Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1033) Kiskutya


Kiskutya
veterán

valaki vigasztaljon meg hogy jo ez az externet mert most uj lakasba koltoztunk es gondoltam hogy kiprobalom a chello utan az adsl-t is foleg igy hogy emeltek, a upc-tol szamlazasi meg egyeb ugyfelszolgalati hibak miatt el akartam jonni es az externet tunt jo megoldasnak. 5.en kaptam meg a modemet 1 d-link pontos tipusat nemtom mert nem otthonrol irok de talan 360 a lenyeg hogy 3 nap alatt tobbet hivtam az ugyfelszolgalatot hogy legyen net mint a chellonal 6 ev alatt. maga a net jol megy mar amikor mukodik gyors is meg minden de ugye ezeke a fagyasok es modem resetek nem fognak tartosan menni es talan csak a fejlesztesek miatt van? a masik gondom hogy ha nem oldodik meg a problemam reset vagy aramtalanitassal akkor az ugyfelszolgalatnal mindig lepasszolnak a t-com-nak es az elmeletileg 72 oran belul csinalja meg na most ez a 72 ora kicsit idegesito. a chellonal max fel napot vartam de ez is csak a kezdetek kezdeten fordult elo es modem resetet is kb 1 eve nem csinaltam. szoval jo lesz ez az externet nekem vagy nagyon mellenyultam es sirjam vissza a chellos idoket?

ui:
ez a 72 oras dolog meg azert is erdekes mert en neten dolgozom es napi szinten adom le a rendeleseket tehat nekem 1 nap kieses is gaz!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.