Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Elrood válasza Kalandor (#199) üzenetére


Elrood
őstag

Ja, már megvan a 10méteres hálókábel, hosszabbitóval van kis bajom, de megoldom:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#203) Wolverine


Wolverine
félisten

Bizonytalanra mondanám a megjelenésemet... A jelek szerint péntken grazi túrán leszek, és könnyen lehet, hogy csak szombaton térek vissza Pestre (ápolni kell a családi kapcsolatokat is...) - szal aligha érnék be időre :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#205) Wolverine válasza Kalandor (#204) üzenetére


Wolverine
félisten

Leghamarabb negyed 10-re vagyok Pesten, akkor még el kell menni Csepelre, összerakni a gépet (procicsere lesz...), és elvinni a Rátz László utcába... A moncsi miatt kétszer kell fordulnom... Pfff...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#206) TomDog


TomDog
tag

Na most akkor hanyan is leszünk?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#207) pet1983


pet1983
csendes tag

ezt tényleg jó lenne tudni:))

(#208) Dirtyz válasza Kalandor (#204) üzenetére


Dirtyz
őstag

Hívj már fel légyszi holnap, hogy szombaton mi legyen, a Te neved mellett a telcsimben vagy 3 szám van, nem tudom melyik műxik:)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#210) Elrood válasza Kalandor (#209) üzenetére


Elrood
őstag

Ez a 16-18 nár egész jó létszám:), remélem nem lesz sokkal kevesebb.

Kalandor, topicban igaz, hogy jeleztem, hogy én és Szeke jön, mailben is megerősitsem?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#212) Guruka


Guruka
senior tag

Elküldtem az adataimat emailban. :)

(#213) pet1983


pet1983
csendes tag

bocs srácok, de temetésre kell mennem :(:(

játszatok jót, majd remélem valamelyik szerveren találkozunk (ha valaki akar wart a CHIMERÁval keressen meg)

(#214) #16741888


#16741888
törölt tag

Na ez a LAN is jó lessz.:DD Szerintem az első 4-5órában a legeslegutcsó fragger lesz szerény személyem mert ma este már ki is tudom próbálni a játékot.:DD
De nyugi, nem vagyok béna, elég nagy Css múltam van:DD, meg a CODtól kezdve az összes II Vh s fpst végigtoltam, elég gyorsan legnehezebb fokozatban.:D Szóval szerintem annyival nem rontom a színvonalat, bár ma este meg még 2nap alatt ráfekszek a stuffra, még az is lehet hogy nem is lesz kudarc.:D Ki tudja?:F

(#216) Dr_Hengelhof válasza Kalandor (#211) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Csak próba képpen. Miért nem reklámozod az eseményt a callofduty.hu-n?
Bővebben: link



[Szerkesztve]

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#217) #16741888 válasza Kalandor (#215) üzenetére


#16741888
törölt tag

:(;]:D

De ugye a Lanon nem kell totális csöndbe maradni?:) Mert én van amikor meg szoktam nyilvánulni, ha pl. lelőnek.:DDD

[Szerkesztve]

(#218) Dr_Hengelhof válasza tigga (#186) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Bővebben: link

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#219) e=mc² válasza Kalandor (#215) üzenetére


e=mc²
őstag

Mivel Peti sem jön..... :(:O

Játszatok jót.

Ambulimax Provider

(#221) Guruka válasza #16741888 (#217) üzenetére


Guruka
senior tag

Nekem jobban bejönnek a ''hangos'' partyk, mint a kussban ülök és lövöldözősek.. :U

(#224) LJoE válasza Kalandor (#223) üzenetére


LJoE
senior tag

engem konkrétan az, hogy péntek este éjszakás vagyok, meg a város másik végében lesz és nem tudom megoldani a fuvart

amúgy UP! :D
és jó szórakozást!

