Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mike1334


mike1334
veterán

Végre :D
Bíztam benne, hogy nem maradunk sokáig Kiryu chan nélkül.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2) Döglött Róka válasza mike1334 (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) myckey


myckey
veterán

Miért jó ez a Game?
Szemezek már egy ideje vele, de sok a lemaradasom....

Viccen kívül.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Döglött Róka válasza myckey (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon jo emberi sztorija van mikozben onmaga parodiaja. Egy atlagos nyugati single player cim elbujhat mogotte tortenetvezetesben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) myckey válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


myckey
veterán

A sztori kapcsán jót hallottam, de ennek elég sok része van... elején kezdeni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Döglött Róka válasza myckey (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lenyegeben a 0val vagy kiwami jo kezdes. Ha korokre osztott jatekot akarsz akkor like a dragon, abban alig van utalas a szeriara.

En a 0val kezdenek, az az eredettortenet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) mike1334 válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


mike1334
veterán

Én anno a Kiwami 1-gyel és 2-vel játszottam először, aztán a 0. Időrendben a 0 az első, de elég sok utalás van benne a "jövőre", így szerintem jobb harmadiknak játszani a 0-val. Legalábbis több minden poént/utalást ért meg az ember.
Amúgy zseniális játék, minden részét imádtam, a Like a Dragon (nem Kiryu és körökre osztott), illetve az 5 (nagyrészt nem Kiryu vagy Majima, és elborult sztori) kivételével. A szamurájos verzió, illetve a Judgementek még kimaradtak.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.