Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

A téma adott, a gamertagjeiteket megoszthatjátok a topikban, vagy láthatóak itt.
Itt lehet meccseket szervezni, csapatokban, vagy anélkül ésatöbbi, csak hogy ne az Xbox topikot offoljuk szét ezzel.

Jöhetnek feltöltött videók is, gólokról, akciókról, szóval minden ami FIFA és Online!

Előző és jelenlegi bajnokságok, ligák tabellái, statisztikák.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) woodbear


woodbear
addikt

OFF :D

Én szívesen olvasgattam a box topikjába a meccsekről írtakat :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#3) lvnt válasza tiv83us (#1) üzenetére


lvnt
őstag

Nagyon jó ötlet volt megnyitni. Az utóbbi két napban kb. 10-ből nyolc hozzászólás FIFA off volt.
Na, akkor ha valakit esetleg még nem vettem fel, és játszana, ugyanez a gamertag-em, mint az itteni felhasználónevem.

woodbear: Én is szerettem, csak ha valakinek majd érdemi információra lesz szüksége, akkor elég nehezen fogja így megtalálni.
Reméljük mindenki átjön ide is megosztani a tapasztalatait, meccs eredményeit.

[ Szerkesztve ]

(#4) Bencus88


Bencus88
nagyúr

szpal egy játék mehetne

(#5) Tomics


Tomics
addikt

Na ma volt 1 jó meccsem, igaz az ellenfél félig afk volt szóval semmit nem ér:D
De azért volt 2 szép gólom:
1
2

jó8, majd holnap re :)

PH! addikt since 2004

(#6) Bencus88 válasza Tomics (#5) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze utána amikor nem afkoltam és kikaptál nem írod mi? ;]

Amúgy szpal nagyon keményen teszi a labdát jó volt vele játszani és csak 1-0-ra kaptam ki azt is az első percbe kaptam.

Köszi srácok

[ Szerkesztve ]

(#7) Fejo


Fejo
őstag

Egy kis Nike reklám: :DDD

[link]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#8) Sickboy25 válasza Fejo (#7) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez frankó, jelentkezhetnél promós emberkének a Nikehoz.. :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9) DonMedve válasza tiv83us (#1) üzenetére


DonMedve
addikt

Na szupi.Ezt is megértük! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10) DonMedve


DonMedve
addikt

Na ma kivel meccselhetek? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11) DonMedve


DonMedve
addikt

Már updatelni akar a fifa tudtok róla valamit?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12) szpal17


szpal17
őstag

Akartam is javasolni egy ilyen topik nyitást, de aztán látom másnak is eszébe jutott :)

Tegnap még sokáig nyomtam külföldiek ellen. Hát voltak játékosok akik megleptek egy két húzással. Dehát gyakorolni kell, mert eddig csak a gépet gyepáltam, aki elég kiszámítható egy idő után, vagy csal :D

Én egyébként csak esténként tudok a géphez jutni...meló, edzés után...

Tegnap jókat játszottunk, szóval mindenképpen fellépek majd.

Csak a Manchester united! :)

(#13) Sickboy25 válasza szpal17 (#12) üzenetére


Sickboy25
addikt

Hú én is azzal szoktam lenni :) De akkor forza Milan!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14) heihachi válasza Sickboy25 (#13) üzenetére


heihachi
addikt

Milan? Hagyjad már. Csak a Zebrák! :P

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) DonMedve válasza heihachi (#14) üzenetére


DonMedve
addikt

Barca Forever!!! ;] :P

Valaki rájött már,hogyan kell számokat belerakni a játékba?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16) szpal17 válasza heihachi (#14) üzenetére


szpal17
őstag

Na mondjuk ezt támogatom :) Olaszoktól csak a Juve....de sajnos ilyen igazolásokkal sehová se jutunk...
Krasics az egyedüli...tényleg nem is néztem...benne van már a juve csapatában a játékban? Hányas szintű? (valaki nézze meg aki játék közelben van most :) )

(#17) Fejo


Fejo
őstag

Hala Madrid! :D

Ez a zene bepakolós engem is érdekelne, van egy két Madrid indulóm mp3-ban... :DD

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#18) matthew95(2) válasza szpal17 (#16) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

Krasics már benne van, de szerintem Quagliarella és Pepe is jó igazolás volt. :C
Angoloktól meg csak a 'POOL. :K

(#19) Tomics válasza DonMedve (#15) üzenetére


Tomics
addikt

+1 Barca ;] igaz, fifában valahogy nem megy velük a játék, de gyerekkorom óta (Kluivertes idők) a kedvenc csapatom, nem vagyok divatdrukker ;]

PH! addikt since 2004

(#20) DonMedve válasza Tomics (#19) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is nagyon kedvelem őket.Fiam nyáron volt a suliból a tengeren,hozott nekem egy Barca lasztit! :C Tiszta bódog voltam.