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#225) TomDog


TomDog
tag

[kép][kép]

[Szerkesztve]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#226) Guruka válasza Kalandor (#223) üzenetére


Guruka
senior tag

Én megyek. Meg a hugom is 100%! :))
Valami jó helyet tartsatok fent pls, mert lehet pár percet késünk, hulla leszek, mert péntek este buli van, de azért még játszani tudok, szóval: féljetek! :P

(#227) #16741888


#16741888
törölt tag

Gyerekek, nem tudja valaki hogy mi lehet a problémám, kb 45-50perc játék után, elkezd vibrálni a kép, csak ennél a játéknál, semmelyik másiknál. Driver hiba, vagy mi a rák?

[Szerkesztve]

(#228) Guruka válasza #16741888 (#227) üzenetére


Guruka
senior tag

Próbáld másik driverrel, nem melegszik túl a VGA? :)

(#229) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Nem értem miért nem akarnak többen menni erre a lanpartyra...Ilyenkor általában ráérnek az emberek...
PL.: most hétvégén én és a haverjaim is lanpartyt szervezünk...
Péntektől Vasárnapig NON-STOP....
Bisztos terítékre kerül a CoD is...

Szóval emberek gyerünk jelemkezni Kalandornál!! Jó muri...

[Szerkesztve]

Mindenki hülye aki nem normális?

(#230) #16741888 válasza Guruka (#228) üzenetére


#16741888
törölt tag

Figyelj 9800Pro C zalman +op1 igaz nem makszon ment de:F, na mindegy máskor ha játszom feltekerem csumira.

(#231) Guruka válasza #16741888 (#230) üzenetére


Guruka
senior tag

Nálam volt egy Radeon9800Pro TT heatpipe-os hűtéssel. Alapon ment a kártya és egy idő után restartolt a gép, onnan kezdve csíkozott elég rendesen, aszem van valahol kép, majd felrakom. Amig le nem hűlt, addig nem volt hajlandó menni rendesen, az igaz, hogy nem sokáig volt nálam ezekután. :)

(#232) ysoltee85 válasza Kalandor (#223) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

Kalandor: Holnap jössz CoD-ozni neten?
Nézz át a LamPHa-s topicba!! Egy nagyon fasza game-ről maradtál le :D

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#235) #16741888


#16741888
törölt tag

Gáz van nagyon nagy gáz, szerintem tönkre ment a vidikarim, maxon megy rajta az op1, 3drivert kipróbáltam, és fél óra játék után elkezd vibrálni a kép és játszhatatlan, ekkor újraindítás, várakozás 5perc aztán jó megint fél óráig:(:(:(:(:(:(
sajna msot nem tudom megoldani a problémát de próbálkozom.
Majd még este jelentkezem de msot el kell mennem...

(#236) TomDog


TomDog
tag

Sajna mi is csak ketten megyünk,harmadik mindig is megbizhatatlan volt,remélem a soför nem az.

PumPi részvétem nyilvánitom,de nehogy othon maradj holnap max pihensz mindig egy kicsit/be várod mig utol érünk/
Lassan le is fekszem mert nekünk korán kell indulni

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#238) Guruka válasza Kalandor (#237) üzenetére


Guruka
senior tag

Milyen kártyát vettél helyette? :)

(#240) LJoE


LJoE
senior tag

egy kis technikai kérdés Kalandor:
az nem megoldható, hogy esetleg délután rácsattanjak kívülről a lanpartyra?
vagy hogy lesz ez megoldva? van egy külön szerver ott, amire ti csatiztok?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#241) #16741888


