Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15734) djculture válasza albert8 (#15733) üzenetére


djculture
félisten

4,99€-20% nem egy vészes összeg, én néztem de abból nekem dobozos lesz úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#15759) djculture válasza DeFranco (#15755) üzenetére


djculture
félisten

Vagy 4 órája eltradeltem, remélem ezektöl a hacker izéktől is meglehet majd szabadulni másnem pár hét múlva:D

[ Szerkesztve ]

(#15857) djculture válasza Niczo (#15856) üzenetére


djculture
félisten

Nmetudom miért nem lehet azt csinálni mint minden más europai országban hogy bemész a helyi tescoba meg nagyobb multikhoz, azután steam kártyát le emeled a polcról kifizeted a kászánál és itthon bepötyögve megkapod a steam pénztárcába a névértékét. Aztán nem kell bohóckodni hogy épp kétszer szedi le a pénzt vagy nem enged vagy egyebek.

[ Szerkesztve ]

(#15860) djculture válasza Alien83 (#15859) üzenetére


djculture
félisten

Marha kényelmes mert vásárolni ugyis jár mindenki vagy a kaját is rendelgeted ?:)
Most nem mindegy lenne hogy két wc papir meg pacalkonzerv mellé bevágol egy steam nyavaját is?:)

[ Szerkesztve ]

(#15862) djculture válasza Alien83 (#15861) üzenetére


djculture
félisten

Neked ez a jó, nekem meg a kredites megoldás lenne jó. Majd jövőre megtudod hogy miért ha mindegy egyes vásárlásodkor lenyúl az állam a tranzakciós adóval. PayPalozni fog mindenki az tuti, de az meg ugyanaz mint a kredit móka:)

[ Szerkesztve ]

(#15864) djculture válasza Alien83 (#15863) üzenetére


djculture
félisten

Bevásárolni ugyis megyek mert itthon még gyerek cipőben járnak a élelmiszert megrendeled és futár kiszállitja cégek. Pizzát meg házgyári norbi kaját meg nem lehet mindennap enni.
Magyarán nyugodtan elterjedhetne ez a kredites dolog itt is. A telefont is naponta százával látom hogy töltik az emberek a kasszánál, érdekesen nem a neten bankártyával.

[ Szerkesztve ]

(#15958) djculture válasza csaba951 (#15953) üzenetére


djculture
félisten

Épp a Mafia 2 (Director’s Cut) akarom majd megvenni dobozosba abba benne van minden.

(#15961) djculture válasza Darth_Revan (#15960) üzenetére


djculture
félisten

Az érdekes hogy nem steam rendszeres.

(#16050) djculture válasza Zolás (#16033) üzenetére


djculture
félisten

Csak az használhatja akinek a játékainál a keys menüpont voucher részén felvan tüntetve.

(#16078) djculture


djculture
félisten

75% Off All Grand Theft Auto Titles on Steam

(#16080) djculture válasza Niczo (#16079) üzenetére


djculture
félisten

Hiába ha pl upc a nete. Ott a beregisztrálják a hálókártya címét móka van.

(#16083) djculture válasza bozont (#16081) üzenetére


djculture
félisten

Elvileg igen, de próbáld ki.

(#16086) djculture válasza ollie (#16085) üzenetére


djculture
félisten

Jó isten... Sims 3 összes nyavajával nem kerül annyiba :D

[ Szerkesztve ]

(#16102) djculture válasza ollie (#16099) üzenetére


djculture
félisten

Arra jó hogy az elvadultabb emberek megcsinálták benne magyarország összes mozdonyát, szerelvényét tereprajzát:)
Amúgy vasútforgalmi szakiskola van itt újszászon, itt is ilyennel tanítanak csak a trainz valamelyik részével.

(#16705) djculture válasza mistixx (#16703) üzenetére


djculture
félisten

Collectors edition az eleve gyűjtői kiadás kézzelfogható cuccokkal /szobrok, poszterek, térkép, művészi könyv,pólók stb stb/, nem kókány digitális amit fél év múlva 5 euróért dobálnak akcióban ezek a digitális disztributorok.