Más:Skacok,ma live-on végre nyertem egyet! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én is Barca-val tolom.De most nagyon megtetszett az Inter is középen nagyon ott vannak és elég nehezen törik át a falamat

(#22) Tomics válasza Bencus88 (#21) üzenetére


Tomics
addikt

a felállás taktika nagyon sokat számít a 11-ben, legalábbis ezt olvastam 1 profibbtól. szóval érdemes kisérletezni hogy melyik felállásban megy a legjobban, kidolgozni egy egyéni taktikát

PH! addikt since 2004

(#23) Bencus88 válasza Tomics (#22) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó oké egyelőre ott tartok, hogy cserélni se tudom hogy kell.Meg állítgatni hogy felállás na persze.Amúgy majd elolvasgatom meg kitapasztalgatom hogyan is van ez.

(#24) Sickboy25 válasza heihachi (#14) üzenetére


Sickboy25
addikt

Húú ez jó meccs lesz, akkor.... Oh neee nem lesz, mert nem veszed meg... Juve inkább nem kommentálom, mert bannolnak :) ;]

Amúgy a Barcelona stadionjába, ahogy ők mondndják a Camp Nou -ban már voltam :) ;)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#25) Tomics válasza Sickboy25 (#24) üzenetére


Tomics
addikt

na, oda 1x el akarok jutni ebben a nyomorult életemben :DDD remélem sikerül. biztos nagy élmény volt :)
már annak is örülnék ha valami magyar csapattal összesorsolnák őket és itthon ki tudnék menni megnézni őket

ripper: pedig cserélni alap. főleg hogy a 2. félidő 2 felére már néhány játékos nagyon elfárad, hosszabbításra meg alig marad erejük (cserénél nyomsz egy RB-t vagy LB-t és mutatja a csík az erőnlétüket)

PH! addikt since 2004

(#26) Bencus88 válasza Tomics (#25) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha kirúgom a labdát vagy nincs játékba akkor kell nyomjam?Vagy menübe találom és ott LB?

Amúgy én 2002-ben voltam a Zalaegerszge MU meccsen.Nagyon jó volt még mindig itt van a polcomon a jegyek.

(#27) Tomics válasza Bencus88 (#26) üzenetére


Tomics
addikt

liveon akkor nyomj startot ha nálad van a labda és ott tudsz cserélni. single-be meg bármikor megállíthatod a meccset és cserélhetsz. nem tudom mi a menüpont neve, de az első és azon belül keret, és ott lb vagy rb :)

Donmedve verhetetlen ma úgy néz ki :) Nagyon egyben van a játéka

PH! addikt since 2004

(#28) DonMedve válasza Tomics (#27) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!Jó meccsek voltak.Volt 1-2 meleg helyzet,az a fejes kapufa!Uhh.Levert a víz.

Megint felfuttatsz,megjön az önbizalmam és megint agybafőbe ver mindenki. :)

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#29) Tomics válasza DonMedve (#28) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD

Na én most offline gyakorlok egy kicsit, hátha fejlődök valamit :DDD
Lassan kezdődik az FLH is, biztos sokszor zakózok majd, de csak tanulhatok belőle (vagy csak felidegesítem magam ;])

aki akar nevezni még ma 14:00 ig megteheti a fórumban[link]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#30) Bencus88 válasza Tomics (#27) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jólvan.

Amúgy az a kód a lapon mire szolgált?Live miatt kell?

(#31) DonMedve válasza Bencus88 (#30) üzenetére


DonMedve
addikt

Ami a kéziköny hátúlján volt az a online játék miatt kell.Gyakorlatilag névre szóló.Csak egyszer lehet felhasználni.

Mikor nyomunk?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#32) Bencus88 válasza DonMedve (#31) üzenetére


Bencus88
nagyúr

10 perc és mehet egy meccs és köszi.

