Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Loha válasza Nimrod (#99) üzenetére


Loha
veterán

Sztem eMule tiltja ki magától vagy az IP filter alapján, az olyan csalókat akik manipulálják a prioritásokat (leecherek).
Érdemes az IP filtert rendszeresen frissíteni.

bandiras2: Én a razorback szervereken kívül nem tudok most csatlakozni sehova sem, de sztem a szolgáltatómnál van a gond, nem az eMule-al.

[Szerkesztve]

(#102) #34577664


#34577664
törölt tag

Nekem is eltűntek a Donkeyserverek... :F

Vajon mi lehet velük?

(#103) kraftxld válasza #34577664 (#102) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálam sincsenek :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#104) Loha válasza kraftxld (#103) üzenetére


Loha
veterán

Hát ez nagyon rossz hír, akkor mégsem nálam van a gond. Remélem nem vmi köcsög jogvédők mesterkednek megint.

Hát persze hogy megint a jogvédők mesterkednek: [link]

[Szerkesztve]

(#105) Loha


Loha
veterán

Egyre inkább úgy néz ki a dolog, hogy egy korszak ismét lezárul [link]. eMule szerverekhez gyakorlatialg lehetetlen csatlakozni, de azért ez még közel sem jelenti az eMule végét, szerencsére az eredeti eMule-ban ott a Kad network, ami egy teljesen decentralizál szervermentes hálózat. Asszem mindenki kénytelen lesz átállni Kad használatára.

(#106) Loha


Loha
veterán

Még nincs veszve minden itt egy új, működő, megbízható szervert: #1 TVU DonkeyServer No1 Ed2k://|server|89.248.162.206|6543|/


[Szerkesztve]

(#107) Nimrod válasza Loha (#104) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem is szépen eltűntek, ha egy szeróra be tudott mászni akkor is egy idő után ledobott és próbált másikhoz csatlakozni. :(

(#108) K9 válasza Nimrod (#107) üzenetére


K9
tag

Megölték a csacsit! Szemetek! :(

(#109) rdi válasza K9 (#108) üzenetére


rdi
veterán

oooo ez nagy kár, a kad működik?

Fej! Tor! Potroh!

(#110) #34577664 válasza K9 (#108) üzenetére


#34577664
törölt tag

Nem, a csacsi főnixként fog szárnyalni. :)
A KAD az eddig is jól működött, ezután is jól fog.

(Nem mellesleg tegnap csak KAD-on voltam, 150 kb/s feletti rekordsebességet értem el, bár valószínűleg semmi összefüggés a kettő között. :U )

Lehet hogy óvatosabb leszek azért a közeljövőben...peerguardian, protocol obfuscation...bár tudnám mik ezek. :)
Bízzunk ebben a TVU-ban...

(#111) Loha válasza K9 (#108) üzenetére


Loha
veterán

Csacsit a Kadnak köszönhetően lehetetlen válalkozás lenne megölni.
Kicsit sikerült megfúrniuk a hálózatot, de ez csak ideiglenes állapot, sztem rövid időn belül helyreáll minden. Addig is, legalább felpörög talán egy kicsit a topic :)


[Szerkesztve]

(#112) macikos


macikos
addikt

Emlékezzetek vissza arra, amikor kivégezték a Razorback szervereket, akkor is oda volt mindenki. Aztán szépen lassan visszaállt minden.

Egyébként mostanában nagyon jól működött az eMule, sokan használták. A DonkeyServer2-n nemrég meg kellett emelni a felhasználó limitet, annyian voltak rajta.

(#113) Loha válasza macikos (#112) üzenetére


Loha
veterán

Ja, de a Razorback sosem heverte ki a dolgot, utána lettek népszerűen a Donkey szerverek, én is mindig a No2-n lógtam. Most legalább rájöttem, hogy ez a Kad is egész jól működik... ;]

(#114) K9


K9
tag

Csacsi él, és élni fog! Szemetek! ;]

(#115) K9


K9
tag

Átkapcsoltam a Kad fokozatba.Most már az univerzumból szimpantja a csacsi az energiát.
[link] <--- univerzumba való csatlakozás.

(#116) Loha válasza K9 (#115) üzenetére


Loha
veterán

Most már az univerzumból szimpantja a csacsi az energiát. Ez a beszólás nagyon tetszik :DDD :R

(#117) rdi válasza Loha (#116) üzenetére


rdi
veterán

Nálunk a kad elég gyengén megy. Főleg lefelé.

Fej! Tor! Potroh!

(#118) Loha válasza rdi (#117) üzenetére


Loha
veterán

Nálam gyakorlatilag ugyan olyan jól megy, mint a szerveres megoldás nem érzek érdemleges különbséget, lehet a netkapcsolat tipusától is függ a dolog, a Kad elvileg jobban pazarolja a sávszélességet.

(#119) rdi válasza Loha (#118) üzenetére


rdi
veterán

majd ránézek, de az asszony azt mondja, hogy vannak működő szerverek...

