Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Érdemes 9600 xt -t venni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) f|tomi


f|tomi
csendes tag

Sziasztok!

Érdemes 9600 XT kártyákat venni?
Nincsenek vele kompatibilitási problémák?
Vagy az csak az ASUS-ra vonatkozik? (esetleg csak a tuning funkcióra?)

Tanácstalan vagyok, ha tudtok segítsetek!
(Vagy jobb egyenlőre egy 9600pro? ...milyen gyártótól? ..Club3D tényleg annyira gyenge?)

Előre is köszi!
Sziasztok

(#2) MUŁĐER válasza f|tomi (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Használt 9700np vagy 9700 pro sokkal jobb.Nem nagyon éri meg az XT.9600 Pro most már elég olcsó,az még talán.De inkább 9700.Nekem 9600 pro van,de nem vagyok tőle elájulva.Nem egy nagy szám.Igyekszem is tőle megszabadulni.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) faster válasza f|tomi (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Ha nem szeretsz használt, gari nélküli hardvert venni, (én sem szeretek), akkor megéri. Érdemes megnézni, hogy 3,3 vagy 2,8ns rammal szerelik-e az adott típust (az ASUS 2,8-as).

(#4) rudi válasza f|tomi (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Legtöbb helyen durván +10%-al tudott többet az XT mint a pro, viszont láttam már olyat hogy az XT magja felment 600MHz környékére! Eddig csak ASUSnál voltak kompatibilitási gondok. Jó még a HIS, Gigabyte, PowerColor, Connect3d és Sapphire, bár náluk általában EtronTech 2,8ns-os RAMok vannak, amik ritkán érik el a 700MHz-t és gyenge a ventijük. Club3D nincs rajta az ATI ''első körös'' listáján.

Kezdőként vigyázz nehogy 9600proSE-t sózzanak rád.
Talán segít: [L]vganfo.uw.hu/atil.html#9600pro[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) danzi


danzi
tag

Mik ezek a kompat. problemak? Most akarok venni ASUS 9600XT-t, az alaplapom egy Asus A7N8X Deluxe. Nem a 2.00-as, hanem a regi rev. De mi a gaz az ASUS 9600XT-vel???

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#6) Alvin_ti4200 válasza danzi (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ezt én is szeretném tudni, mert eddig semmi ilyet nem olvastam. Amúgy kell link tesztről?

(#7) danzi


danzi
tag

Na senki nem tud semmifele osszeakadasrol ?? Mert azonnal rohanok es veszek egy ilyet, de aztan szidni foglak titeket ha nem megy jol! :))

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#8) Alvin_ti4200 válasza danzi (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én semmilyen összeakadásról nem olvastam, úgyhogy szvsz nyugodtan rohan6sz:))

(#9) rog válasza rudi (#4) üzenetére


rog
addikt

húha. hogy van ez az elsőkörös lista dolog?
:)

(#10) rudi válasza rog (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

kb. így:

''ATI works closely with leading industry partners to ensure quality assurance, performance and hardware/ software compatibility with our full range of products. ''

[L]http://www.ati.com/support/partner/list.html[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza danzi (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

A catalyst biztonsági ''szelepével'' akad össze az ASUS hőmérő rendszere. Asszem már van saját catayst verziójuk, nézz rá az oldalukra.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) kcsaba


kcsaba
csendes tag

Nem akad össze ATI CATALYST 3.9 ASUS Smart Doctor 3.3 .Egyébként 9600XT-k közül eddig a legjobb. 2.8ns ramok , jó erős hűtő , teljes video ki/be.A memoria hűtő ASUS profil.Két hét alatt semmi incompatibilitási probléma nem volt vele ,de ha NVIDIA-rol váltasz akkor nagyon tisztisd ki a WIN-t.

(#13) Sanya


Sanya
nagyúr

Asszem a legál túlhúzás meg a hőm érzékelő körül voltak problémák, és ezeket az asus úgy orvosolja, hogy saját drivert ad ki, (asusról töltöd, nem az ati.com-ról.)

kb ennyi, minden más király vele, csak egy 9700pro alapból kenterbe veri, és még nem is húztad

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#14) danzi


danzi
tag

jo de mennyi egy 9700pro ?? en nem szoktam huzni semmimet... max a pocsomet... :)

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#15) f|tomi


f|tomi
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek!

(#16) [lAyCsI] válasza danzi (#14) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Experték árlistáján feltűnt megint,
[L]http://www.extremcomputer.hu/eshop/termek_adat.php?aptus=21_93_160&termek_szam=815&PHPSESSID=23a3f9843e46ca82d775278b758bfb5d[/L]
bár elég borsos, viszont BBA!

-= No way back from Here =-

(#17) gstm


gstm
tag

Hát ennyiért zacsis BBA R9800pro-t kapsz itt kecson (az árlista szerint)... Sztem nem éri meg a 9600xt. Inkább egy 9600pro, oszt meghúzni. Azért én inkább egy np 9700-est vennék, ha lehetne valahol kapni... :o

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Érdemes 9600 xt -t venni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.