Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Félelem.com (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Petester


Petester
senior tag

Hi mindenkinek!
Nem nagyon szoktam háborogni, de az egy kicsit sok volt. Nem tudom láttátok e filmet, de nekem nagyon nem jött be az egész. Szerintem ritka szar egy rendezés, meg forgatókönyv. :(((
Vagy lehet, hogy az én érzékeny lelkemnek nem jött be? :(
Mi a véleményetek a filmről?
Szeretem a horrort, de az igényes fajtából!!! Ez meg nagyon selejtes kiadás!
Pá!
Várom a véleményeket.
Respect!

(ó\_!_/ó)

(#2) Szőrös  válasza Petester (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igazad van. Meglehőtsen gagyi film . Pedig az alap5let nem rossz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) Petester válasza Szőrös  (#2) üzenetére


Petester
senior tag

Nem rossz az alapötlet? Te megnéznél egy kivégzést a neten?
Nem vagy egy kicsit morbid? :DDD

(ó\_!_/ó)

(#4) Petester


Petester
senior tag

Made by Petester.

(ó\_!_/ó)

(#5) Szőrös  válasza Petester (#3) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem úgy értettem Te ! :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6) Petester


Petester
senior tag

Na jó, csak vicceltem.
De valahol az egyik cimbim talált ilyeneket. Nem tudom ki az a kretén, aki ilyeneket egyáltalán feltesz az netre! Senki nem gondol az ártatlan gyermeklelkekre? :O

(ó\_!_/ó)

(#7) Ketama


Ketama
aktív tag

Szvsz az egyik leggagyibb horror film amit mostanában csináltak. Azt sajnálom, hogy kiírtam, mielött megnéztem...

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#8) Kígyó válasza Petester (#1) üzenetére


Kígyó
senior tag

Tényleg elég gyenge volt, főleg hogy nem sokkal a Kör után néztem. Akaratlanul is ahhoz hasonlítottam. Szerintem ég és föld.

(#9) Petester


Petester
senior tag

Senki sem gondol mondjuk... mondjuk... rám? :DD

(ó\_!_/ó)

(#10) Kígyó válasza Ketama (#7) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hi! Miért egy piros x-et látok az aláírásodban? Nálam van a hiba?

(#11) Protoss válasza Petester (#1) üzenetére


Protoss
senior tag

Egyetértek. Szerintem ez a folytatása a következő vackoknak: 13 kisértet, Ghost Ship, Resident Evil.

Annyira bugyuták. :( No mindegy, másik területről: a Novocaint se nézzétek meg!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#12) Petester válasza Ketama (#7) üzenetére


Petester
senior tag

Én meg csak azt sajnálom, hogy rápazaroltam azt a 700 megát. Sajna hamarosan megkapom a sávszélesség korlátozását. :((

(ó\_!_/ó)

(#13) Protoss válasza Kígyó (#10) üzenetére


Protoss
senior tag

off:
lehet, hogy nem elérhető a linkje :DD
on

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#14) Kígyó válasza Protoss (#13) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nálad sem látszik?

(#15) Nimrod


Nimrod
addikt

Én a Scary Movie-n majdnem beszartam egy-két poénon. :)
Kevés JÓ horrorfilm van, az az igazság. :(

(#16) Ketama válasza Kígyó (#10) üzenetére


Ketama
aktív tag

A tar.hu-nál karbantartás van...

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#17) Kígyó válasza Ketama (#16) üzenetére


Kígyó
senior tag

Aha.

(#18) iguana válasza Nimrod (#15) üzenetére


iguana
őstag

nagyon kevés van :( és ha van is, akkor is mindig ezek az idióta ''tínédzs, bugyuta, amerikai diákokról'' szól.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#19) Kígyó válasza Nimrod (#15) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ne is mond! Én két sört ittam meg mielőtt beültem a 2. részre. A második félórában már féltem a poénoktól! :DD

(#20) Petester


Petester
senior tag

A legjobb horrorfilm emlékem az volt, amikor haverral beültünk a Drakula 2000-re matt részegen. A végén már ciki volt bennt lenni, mert míg mások (csajok) majd beszartak a félelemtől, mi meg végigröhögtük az egészet. :DDD
De a legrosszab kimenni volt a moziból! Utánna már rajtunk röhögtek! NEm szabad kiröhögni az elesett embert!!! :(((

(ó\_!_/ó)

(#21) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Inkább nézd meg a Végső állomás 2-őt. Azon lehet ám jókat röhögni! Légzsák powa'! :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#22) Cefa válasza Petester (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

Nem csak neked nem tetszett.

Az imdb-n emberek tízezrei döntöttek úgy hogy nyogodtan bekerülhet a világ 100 legrosszabb filmje közé.

Egyébként halál szar volt értelmetlen. Ja és nagy koppintás. És persze bukás anyagilag.

Az rendezte aki a ház a kisértet hegyen c. filmet. Hát az sem volt egy Pszichó, de ez sokkal rosszabb.

