Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Ezekiell válasza t72killer (#150) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, mert a többi mind rohadék ballibsi volt!

:DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#152) ddekany válasza t72killer (#150) üzenetére


ddekany
veterán

Istenkomplexus? Ez itt már elhangzott párszor, és nem értem, ez mi alapján jött ki. Vett egy céget, aztán ilyen-olyan módon hülyén viselkedik, OK. Ha kirúg csomó embert a saját cégétől, az tutira a hatalom megélése miatt van? Nem azért, mert akár őrült módon, de azt hiszi, így csinálhat valami abból, amire elégetett 44B-t, amivel elcseszett egy pár mentési lehetőséget a többi cégének... Nekem így messziről is fájt, lehet ő is úgy van vele, hogy vÁÁÁHertFDGfgdr... :)

(#153) t72killer válasza ddekany (#152) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

" az tutira a hatalom megélése miatt van? "

Ha a szabadságostól is aznapra vár egy klikket és direktbe kirúgással fenyeget? Igen, PONT. A munkaidőkeret adott, ha szabin vagyok, akkor erre ő csak egy autoreply-t kap, hogy 2hét múlva majd elolvasom.
Épp eleget dolgoztam civilizált régiókban ahhoz, hogy lássam: ez a levél konkrétan Franciao.-ban, Svájcban, Németországban, de lehet egy rakás további #hanyatlónyugati fertőben konkrétan könnyen nyerhető munkajogi per alapja lehetne. Én konkrétan ha ilyet kaptam volna bármelyik munkáltatómtól, nemhogy nem klikkelek rá, de rögtön perelem kb 5-6hónapnyi fizumra, amire ha felforrtagyvízzel kirúg Elonka fizethet még egy évet.
A menedzsment meg, ami ilyen baromságokkal tölti az idejét ahelyett, hogy építkezne, egy pszichopata hulladék, amit a realitások fognak lemosni a piacról <10éven belül.

A twitternek ilyen keretek közt maximum pár évet jósolok a túlélésre.

szerk: persze hogy vannak leépítések tulajcsere alkalmával: csak azt normáliséknál normális HANGNEMBEN és FORMÁTUMBAN közlik a melóssal. A "hangnem" elcseszése = munkahelyi zaklatás, a "formátum" (határidők, stb) nem betartása pedig az adott ország munkajogát sértik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#154) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Hogy áll a szavazás Trömp visszaengedése ügyében?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#155) t72killer válasza Donki Hóte (#154) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sittről lehet twitterezni? Mert ahogy állunk lehet kérészéletű lesz a szereplés :DD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#156) ddekany válasza t72killer (#153) üzenetére


ddekany
veterán

Igen, nem felel meg a szokásoknak, meg EU-s törvényeknek. De nézd kicsit más előismeretekkel kiindulva, és ezek bagatell dolgokká válnak (pláne egy 50%-os fűnyíró elvű leépítés után). A többi cégének is meg van a híre. Mindent a szent ügyért, és azonnal, vagy amint nem, vagy nagyon beszólsz, repülsz, hiszen akkor inkább jöjjön a helyedre aki épp jobban akar/tud (vagy még nem égett ki). Mert az N létszámú munkakörben az elérhető N leghatékonyabb ember legyen ott. A legvalószínűbb, hogy ez azért ilyen, mert ezt gondolja hatékonynak, azt gondolja csak így lehet elérni a lehetetlennek hitt célokat. Olyan perverziót mint istenkomplexus, nem tudom miért kell belevetíteni. Ez kegyetlen hatékonyság. Csak már rendesen nyakon lett öntve valami irracionális csapkodással, ahogy elnézem... Twitterre én is azt tippelem, hogy földbe fog állni.

[ Szerkesztve ]

(#157) t72killer válasza ddekany (#156) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"nem felel meg a szokásoknak, meg EU-s törvényeknek. De nézd kicsit ..."

Miért nézzem? A törvények nem viccnek vannak, period. Ha valaki nem tartja be őket, teljesen mind1, hogy olaszliszkai csöves vagy amerikai milliárdos, ugyanoda való.

"Ez kegyetlen hatékonyság." - nem. Ha a leépítés és a profilváltás a cél, akkor nem random fejszével nekiesünk a teljes populációnak, hagyva hogy a legjobb szakikat elvigye a konkurrencia, hanem tervezve, HR-optimalizálva végigcsináljuk az 1000->100 dolgozó projektet.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#158) szazbolha válasza Donki Hóte (#154) üzenetére


szazbolha
addikt

Ez a végeredmény:

(#159) t72killer válasza szazbolha (#158) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És vajon szabadon terjeszthet álhíreket/konteókat - amiért eredetileg blokkolták?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#160) szazbolha válasza t72killer (#159) üzenetére


szazbolha
addikt

Mármint trump?
Az én elvárásom szerint pont annyi joga kell legyen mint minden más embernek, aki egy ideológiailag és politikailag nem korlátozott közösségi térben leírja véleményét vagy üzenetét.

