Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm eladná nekem a 30000-es szériás, tehát nagy hibás ps2-jét. Lemezeket szökőévente olvas be, viszont más baja nincs. Joy van hozzá. Chip van benne.
20k-t kérne érte.

Megérné a biznisz?

[Szerkesztve]

(#2) turho válasza sakeee82 (#1) üzenetére


turho
őstag

Uramisten. 20 k? :Y A gép borzasztó régi, kevés embernek nincs lehajtva. A fejárakról: 12-18 ezer ft, rendszerint külföldi webshopokban kapható sok köztük a javított fej tehán nem vadiúj). Beszerelés költsége ha nem te csinálod, 2-5 k. Joy nincs hozzá -> ez még értékcsökkentő. Chip van benne -> modern automata fejvédelmes chip, vagy valami félautomata kotvány? Néha rosszabb ha egy 3-4 éves chip van egy konzolban :)

Nem akarlak elszomorítani, de a 20 k-t többel kötöd be, mintha vennél egy újsériás, modern, normálisan megokosított gépet, gyári cuccaival (és nem azért mert én is árulgatom, hanem mert ez a vesztedbe rohanás lenne, sok pénzért szinte semmi).

Ezért a gépért így alkatrésznek adnék 5 ezret, de csak ha van felesleges pénzem. Ez a szomorú valóság. Egy slim új gépben a fejcsere 8-12 k, és nem döglenek jellemzően, nagyon is jó technika. a 3000x széria fejei meg hát nem voltak anno a toppon....
Remélem segítettelek, megmentettelek (és nem a haverod ellen írtam, ez a rideg helyzet).

(#3) sakeee82 válasza turho (#2) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Huh. Kösz a választ. Hát az érveid alapján inkább nem dobok ki pénzt az ablakon.
Nem tudom milyen chip van benne sajnos, de ha a fejek amit beletennének már amúgyis javítottak akkor pénzkidobás, mert lehet, hogy 2 hónap múlva megzuhan újra.
Sajna az új PS2 még mindig 40k + 16 a chip fejvédelemmel az pedig sok érte. Ráadásul a nagy az sokkal komolyabban néz...:((((
De tényleg köszi a gyors választ!!

Zárható

(#4) turho válasza sakeee82 (#3) üzenetére


turho
őstag

A kicsik technikailag fejlettebbek, stabilabbak 8ezzel foglalkozgatok, és meggyőződésből mondom).
A bolhán hirdetek 2 gépet, a komolyabbikat még nem vitték el, nézd meg, szerintem megfelelhet neked is. A nagy gép egy esetben elengedhetetlen: ha vinyót akarsz bveletenni. De az a különcök sportja, kell hozzá beruházni, és 10 játékból 5-6 fut vinyóról, néha hanghibával ilyesmikkel megtűzdelve.
De ezt tényleg ne vedd meg.....

(#5) Kasza08


Kasza08
őstag

hmm... én 20k-ért adtam el szintén fejhibás ps2-met, csippeltetve játékokkal, kamerával és hozzátartozó játékkal, joy-al, mem card-al. Ez így megérte nekünk, nem?


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.