Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) polip válasza koxx (#50) üzenetére


polip
addikt

már megvan, thx, edonkey van fenn, minden nélkül, nem pro verzió és tökéletesen működik, jön a cucc lefelé 250-300K-val :R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#52) petakpa1 válasza petakpa1 (#46) üzenetére


petakpa1
őstag

Megtaláltam közben: az ...emule\config\AC_SearchStrings.dat fájlt kell törölni:))

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#53) Maksifül


Maksifül
senior tag

Ha router mögött haszáljuk 2 gépről az emule-t, milyen portokat kell engedélyezni a másik gépen, ha az egyiken 4662, és 4672 van használatban?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#54) Maksifül


Maksifül
senior tag

valaki?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#55) Maksifül


Maksifül
senior tag

Mijafrancér változik a gépem minden bekapcsolásakor a statikus IP címem?
Át kell állítgatnom minden nap a routert emiatt a nyavaja miatt? :F

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#56) Maksifül


Maksifül
senior tag

up

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#57) Maksifül


Maksifül
senior tag

Nyitnom kell egy új topicot, hogy kapjak a kérdéseimre választ valaha?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#58) L3zl13 válasza Maksifül (#53) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azokat a portokat kell engedélyzezni, amit a gépen a porgramban beállítassz.

Aki hülye, haljon meg!

(#59) L3zl13 válasza Maksifül (#55) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha tényleg statikus lenne akkor nem változna meg.

Aki hülye, haljon meg!

(#60) Maksifül válasza L3zl13 (#59) üzenetére


Maksifül
senior tag

Akkor hogyan tudom statikussá tenni, hogy ne kelljen minden bekapcsolás után a router beállításokat módosítani?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#61) Ahhoj válasza Maksifül (#60) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

nemtom lehet-e statikus ip-t állítani, nálam csak dinamikust lehet, amit ugye dhcp oszt ki
ellenben azt be lehet állítani, hogy mindig ugyanazt az ip-t ossza ki (ami ugye kvázi statikus)

(#62) L3zl13 válasza Maksifül (#60) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Statikus IP-t a gépen kell beállítani, hogy ne a routertől kapja DHCP-n a beállításokat.

Aki hülye, haljon meg!

(#63) Maksifül válasza L3zl13 (#62) üzenetére


Maksifül
senior tag

Köszönöm a válaszokat, most már csak azt mondjátok emg, hogyan lehet ezeket beállíatni?
Hol, és mit állítsak, hogy statikus legyen az IP-m?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#64) L3zl13 válasza Maksifül (#63) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A routered nem ismerem, úgyhogy nem tudom abban mit kéne állítani, hogy ne kapj minden induláskor más IP-t.
Talán a MAC addresshez kéne hozzárendelni a fix IP-t, de lehet, hogy csak hosszabb bérleti időt kellene beállítani.

A gépen fix IP-t pedig úgy állíthatsz be, hogy kapcsolatoknál megkeresed a megfelelőt. Ott jobbklikk/Tulajdonságok.
Kikeresed a TCP/IP protokollt, és rányomsz a tulajdonságok gombra.
Ott az 'IP cím automatikus kérése' helyett a 'A következő IP cím használata' opciót választod, és beállítod azokat az értékeket, amiket DHCP-n keresztül is kaptál. (IP, Maszk, Átjáró, DNS...)

Aki hülye, haljon meg!

(#65) Maksifül válasza L3zl13 (#64) üzenetére


Maksifül
senior tag

D-Link 604 a router.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#66) P.Dude


P.Dude
őstag

Csősztök, ebben a progiban kell valami arányt növelni hogy gyorsabban menjen le a cucc?

Zoll

(#67) P.Dude


P.Dude
őstag

halló!

Zoll

(#68) P.Dude


P.Dude
őstag

segítsetek már!