Fej! Tor! Potroh!

(#120) macikos válasza rdi (#119) üzenetére


macikos
addikt

1-2 server címét igazán megoszthatná valaki, mert nálam jelenleg üres a server.met fájl :)

Közben találtam egy jó server listát: [link]. Aki tud még, az ne habozzon szólni :)

[Szerkesztve]

(#121) vagamo válasza macikos (#120) üzenetére


vagamo
őstag

KÖszi! Jól működik! :R :R :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#122) Loha válasza macikos (#120) üzenetére


Loha
veterán

Szerver listák:
http://www.gruk.org/server.met
http://ocbmaurice.no-ip.org/pl/slist.pl/server.met?download/server-good.met

Razorback 3.0 és 3.1 működnek, de folyton tele vannak, a TVU DonkeyServer No1 viszont elég jó lett, én most azon lógok.

(#123) Integra


Integra
titán

eltűnt az összes szerver semmihez se kapcsolódok
mi a rák történt???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#124) Integra válasza Loha (#105) üzenetére


Integra
titán

na így már értem miért nincsen egyetlen egy szerver sem a szerver ablakban...
fasza..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#125) Integra válasza K9 (#115) üzenetére


Integra
titán

so eine verdammte scheisse!!
menjenek már a búsba?
ez sima regisztráció vagy valami fizetős dolog hogy olvasni lehessen tovább??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#126) Cicero


Cicero
őstag

hallottam már az emule-ról, de nem érdeklődtem eddig iránta, most is csak kipróbálnám, de megakadtam. felhasználó nevet kér, és nem tudok hol regisztrálni. na meg routerrel is gondok vannak, és nem vágom, hogy most mégis melyik portot kéne engedélyezni a routeren? valaki pár szóban felvilágosítana?

köszi

(#127) macikos válasza Cicero (#126) üzenetére


macikos
addikt

Nem kell regisztrálni sehol, egyszerűen csak írj be egy nevet.

A portok akármilyenek lehetnek, beállítások-->kapcsolat--> itt lehet beállítani egy tetszőleges TCP és UDP portot, de hagyhatod az alapértelmezetten is.

(#128) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nyugi mindenkinek, nem ölték meg a csacsit :)
Szerintem csak a szolgáltatótok játszadozik (már akinek gondja van vele), mert nekem folyamatosan működik gond nélkül.
A Razorback 3 szervert használjátok: a legjobb!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#129) macikos


macikos
addikt

Elindítottam az eMule-t és kiírta, hogy megsérült a known.met fájl, ami az éppen letöltés alatt álló fájlok információit tartalmazza, így törlődtek a listából.

Van valakinek valamilyen ötlete, hogyan tehetném vissza a letöltések közé a fájlokat?

(#130) petakpa1


petakpa1
őstag

Nekem mennek a serverek, csak jóval kevesebb fájl van rajtuk, mint korábban, kb. 10-20%-ka:O

Da ami még fontosabb: korábban ha rákerestem valami ritkább anyagra, akkor is több száz találatot hozott fel, ellenben most van, hogy semmit, vagy csak 2-3-4, 5, 10-et, és rendre nincs is meg 100%-ban:((

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#131) petakpa1 válasza polip (#47) üzenetére


petakpa1
őstag

itt: [link]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#132) mekukoki


mekukoki
csendes tag

Hello!

Azt meg tudná nekem mondani valaki, hogy az lphant kliens miért keres hatékonyabban mint az emule vagy bármelyik modja? Olyan fájlokat is talál, amiket a csacsi nem...
M

(#133) Integra


Integra
titán

eltűntek az emule-ban a transfer fülben levő letöltött filejaim...
csak pár maradt bent.
de fizikailag meg a letöltendő, befejezetlen fileok ott vannak. csak a programban nem látom őket, és így semmit se tölt le...
ez mitől van? semmit se nyomkodtam, egyszerűen csak eltűntek belőle

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#134) tozo86


tozo86
tag

sziasztok!
Nemrég kezdtem el használni az eMule-t (v0.48a). A kérdésem az lenne, hogy hol lehet beállítani az egyidejű letöltések számát? Sehol nem találom :( Van 15 letöltés a listámban ebből 3 letölt a többi várakozik.
köszi előre is a választ.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#135) #34577664 válasza tozo86 (#134) üzenetére


#34577664
törölt tag

Az Options / Connections menüben, de a kérdésedre a válasz igazából az, hogy tölts felfele sokat, és menjen az emule napokig, mivel így tudsz előrejutni a várakozási listán (Queue list).
De erre gondolom azóta magadtól is rájöttél. :)

(#136) macikos válasza Integra (#133) üzenetére


macikos
addikt

Na nálam ugyanez volt, feljebb írtam is. Rohadt idegesítő, főleg azért, mert igaz, hogy megmaradtak a fileok a Temp mappában, de nem lehet kiolvasni, visszafejteni belőlük, hogy mi is volt a nevük.