(#161) dabadab válasza szazbolha (#160) üzenetére


dabadab
titán

Egyébként mindig vicces nézni, ahogy a fideszesek a szólásszabadságért harcolnak :DD
Meg elhiszik a bármilyen netes szavazás eredményét, nyilván pont úgy, mint a nemzeti konzultációkét.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#162) t72killer válasza szazbolha (#160) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Véleményt, amíg az vélemény és nem álhír vagy egyéb hazugság. Utóbbi kettő uis nem minősül "véleménynek".

Sajnos a szocmédiák nagyon szegényesen szűrnek, a covid alatt dugig volt a net "grafénoxid+fehérjetüske+eltilénoxid van a tesztekben" szintű SZÁNDÉKOSAN terjesztett őrülettel. Hasonló mostanában a lengyel biolaborok sztorija az azovstal alatt, az ukrán földeket állítólag felvásárolt amerikaiak, stb: direkt terjesztett hazugságok ártó szándékkal. Ez nemhogy nem tartozik a véleményszabadság ernyője alá, de egy korrektebb jogrendszerben az ilyet szándékos megtévesztésért (scam) konkrét letöltendőre illene büntetni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#163) szazbolha válasza t72killer (#162) üzenetére


szazbolha
addikt

Én a korlátozások ellen vagyok, leginkább akkor ha azt ideológiailag és politikailag elkötelezett emberek végzik. Főleg ha ők mondják meg mi az álhír és mi a hazugság, mi a nácibeszéd, mi a trollkodás, mi a topikrombolás. Mi az amiről egyáltalán beszélni lehet kitiltás, vagy moderáció veszélye nélkül egy közösségi térben.

És igen... én is viccesnek látom, amikor magukat liberálisnak, haladónak vagy progreszívnek, felvilágosultnak és toleránsnak gondoló emberek küzdenek a szólásszabadság ellen.

(#164) t72killer válasza szazbolha (#163) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez a tipikus altright hiszti, amelyik azért nyávog, hogy az 1+1=9 baromságait nem pumpálhatja szabadon az arra fogékony lakosságba. Tömve vannak a "részrehajló factcheckerek" miatti sírással az antivax, stb tardgyűjtő helyek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#165) szazbolha válasza t72killer (#164) üzenetére


szazbolha
addikt

Nem értek egyet.
Az ideológiai és politikai alapú véleménykorlátozás elleni felszólalás sosem hiszti, ha valós igény azok részéről akik nem csak szavakban demokraták..

(#166) stellaz válasza ddekany (#156) üzenetére


stellaz
addikt

A csávó folyamatosan az emberiséget akarja megmenteni az agyament baromsagaival. Emlékezz mit művelt a barlangban rekedt gyerekek mentése okán.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#167) hypno skate


hypno skate
senior tag

Ez a faszi jelenleg mint orákulum kártékonykodik, mert üzleti zseninek, jövőlátónak tekintik.
Ha egy cég részvényeiből elad, vagy vesz, tömegek mennek utána és az adott cég, vagy a nevével fémjelzett termék olcsóbb vagy drágább lesz.
Mindent jó nagy csinnadrattával csinál, mert egy primadonna, akinek kell a nyilvánosság.

Csak egyszer kell hogy a spekuláns rosszul kalkuláljon - pl. most a Twitterrel -, és a cég beleálljon a földbe és elveszíti a nimbuszát.

Számomra pl. egy Warren Buffett döntései sokkal autentikusabbnak tűnnek.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#168) Oldman2 válasza stellaz (#166) üzenetére


Oldman2
veterán

Mit művelt? Épp most nézem a történteket feldolgozó sorozatot...
:F

(#169) stellaz válasza Oldman2 (#168) üzenetére


stellaz
addikt

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#170) Ezekiell válasza szazbolha (#165) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az ideológiai és politikai alapú véleménykorlátozás elleni felszólalás sosem hiszti

Egyetértek, csak éppen nem ezt csináljátok, mert nem ideológiai és politikai alapú véleménykorlátozás volt Trumpra pl, csak ezt nem vagy képes felfogni (vagy szándékosan ferdítesz a valóságon).