Zoll

(#69) petakpa1 válasza P.Dude (#68) üzenetére


petakpa1
őstag

nézd meg a 34-es hozzászólást

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#70) Integra


Integra
titán

azért bosszantó ez az emule....
a feltöltésem már háromszor akkora mint a letöltésem és amit leakarok szedni egyszerűen csakazértsem indul el.... :(
és ami nagyon zavaró, hogy semmiyen infot sem ad hogy mikorra várható hogy elindul, ha kikapcsolom a gépem éjjelre, akkor meg gondolom állok megint a sor végére...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#71) enciii


enciii
csendes tag

öööö =D hát nekem olyan problémáim vannak, hogy én nem találom, hol kell megosztani a cuccosokat :O most töltöttem le ezt a programot, és nem nagyon vágom ezt a részét :O nem szánna meg valaki egy válasszal? :$

(#72) petakpa1


petakpa1
őstag

Én még mindig ezt a fájlcserélőt használom, már eléggé kiismertem, és nekem megfelel.

Most szeretném, úgy beállítani, hogy csak megadott ip cím tartományokba töltsön fel és ugyanoonnan le. A chello ip tartományára szeretném korlátozni a forgalmat, és így cselezném ki az 5 GB adatforgalmi korlátot.

A chello hálozatának ip tartományát itt találtam meg: [link]

Ugya ha csak ezeken belül forgalmazok, az nem számít bele a havi adatforgalmamba?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#73) Loha válasza petakpa1 (#72) üzenetére


Loha
veterán

Elvileg IP filterrel lehet. [link]

Fogod és letiltod az összes IP tartományt, kivéve a a chellosokat.
Persze ezt most könnyű így mondani, még én sem próbáltam :)
Egyébként nem hiszem, hogy túl eredményes lenne az eMule, csak chellos ip tartományban... :U

[Szerkesztve]

(#74) petakpa1 válasza Loha (#73) üzenetére


petakpa1
őstag

Igen közben meg is csináltam, de sajnos az eredmény katasztrófa lett: Kiderült, hogy a cehhlo-s ip tartományban nincs emule szerver, így még csatlakozni sem tudtam.

Erre belevettem egy pár emule szerver a z engedélyezett címek listájába, így már kapcsoldódok a szerverhez, de forgalmazni nem nagyon van kivel:((

Ha valakit érdekel ezt kell az ipfilters.dat fájlba beírni:

0.0.0.0 - 62.241.53.1 , 100 , The world00
62.241.53.2 - 62.241.53.3 , 200 , Donkey server
62.241.53.4 - 72.51.37.106 , 100 , The world0
72.51.37.107 - 72.51.37.109 , 200 , Donkey server
72.51.37.110 - 72.51.37.236 , 100 , The world005
72.51.37.237 - 72.51.37.237 , 200 , Donkey server
72.51.37.238 - 80.97.255.255 , 100 , The world
80.98.0.0 - 80.99.255.255 , 200 , chello1
80.100.0.0 - 86.100.255.255 , 100 , The world1
86.101.0.0 - 86.101.255.255 , 200 , chello3
86.102.0.0 - 89.132.63.255 , 100 , The world2
89.132.64.0 - 89.135.255.255 , 200 , chello4
89.136.0.0 - 195.184.159.255 , 100 , The world3
195.184.160.0 - 195.184.191.255 , 200 , chello5
195.184.192.0 - 213.222.127.255 , 100 , The world3
213.222.128.0 - 213.222.191.255 , 200 , chello6
213.222.192.0 - 255.255.255.255 , 100 , The world4

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#75) Loha válasza petakpa1 (#74) üzenetére


Loha
veterán

Sajnos magyarok nagyon kevesen vannak még mindig eMule-on, de azért folyamatosan szaporodnak... :) Ennek okát nem értem igazából, vannak jó kis német szerverek alacsony pingel, van rengeteg user, nem kell semmilyen elitt klubba belépni hogy tölthessél, nem kell weboldalakon keresni, nem kell hozzá szakértelem, és a tilosban járóknak is kevesebbet kell aggódniuk... :) Egyetlen hátránya van, hogy a magyar tartalom szinte elhanyagolható... De erről persze nem az eMule tehet, hanem mi magyarok...