(#137) qweasz


qweasz
csendes tag

4 gigánál nagyobb fájlokat nem enged letölteni. Ez valami alepbeállitás-korlát, s ha igen tudja valaki hogy oldható fel?

(#138) szucsi


szucsi
őstag

sziasztok, amióta router mögül, portforwardinggal használom az emulet, teljesen
használhatatlan az internet bármi másra (értsd: böngésző nem tud oldalt letölteni) az emule aktuális le- és feltöltési sebességtől teljesen függetlenül.

próbáltam a kapcsolatok számát 400-ról levenni 150-re, aztán 15-re, ez utóbbi csak arra volt jó, hogy ne induljanak el a letöltéseim, a net ugyanolyan kampec volt, mint 400-zal.

korábban simán neteztem, sőt gond nélkül, max 200-as pinggel wowoztam is emule mellett.

nem tudja valaki, hogyan lehet ezt meggyógyítani?

köszi

ps 1024/192-es adsl-em van asszem, de fel lehet hogy csak 128

[ Szerkesztve ]

(#139) kraftxld válasza szucsi (#138) üzenetére


kraftxld
nagyúr

cfos vagy limitáld a feltöltést.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#140) #59070464


#59070464
törölt tag

Sziasztok! eMule 0.49a-t használok (mától) és én is szívok a UPC p2p korlátozással. Azt olvastam, h van titkosítás az eMule-ban, de én nem találom sehol. :( Ha valaki tudna segíteni abban, h ezt h tudom beállítani, nagyon hálás lennék!

Beállítások/Biztonság: Enable Protocol Obfuscation elé tettem egy pipát, azt írták, h ez segíthet, de nekem nem segített. :( 12xx/256-os chello internetem van ez annyit jelent, h 155Kb/30Kb-al tudnék le/fel tölteni, de lefelé 30-35KB-ra vagyok korlátozva kb. déltől kb. éjfélig (éjszaka megy rendesen). Ki lehet valahogy játszani a korlátozást itt az eMule-nál, mint a torrentnél?

Ha ez megoldódik, akkor upgradelek a chellonál. Ha nem, soha nem jövök ezekhez többet... :W

[ Szerkesztve ]

(#141) Loha válasza #59070464 (#140) üzenetére


Loha
veterán

Próbáld meg még az eMule által használt portokat átállítani vmi másra, hogy ne az alapértelmezett legyen. Connection->Client port
Kadot vagy szervert használsz vagy mindkettőt?

(#142) Loha válasza szucsi (#138) üzenetére


Loha
veterán

Nem véletlenül SMC 7004VBR-es routert vettél? Az olcsó routerek nagy része nem bírja a sok aktív kapcsolatot.

(#143) #59070464 válasza Loha (#141) üzenetére


#59070464
törölt tag

TCP: 56583; UDP: 22885
Kad: jobb oldalt nyomok egy "Kapcsolódás"-t. Aztán...
Kiszolgálók: főleg Razorback, néha eDonkeyServer-re kapcsolódok.
Keresés fülön a metódusnál: Globálisan keresek.

szerk:
Router van, a két port ki van engedve, mindig magas ID-m van.
Kiszolgálók fülön jobb oldalt. Kapcsolat: Obfuscated.

[ Szerkesztve ]

(#144) Loha válasza #59070464 (#143) üzenetére


Loha
veterán

Érdekes, jó lenne tudni, hogy mi alapján szűr a UPC, de elég érdekesnek tartom, hogy az obfuscated protokoll és random portok használata esetén is tudják szűrni.

(#145) #59070464 válasza Loha (#144) üzenetére


#59070464
törölt tag

Mit értesz random (véletlenszerű) portok alatt? Megadtam az 5 jegyű portokat és az már randomnak számít?

(#146) Wallz


Wallz
tag

Lenne egy kérdésem ehhez a témához.
Szóval nekem Emule alatt néha behal a vinyóm de amúgy okésan tudok róla másolni meg minden. Nem értem én ezt. Minden megy rajta csak Emule alatt egyfolytában ég a led és egyszerűen kiakad. :(

(#147) twollah


twollah
nagyúr

Uj beta verzio jott ki a programbol.

Tovabbi info itt.

(#148) #56474624


#56474624
törölt tag

Ez az emule aztán végtelenül bosszantó! 3 napja (0-24) töltök egy 330 megás fájlt (sajnos ritka), eddig a 2/3-a van meg (pontosabban 231 MB). Nade nem ez a legszebb az egészben, hanem hogy fel eddig 712 MB-ot töltöttem ugyanebből, azaz mintegy 3x ennyit, de a végére még lehet 4-szeresen töltöm vissza. :W

(#149) twollah


twollah
nagyúr

Kijott a vegleges verzio a programbol (v0.49c).

Bovebb info itt.

(#150) Gregorius válasza #56474624 (#148) üzenetére


Gregorius
őstag

Valamit valamiért. ed2k-n viszont (részben ezért) sokkal tovább maradnak meg a régi anyagok, mint torrenten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.