Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Eurocase 5495 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zfarkas


zfarkas
senior tag

Hi!
Szoval mi ttudtok errol a tipusu haz(ak)rol?
Koszi.

Raw Dark Pure

(#2) zfarkas


zfarkas
senior tag

UP!

Raw Dark Pure

(#3) Tal2


Tal2
tag

Sajnos nem sokat. de most rendeltem neten egy hete egy Eurocase Q1-es házat. Majd tudósítok, ha megjön, mert elfogyott a nagykerben is, és két hétre igérték a szállítást. Annyit az Eurocase-ről, hogy nem távolkeleti, hanem a csehek gyártják.

(#4) zfarkas válasza Tal2 (#3) üzenetére


zfarkas
senior tag

Jah, a cseh dolgot tudom. Minden értékelés csehül vagy szlovákul szerepelt a google-ben :)

Raw Dark Pure

(#5) Tal2 válasza zfarkas (#4) üzenetére


Tal2
tag

Egy-két éve olvastam róluk egy cikket, és jó dolgokat írtak róluk, egy kis életerős és törekvő kis cég. Én láttatlanban rendeltem meg majd 20ezerért az új házamat. A Q-széria LCD kijelzős. A Q11, amit rendeltem, 3 hőmérsékelt-érzékelő szenzorral rendelkezik, és mivel most építem az új vízhűtésemet, nem árt, hogy tudjam a hőmérsékleteket. Ha ezt elektronikai alkatrészekből akarnám kihozni (3 hőmérő + digit kijelzés, az 10ezer lenne. Akkor már megéri nekem ezt venni.
Csak annyit akartam mondani ezzel, hogy én beleugrottam. Kíváncsian várom a fejleményeket, majd ha egyszer valahára megjön a házam :)) .
Asszem a webcímük www.eurocase.cz

(#6) HERR Z válasza Tal2 (#5) üzenetére


HERR Z
veterán

Érdekelne a véleményed a Q11-ről hogy milyen ház mert most nekem is megtetszett.
Használható mind a 4 nagy hely? illetve a gyári 350W-os táp jó?vagy mennyen kukába?
Illetve maga a kijelző jól leolvasható?

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Eurocase 5495 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.