#16741888
törölt tag

kezdem előlről a sztorit hogy tisztán lássatok, aztán itéljétek meg ti a helyzetem. De olyan szinten ideges vagyok, hogy nem látok a pipától.::(((
Vasárnap el kellett mennem gépet nézni, mert egy kis hülye faszok, nem tudtak windowst instalálni, és szarrá ment az egész. A winfos nem bootolt be, mondom, biztos memhiba, sajna testem nem volt, 2nap múlva átszereltem az egész komplett gépet egy másik házba, új alaplap, új oproc, ram minden új. Akarom formázni, a lemez hibás...
utána járok beszerzem a winyót, (itt valamelyik topikban kerestem winyót meg tápot), megvettem, ma egész délelőtt utána rohantam, hazaérek egy kis cod, és megint produkálja az említett hibákat a vidikari, szívtam vele 1órát mire meguntam. Mert el kellett menni beszerleni a vinyót. Kezdek örülni, hogy működik(persze ez úgy történt mint ahogy Gozsonál volt az egész család körbeáll, kuksol, még a fater is köműves:( viven kívül:((() fent van a windows, összerakom a gépet, szívok a nyomtatóval, meg leszedek sp1et. Közben bekap a gép egy frankó blastert. beírom a futtatásba a parancsot, leszedem az sp1et az eltávolított, ami azt írja ki hogy nem talált semmit. mondom fasza, úgy hagytam ott a gépet(2.5óra baszakodás után hogy települ az Sp1, mert el kellett mennem). hazaértem, akkor írtam ide a problémát, elmentem kártyázni, hív a gyerek, hogy állandóan ujraindul a gép.:(((( mondom fasza, akkor töltsd le azz ftpről az adawaret az talán leszedi, csak a szomszéd baszott felrakni 2óra alatt:((((, (vele is még számolok), mivel kaptam a munkámért pénzt (nem kértem hanem kaptam) ezért muszáj ezt nekem holnap megcsinálni.:((( Remélem reggel 8ra át tudok menni, utána meg egyből jönnék lanra ha az úgy jó. Feltéve hogy reggel 8kor méltóztatik felkelni.
De olyan szinten elegem van az egészből, hogy majdnem toporzékoltam az előbb olyan ideges voltam.:((( Faszom, mindíg engem ugaráltatnak, elegem van itt is megfogadom SOHA SENKINEK NEM FOGOM A GÉPÉT MEGCSINÁLNI, elegem van hogy én ugorhatok, meg mehetek be Pestre ha ez kell meg az kell.
És most meg még azt gondolják hogy én nem értek hozzá.:(( Merthogy miért szar a gép:((((( áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá:(((:(:(((((:((((:(((((

[Szerkesztve]

(#242) #16741888 válasza #16741888 (#241) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ti már alusztok, jó nektek.:(
Igazatok, van, csak én vagyok fent, de nme tudok aludni, egyszerűen, olyan pipa vagyok, hogy tökön tudnám magam szúrni. És ez a tehetetlenség zavaz a legjobban:((
Faszom legszívesebben most rögtön átmennék, de ez a köcsög már 10kor kikapcsotla a mobilját, pedig akkor már kész voltam étmenni.:(((
ELEEEGEM VAN.:((:(((:(((:(((

(#243) Wolverine válasza LJoE (#240) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez eddig általában megoldható volt tapasztalataim szerint...

De nincs kedvem monitort cipelni :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#244) Elrood


Elrood
őstag

Kb. 7.30 és 8közé érek oda.
Szeke is ezt mondta nekem.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#245) e=mc²


e=mc²
őstag

wallhack nélküli headshotokat, és aimbotmentes frageket kívánok a részvevőknek ;)

Ambulimax Provider

(#246) anulu válasza e=mc² (#245) üzenetére


anulu
félisten

csatlakoznék. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#247) Wolverine


Wolverine
félisten

Mint a mellékelt ábra mutatja, nem vagyok jelen, itthon küzdök a lestrapáltsággal... Délután viszont lehet, hogy neten csatlakozom, ha publikusak lesznek a server adatai (legalább néhány embernek :U :D)...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#249) Wolverine válasza Kalandor (#248) üzenetére


Wolverine
félisten

Örülök, hogy jó volt, és sajnálom, hogy nem tudtam mégsem menni, de egy pöttyet le vagyok strapálva... :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#250) harry válasza Kalandor (#248) üzenetére


harry
veterán

ennek örülök :) majd legközelebb megyek én is.
képeket csinált valaki? összesen mennyit tudtatok játszani?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.