Mire sok magyar DC-snek meg egyéb elavult fájlcserélőt használónak leesik a tantusz, hogy ezeknél van sokkal jobb is, addigra SZVSZ én már vmi még sokkal korszerűbb p2p progit fogok használni mint az eMule... :U

(#76) #34577664


#34577664
törölt tag

Én az alap eMule v0.47c -t használom, de esetleg érdemes vmelyik modra átváltani?
Xtreme, Stullemule?
Vélemények, tapasztalatok? köszi

(#77) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Van a fileazonosító szám, az alapján honnan lehet infot szedni x dologról? Tehát pl van egy film 3 fajta, 3 más hash, nem tudom melyik fake, melyik jó, stb. Gondolom mivel ez egy egyedi azonosító, vissza lehet keresni az infókat. A kérdésem az lenne, hogy ezt hol tehetem meg?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78) #34577664 válasza Agostino (#77) üzenetére


#34577664
törölt tag

Arra gondolom már rájöttél, hogy a letöltési soron jobb gomb, comments (itt van pár értékelés), ill. Details...Name (fellelhető fájlnevek).
Vagy: bitzi.com A keresőbe meg bemásolod a hash-et.

(#79) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Az mitől van hogy feltöltésem eMule ban max 20k körül alakul, miközben 1 megás a feltöltésem? Nem korlátozom le, mégsem használja ki :F

Én vagyok M3nyus!

(#80) toro22 válasza M3nyus (#79) üzenetére


toro22
tag

Nem hiszem, hogy 1 megás lenne a feltöltésed, szerintem a letöltésed annyi.

(#81) szandisas válasza toro22 (#80) üzenetére


szandisas
senior tag

ha elolvasod még 2X a hsz-t akkor feltűnik valami :) 2szer írta, hogy feltöltést...
mindkét eset lehet,
1.: olyan cuccot húz, ami kevés embernek van meg, de sok cucca van, ami sokaknak kell...
2.: - | | - , ami sok embernek van meg, de csak páran húznak róla, olyat ami sokaknak megvan...

amúgymeg, miért ne lehetne ilyen nete?

aláírás

(#82) toro22 válasza szandisas (#81) üzenetére


toro22
tag

Az hogy 2szer írta a feltöltés szót szerintem csak szóismétlés.
Lehet ilyen nete, csak nagyobb az esélye annak hogy nem 1 MBit/s-es feltöltésű nete van hanem elírta.
Az összfeltöltés sebességét nem befolyásolja az általad leírt két eset.
Egyébként nem tudom hogy 20 kbit/s vagy 20 kbyt/s feltöltésre gondolt, ez utóbbi a valószínübb, így feltehetően ezt se pontosan írta, viszont az 1 Megás az biztos MBit/s.
Jó lenne, ha jelentkezne és megírná milyen ADSL csomagja van, ha még aktuális.

(#83) M3nyus válasza toro22 (#82) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Chellom van, rosszul irtam, rossz szokás, szóval 120kbyte/s a feltöltésem :B
eMule ban, ugytudom van valami pontozási rendszer, de eszt hol látom, hogy én hol állok, vagy egyáltalán kinek hány pontja van, vagy valamiféle kitüntetése? :U

Én vagyok M3nyus!

(#84) toro22 válasza M3nyus (#83) üzenetére


toro22
tag

Chello extremed vagy professionalod van?
Ha igen és jól írtad le, hogy 120kbyte/s a feltöltésed (Az emule ebben a mértékegységben KB=kbyte/s-ban szokta kiírni), akkor semmi probléma!
Ugyanis 120kbyte/s=960kbit/s és az ott van a csomagban ígért 1024kbit/s=1Mbit/s közelében.
Úgy tudom, hogy a saját pontjaid mindenkinél akitől le akarsz tölteni más és más, és csak ők láthatják azokat. Csak azt tudod megnézni, hogy akik tőled töltenek le azoknak mennyi.
Ezt pedig úgy tudod megnézni, hogy a Forgalom ablakban a Feltöltéseknél kétszer rákattintasz a felhasználóra aki tőled tölt le magának és ott van a feltöltési sor pontszáma.

(#85) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nem tudja valaki, hogy miként lehet komplett albumokra keresni?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#86) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Üdv, Vista alóli eMule-ozásról van valakinek tapasztalata?