Szerintetek minden jobboldali ember elleni bármilyen moderáció ideológiai és politikai alapú. Ami nettó baromság, ugyanazon a szinten érveltek, mint amikor a jelenlegi köztársasági elnökünk elleni bármilyen kritika (szerinte) nőgyűlölet és nőiessége elleni támadás, meg amikor bármilyen Izrael elleni kritika automatikusan antiszemitizmus, és sorolhatnám. Nettó tévképzet, szándékosan, és baromi káros. Az ilyenekkel ölitek meg a közbeszédet.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#171) Oldman2 válasza stellaz (#169) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#172) #56573440 válasza szazbolha (#149) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Nácinak hívják majd, mert más a véleménye? És? Nincs rajta fogás, a bálnán sincs."

xcom-bol is kibszták mielőtt földbe csapta a gépet, ha kinos lesz a már most morgolodo befektetők ugyanígy tehetnek teslaban... A spacex állami megrendelések nélkül szintén nyeletlen balta. Elég sok érinthetetlen ember hullott mostanában... Musk meg tud kínos lenni...

(#173) worxland válasza #56573440 (#172) üzenetére


worxland
addikt

"A spacex állami megrendelések nélkül szintén nyeletlen balta." - hát ott nagyon nem az állam van döntési helyzetben, az ukrajnai háború óta meg pláne. Nincs alternatíva a SpaceX-re.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#174) stellaz válasza #56573440 (#172) üzenetére


stellaz
addikt

amíg a tesla és a space x nyereséges és növekedik, addig miért tennék ki? ezekben a cégekben kompetensnek tűnik a fickó, még ha a twitter kapcsán megőrülni is látszik

ami kellemetlen lehet a többi cégre nézve, az a 44 mrd dollár, amit elégetni látszik, mert ez a pénz akár még hiányozhat is majd (főleg, hogy a tesla részvények szolgálnak fedezetül is a hitel egy részére)

Egyébként ha a twitter csak a veszteséget termelte és a munkaerő sem ér semmit szerinte, akkor mi ért az egész hóbelevancban ennyi pénzt?

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#175) #56573440 válasza stellaz (#174) üzenetére


#56573440
törölt tag

A space x privát abból nem tudják... A Tesla? 402usd -rol bukott 180-ra egy év alatt? Bő 50% bukta, és a ceo kommunikációja továbbra sem a stabilitást, a hazarozott, átgondolt terveket mutatják... A wework ceoját is így dobták ki amikor már nem volt vállalható amit művel...

"akkor mi ért az egész hóbelevancban ennyi pénzt?"
Nem ér. Ha trump nem indul az elnökségért és csinálja twitteren azt amit, akkor rég be lett volna szántva valszeg.

[ Szerkesztve ]

(#176) worxland válasza stellaz (#174) üzenetére


worxland
addikt

Teslában a mérnökök kompetensek. Elon állandóan azzal jön 3 éve, hogy év végén már tényleg lesz FSD.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#177) stellaz válasza #56573440 (#175) üzenetére


stellaz
addikt

A részvények ára egy dolog, az eleve irreális magasságokban volt, de a cég közben nyereséges, usában, euban piacvezetők, a termék jó, a konkurencia inkább utánuk megy, mint előttük, stb.

#176 worxland

ezzel már vagy 8 éve jön, de amúgy ha ezzel az átveréssel pénzt tudott lehúzni az ügyfelekről és ezzel is biztosította a cég túlélését a kritikus időszakban, akkor tulajdonosi szemmel nézve ezt jól csinálta. Az ügyfelek meg nem haragszanak, nekik még rózsaszín ködös a tekintetük.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#178) t72killer válasza szazbolha (#165) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Se a szigorítottban lévők se a zárt osztályon ápoltak "véleményét" nem nyomják ki a világhálóra.

Amit még keresel: a hazugság nem vélemény.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#179) stellaz válasza t72killer (#178) üzenetére


stellaz
addikt

Ehhez mondjuk az is tartozik, hogy bizonyos véleményekért vagy akár tényekért simán tiltanak akár prohradver fórumon is, vagy bárhol, teljesen onkenyesen. HVG cikk alatt Gyurcsány 2010 előtti bűneit vettem számba, tiltás járt érte, itt megemlítettem, hogy az egyik mesefilmben nem tetszett a homoszexuális jelenet, stb. gyalazkodás, majd tiltás járt érte. Pedig még a kormányunkat is rühellem. Ma már az van, hogy aki nem velem, az ellenem.
És erre jönnek még rá az álhírek, konteók, stb, ami amúgy vígan terjedhet Facebookon, youtubeon, stb

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#180) #56573440 válasza stellaz (#177) üzenetére


#56573440
törölt tag

"A részvények ára egy dolog"
Ezt mond annak aki súlyos milliárdokkal van benne és elbukta a befektetés felét ;] ő is csak legyint biztos hogy a tesla joazugy, nem gond :DDD

Hát ok :D

(#181) stellaz válasza #56573440 (#180) üzenetére


stellaz
addikt

A részvények árát ő, mármint a befektető számolta ki, amikor ennyit adott érte. A Tesla többet ért, mint a Toyota. Aztán jött az ébredés. Ezért ki a hibás?