[ Szerkesztve ]

(#16728) djculture


djculture
félisten

Ja én se kicsit unom már ezt a minden helynél külön kliens kell hogy játszhassak történetet. Főleg az ea féle nagy sebbel lobbal való kivonulást a steam rendszerből történet tetszik. Amit ők alkottak origint az egy hulladék minden tekintetben.

(#16769) djculture válasza FehérHolló (#16768) üzenetére


djculture
félisten

Most épp de lehet egy hónap múlva meg 5 eurót... Volt már így nem egyszer.

(#16784) djculture válasza Tim82 (#16782) üzenetére


djculture
félisten

Ubisoft exclusive sorozatban mostanában is láttam már a tescoban vagy a volt corában.
amazonon: [link]

(#16786) djculture válasza SenorGrande (#16785) üzenetére


djculture
félisten

Ja jó hely én onnan vettem gta3 eredeti kiadást.

(#16839) djculture válasza BigBlue69 (#16837) üzenetére


djculture
félisten

Na végre valami értelmes, 3 hónap hülyeségekkel ment el az a helyzet.

(#16877) djculture válasza arfer (#16876) üzenetére


djculture
félisten

Viszont az elző kód mindenkinél felhasználható egyszer!
Én most vettem meg az ultimate mayhemet igy mert az sokkal jobb mint ez a worms armageddon újramelegített verziója.

[ Szerkesztve ]

(#16924) djculture válasza Polllen (#16923) üzenetére


djculture
félisten

Nézz róla egy videót szerintem semmi változás... Új pályák meg fegyverek de teljes unalom az egész szerintem. Rajongóknak felmelegítve a leves.

[ Szerkesztve ]

(#16931) djculture válasza BigBlue69 (#16928) üzenetére


djculture
félisten

tescoba lesz 990ft os akció fallout3 láttam meg a dlc-ket hozzá még lesz más is. De gondolom azok egyike se steam rendszeres dobozosba:)

[ Szerkesztve ]

(#16948) djculture


djculture
félisten

Augusztus 17 től kapható dobozosban 4990ft ért. Olyan pletykák is voltak hogy itthon magyar felirattal jön ki, de ezek szerint csak nem.

[ Szerkesztve ]

(#16957) djculture válasza po1son (#16952) üzenetére


djculture
félisten

ja 1100ft volt az alapjáték meg a 3dlc ..Maximum álmodban. Több mint 10 euro csak a missing link dlc.

[ Szerkesztve ]

(#16962) djculture válasza po1son (#16959) üzenetére


djculture
félisten

Pont ez a lényege hogy az alapjátékot 10 fillérért beakciózzák, de a plusz tartalmak meg drágák, missing linket akárhol nézem 10 euro alatt nincs és nem is volt soha. Már igy is akciósan adják a steam gmg meg egyéb helyeken is.

[ Szerkesztve ]

(#17024) djculture


djculture
félisten

Tökmindegy szerintem a fiók sehol nem kellett megadni hogy honnan vagyok. Email meg a kód és szevasz. A játék megjelent a my gamesbe köszönöm:)

[ Szerkesztve ]

(#17028) djculture válasza Alien83 (#17027) üzenetére


djculture
félisten

És hol kell ezt beállitani? Tölem sehol se kér semmi lokalizációt pedig most regelttem:D
Egyszerűen megadtam egy gmailos emailt meg egy kódot és annyi.
Más helyeken ip-t néz és egyböl felvágja hogy hungary ha nem trükközik az ember vpn-el:)
Egyébként ritka egy hülye menüje van ennek az onlive alkalmazásnak. A vga-t is használja 3d szinten folymatosan.