(#87) Toxyk


Toxyk
csendes tag

Hogy találok kiszolgálókat az emule -ba???
:O

Joku hóno

(#88) #34577664 válasza Toxyk (#87) üzenetére


#34577664
törölt tag

Csak ezért a kérdésért regisztráltál? huh. :U

Nade:
http://www.server-met.de/
http://www.emule-mods.de/?servermet=show

Itt találhatsz nem-fake (tehát ami nem kamu, csali) szervereket, tapasztalatom szerint elég megbízható.

Töröld ki a régi szerverlistát, kattints az Add to eMule gombra, aztán Connect...

Remélem segítettem.

(#89) sipi74


sipi74
csendes tag

Sziasztok!
HSDPA-val csak low ID-vel enged kapcsolódni.Lehet ezen segíteni?

(#90) Nimrod


Nimrod
addikt

Miért van az, hogy egy idő után törli a szerverlistát? Ezt megcsinálta Linux alatt is, és most éppen XP alatt. :F

Letöltöttem hozzá a szerver-listát újra és most jó, de miért csinálja a törlést?

[Szerkesztve]

(#91) Loha válasza Nimrod (#90) üzenetére


Loha
veterán

Nekem nem csinálja, de sztem a Preferences->Connection->Server menü alatt érdemes lehet szétnézni... Mondjuk a ''Remove dead server after''-t kikapcsolni, hátha az bugzik...

Egyébként mi értelme van mindig frissítgetni a szerverlistát? Én mindig a DonkeyServer No1 vagy No2-őn vagyok, vannak ezeknél jobb szerverek is?

Gh0sT: Nem tudja valaki, hogy miként lehet komplett albumokra keresni?
Úgy lehet, hogy nem mp3-ra keresel, hanem beállítod, hogy ''Archives (.zip .rar .ace...)'' tehát tömörített fájlokat keressen.

[Szerkesztve]

(#92) Nimrod válasza Loha (#91) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem találtam még csak hasonló beállítást sem. A gyárin szoktam hagyni, nem állítgattam. Viszont most látom, hogy megint elkezdte kiszürkíteni a szervereket, szerencsére a Donkey maradt, így nem kell befrissítenem. :D

Verziót azért ideírom: eMule v0.48a

[Szerkesztve]

(#93) Loha válasza Nimrod (#92) üzenetére


Loha
veterán

Én eMule Plus v1.2b-t használom most, sztem kicsit szimpatikusabb a kezelőfelülete, de elvileg másban nem tér el a sima eMule-tól. Nálam is ki van szürkítve egy csomó, de úgyis csak ''csillagos'' szerverkez érdemes csatlakozni, de mint mondtam, nekem a Donkey szerverekkel semmi gond, szóval nem is látom értelmét mással próbálkozni... Régen még talán a Razorback volt jó, vagy a Byte Devils...

[Szerkesztve]

(#94) Nimrod válasza Loha (#93) üzenetére


Nimrod
addikt

Razorback2 bezárása óta nincs is más értelmes szeró ha valami ritkábbat keresel, csak a Donkey.

(#95) bandiras2


bandiras2
senior tag

Van valaki akinek megy, vagy csak neálam nem megy?
Azt írja, nincs kapcsolat a szolgáltatóval. 0.48a
két napja semmi. Vajon ez ís úgy járt mint a Donkey?



[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#96) kraftxld válasza bandiras2 (#95) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálam minden oké :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#97) Nimrod válasza bandiras2 (#95) üzenetére


Nimrod
addikt

Gond nélkül megy napok óta. :F

(#98) bandiras2 válasza Nimrod (#97) üzenetére


bandiras2
senior tag

Akkor a routert kell újrakonfigolni. Furcsa, mert eddig átengedte a forgalmat mindkét irányban :F

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#99) Nimrod


Nimrod
addikt

Várakozó ügyfelek: 136 (4 kitiltva)
De ki vagy hogyan tiltotta ki azt a négyet? :F
Bár a chatspammer botokat is jó lenne valahogy kitiltani. :U

(#100) #34577664 válasza Nimrod (#99) üzenetére


#34577664
törölt tag

Használj Xtreme-modot, az kiszűr minden gyanúsat (fake szervert, leecher-klienst) és mintha gyorsabb is lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.