A cég teljesítménye, szerkezete, termék palettája, technológiai potenciálja kb rendben van továbbra is, ahogyan én látom.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#182) t72killer válasza stellaz (#179) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"HVG cikk alatt Gyurcsány 2010 előtti bűneit vettem számba"

2022-t írunk, ha jól nézem a naptárat🤷‍♂️. Trianon miatt is milliók siránkoznak, amikor már régesrég nincs is érvényben...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#183) stellaz válasza t72killer (#182) üzenetére


stellaz
addikt

Tehát ha most 2022 van, akkor nem beszélhetek semmilyen kontextusban 2010 előtti időkről?
Főleg, hogy a mai napig komoly kihatással van az akkori tényedései, aminél elég a 12 éves fidesz fogságot megemlíteni.

De ilyenkor pontosan reprezentálod te is a problémát, ha valami nem tetszik neked, akkor arról jobb, ha senki nem is beszél.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#184) #56573440 válasza stellaz (#181) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az ígéretek alapján árazták be... Nyilván akkor is pofaztam hogy irreálisan magas, de a hívők szerint a holding mentek volna. Aztán az ígéretek nem igazán akarnak megvalósulni, az meg most árazza a piac... Azért móka mert hitel fedezetként is használja musk twitter előtt is, ezeknek pont jót tesz az ilyen feleződés.

Mindegy, én leszrom, csak ne akarjuk azt hinni hogy érinthetetlen bálna, mert onnan is lehet bukni nagyot...

(#185) t72killer válasza stellaz (#183) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A konkrét eset ismerete nélkül nem tudom neked megmondani, hogy egy random Gyúúrcsánybuzizás jogos Gyúúrcsánybuzizás volt-e, vagy tárgyi tévedésekkel is megtűzdelt hangulatkeltés🤷‍♂️. És nem is az én dolgom így vasárnap reggel.

Mivel ez az "oldal" jutott el erre a szintre, az "enyhébb" megnyilvánulásaikat is csak annyira tudom komolyan venni, mint amikor a zárt osztályról meglógott beteg az időjárásról értekezik:

Trump amúgy olyanokat csinált, hogy hipó fogyasztását javasolta covid ellen. Ha egy nagyeszű megfogadja a tanácsot, ki vállalja a felelősséget?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#186) ddekany válasza stellaz (#174) üzenetére


ddekany
veterán

"amíg a tesla és a space x nyereséges és növekedik, addig miért tennék ki?"

Ez olyan, mint hogy valaki nyer black jack-en, akár mert jól tud kártyát számolni, és örülünk neki, elismerjük. De illető szenvedély beteg, és újra és újra feltesz mindent, amit nyert... Akkor köszi, hogy megcsináltad, nélküled mindez nem lenne, de légyszi menj innen. :DDD

Azaz, valószínűleg soha sem jött volna létre egy Tesla vagy SpaceX nélküle, de utána nem akarod ott hagyni tartósan, mert egy szép napon random elbarmolja ami csodával határos módon sikerült. (Eközben amúgy sok próbálkozása nem jött be. Ez amúgy szerintem rendben van. Egyik ilyen lesz valószínűleg a Twitter, ám itt a 44B rádobásával minden befektető számára demonstrálta, hogy mennyire "hülye", ilyen értelemben.)

(Persze ott marad a kérdés, amit nem tudunk, hogy a cégek jellege hogyan változna, ha más a diktátor a cég élén. Persze attól függ, hogy az ki. Szóval úgy önmagában nem értelmezhető, hogy Elon nélkül jobb lenne.)

[ Szerkesztve ]

(#187) stellaz válasza #56573440 (#184) üzenetére


stellaz
addikt

De a nagyot mondást nagyon akarni kellett benyalni, józan ésszel tudható, hogy a marsot sem fogja kolonizalni, aztán diplomázott emberek arról beszélgetnek fórumokon, hogy 2025-ben ők már telepesek lesznek a Marson.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#188) Иван


Иван
őstag

Musk már megint nagyon okos volt (hiszen latinul idézett!), nézzük meg mi is a vox populi, vox dei kontextusa.