üdv.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#23) Cefa válasza Protoss (#11) üzenetére


Cefa
senior tag

Júúj ezek ténleg atomszar filmek voltak. Kivéve talán a Residentet.


De az a ghost ship. Könyörgöm ki a franc ad pénzt az ilyen hulladékokra.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#24) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem se egy nagy film..Sajna én is a Ring után néztem és tényleg ég és föld..

(#25) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Jó horror filmek utoljára a 80-as években és a 90-es ével elején készültek, szvsz. Pl. Sam Raimi - Evil Dead. Az zseniális. :) Vagy említhetném a Ragyogást és a Legyet. Akkor voltak jó horrorok, amikor még nem akartak minden csepp vért rendereléssel megoldani.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26) Sanya


Sanya
nagyúr

www.halfbattery.com

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27) bLaCkDoGoNe válasza Agyzuzo (#25) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

a ragyogás nekem csalódás volt... hiába kubrick meg nicholson, de a könyv feelingjét meg sem közelíti. sajnos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) launcser válasza bLaCkDoGoNe (#27) üzenetére


launcser
senior tag

a ragyogás tényleg nem olyan jó, könyvben sokkal jobb lehetett, nem olvastam, de láttam már több Stephen K filmet (kedvencek temetője meg ilyenek zsírak)
ha már erről van szó :)

tütüü

(#29) Agyzuzo válasza bLaCkDoGoNe (#27) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem a könyv is meg a film is bejött (egy nap alatt elolvastam, nem bírtam abbahagyni). A film pont azért, mert teljesen más, mint a könyv, látszott rajta Kubrick hatása. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Minden SK film eléggé gagyi lett az alapjául szolgáló könyvekhez képest, talán mert az amerikai átlagnézőknek akarták eladni. Pl: Rémkoppantók - könyvben mindenki meghal a végén, filmben csak az író; Cujo - könyvben meghal a kisfiú, filmben újraélesztik; stb...

Egyébként mi baj volt a GhostShippel ? Nekem mostanában ez a film tetszett a legjobban.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#31) BRAAJEN válasza Agyzuzo (#29) üzenetére


BRAAJEN
tag

Volt belőle mini serial is. Az már közelített a könyvhöz.

''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

(#32) -boyscout-


-boyscout-
tag

Ghost ship kb. 2-3 éve volt a klubtévén. illetve egy vele 90%ban megegyező kisköltségvetésű B kategóriás horrorfilm. szerintem az jobb volt. asszem ezzel mindent elmondtam a filmről. :)

(#33) Agyzuzo válasza BRAAJEN (#31) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tudom, bedigiztem anno. TV filmhez képest egész jó lett, csak sajna látszott rajta hogy nem öltek bele túl sok zsét... Nah mindegy.

SK feldolgozások közül jó: Ezüstgolyó, Halálsoron (ez elképpppesztően jól sikerült!), A remény rabjai (szintén zseniális), Az eminens, Tűzgyújtó, Holtáv, Carrie (nem a 2. rész), Sorvadj el!, Langolierek (sokan leszólják, nekem akkor is tetszik), Végítélet (4x90 perc, legalább 90%-ban a könyv cselekményét követi), Hasznos holmik, Tortúra, Kedvencek temetője, Creepshow 1-2, Christine.

Amiben hatalmasat csalódtam: Az (a könyvhöz képest ULTRAGYÖKÉR), Atlantisz gyermekei (az egyik legjobb könyve, a film a 10%-át aja vissza kb.), Rémkoppantók (szintén olcsó csicska film lett, jóval többet ki lehetett volna hozni belőle), Cujo (a könyvhöz képest túl light-os).

Amire most kíváncsi leszek, az az Álomcsapda (Dreamcatcher). A könyv nagyon jó volt, remélem nem b.szták el a filmet sem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34) GeorgeTerror válasza Agyzuzo (#33) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

A christine mint jó??????!!!
GODDAMN sztem borzalmasan gagyi lett
nekem az egyik kedvenc king könyvem volt de a film nagyon a b kategória alja

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#35) Agyzuzo válasza GeorgeTerror (#34) üzenetére


Agyzuzo
addikt

'83-as film. Ahhoz képest teljesen korrekt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#36) Szalma válasza GeorgeTerror (#34) üzenetére


Szalma
őstag

(A Christine nekem is tetszett. Esetleg A Köd? Akkoriban nagyon bejött.)

Szeretettel:
Szalma

(#37) Agyzuzo válasza Szalma (#36) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha már Carpenter filmek, akkor: A dolog. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38) -boyscout- válasza Agyzuzo (#37) üzenetére


-boyscout-
tag

az A dolog olyan, mint kamaz a kereszteződésben... mindent visz :))

(#39) Ra3


Ra3
őstag

én szerencsére ujrairhatóra vettem fel, csak a 1.5 órát sajnáltam rá...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Félelem.com (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.