XONE: LedyGyusziHU

(#126) Zjunior válasza VaasottVili (#123) üzenetére


Zjunior
veterán

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#127) jose999


jose999
senior tag

Lenne egy, nem a bajnoksághoz, de a Fifa 16-hoz kapcsolódó kérdésem. Hogyan lehet ki/be kapcsolgatni azt, hogy ha egy "szebb" gólt rúgok, automatikusan rögzítse videó formájában a gép? Egy gólnál és egy Tevez kártya nyitásakor rögzített, azóta semmi :( más játékoknál automatikusan rögzíti a vidit. Valahol elállíthattam valamit?! :F Köszi a segítséget előre is!! :R

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#128) Zjunior válasza Zjunior (#126) üzenetére


Zjunior
veterán

Gratulálok a győzelemhez, megérdemelten nyertél!

3:0 Oda! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#129) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Most, amikor le tudnánk játszani, inkább egy online barátságos meccset vállal...
Tudomásom szerint FUT csapatos a torna, de nekem 8, legalább játszottunk egyet :)

xbox one

(#130) jose999 válasza VaasottVili (#129) üzenetére


jose999
senior tag

FUT csapattal kell lenni. Barátságos meccset bármikor játszhattok, az a ti dolgotok. De az itt nem számít. A meccs végéről egy screenshotot kérünk majd! (Minden meccsről!)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#131) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

A válaszára várok...
Meg hogy letudjuk végre :)

xbox one

(#132) Zjunior válasza VaasottVili (#131) üzenetére


Zjunior
veterán

El kellett mennem.... :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#133) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Oké. Négyig ráérek.

xbox one

(#134) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Nyomjátok a meccseket.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#135) maroskah


maroskah
aktív tag

Jó meccs volt! :C

(#136) VaasottVili


VaasottVili
csendes újonc

Zjuniorral mi újság van amúgy?
Úgy lejátszanám vele :)

xbox one

(#137) Zjunior válasza VaasottVili (#136) üzenetére


Zjunior
veterán

Nincs otthon:O
Írok;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#138) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Nyomjátok a meccseket.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#139) jose999 válasza zsolti72837 (#138) üzenetére


jose999
senior tag

Mennyi meccs van még vissza, ami még nem lett lejátszva?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#140) zsolti72837 válasza jose999 (#139) üzenetére


zsolti72837
őstag

2 ha jól néztem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#141) sch_a


sch_a
addikt

Én írtam a tagnak privátot, úgy egy hete. Válasz nem jött, hajkurászni nem fogok senkit.

(#142) zsolti72837 válasza sch_a (#141) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha nem játssza le akkor tiltom.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#143) icecube23


icecube23
tag

Én "hajkurásztam" Gyurisubot...eredménytelenül...sajnos nem vette fel velem a kapcsolatot többszöri megkeresése ellenére sem...keserű győzelem ez számomra...

(#144) zsolti72837


zsolti72837
őstag

A határidőt csúsztatóm vasárnap 24:00-ra.( hátha valakinek jól jön)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#145) icecube23 válasza zsolti72837 (#144) üzenetére


icecube23
tag

Hát ma már nekem nem jó, dolgozom egész nap.....
De tényleg, 8-9 napja keresem itt, privátba, boxon....pedig neha meg online is volt, sajnálom

(#146) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Mi maradunk: SpeedHUNGARY, LedyGyuszi, icecube23, Zjunior, sch_a, jose999, maroskah, kling, zsolti72837

Kitiltás ha ma nem játsszák le: B3ny00, szakii6

Vele mi legyen szerintetek? Vaasott Vili

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#147) SpeedHUNGARY válasza zsolti72837 (#146) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Én nem tudom, de ha két ember nem tud összehozni egy héten egy közös negyedórás online találkozót, ott már gondok vannak.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#148) icecube23 válasza zsolti72837 (#146) üzenetére


icecube23
tag

Miért ő nem lejátszotta a meccset szombatig?
Az hogy Zjunior mérgében nem fut csapattal tolta az szerintem nem VaasottVili hibája

(#149) zsolti72837 válasza icecube23 (#148) üzenetére


zsolti72837
őstag

Írt neki és azt mondta, hogy nem tud figyelni. Mi az, hogy nem tud figyelni? Nem élőbe játszik egy BL meccset.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#150) icecube23 válasza zsolti72837 (#149) üzenetére


icecube23
tag

Gondolom nem tervezte hogy tovább fent marad liveon, fáradt volt,család, más program, alvás...ami csak most eszembe jut...de ha jól tudom fel dobott egy másik időpont egyeztetést amire a másik fél nem reagált. Azért az meg nem úgy van hogy az egyik kiválaszt egy időpontot és a másiknak akkor abban a pillanatban le kell hogy tolja a meccset még ha nem is akarja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.