[ Szerkesztve ]

(#17113) djculture


djculture
félisten

Én már azt unom hogy húszféle rendszer kell minden játékhoz, minden nyavaja kiadónak van már saját rendszere ahova regelni kell a játékot. Persze néha van belőle steam rendszeres is. Meg a windows live ami a saját kiadó rendszerével van kombinálva ugye szivatásnak. Ehez jön még az ea féle origin ami egy hulladék valami és kész a napi idegesség hogy miért nem indul egy game:)

[ Szerkesztve ]

(#17117) djculture válasza robyeger (#17116) üzenetére


djculture
félisten

2hét múlva megyek arra de addigra tuti nem lesz már belőle:) Amúgy van ilyen a fear2 is magyar ha a lemezről telepitem de ha a steam rendszerről akkor meg angol:)

[ Szerkesztve ]

(#17120) djculture válasza sagem (#17118) üzenetére


djculture
félisten

Ebböl kettő játék ami értelmes a két dead to spies, de mindkettő megvan eredeti orosz kiadásban drm mentesen,a dmiki féle magyaritás simán rámegy. Amúgy köszi a lehetőséget, másnak ha nincs meg én ajánlom neki ezt akét játékot.

(#17122) djculture válasza HS 2142 (#17121) üzenetére


djculture
félisten

Én nem láttam ilyesmit, majd megnézem a szokásos unranked multiplayer meccs ha lesz. Amúgy ha valaki akarna vele multizni szombat este mindig vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#17131) djculture válasza BigBlue69 (#17127) üzenetére


djculture
félisten

Jó hülyeség cdgalaxisban ugyaennyi pont néztem, kb a kutyának se kell ezért...Lesz ez még 4ezer is nemsokára , annyit dobozosba talán megér. Bár valahogy nem nagyon birtam már a demóba se hogy egyes helyeken nagyon randa textúrák voltak máshol meg jók. Fércmű.
Randa bugos cucc...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17135) djculture válasza ollie (#17133) üzenetére


djculture
félisten

Én csak a demót láttam de elég volt belőle több éves grafikai szint plusz bambán bámuló ellenfelek ha nem lő az ember, lehet hogy amúgy a multiban jó. De én már unom a multit, nem lehet 20 féle játékkal egyszerre multizni.

(#17140) djculture válasza cskamacska (#17136) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak a grafikáért, valahogy nem szeretem azt ha megvan dermedve pl az ellenfél.. Ez a Medal of Honor: Allied Assault idején még elment 10 évvel ezelőtt:) Konzolos nyavaja az egész úgy ahogy van, minden héten bejelentik amúgy mostanában hogy a konzolok miatt ezt ezért butítják ezt meg azért. Ebben is van egy mázsa al és textúra butítás.

[ Szerkesztve ]

(#17158) djculture


djculture
félisten

Na mától szopnak a kiadók bármilyen szoftvert tovább lehet értékesíteni mától az europai unión belül.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17164) djculture válasza Youri (#17159) üzenetére


djculture
félisten

Nem fog mert a rádióban azt is mondták minden szoftverre érvényes az uropai unión belül hogy továbbadható, ezt mondta ki az europai bizottság.
Majd felkerül a jegyzőkönyv is a határozatról valahova akkor kiderül. Mivel a steam rendszeren lévő is szoftver arra is érvényes lesz legföljebb akkor nem ha eu-n belül megszünnek működni.

[ Szerkesztve ]

(#17167) djculture válasza Youri (#17166) üzenetére


djculture
félisten

Kossuth rádióba volt egy műsor, hogy ma iktatták törvénybe ezt. Gondolom lesz róla a neten is új cikk. Valve mit nyögött amúgy?:)
Na mindegy majd kiderül milesz, minden esetre nemárt ha már megregulázzák őket. Pl megveszek egy játékot és x szer telepithetem csak fel, ez egy oltári átvágás.

[ Szerkesztve ]

(#17179) djculture válasza cskamacska (#17172) üzenetére


djculture
félisten

Érdekesen konzolokra az összes játékot belehet számittatni egy új árába a legtöbb helyen. Érdekesen több játék jelenik meg jó ideje konzolra mint pc-re. Akkor miröl beszélsz?