(#33) bexinho23


bexinho23
őstag

Igaz nem a 11-es, de manchesteri színekben óriási Dzsudzsák szabad:

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/14134310

Ez viszont 11-es, Leeds United-el. :)

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/14134310

(#34) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jót tett velem a sok gyakorlás live, meg a ph-ek ellen játszani:)
Akitől kikaptam profi szintem most verem 3-4 góllal.Lehet lassan vk szintre kéne mennem :B

(#35) Tomics válasza Bencus88 (#34) üzenetére


Tomics
addikt

Én most kezdtem a manager módot vk. szinten, első meccsem nyertem :C Evertonnal, elvárás az első 6ban lenni a szezon végére :U Nem valószínű hogy ez összejön, lehet hogy idő előtt kirúgnak :D

1 év játékoskarrier módon túlvagyok, igaz kb a fél szezon meccseire nem rakott az edző a keretbe, meg vagy 2x kiállítottak, de nem rossz mód ez sem aki légy profi módban akar egy kicsit játszani. Az elvárást hoztam (legyek kerettag tartalékosból) :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36) Fejo válasza bexinho23 (#33) üzenetére


Fejo
őstag

Ez igen, mi a titka az ilyen távoli bomba szabadrúgásoknak? :D

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#37) lvnt


lvnt
őstag

Valaki nem akar játszani?

(#38) DonMedve válasza Bencus88 (#34) üzenetére


DonMedve
addikt

Jól megzuháltál. :C Jó meccset nyomtunk! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#39) Bencus88 válasza Tomics (#35) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azt a módot merre találom?
Én eddig Spanyol bajnokságot spanyol kupa meg elkezdtem a carrer módot, de elől szaladglok azt se tudom mit kell:D

DonMedve:Bizony jó meccsek voltak várom a folytatást :C

[ Szerkesztve ]

(#40) Tomics válasza Bencus88 (#39) üzenetére


Tomics
addikt

Ugyanott, karrier mód. 3 féle van, játékos, játékosmenedzser(ezt még nem próbáltam), menedzser.

játékosnál arra kell figyelni hogy a választott játékos posztján mozogj ne össze vissza és elvégezd a rá háruló feladatokat :D

PH! addikt since 2004

(#41) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Azt megkérdezhetem, hogy közületek hányotoknak van meg a fifa 10? :R

(#42) Bencus88 válasza Tomics (#40) üzenetére


Bencus88
nagyúr

aha értem rendben egyelőre szerintem hagyom ezt a módot.

matthew95(2):Nekem nincs meg sajna

[ Szerkesztve ]

(#43) Tomics válasza matthew95(2) (#41) üzenetére


Tomics
addikt

Szerintem innen a többség eladta, ez a baj az egynyári játékokkal :N

ManU ellen X-eltem, nyertem is volna ha berúgom a helyzeteim :C
Az biztos, hogy vk.-on a sztárjátékosokat nagyon nehéz szabályosan szerelni, mint pl Rooney-t

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#44) lvnt válasza Bencus88 (#42) üzenetére


lvnt
őstag

Írj már rám, ha van kedved játszani egy-két meccset! :) Te vagy Zeusz22, ugye?

(#45) Bencus88 válasza lvnt (#44) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen én vagyok, de csak vasárnaptól lesz jó.Mindenképp :R

(#46) DonMedve válasza Tomics (#43) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne is mond,kicsit nyomtam én is a karrier módomat,be voltam szarva a Real Madridtól,azokkal x-eltem,utána Athletico meg megvert 3:0-ra! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#47) Tomics válasza DonMedve (#46) üzenetére


Tomics
addikt

Engem most a City vert meg, ez van :) Newcastle ellen meg az utolsó percben fordítottam, kaptam is valami zAcsit

PH! addikt since 2004

(#48) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Silverem van egyenlőre, azzal fel tudlak titeket venni live-ra??

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#49) lvnt válasza Sickboy25 (#48) üzenetére


lvnt
őstag

Igen, azt hiszem, fel tudsz venni, csak ugye játszani nem. De nem vagyok benne biztos.
Egyébként sickboyhun a gamertag-ed, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#50) DonMedve válasza Sickboy25 (#48) üzenetére


DonMedve
addikt

Engem is felvehetsz,lehet beszerzem megint! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.