Nec audiendi qui solent dicere, Vox populi, vox Dei, quum tumultuositas vulgi semper insaniae proxima sit.

Forditása angolra:

And those people should not be listened to who keep saying the voice of the people is the voice of God, since the riotousness of the crowd is always very close to madness.

Magyarul: az emberek hülyék.

Mondanám hogy Musk megint kapufát trafált, de olyan boldog amikor okoskodhat, hagyjuk meg neki az örömöt.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#189) dabadab válasza stellaz (#179) üzenetére


dabadab
titán

itt megemlítettem, hogy az egyik mesefilmben nem tetszett a homoszexuális jelenet, stb. gyalazkodás, majd tiltás járt érte

Fogadjunk, hogy itt erősen kozmetikázod a történteket?

DRM is theft

(#190) Ezekiell válasza dabadab (#189) üzenetére


Ezekiell
veterán

Úriember biztosra nem fogad :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#191) stellaz válasza dabadab (#189) üzenetére


stellaz
addikt

Na látod, erről beszélek :W

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#192) dabadab válasza stellaz (#191) üzenetére


dabadab
titán

Én is.
Elég sokáig voltam erre moderátor és elég sok ilyen panaszt láttam, hogy "csak azért, mert leírtam" és ezeknek rendszeresen utána szoktam nézni: innen tudom, hogy az ilyen panaszok szinte mindig erősen kozmetikázzák a valóságot (na meg persze nagyjából képben vagyok azzal kapcsolatban is, hogy miért szokás meglengetni a banhammert).

De a fogadási ajánlat továbbra is áll: nyilván meg tudunk kérni egy moderátort arra, hogy az eldöntése érdekében halássza már elő, hogy mi miatt kaptál tempbant.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#193) Sanya


Sanya
nagyúr

Erre a hármasra van egy jó mémem, de sajnos szabályzatba ütközik, hogy belinkeljem :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#194) szazbolha válasza stellaz (#179) üzenetére


szazbolha
addikt

wokizmus. Ez az ideológia szólásszabadságon nem a vélemény alkotójának védelmét érti, hanem a vélemény olvasójának védelmét. És vindikálja magának a jogot, hogy eldöntse mi sérti, mi bánthatja az olvasót. Ez alapján érzi magát felhatalmazva a vélemények korlátozása tekintetében.

Reményeim szerint ilyen módszer, ilyen szemlélet nem lesz a twitteren az új tulajdonos vezetése alatt és visszatér a szólásszabadság liberális értelmezése. És lassan kilépünk majd a progresziv korszakból. Minden tekintetben.

(#195) t72killer válasza szazbolha (#194) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már amennyiben lesz twitter 1 év múlva, mert ahogy a fószer "építkezik", abból lehet hamarosan összeomlás várható.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#196) dabadab válasza szazbolha (#194) üzenetére


dabadab
titán

:D

Értem, szerencsére nekünk itt van a magyar közszolgálati média, ahol szerencsére a vélemények és álláspontok példátlanul széles spektruma jut szóhoz.

Tényleg nem értem, hogy a reflexiók ilyen kóros hiányára az-e a magyarázat, hogy ez itt egy botaccount vagy az értelmi képességeid nem teszik ezt lehetővé.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#197) Hi!King válasza szazbolha (#194) üzenetére


Hi!King
őstag

Soha nem volt olyan korszak, amikor szabadabban mondhattad el a véleményedet, épp ezért tudsz ekkora hisztit lenyomni, hogy a szemét "woke ideológia" elnyomja a véleményedet.

Ehhez képest bárhol, ahol ezek a hisztizők politikusai jutnak hatalomra, totális médiatúlysúlyra törekednek állami pénzből támogatva.

(#198) Ezekiell válasza szazbolha (#194) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha ez igaz lenne, téged rég permabannoltak volna az ilyen tartalmú (egyértelműen jobboldali/altright, a gyengébbek kedvéért) kommentek miatt az egész oldalról. Aztán mégis itt vagy és írod a marhaságaidat.

Ergo tévedsz/hazudsz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#199) szazbolha válasza t72killer (#195) üzenetére


szazbolha
addikt

Szerintem lesz twitter 1 év múlva. Szívesen fogadok erre 100 EUR értékben.

(#200) stellaz válasza dabadab (#192) üzenetére


stellaz
addikt

Akkor tegyünk egy próbát: szerintem homoszexualitást bemutató tartalmaknak semmi keresnivalója gyerekeknek szánt mesékben, filmekben. Ez maradhat? Náci vagyok?

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.