(#17182) djculture válasza alratar (#17180) üzenetére


djculture
félisten

A játék ott van a my games fül alatt? Mert ilyenkor ugy beszokott bolondulni hogy sokszopr a játékot se adja meg...

(#17183) djculture válasza cskamacska (#17181) üzenetére


djculture
félisten

Onnan sehol de éppen az 576 ból megvett xbox360 játékokat haverok havonta visszaviszik és ott egy újra beszámítják nekik nem is rossz áron. Majd utána azokat meg is lehet venni másnak.
Voucher kódot most én se kaptam amúgy néztem a keys alatt:)
Youri
Akarja a franc az akountokat bántani.
De ha pl te neked van egy olyan játékod amit csak ugy kaptál/megvetted akcióban bundleban stb és egyszer se inditottál el vagy meguntad nehogy ne lehessen már olyan valakinek oda adni aki esetleg használná is örömmel.

[ Szerkesztve ]

(#17186) djculture válasza alratar (#17180) üzenetére


djculture
félisten

Kód ügyében:
We have a free game to give away: GREED: Black Border. This game is available to everyone for 24 hours, with the offer ending at 1100 UTC August 16t. On top of this, we are also giving anyone who picks up this free title a 20% code valid for 1 use on anything on the entire GMG site (except physical products).

To find your code you can check your order confirmation email for GREED or log in to your GMG account, go to your Keys page and scroll to the bottom.

Azaz nem jár a kód, ha a leírtakat nem hajtod végre. A küldött emailból kell bejönni az oldalra /click here/ bejelentkezni és a keys részen ott lesz a kód.

[ Szerkesztve ]

(#17189) djculture válasza SenorGrande (#17188) üzenetére


djculture
félisten

Lehetséges de akkor az email miért tartalmazza ezt:

Get 20% off anything

When you get this game from us during this limited time offer you'll also receive a 20% voucher listed at the bottom of your Keys page.
Click here.

Mindegy valami kavarodás van, nekem rákattintva mindenféle greed nélkül is adott egy voucher kódot:)

(#17250) djculture


djculture
félisten

Ma ilyen nap van a steamnél meg a guard szórakozik, kódot nem küld az istennek se:)

[ Szerkesztve ]

(#17275) djculture


djculture
félisten

9rugó a cdgalaxisban polóval meg ezernyi cuccal biztos nem kínlódnék kókányolt kulcsokkal.
Gondolkoztam is hogy megveszem, de a ferde szemű főhőssel rendelkező játékok nem az én világom.
Annak idején megvettem a John Woo - Stranglehold-ot az is itt kinlódik valahol:)

[ Szerkesztve ]

(#17279) djculture válasza albert8 (#17276) üzenetére


djculture
félisten

Ember még a borítóján is rajtavan hogy steam rendszeren regisztrálva lehet csak játszani:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17280) djculture válasza Darth_Revan (#17277) üzenetére


djculture
félisten

Dlc is benne van?
* Martial Arts DLC (letöltési kód), melynek várható tartalma:
- Shaolin Showdown küldetés
- Shaolin Warrior öltözet (a kézi támadások sebzése megnő)
- bónusz Triád XP pontok
- Wing Chun dekoráció a búvóhelyhez (időleges harci bónusszal).

(#17298) djculture válasza Crytek (#17287) üzenetére


djculture
félisten

Keddig lehet el is megy végképp a kedvem tőle akkor hogy meg vegyem:D

(#17307) djculture válasza Alien83 (#17302) üzenetére


djculture
félisten

Röhej hogy ennek a grafikának ekkora gépigénye van... Ráadásul havok physics engine van alatta. Megint jól átrakták pc-re a kozolos cuccot, mindenféle optimalizálás nélkül... :U

[ Szerkesztve ]

(#17309) djculture válasza Youri (#17308) üzenetére


djculture
félisten

Van ez igy:D

Bluerainbow Már másnap levan hurrogva, nem kell hozzá 1 hónap se.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.