Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papamate


papamate
újonc

Sziasztok!
Van egy Hyperx Cloud 2 fejhallgatóm(+mikrofon) de nincs hozzá hangkártyám és így nem ismeri fel a számítógépem a mikrofont ha használom a fejhallgatót. Nem szívesen költenék el 10.000 Forintot egy Hyperx hangkártyára.
Van esetleg olcsóbban olyan hangkártya vagy valami más ami erre a problémára megoldást nyújthat?
Esetleg az egy bemenetes(fejhallgatóból) két kimenetes(PC mikrofon és hang bemenet) jack megosztó megoldhatja a problémát?

(#2) fd3


fd3
tag

nem lehet hogy nem dugtad be rendesen a mikrofont a fejhallgatóba?
egyik ismerősöm mondta h neki is cloud 2-je van, és elég erősen be kellett nyomnia a mikrofont hogy működjön.
nekem egy beyer mmx 300-am van, ott is be kellett elég erősen tolnom a zsinórt a fejhallgatóba, hogy életre keljen a mikrofon.

gondolom a gépen van rózsaszín jack csatlakozó, próbáld meg úgy is hogy kihagyod a fejes külső hangkártyáját, és közvetlenül dugd be (lehet hogy lesz háttérzaja a mikrofonnak, mivel nincs külön földelése, de legalább tudod hogy működik)

[ Szerkesztve ]

(#3) papamate


papamate
újonc

Köszi, megpróbálom, de más lesz a problémára forrása szerintem.

(#4) fatikajoker


fatikajoker
csendes tag

Hello! Van egy logitech g230 fejhallgatóm ami vezetékes. Vettem hozzá egy hangkártyát,(asus xonar dx), hogy jobb minőséget sajtoljak ki a fejhallgatóból. Namost. Vettem még egy fejhallgatót, egy nagytestvért, logitech g930 vezeték nélküli. Adtak hozzá egy vezeték nélküli usb-t, amit már nem tudok a hangkártyába dugni. A hankártya jackes a wireless usb-s. Kérdés: ha veszek egy female usb és jack átalakítót és úgy dugom a hangkártyába elképzelhető, hogy már a jó minőségű hang fog átmenni a fülesbe. Mert így hangkártya nélkül elég rémisztő a hangja a fülesnek :F

MSI B360 Gaming Plus / i5 9600KF 3.7 ghz / 4x4 gb HyperxFury DDR4 / Radeon 5700XT 8gb Anniversary 50 /Adata xpg 512 Nvme M.2 /Samsung EVO 860 250 / 2x1 tb WD Black / Aerocool Shard Rgb/EVGA SuperNova 750w GQ Gold+ / Arctic freezer 13 cpu

(#5) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Sziasztok.
Egy ideje fejhallgatóm mikrofonjával vannak gondjaim. Ha pl. viberen, messengeren hívok valakit az asztali gépemről én hallom rendesen a hangokat viszont engem nem hallanak. Ellenben amit gépen futtatok pl. twitch, zenehallgatás azt hallja a partnerem. Van valakinek ötlete mit kellene beállítanom?
Win 10 fut a gépemen. Próbáltam hangkártya eltávolítást is de nem javult meg.
Másik fejhallgatóval is ugyanez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.